Сонник дорога уві сні

Сонник дорога уві сні

Виктория Соколова Инстаграм Instagram

 

Сонник дорога уві сні. Дорога уві сні символізує важливі події у вашому житті, основні моменти, рух справ.

Якщо у вашому сні ви побачили дорогу рівну і довгу, то ваш сон означає спокійне і безтурботне життя в майбутньому.

Дальня дорога – довге життя, в будь-якому випадку довжина дороги вказує на тривалий період часу. Якщо дорога була широкою, сон вказує на великі можливості. Якщо ви йшли по такій дорозі, то сон вказує на рух справ у вашому житті, майбутній успіх і досягнення, звершення. Коли дорога уві сні красива, вас чекає удача і ви можете бути впевнені, що всі прийдешні події вас порадують.

 

Нова дорога уві сні – знак змін.

Біла дорога, іноді сниться і така символічна інтерпретація, символ радості і відсутності перешкод.

Снігова або засніжена дорога, дуже часто вказує на події, які відбудуться взимку. Крижана дорога – застій в бізнесі, економіці, справах. Слизька дорога – до небезпек.

Погана дорога, з вибоїнами, ямами на дорозі, – все це знаки проблем, турбот і перешкод в ваших справах. Наприклад, чим більше будуть вибоїни і глибше яма, тим значнішими будуть труднощі і перешкоди.

Впасти на такій дорозі, в тому числі і в яму – сильний стрес, розлади, переживання через перешкоди під час  руху по “такий” дорозі. Багато хто думає, що впасти в яму на дорозі – до смерті. Скажу, що всі звіти сновидінь, в яких я бачила такий символ, описували події, які слідували після сну, як сильні переживання через невдачі і перешкоди. Саме “падіння” більше нагадує зневіру, відтік життєвих сил через їх велику витрату під час переживань і стресів.

Хоч би яким не був поганий сон про дорогу, якщо до кінця сну ви змогли подолати перешкоди, знайти хорошу дорогу, дістатися по поганій дорозі до місця призначення, – то і в житті, все налагодиться, ви знайдете вихід.

Чорна дорога – важкі події на життєвому шляху.

Бруд на дорозі до великих труднощів, почуття незахищеності і приниженнь.

Якщо на дорозі ви побачите воду і від неї дорога буде розмитою, то попереду будуть перешкоди, які буде складно подолати.

Камені на дорозі – труднощі, які створять люди.

Асфальтована рівна дорога – до легкого та радісного життя, до вдалих обставин щодо  звершення ваших справ.

Залізниця – ділові поїздки, так само може означати будь-які ділові контакти: переговори, зв’язки, відносини, проекти з діловими партнерами в інших містах і країнах, тобто символічно вони на відстані від вас. Дивіться символ “Вокзал. Залізниця”

Перехрестя на дорозі – можливість, ситуація вибору.

Розвилка доріг – важкий вибір.

Дві дороги, три дороги – два і три варіанти можливого розвитку подій. Зверніть увагу, як уві сні були розташовані дороги. Якщо вони йшли паралельно, то і рух по ним може бути одночасним. Якщо треба було вибрати, згадайте, яка з доріг була гарніше, краще уві сні. За сюжетом сновидіння ви зможете визначити, який вибір для вас краще. Якщо з сну ,що  приснився ви отримали мало інформації, скористайтеся афірмаціею віщих снів і “додивіться” уві сні підказку, вона може виявитися цінною. Усеж таки голос підсвідомості – кращий порадник.

Дорога в гору означає, що вам доведеться подолати перешкоди, труднощі для досягнення вашої мети. Взагалі, будь-яка дорога вгору – це великі життєві досягнення, нехай навіть і не скоро, а з часом. Дивіться символ “Гори”.

Дорога додому може означати повернення до рідних, а так же поїздку додому, події, які торкнутися рідних, сім’ї. Дивіться символи “Дім”, “Йти додому”.

Дорога на кладовищі уві сні вказує на кінець якихось справ, життєвого періоду, відносин. Дивіться символ “Кладовище”.

Канатна дорога – небезпечний і важкий шлях. Нестійкий стан справ. Якщо боїтеся такого розвитку подій, “Змінюйте проекцію майбутнього”.

Піщана дорога сниться до розчарувань і перешкод.

Дорога в лісі – можливості для досягнення своїх цілей. Взагалі, якщо в такому сні вас оточує красивий ліс і відчуття від сну приємні, то в реальності такий сон провіщає спокійне, утихомирене і радісне життя. Якщо ж в лісі ви від кого-небудь ховалися, щось шукали або намагалися вийти з лісу, сон означає ваші справжні спроби визначитися з напрямком руху в житті, пошук мети. Результати ваших зусиль ви зможете визначити за сюжетом сновидіння.

 

Дії в дорозі: йти, їхати, бігти, стояти, знайти, збиратися, шукати і інше …

Йти по дорозі – рух справ у вашому житті.

Босоніж йти по дорозі – до переживань, почуття незахищеності, вразливості. Якщо уві сні ви йшли босоніж, але не було ніяких негативних чинників, то і переживання ваші будуть марними.

Їхати – активні дії і швидкі зміни.

Бігти по дорозі – велике бажання змін.

Стояти на дорозі – інертність, застій і відсутність справ. Якщо дорога в такому сні красива і обстановка сну приємна, “стояти на дорозі” може означати бажання відпочинку, перепочинку.

Лежати на дорозі – з якоїсь причини, думаю вашої особистої, ви “спите” у всіх сенсах, тоді як життя проходить повз. Звичайно, такий стан справ – не кінець світу, але все-таки, життя йде, а ви стоїте на місці, тоді як це зовсім  недоречно. Події, в яких ви повинні були б брати участь відбуваються без вас. Інакше, такий символ  вам не приснився б. Чи не пошкодуєте про це згодом?

Знайти уві сні дорогу – до вдачі і гарних змін,  до щасливого  періоду в житті.

Шукати дорогу – теж, що і шукати вихід з ситуації, що склалася у вашому житті.

Питати дорогу – шукати допомоги у конкретних людей. Якщо уві сні вам хто-небудь показав дорогу, значить і на допомогу можете розраховувати!

Збиратися в дорогу – бажання змінити що-небудь в житті.

Перейти дорогу – здійснити значні зміни за своїм бажанням. Зазвичай, така дія робиться, коли “йдуть” від чогось поганого, непотрібного або недоцільного у своєму житті. Іншими словами “йдуть на іншу сторону”.

Перебігати дорогу – теж саме, різниця лише в тому, що зміни ви здійсните стрімко. Переходити залізничні колії – теж зміни, але стосуються ділових відносин.

Підмітати або якось по-іншому прибирати дорогу – бажати, намагатися і здійснювати дії в житті для здійснення сприятливих змін. Іншими словами – налагоджувати життя. Таке сниться, коли людина розуміє, ЩО їй заважає для нормального життя.

Показувати, вказувати кому-небудь уві сні дорогу – тим чи іншим чином допомогти комусь зробити правильний вибір, прийняти рішення.

Аварія на дорозі – передчуття або страх невдачі. Дивіться символ “Аварія”.

Ремонт дороги – допомога в здійсненні ваших планів від інших людей. Рідше – сприятливі зовнішні обставини.

 

КНИГА “ВЕЩИЕ СНЫ И ОСОЗНАННЫЕ СНОВИДЕНИЯ”

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник верфь снится толкование сна

  Сонник верфь снится толкование сна

  Содержание1 Сонник верфь снится толкование сна Обсуждение2 Сонник верфь снится толкование сна Форум Сонник верфь снится толкование сна. Сны, в которых человек видит верфь обычно содержат информацию о состоянии кораблей, либо каких-то речных или морских судов. Как правило, большинство сновидений [...]

  Личные символы снов Сбывшиеся сны

  Личные символы снов Сбывшиеся сны

  Содержание1 Личный архив данных… или что значат свои элементы памяти?2 Примеры историй… Сбывшейся сон про прыжки на батуте. Личные символы снов. Личный архив данных… или что значат свои элементы памяти? Когда вы пользуетесь сонником, вы читаете некую общую характеристику [...]

  Если снятся булки во сне Сбывшийся сон

  Если снятся булки во сне Сбывшийся сон

  Содержание1 Если снятся булки во сне Форум Если снятся булки во сне… +Сонник сбывшихся снов Магикум… Снится мой директор, будто он принес свежие булки (багеты), посыпанные сахаром, и положил на рабочий стол, чтобы мы (сотрудники) брали. У меня в пакетике есть уже небольшая булочка в [...]

  Сонник безобразный снится Толкование сна

  Сонник безобразный снится Толкование сна

  Содержание1 Если приснился безобразный во сне2 Сны про безобразных Обсуждение онлайн3 Спустилась, а это уже какая-то безобразная яма с водой4 Свадьба справа, заводская труба слева вверху Безобразно как-то по сути5 Заодно похоже на станцию метро6 При этом вслух спрашиваю »где же ты, море, море, [...]

Показать больше