Сонник Дитина Діти

 

Є кілька основних характеристик цього символу сновидіння, які мають принципове значення для розшифровки:

Якщо приснилася  незнайома дитина, чужа або своя

Сни про своїх дітей, якого б віку вони не були, завжди «показують» уві сні те, що з ними відбувається, чому вони стурбовані, а так само у снах можна побачити їхні думки, почуття і наміри. Ментальний світ наших сновидінь — це, в першу чергу, відображення думок і емоцій. Будь-який «сплеск», тобто сильна емоція, нав’язливі, повторювані думки, — і в сновидіннях весь цей процес буде відображений. Близькі люди, особливо ті, хто піклується, любить і переживає, — відразу ж перехоплюють такі сигнали. Вони відображуються в першу чергу. Далі, їх треба зрозуміти, а для цього розшифрувати символіку сновидіння.

Майже теж саме можна сказати і про дітей, з якими часто спілкуються або вони є родичами. Якщо уві сні ви побачили дитину, за яку турбуєтеся в житті, і вона вам не байдужа, то уві сні так само можете побачити щось, що стосується ії прямо чи опосередковано. Це можуть бути онуки, племінники, сестри, брати, а так само інші родичі.

Чужі діти у снах найчастіше є символами-прототипами, які можуть символічно відображати своїх носіїв, тобто характеризувати певні типи відносин своїм власним образом. Наприклад, якщо вам наснилася знайома дівчинка, про яку вам відомо, що вона переможниця конкурсу, і у вашому сні вона дружить з вашим онуком, можна сказати, що тепер ваше чадо підтягнеться у навчанні. Або якщо міцний малюк подруги уві сні виявиться у вашому ліжку, тоді як в реальності він в цей момент хворів, сон до одужання.

Я навела дуже узагальнені приклади, варіантів — безліч, але думаю, загальний сенс вам зрозумілий, і аналогію для розуміння снів ви зможете застосовувати.

Якщо уві сні ви знаєте, що дитина ваша, хоча в житті такого немає, то сон вказує на вашу (тільки вашу!) справу, проект, починання. Якщо уві сні ви знаєте, що ваша дитина і ще чиясь (тобто для чоловіків — ваша і жінки, а для жінок — ваша і якогось чоловіка), то сон вказує на зв’язок або відносини з партнером.

У такому сні все, що станеться з дитиною, то в реальності відбудеться у відносинах.

БЛОГИ МАГІКУМА — ОБГОВОРЕННЯ СНІВ ОНЛАЙН

Незнайомі діти — це символи (майже 98%%) ваших аспектів особистості або обставин у житті. Якщо такі діти уві сні красиві, здорові, добре одягнені, то зміни будуть значними і позитивними. Діти завжди є важливою частиною життя людини, якби  ви  до них не ставилися, тому і символ такого сну буде мати важливе значення в реальності. На такі сни варто звертати увагу!

Якщо дорослі діти сняться маленькими…

Сон передвіщає клопоти і переживання за дітей, багатьом мамам такі сни сняться перед тим, як дитина захворіє і за нею треба буде так чи інакше доглядати, допомагати і піклуватися. По вигляду дитини і сюжету сновидіння можна сказати, яка буде не тільки ступінь вашого неспокою, але і реальна загроза неприємностей.

Якщо крім вашого відчуття і переживань уві сні більше нічого так і не сталося, то і в житті, все обмежиться вашими тривогами. А ось якщо були якісь загрозливі знаки, рани на тілі, будь-які негативні символи, є про що задуматися.

Треба розуміти, що сни найчастіше попереджають саму подію, і якщо ви правильно свій сон розшифруєте, то зможете спробувати попередити саму негативну подію в житті.

Якщо уві сні дитина хвора, плаче, дитина — інвалід, щаслива, мила, радісна дитина, діти,які грають, веселі, задоволені, красиві, лисі, безпритульні, під наглядом няні, під вашим наглядом, няньчити дітей, діти вчаться, працюють, багато дітей…

Якщо дитина або діти (незнайомі і невідомі вам у житті) уві сні хворі, сон до перешкод у справах. Якщо в сні свій дитина хвора — до побутових негараздів.

Температура, жар у своєї дитини у сні означають душевні тривоги і сильні переживання.

Якщо ваша дитина або дитина з сновидіння у вашому будинку — при смерті (вмираючий), сон до небезпеки у вашій родині, краху надій, планів. Міняйте проекцію майбутнього!

ВЕСЬ СОННИК МАГІКУМ — БАЗА ДАНИХ онейронавтов

Бачити уві сні недоумкуватих дітей означає провал і крах планів із-за неправильного рішення, вибору або вчинку.

Дитина — інвалід сниться до безвиході , якщо тільки у своєму сні ви не зможете ії зцілити, або з самого сюжету сну вона не зцілиться (такий прийом застосовують в усвідомлених снах для виправлення ситуації в реальності. Дивіться практику снів: «Міняємо проекцію майбутнього»).

Якщо уві сні (незнайома) дитина плаче — сон  до обману або зради. Якщо ви бачите, як плаче ваша дитина — сон вказуе на  незаслуговану образу. Якщо чуєте плач своїх дітей — до неприємних вісток.

Щасливі, радісні, грайливі, веселі, задоволені й красиві діти — знак хороших новин, родинного щастя, спокою і умиротворення.

Теж саме можна сказати про сни, в яких діти вас обіймають, цілують. Такі дії та емоції у сні означають гарні і щасливі зміни, як правило, вони виявляються в наслідку значними.

Якщо уві сні ви грали з дітьми — досягнення мети, виконання заповітного бажання.

 

Лисі діти — знак, що ваші справи налагодяться. Це у разі, якщо вони здорові і красиві.

Безпритульні діти сняться до проблем із-за халатності, необачності та дурної безрозсудності.

А дитина під наглядом няньок — до спокою, порядку і стійкого благополуччя на довгий період.

Якщо ви самі уві сні няньчили дитя, сон говорить про те, що справа, яку ви затіяли — повністю залежить від вас. До речі, в такому сні ви зможете відразу побачити і те, що у вас вийде. Якщо малюк красивий і здоровий — вас чекає успіх і досягнення. Якщо будуть вади — в реальності будуть зволікання, проблеми і перешкоди. Міняйте проекцію майбутнього!

Діти навчаються у сні — сон — провісник благополуччя дитини в майбутньому.

Якщо уві сні діти працюють до виконання бажань.

ЯК ВИКЛИКАТИ віщі сни?

Багато дітей — це символ, який характеризує більш яскраву ступінь прояву характеристики, тому розшифровка того, як виглядають діти буде в реальності більшою мірою прояви. Наприклад, якщо діти сумні або неохайні — це до переживань, клопотів. Красиві, щасливі і радісні — до реальної радості в житті, добробуту і ц процвітання!

Підкинута дитина, безпритульна,  кинута, циганська дитина, гола…

Підкидьок сняться до несподіваних змін. Якщо підкидьок уві сні був красивим, сон може передвіщати навіть збагачення випадкове і велике, а так само вдачу. Негарний підкидьок або підкидьок з вадами — до поганих змін. По відчуттю з вашого сну ви можете судити про емоції, які ви випробуєте наяву у зв’язку з несподіваним подією, яка незабаром станеться.

Бездомна дитина — до гірких розчаруваннь у житті.

Прийомна дитина означає допомогу і підтримку в справах, бізнесі, якщо дитина усиновлена. Якщо вам не вдалося усиновити або вдочерити дитину за сюжетом сну, ваші плани не здійсняться.

Кинута дитина — символ відмови від своїх зобов’язань у відносинах чи обов’язки.

Циганські (діти) найчастіше означають обман у відносинах з партнерами (тут маються на увазі особисті стосунки і ділові). Особливість такого символу в снах — це обман з спланованим грунтом.

Бачити уві сні красиве голе немовля — до радості, некрасиве — до клопотів. Свою дитину бачити голою — до переживань, майже завжди вказує на ситуацію, в якій ваша дитина виявиться беззахисною в тій чи іншій мірі.

Для снів, в яких ви не бачите своїх дітей, важливо зрозуміти, яке відношення до вас чи до іншого персонажа вашого сну має ця дитина.

 

Секс і еротичні сни

 

Побачити народження дитини у сні

пророкуе наступне: якщо жінці часто сниться, що вона народжує — бажання мати дитину. Якщо чоловікові сняться сни такого роду – бажання змінити свій світ, своє життя. Якщо сон носить позитивний характер –зміни на краще, якщо негативний – це поганий знак. Краща життя може канути в лету, а зміни покладуть початок тяжких часів. У чому сенс цих змін і чому так може статися – можна визначити за сюжетом сну.
Народження дівчинки в сні – якщо сон позитивний – віщує диво, радість від нових, тих, хто прийшов у ваше життя змін. Іноді такі сни символізують новий проект або нерухомість. Тут дивне трактування власної підсвідомості: враховується рід (чоловічий чи жіночий) нового об’єкта чи проекту. Важко висловити словами, проте насправді це дуже просто. Майже всі звіти сновидінь з символами пологів або народження вказують саме на щось нове, що з’являється в житті. І це справа, в яку ви вклали (або персонаж сну, який народив дитину) сили, енергію, можливо гроші або якісь інші матеріально-речові складові, а якщо коротше — «годували і виношували» тим чи іншим способом. Це якась символічна дитина. Вона виношена і готова до появи на світ. Ось цей момент і ви бачите в ментальному світі сновидінь.

Такі сни не вказують на дріб’язкові або прості життєві справи. Це важливі зміни в житті людини, і грають в подальшому велику роль у його долі.

Народження хлопчика – нова справа, проект, втілена в реальності ідея. Тут сенс чоловічого і жіночого початків, показаних нам підсвідомістю символічно в тому, що народження дівчинки і народження хлопчика – це поява на світ у вас емоційного, чуттєвого стану від втіленої в реальності ідеї, і активного ділового матеріального звершення в соціальному житті, зовнішньому світі, суспільстві, соціумі.

Народити мертву дитину уві сні — до провалу справи, яке довго планували і «виношували», готували.

Народити уві сні сина або дочку означає теж, що написано вище, з тією лише різницею, що нове у вашому житті буде належати тільки вам. Наприклад, такі сни часто сняться перед придбанням нерухомості, оформленої на людину або відкриття фірми, що  одноосібно належить людині і так далі за зразком, думаю, сенс вам зрозумілий…

Якщо уві сні ваша дочка народила дитину — це до нового етапу в її житті, а за значенням так само в  сенсі сказаного вище.

Двійня, трійня і так далі — схожі за своїм змістом проекти, справи, звершення. Наприклад, по одному звіту сновидінь жінці приснилося, що вона заходить в дитячий сад, а там поступово одна за одною входять дівчатка-близнюки. І так вона нарахувала до кінця сновидіння їх десять. Тобто це були десятирняшки. Так от, протягом невеликого періоду вона поступово відкрила десять дочірніх фірм, які брали участь в одній сфері діяльності.

Сни вагітних

Якщо вагітній жінці приснилося,що вона народила дитину-хлопчика або дівчинку, сина або дочку, — це сни-підготовка до пологів. Вони сняться майже завжди і всім майбутнім матусям, так як всі вагітні хвилюються перед пологами. Для того, щоб розвантажити психіку, наша підсвідомість надає нам таку психологічну допомогу і позбавляє від напруги і страхів. До речі, сни дуже допомагають і майже всі після нх заспокоюються і стають впевненіше, навіть якщо сон був неприємний. Він анулював весь накопичений і надуманий негатив страху і переживань.

Якщо уві сні вам приснився майбутній малюк і його тримав чоловік, сон передвіщає народження хлопчика. Дитина на руках жінки — провісник появи на світ донечки.

Що означають сни, в яких діти падають, брудняться, вдаряються, поранені, тонуть, дітей рятують уві сні. Бити дитину, карати…

Якщо сняться ваші діти. Падаючі (з висоти, вікна, з рук ) діти у снах – це відображення реального страху за них. В процесі дорослішання і змін, дитина віддаляється, так або інакше, від батьків. У будь-якому випадку, відносини змінюються, і це сприймається болісно. Всі діти в період дорослішання «випадають» з батьківського гнізда. Цей процес і видно у снах.

Падіння дитини з наступною травмою – небезпечні зміни в житті, які призведуть до наслідків. Дитина впала і забруднилася (забруднився, брудний) – опинитися в ситуації втрати певного стану, почуття сорому, хвороба. Так само дивіться: падіння.

Побачити, як впала невідома дитина — до перешкод у справах.

Якщо ви самі впустили дитину у сні — до провалу планів. Упустити своє дитя — до його хвороби.

Якщо уві сні ви побачили як тоне дитина у воді, або дитина впала у воду, то в реальності у вас буде проблема, з якою вам буде дуже важко впоратися головним чином з-за емоційного дисбалансу. Вас ситуація настільки виб’є з колії, що ви не зможете адекватно реагувати, не справляючись з емоціями. Дуже добре, якщо ви врятуєте дитину, витягніть ії з води, не дасте потонути. В такому випадку, ви знайдете вихід або виправите стан справ. У таких снах діти уособлюють, як правило, не самих себе, а якесь ваше «дітище» —те,що  створене вами.

Якщо уві сні дитина впала в колодязь, сон провісник великого нещастя, відчаю. Міняйте проекцію майбутнього!

Бити, лупцювати дитину — до успіху в нелегкій справі, яка давно не давало вам спокою.

Покарання дитини у сні означає виправлення своїх помилок у реальному житті.

Дії щодо дітей та їх стан:
Втратити дитину (якщо дитина зникла), забути, дитина тікає,
шукати дитину, знайти, викрадення дітей (крадіжка), захищати дитину, крик, кров, годувати, купати (мити), хрестити(хрещення), качати, колисати, сповивати, одягати, віддати,душити, зґвалтування у снах, вбивство дитини, гаряча дитина, похорон, могила дитини, померла (труп), повішена дитина, потопельник…

Втрата дитини уві сні майже завжди означає, що в житті дитини відбуваються події, що хвилюють ії, але ви самі про це не знаєте, що від вас щось приховується, в той час, як ваша дитина знаходиться у важкій ситуації, переживає чи боїться чогось.

Майже теж саме можна сказати про дітей,що втікають. Такий сон вказує на те, що дитина навмисно приховує від вас свої тривоги.

Зникла дитина — це знак повної втрати контролю над ситуацією і втрата спілкування з довірою.

Викрадення дітей — це знак того, що ваша дитина від вас кимось вкрадено, проте, це алегорія і стосовно до реальності означає, що хтось конкретний заволодів увагою і свідомістю вашої дитини. Добре чи погано це — буде видно з контексту сну, якщо ви побачите продовження сюжету після самої крадіжки. У будь-якому випадку, подивіться майбутнє уві сні, якщо самі захочете.

Захист дітей уві сні — це захист своїх інтересів в реальності. Якщо в сновидінні ви зможете захистити дитину, значить зможете настояти на своєму.

Якщо у вашому сні ви самі забули дитину, то в реальності ви втратили щось важливе, що стосується подій у ії житті з виду, з-за повсякденних турбот.

Пошуки дитини уві сні майже завжди означають, що ваша зв’язок (це образно) і довірчі відносини з вашою дитиною — втрачені і ви інтуїтивно відчуваєте необхідність відновити її. Добре, якщо прямо уві сні ви знайдете дитину — зв’язок між вами відновитися: спілкування, довіра, взаєморозуміння.

Знайти дитину невідому — до несподіваної прибутку, якщо ця дитина була здорова і красива. Якщо з будь-якими вадами, сон може вказувати на зміни до гіршого, несподівані неприємності.

Крик дитини уві сні майже завжди означає загрозу небезпека. Це знак про можливі неприємності, і часто у снах чутний для попередження.

Кров дитини означає втрату сил або енергії. Такі сни треба розшифровувати далі, щоб розібратися кому або чому загрожує небезпека.

Годувати, в тому числі і грудьми, або давати їжу, їжу дитині у сні означає благополуччя, зміни на краще і щасливий період життя.

Купати або мити дитину — до позбавлення від великих проблем, а так само до перемир’я в конфліктах, сварках. Часто такі сни бачать подружжя в моменти сімейних напружених відносин. Рідше таке сниться до одужання дитини, яку ви побачили уві сні, але це тільки в тому випадку, якщо на момент сну він був хворий.

Хрещення дитини у снах — це символ майбутнього благополуччя, безбідного і радісного життя.

Колисати, гойдати, заспокоювати дитину, колисати означає, що в житті в даний час необхідно заспокоїтися і озирнутися — щось упущено з уваги і вимагає уважного і здорового осмислення і уваги. Якщо в такому сні вдалося відчути умиротворення і спокій, значить і в реальності вдасться впоратися з важкою проблемою, а можливо, що у вашому спокійному стані духу, все само собою налагодиться і ви не наробите  помилок, за своєї нестримності

Сповивати або одягати дитину уві сні в гарне і чисте (одяг, пелюшки) — до радості, здоров’я і спокою. Якщо одяг або пелюшки були забруднені, або порвані або не відповідали своєму призначенню, сон до проблем чи хвороб. Таке сновидіння треба розшифрувати далі, використовуючи тлумачення інших значень.

Дитину задушити у сні означає, що ви зіткнетеся з труднощами, які не в силах будете подолати.
Повішена дитина має таке ж значення, але є один нюанс самої події в реальності — зовнішні обставини події швидше за все від вас не будуть залежати (на відміну від варіанту, коли ви самі задушили дитину або це зробив хтось конкретний).

Зґвалтування дітей у снах вказує на те, що дитину насильно примушують щось робити проти його волі. Алегорія — насильство над волею.

Потопельник — символізує ситуацію, в якій ви постраждаєте через навмисні цілеспрямованих дій ворогів.

Вбивство дитини в сні — символ відмови від відносин. Тут доречно таке пояснення: дитина — це результат союзу,  або зв’язку людей (може стосуватися особистих стосунків, ділових, партнерських…) і ії вбивство — це свідомий акт знищення та анулювання таких відносин.

А от смерть, труп, померла дитина — це кінець відносин, але його причина може і не залежати від самих партнерів.

Якщо ви побачили уві сні, що віддали свою дитину комусь, сон означає, що в житті вас чекають збитки, бідність або позбавлення …

Загибель дитини, мається на увазі нещасний випадок, означають непередбачені ускладнення у відносинах (дивіться тлумачення символу вище). До самої дитини, як символ смерті, такий знак не ставиться.

Гаряча дитина може символізувати хворобу.

Похорон дитини символізують кінець зв’язку, відносин або союзу. Своя дитина в такому сні означає кінець певного періоду відносин між батьком і матір’ю цієї дитини.

Могила дитини — кінець періоду складних відносин. Такий символ сниться у випадках, коли в реальності мали місце конфлікти,  і сварки. Могила дитини — закінчення такого періоду і проявлятися в житті може через різні обставини: від остаточного розставання, до продовження відносин в новій якості. Це можна визначити по подальшому сюжетом сну або «подивитися» сон по афірмації «Майбутнє відносин» — загадавши на віщий сон.

Чому діти лякаються уві сні, сміються, посміхаються або зітхають…

Їм сняться сни-фантасмагорії, в яких час від часу спливають лякаючі образи. Психіка дитини дуже вразлива в  дитячому віці. Якщо ви помітили, що дитина лякається уві сні, здригається, скрикує, прокидається в переляку, треба будь-якими можливими способами усувати кошмари. Сучасна медицина може запропонувати тільки лікарські препарати, але напихати ними дитину не дуже-то хочеться, ефект може бути зворотним або з’являться інші проблеми. Енергетика дитини не захищена в дитячому віці, тому роль захисника повністю покладається на батьків.

Діти, новонароджені немовлята  сміються у сні тому, що бачать ангелів. Це умовно, звичайно. Але особисто я схиляюся до того, що неодноразово читала в звітах регресій. Маленькі діти все ще бачать своїх вчителів, друзів і споріднені душі зі Світу Духу. Тут, на землі, ми звикли їх називати між собою ангелами. Нехай буде так. У будь-якому випадку, вони їх охороняють і піклуються.

Дитина зітхає уві сні — мало любові та уваги з боку батьків або в недостатній мірі.

Сни наших дітей. Якщо дитині сниться…

Змія, сон означає небезпеку, яку дитина відчуває. Символ цей однаковий як для дорослих, так і для дітей, з тією лише різницею, що у дорослих вже багато ворогів і вони майже завжди їх знають в обличчя, а діти ще наївні і не підозрюють про небезпеку. Якщо вашій дитині приснилося, що змія поруч з ним або доторкається до його тіла, то сон може вказувати на хворобу, зазвичай — це те місце, до якого вона торкалась уві сні. У всіх інших випадках — це недоброзичливці, в тому числі, включаючи дорослих. Це так само можна визначити за сюжетом сну: де перебувала змія і яка за розміром вона була (якщо велика, то сон вказує на дорослого).

Риби дітям сняться у періоди активного розвитку як особистості. Майже завжди хороші за сюжетом сни про риб у житті вказують на виконання якихось дитячих потреб і бажань, а так само прояв здібностей і реалізацію можливостей.

Інші діти сняться дітям як персонажі сюжетів з повсякденного життя або уявні ситуації, які дитина проектує на повсякденність. Для дітей світ навколо — це ще створювана реальність, в якій вони з великим ентузіазмом поміщають всіх, хто їм подобається, а так само тих, кого вони бояться.

Дитячі сни — кошмари і страхи — обговорення снів онлайн

БЛОГИ МАГИКУМА — ОБСУЖДЕНИЕ СНОВ ОНЛАЙН

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

Не знайшли тлумачення? Наберіть потрібну фразу в рядку пошуку !!!

Афірмації віщих снів

Афірмації спільних сновидінь

Практика усвідомлених снів

«Перехрестя світів». Одна містична історія …

Що пророкували Ванга, Кейсі і Нострадамус Україні?

книга Вещие сны и осознанные сновидения
Maгикум Вещие сны и осознанные сновидения Теория и практика. Электронная книга: КсинКсии | Смэшвордс
БУМАЖНАЯ:
Amazon |
Prophetic dreams and lucid dreaming. Project of oneironauts «Magickum»
Magickum. Prophetic dreams and lucid dreaming. Theory and practice. E-books:
Amazon | XinXii | Smashwords
Paperback:
Amazon |

Лунный календарь снов

Сны по дням недели

Сны по числам месяца

Календарь аффирмаций вещих снов

Если сон приснился под утроНапишите свой сон в блоге.