«Майбутнє України» пророкування

«Майбутнє України» пророкування

«Майбутнє України» пророкування. Майбутнє України прогноз і передбачення і зовсім небагато про Путіна …

Звичайно, просто неможливо залишитися байдужим до тих подій, які відбуваються на території України. Незважаючи на те, що стався справжній політичний переворот, питань залишається більше, ніж відповідей. Що очікує Україну в майбутньому, який прогноз? Як довго буде безвладдя? Хто стане наступним президентом України? Що відбуватиметься в масштабах держави? Як це відіб’ється на людях? І ще багато, багато питань …

Майбутнє вже «видно». Думаю, що багато людей насправді його «відчувають», але не можуть «розглянути». Які ж пророцтва про майбутнє України? Далі невелика вибірка зі звітів групи.

 

Зі звітів онейронавтів:

(Звіт 15 червня 2014 – “закритий”)

Далі розшифровка тільки частини звіту: найближчим часом активна військова дислокація збройних сил Росії, переважно повітряні і морські судна. Нарощування військової присутності в акваторії Чорного моря.

(Звіт 30 квітня 2014 – “закритий”)

Далі розшифровка тільки частини звіту: Росії відійде 36 різних територіально відокремлених утворень. Часовий період піку подій – 6 місяців з початку революції.

БУДЕ ВІЙНА. Початок періоду – після виборів президента України.

(Звіт 20 квітня 2014)

Пряма вказівка ​​на поведінку більшості людей, як реакція на події. Астральний план. Фрагменти.

Бачу будинок. Приватний, обнесений дуже високим парканом. Все уздовж забору обкопане, підірвана плитка, прибрана і перекопана земля, так раніше робили рів навколо міст або поселень. В паркані немає жодного просвіту. Видно в деяких місцях, що були зламані фрагменти, але господар все полагодив і ще більше зміцнив. Живе з родиною. Нікому не дає виходити. Все за межами будинку робить сам. Етнічний українець. Відкрив хвіртку, озирнувся і дозволив увійти.

На своїй території почувається дуже впевнено. Насправді не відчуває страху, тільки якщо треба показувати переляк. У нього є план щодо подальших дій і в моєму випадку – мета. Він пропонує продукти. Продає їх мені. Зрештою виходить, що від нього йдуть не тільки продукти виробництва, а й їх основа. Всі рослини з коренем він перепродав. Коли я йшов, подивився на город – земля була порожня. Продаючи все, щоб заробити, він залишився без їжі сам.

(Звіт 31.03.2014 року) – по афірмації «Майбутнє України»

Стіна вздовж дороги. На невеликому підвищенні. Область сприйняття – швидше глибокий астрал. Всі брудних тонів, кольору – брудний сірий і брудний бежевий. Інформація надходить на рівні чистого сприйняття. По дорозі в напрямку направо йде Путін.

У нього два образи одночасно. Перший, той якого знають всі, він веде того, якого всі «думають, що знають». Веде на повідку. Другий рачки, але не обличчям вниз, а горілиць. При цьому примудряється рухатися вперед, весь час дивиться на першого. Крім того, другий – з психологічними відхиленнями, залежний. Аномалія в цей раз і у першого. Блокування енергетики майже повна, вплив – ззовні. Відсутня нога.

(Звіт 27 лютого 2014)

Область сприйняття – казуальний план. Інформація надійшла одним блоком, без послідовностей. Запит – істинна причина подій в Україні. В природному просторі Землі Україна (територіально) займає особливе місце сили, етнічно проявляється в менталітеті народностей, присутній кармічна полярна дуальність. Цілісність сутностей проявляється після трансформацій, які слідують за протистоянням протилежностей. Стався надлишок негативу, в основному утворений падінням моральних людських якостей. Таким чином йде очищення.

(Звіт 11 січня 2014)

Область сприйняття – ментальний план. Час – приблизно весна, але не пізня (початок подій) .Колея залізниці. Проглядається на великій відстані. Залізничний шлях тільки один (сценарій розвитку подій без варіантів, зумовлений), на всьому шляху прямування – огороджувальні металеві конструкції. У південно-західному напрямку рухається склад. Поїзд пасажирський. Йде на дуже великій швидкості. Весь склад супроводжують військові. Як правило, всі стоять на підніжках вагонів (на вході – виході). Супроводжуючі все – офіцери. Попереду на шляху проходження величезний яр, він заповнений крижаною, чистою водою. Поїзд не зупиняється, рухається вниз в яр і повністю йде під воду. Досягнувши нижньої точки, не може її подолати, зупиняється і по інерції дає задній хід.

В цей момент вагони поїзда починають стикатися між собою і калічити людей.

Поїзд так і не подолав яр, відкотившись далеко назад – зупинився. Дуже багато поранених, більшість офіцерів з пошкодженими відзнаками та переломами, переважно, хребтів. Тіла скидають в купу, де окрім тел багато фрагментів металевих решіток – огороджень, з яких спочатку складалося загородження. Тепер її зруйновано. Поїзд далі не пішов.

Всі запитують: “що говорять астрологи, ясновидці та екстрасенси про майбутнє України, яке майбутнє України?” Але, повірте, більше ніж люди, які перебувають “всередині” події, ніхто не знає. Головне, зуміти отримати таку інформацію. Адже “побачити” суть того, що відбувається найлегше через людей, які залучені в ситуацію. І якщо ви самі маєте зв’язок з подіями пряму або непряму, то самі і заглядайте в майбутнє! Афірмація на сон «Віщі сни про майбутнє України»

 

Публікації на сайті “Магікум”

Користувач Міла:

Хочу внести свою лепту в передбачення по Україні. Чи не сни. Медитація: задала два питання за 10 днів до референдуму в Криму. Перше питання було по Криму. Було видіння: на небі зображення Божої Матері як на іконі «Покров», тільки в руках у неї був великий Російський прапор, яким вона накривала Крим на карті.
Друге запитання було про Україну, про Південно-Сході, де до того часу вже назрівало протестний рух, тоді ще мирні мітинги. Не було 2 травня травня в Одесі, не було бомбардувань. В той же день (5 березня). Бачення. Піднімається із землі богатир у білій простій одязі.

На нього з усіх боків повзуть темно-коричневі невеликі змії або великі черв’яки.

Повзуть по ньому, піднімаються все вище і вище. Богатир падає. З’являється Георгій Побідоносець на білому коні, б’є списом в землю і земля розколюється. І тут же із землі починають підніматися нові богатирі в білому. Їх все більше і більше, вони виростають десятками. І наступний кадр – змії швидко швидко уползают, збираються вдалині країни на одному шматочку землі, встають на свої хвостики в ріст, спинками один до одного і тремтять. Я розцінила, що війна буде, фашисти ринуться придушувати витязів в білому на Південному Сході. АЛЕ волею Божою Україна розділиться, а фашизм буде переможений і на всій території України в майбутньому, коричневих заженуть в Галичину, звідки і вилізли.

 

Перехрестя світів. Одна містична історія …

Афірмації для віщих снів

Що пророкували Ванга, Кейсі і Нострадамус Україні?

Дану статтю можна розміщувати на інших ресурсах із збереженням всіх посилань, не закриваючи їх, з обов’язковим зазначенням сайту “Магікум” і прямого гіперпосилання.

Війна чи мир?

 

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Астральные нападения

  Астральные нападения

  Содержание1 Ответы2 Астральные нападения3 Я чего то не понимаю?4 Я просыпалась в холодном поту от страха5 Осознанные сновидения6 Как отбиться от нападений7 Нападения с угрозами во снах8 Трансформация негатива в позитив9 Практика ОСов Астральные нападения… Кто переживал нападения в ОС? [...]

  Старое пирожное и сохраненное гнездо

  Старое пирожное и сохраненное гнездо

  Содержание1 Толкование сна:2 Форум и обсуждение снов Старое пирожное и сохраненное гнездо 2. Сон на аффирмацию «Ключи мира», желание загадывала – родить сына от бывшего мужчины. Приснился в сентябре 2019г. Действие происходит в родительской квартире (живет там сейчас мама, я живу в другом [...]

  Змеи во снах Толкование по соннику Магикума Сбывшийся сон

  Змеи во снах Толкование по соннику Магикума Сбывшийся сон

  Содержание1 Змеи во снах Толкование по соннику Магикума Сбывшийся сон2 Я поворачиваю голову, рассматривая себя в зеркале Змеи во снах Толкование по соннику Магикума Сбывшийся сон. Из комментариев в паблике. С 13 лет снился сон, как на улице меня догоняет огромная змея. Как только она [...]

Показать больше