Якщо сниться собака уві сні

Якщо сниться собака уві сні

Якщо сниться собака уві сні. Собака уві сні – це завжди хтось, хто знаходиться поруч, близько. Входить або входив в ваше оточення і був і (або) залишається другом. У будь-якому випадку це людина, з якою ви були, є або будете друзями, товаришами. Як аспект риси характеру – цей символ означає відданість, участь, дружню підтримку.

Крім того, що собаки це завжди друзі, у цього символу є одна особливість. І навіть не одна. Тому розповідаю детально.

Так, собака, як і всі тварини у снах – це прототип людини в реальності. В одних випадках – це вказівка на характер людини в житті. В інших – його “тваринна” натура в певних життєвих обставинах. Тобто, тимчасовий прояв деяких рис характеру як реакція на ситуацію в житті.

Так ось собаки – це друзі. Особливість в тому, що злі і ті собаки, що нападають – це колишні друзі. ⠀
Наприклад, коли люди прекрасно спілкувалися, товаришували, були колегами і знаходили порозуміння. І тут раптом, з якоїсь причини, стали проти вас.

Тому, злих, що гавкають та нападають собак з сюжету вашого сну, не шукайте серед чужих. Шукайте серед своїх. Виняток є, як і в будь-якому правилі. Він такий. Якщо ви уві сні знаєте, що собака “нова” – це новий друг. У снах завжди така інформація є.

Масть собаки матиме схожість з якимось зовнішнім виглядом. І не тільки. Кожна порода цих тварин має свій характер. Ось точно такі риси характеру будуть проявлятися у вашого друга в житті.

Іноді один і той же друг або подруга (стать собаки так само має пряме відношення до статі людини) може в різних обставинах уві сні бути собаками різних порід.

#сонникСобака #собакаДруг #лучшийСонник #сныОнлайн #толкованиеСнов #сонникЖивотные

Бачити собаку у ві сні – до звістки або появи друга, зустріч з ним.

Пухнасті собаки – ніжні, турботливі і ласкаві друзі, подруги.

Чорна собака – це можливий ворог під маскою друга. Якщо собака руда, сон вказує на друга з кола близьких людей. Якщо вам присниться звістка про загибель рудої собаки, сон може бути передвісником нещастя з кимось близьким для вас.

Біла собака- відданий і вірний друг.

Взагалі-то порода і розміри собаки ще можуть характеризувати “частину” самої людини, його характерні риси в житті: зріст, фізіологічні особливості, характер.

Сонник собака

Зла собака означає недруга і може символізувати майбутній конфлікт, сварку. Скажений пес – символ заклятого ворога.

Благородні собаки уві сні вказують на відданих і вірних друзів, а також характеризують людей як інтелігентних.

Цуценята собаки – це ваші друзі, які або за віком, або по статусу є молодшими по відношенню до вас. Піклуватися про цуценя – допомагати, піклуватися про когось близького, знайомого. Якщо цуценят кілька – це якась група знайомих, ваших підопічних в будь-якому відношенні.

ЯК ВИКЛИКАТИ ВІЩІ СНИ?

Брудна собака снитися до сварки і скандалу з другом. Той, кому ви довіряли, зрадить вас або зганьбить.

Голодна собака – брак спілкування з друзями (або якимось конкретним другом).

Собака в крові — дізнаєтеся про біду, неприємності друга.

Собака що померла (на момент сновидіння) собака уві сні – це символ захисту, як правило сниться в моменти переживань і, таким чином, через сон символічно вказує на хороший результат та марні клопоти і переживання. Так як наші собаки завжди в житті відчувають і знають без слів, що господареві погано. Часто в житті саме домашні тварини «беруть на себе» удар, відводячи його від нас.

Гавкіт собак – розмови з друзями. Який гавкіт, такі і розмови. Якщо собака уві сні гавкала і гарчала, то сон до сварки з другом. Радісний гавкіт – звістка про успіх. Гавкіт між собаками – до скандалу.

Бачити, як гризуться собаки уві сні означає скандал.

Собака на ланцюгу — це ваш знайомий, який обмежений у своїх діях, в тому числі і щодо вас. Якщо собака, що сидить на ланцюгу зла, сон означає, що у вас є ворог (колишній друг або лукавих знайомий, від якого ви не очікуєте удару), однак він не може заподіяти вам шкоди.

Цілувати собаку уві сні – до зустрічі з другом. Це не стосується сновидців, які мають собаку і дуже з нею часто і тісно спілкуються. В такому випадку собака, що приснилась означає саму себе, а її дії – це відображення прямих відносин з господарем. Поцілунки у снах символізують справжні наміри, відображють в першу чергу внутрішні почуття до іншої людини.

Сонник собака

Якщо уві сні ви самі гладите або пестите собаку, сон означає, що ви бажаєте добитися чиєїсь дружби, спілкування, взаєморозуміння.

Хворі, поранені, помираючі собаки-символ занепаду ваших справ, втрати майна, великих грошових витрат.

Маленькі і слабкі собачки уві сні вказують на розчарування, розлад, переживання.

Мокрі, брудні і негарні собаки – знак того, що комусь із ваших друзів зараз погано. Ця людина опинилася у скрутному становищі.

Собака, що тікає від вас означає розрив у відносинах з другом або знайомим.

Мертва, дохла собака уві сні може означати повний розрив відносин з кимось із друзів.

Велика, добра, красива собака – алегорія “великого друга.

Укус собаки — обіцяє розчарування або зраду друга. Слід від рани або укусу собаки – це образа або незаслужені зауваження, наслідки сварок, конфліктів або реальні травми (якщо рана в крові).

Собача голова уві сні означає нещастя з одним (або з колишнім другом).

Собака яка стрибає уві сні – до сварки з другом або коханим.

Якщо за вами у ві сні гналася собака, і ви при цьому відчували страх, переляк – вас зрадить друг.

Собача будка – символ скрутного становища, в якому може скоро опинитися персонаж сну, який мав до неї відношення.

Красиві собачки – до приємного спілкування та хороших звісток від своїх друзів.

Прогулянки з собакою – до зустрічі з коханою людиною.

программа начинается каждые 17 -18 лунные сутки
(отзывы и регистрация здесь)

Во всех снах есть указание на время реализации! Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Когда сбудется сон?


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Боль после расставания Три дня и вы свободны

  Боль после расставания Три дня и вы свободны

  Вебинар Прекращаем отток энергии бывшему партнёру Существует биологическая закономерность. Природой созданы средства, которые дают возможность мужчине и женщине обмениваться энергией. Самым эффективным образом. Многие даже не осознают и на 10 процентов - сколь эффективным!

  Сонник гарем снится Толкование сна

  Сонник гарем снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник гарем снится Толкование сна Сбывшиеся сны Обсуждение онлайн2 Сонник гарем снится Толкование сна Сбывшиеся сны Обсуждение онлайн3 Сонник гарем снится Толкование сна Сбывшиеся сны Обсуждение онлайн Сонник гарем снится Толкование сна. Гарем во сне означает ситуацию, когда [...]

  Сонник тато

  Сонник тато

  Содержание1 Сонник тато Сонник тато. Чому взагалі сняться батьки і що це означає на рівні підсвідомості? Перше, що треба для себе визначити, щоб розшифрувати такий сон. Він про них чи про вас? Тобто, інформація стосується тата або вони направляють вас, і підказують вам? Основний сенс. Саме [...]

  Приснились странные необычные кольца

  Приснились странные необычные кольца

  Приснились странные необычные кольца… РАЗГАДКА СНОВ Здравствуйте, Виктория. Мне приснились уж совсем нестандартные кольца. На левой руке, сами собой надевались, иных персонажей не было совсем. На среднем пальце — стальное увесистое кольцо с двумя кабашонами разного цвета. Не ржавое, [...]

Показать больше