Сонник обіймати

Исполнение желаний

Сонник обіймати. Обіймати уві сні  близьку людину або знайомого це добрий знак. Такий сон говорить про довірчі стосунки, відкриті почуття, щирі емоції і приємне спілкування. Важливо, що ви відчували при цьому уві сні. Позитивні емоції — вони і на півночі позитивні. Ментальне тіло сну не обдуриш. Емоції в сновидіннях — найкращий індикатор.

Обіймає кохана людина уві сні, значить довіряє і дуже добре ставиться. Взагалі, ви можете за таким сном визначити ставлення до вас. У ментальному світі дуже складно заховати або приховати свої емоції. Якщо ж ви погано запам’ятали сон або сумніваєтеся в тлумачинні його символів, викличте віще сновидіння з допомогою афірмації «Істина почуттів» або «Що нас чекає? Майбутне відношень»

Обіймає начальник у сні- до заохочення. Інша справа — в чому це проявиться? Розшифровуйте інші символи вашого сну.

Прекратить отток энергии к бывшему

Обіймати подругу — до душевної бесіди або приємної компанії, і не обов’язково з нею. Можливо, ваша подруга уособлює певні ситуації або почуття для вас. Ось вони і повторяться в хорошому сенсі, якщо, звичайно ви уві сні обіймалися і відчували при цьому привітність.

Обіймати дитину незнайому: дівчинку — до гарних і радісних новин і вістей для вас. А хлопчика — до цікавої ділової пропозиції або проекту. Тож дивіться, які почуття ви при цьому відчували.

Обіймати чоловіка — отримаєте підтримку в потрібну хвилину. Обіймати жінку чоловікові — нові емоції. Яка була уві сні жінка — такі і емоції будуть.

Обіймати сина, дочку — близькі і довірчі відносини з ними. Почуття відкритості.

Обіймати вагітну уві сні і радіти — до прибутку.

Получать информацию во снах

 

Якщо уві сні ви обнімаєтеся з ворогом — зміни у відносинах між вами. Так само, за емоціями уві сні ви зможете визначити, в який бік відбудуться зміни. Але не чекайте відкритого прояву почуттів. Швидше за все, це будуть внутрішні відчуття. Хоча настрій людини, часом, вирішує дуже багато. Якщо людина не злиться всередині, проявляти агресію при всіх, він теж мало захоче. Якщо почуття негативні, щось не так — чекайте обману, брехні, зради, причому віроломного.

Обіймати небіжчика (померлого, мерця), якщо це не близька в минулому вам людина, поганий знак, провісник втрати, перешкод у справах. Якщо близька — вам хочуть щось передати (інформацію), вказати на щось, звернути увагу. Часто померлі, з якими були теплі довірчі відносини у снах обіймаючи — жаліють, що означає — попереду час випробувань. Але коли обіймають заспокоюючи, знайте, що вас просять не мучити себе через порожні тривоги. Це для тих випадків, якщо ви насправді дуже сильно переживаєте і не знаходите собі місця.

Дід і бабуся сниться в таких снах до вістей про рідню.

Батько і мама — більше до новин про вашу сім’ю або це на пряму мае відношення до вас.

Якщо уві сні обіймає колишній — до примирення з тим, що було в минулому. Це не обов’язково стосується його конкретно (хоча може бути і таке), можливо ваші почуття незгоди досі тяжіли над вами і знаходили своє відображення в сьогоденні. І ще. Якщо уві сні вас обіймає колишній або колишня, сон означає, що вони в душі жалкують про розставання з вами.

Обніматися уві сні з подушкою — означає, що вам не можна довіряти свої думки і почуття іншим людям, надалі це може обернутися проти вас.

Подписаться в Instagram

Обіймати тварину — приймати основні характеристики цієї тварини, як власні риси характеру (дивіться за назвами в соннику Магікума). Наприклад, обіймати собаку — будете для когось дуже хорошим другом.

Обіймати будь — які предмети — допускати їх вплив на власне життя (так само дивіться назви в соннику).

Якщо обіймають зі спини, сон означає, що про вас і ваші минулі відносини згадують з любов’ю і жалем.

БЛОГИ МАГИКУМА — ТОЛКОВАНИЕ СНОВ ОНЛАЙН

ПЛАТНОЕ ТОЛКОВАНИЕ СНОВ

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

АФФИРМАЦИИ ДЛЯ ВЕЩИХ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ СНОВ

КНИГИ ПРОЕКТА

 

 

ОТЗЫВЫ УЧАСТНИКОВ

СТРАНИЦА РЕГИСТРАЦИИ ДЛЯ УЧАСТИЯ

Онлайн программы проекта

Исполнение Желаний

Исцеление

Код Личного Счастья

Фестиваль Финансовой Свободы

Сверхсознание

Отзывы участников

Регистрация на программу: (выберите удобный для вас способ)

1. В ТЕЛЕГРАМ регистрация

2.WhatsApp регистрация

3.Регистрация на сайте ЗДЕСЬ

 

!!!
просто напишите «название феста и — участвую» и ничего больше делать не надо. Перед стартом вам придет сообщение и дата начала программы.

Отзывы в Инстаграм. Присоединяйтесь к нам в Инстаграм ЗДЕСЬ
(очень просто найти через хэштэг #магикум)

На проекте мы занимаемся толкованием снов, сны расшифровывают профессионально. Даже если вы не могли понять сон, который вам снился 10-20 лет назад! Сайт —  проект по изучению измененных состояний сознания.

 

Автор Виктория Соколова

 Напишите свой сон в блоге.