Сонник колишній


Сонник колишній. Якщо уві сні вам наснилися колишні: чоловік, улюблений, друг, колега, тесть, свекор, зять, коротше — колишні, сон може означати новини, зустріч, звістку про того, хто приснився. Так само в певних обставинах може вказувати на схожі з минулим досвідом події, які сама людина з минулого символізує для вас.

Колишні улюблені хлопці, дівчата, мужчини, жінки, дружини,чоловіки  сняться в тих випадках, якщо щось з вашого з ними минулого про себе нагадає. Це дуже узагальнена характеристика, але за сюжетом сновидіння ви зможете розібратися більш детально. Наприклад, якщо у вашому сновидінні повторюється щось негативне з вашого минулого досвіду з колишніми, сон швидше за все, показує ваш страх перед майбутнім і ви боїтеся повторення поганих відносин. Якщо колишні вас обіймають або цілують, то він або вона в чомусь розкаявся або з ніжністю згадує про вас. Якщо плачуть, значить, шкодують про свої помилки в минулому.

Тікати від колишнього означає, що ви боїтеся розчарувань в любові і відносинах. Якщо колишній вас уві сні переслідував і наздогнав, сон означає небезпеку, зраду, спробу обману від людини, схожої на персонажа вашого сну або в схожих для вас обставинах.

Якщо колишні сняться мертвими, померли, ви бачите їх поминки або похорон, сон сниться до забуття ваших почуттів і відносин. Це означає, що минуле тепер насправді в минулому. І не просто в спогадах, але і в ваших почуттях. Воно більше вас не потривожить, не торкнеться і не буде хвилювати.

Якщо колишній присниться вам п’яним, сон означає, що він знаходиться в сильному емоційному потрясінні. Причину треба визначати по сюжету сновидіння. Зазвичай в таких снах завжди бувають супутні символи — підказки.

Колишній дає грошей вам, сон може означати, що він з вами розрахується за заподіяні кривди так чи інакше. Якщо це буде дріб»язок, сон до його сліз (переживань). Велика сума буде символізувати гідну «винагороду» за всі ваші образи.

Якщо уві сні колишній одружився, сон до великих змін в його житті. За обставинами  весілля і видом нареченого можна судити які ці зміни будуть.

Колишній з’явився, приїхав, прийшов, подзвонив — до новин про нього, вісткам  про його життя. Будь-які телефонні дзвінки від нього — символ його бажання поспілкуватися або передати про себе інформацію.

Колишні кохані часто (постійно, а деяким щоночі) сняться в випадках, якщо ви самі про них згадуєте. Якщо ні, значить думають про вас і згадують вас вони. У ментальному світі сновидінь думки людини проявляються з особливою силою і «видно» іншій стороні (другій людині).

Начальник, директор з вашого минулого уві сні найчастіше означає схожу на нинішній службі ситуацію. Це може стосуватися ваших інтересів, так чи інакше пов’язаних з колишньою роботою, а так само бажання що-небудь дізнатися.

Повернувся колишній уві сні. Це знак того, що людина згадує про ваші стосунки з ностальгією. Другий варіант — повторення деяких схожих аспектів минулого життя. За вашої реакції на те, що відбувається уві сні ви зможете визначити, чи сподобається вам таке «повторення».

Обійми уві сні

Поцілунки у снах

Секс і еротичні сни

Якщо у своєму сні ви бачите, що були з якимись іншими людьми, сон «показує» вам якісь нові обставини їхнього життя.

Не знайшли тлумачення? Наберіть потрібну фразу в рядку пошуку !!!

Афірмації віщих снів

Афірмації спільних сновидінь

Практика усвідомлених снів

«Перехрестя світів». Одна містична історія …

Що пророкували Ванга, Кейсі і Нострадамус Україні?

БЛОГИ МАГИКУМА — ТОЛКОВАНИЕ СНОВ ОНЛАЙН

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

Лунный календарь снов

Сны по дням недели

Календарь аффирмаций вещих снов

Вы можете купить электронную версию книги с личной аффирмацией ЗДЕСЬ

Обложка книги от РиполКлассик

                                                                           

Совместные сны:

1. Аффирмация «Встреча» для всех новичков совместных сновидений в нашем проекте.

2. Вещие сны о будущем Украины. Сны — исследования.

3. Проекция в будущее «Розовые фламинго».

4. Вещие сны о будущем. Совместное сновидение, цель которого — увидеть определенные аспекты будущего своей личной жизни или близких людей.

5. Обучение во сне. Аффирмацией можно воспользоваться в случаях, когда надо выучить большой объем информации или трудно усваиваемый материал.

6. Аффирмация «Оплодотворение». Для тех, кто хочет зачать ребенка.

7. Аффирмация «Поиск источника». Цель аффирмации — поиск источников силы для энергетического тела.

8. Исследования будущего Европы.

Аффирмации снов 2 ступени

1.Увидеть будущее во сне

2.Сон проводника

3.Проекция будущего. Аффирмация «Розовые фламинго»

4.Аффирмация на сон «Кто наводит порчу?»

5.Аффирмация на сон «Есть ли порча?»

6.Аффирмация на сон «Как снять с себя порчу»

7.Аффирмация на сон «Оплодотворение»

8.Аффирмация «Исцеление»

9. Аффирмация «Как увидеть во сне умершего?»

10. Аффирмация «Родная душа»

11. Что делать, чтобы человек перестал сниться?

12.Аффирмация сновидения «ДАР ЯСНОВИДЕНИЯ»

13.Аффирмация сна «МОЕ СВЕРХСОЗНАНИЕ»

14.Аффирмация сна «Вещий сон о будущем»

15. Аффирмация сна «Лучший вариант»

16. Аффирмация сна «Исцеление детей»

17. Аффирмация «Сон о другом человеке»

18.Аффирмация «Как изменить будущее, если приснился плохой сон»

19.Аффирмация сна «Один из двух» — как получить точный ответ во сне?Напишите свой сон в блоге.