Сонник обіймати

Сонник обіймати

Сонник обіймати. Обіймати уві сні  близьку людину або знайомого це добрий знак. Такий сон говорить про довірчі стосунки, відкриті почуття, щирі емоції і приємне спілкування. Важливо, що ви відчували при цьому уві сні. Позитивні емоції – вони і на півночі позитивні. Ментальне тіло сну не обдуриш. Емоції в сновидіннях – найкращий індикатор.

Обіймає кохана людина уві сні, значить довіряє і дуже добре ставиться. Взагалі, ви можете за таким сном визначити ставлення до вас. У ментальному світі дуже складно заховати або приховати свої емоції. Якщо ж ви погано запам’ятали сон або сумніваєтеся в тлумачинні його символів, викличте віще сновидіння з допомогою афірмації “Істина почуттів” або “Що нас чекає? Майбутне відношень”

Обіймає начальник у сні- до заохочення. Інша справа – в чому це проявиться? Розшифровуйте інші символи вашого сну.

Обіймати подругу – до душевної бесіди або приємної компанії, і не обов’язково з нею. Можливо, ваша подруга уособлює певні ситуації або почуття для вас. Ось вони і повторяться в хорошому сенсі, якщо, звичайно ви уві сні обіймалися і відчували при цьому привітність.

Обіймати дитину незнайому: дівчинку – до гарних і радісних новин і вістей для вас. А хлопчика – до цікавої ділової пропозиції або проекту. Тож дивіться, які почуття ви при цьому відчували.

Обіймати чоловіка – отримаєте підтримку в потрібну хвилину. Обіймати жінку чоловікові – нові емоції. Яка була уві сні жінка – такі і емоції будуть.

Обіймати сина, дочку – близькі і довірчі відносини з ними. Почуття відкритості.

Обіймати вагітну уві сні і радіти – до прибутку.

Якщо уві сні ви обнімаєтеся з ворогом – зміни у відносинах між вами. Так само, за емоціями уві сні ви зможете визначити, в який бік відбудуться зміни. Але не чекайте відкритого прояву почуттів. Швидше за все, це будуть внутрішні відчуття. Хоча настрій людини, часом, вирішує дуже багато. Якщо людина не злиться всередині, проявляти агресію при всіх, він теж мало захоче. Якщо почуття негативні, щось не так – чекайте обману, брехні, зради, причому віроломного.

Обіймати небіжчика (померлого, мерця), якщо це не близька в минулому вам людина, поганий знак, провісник втрати, перешкод у справах. Якщо близька – вам хочуть щось передати (інформацію), вказати на щось, звернути увагу. Часто померлі, з якими були теплі довірчі відносини у снах обіймаючи – жаліють, що означає – попереду час випробувань. Але коли обіймають заспокоюючи, знайте, що вас просять не мучити себе через порожні тривоги. Це для тих випадків, якщо ви насправді дуже сильно переживаєте і не знаходите собі місця.

Дід і бабуся сниться в таких снах до вістей про рідню.

Батько і мама – більше до новин про вашу сім’ю або це на пряму мае відношення до вас.

Якщо уві сні обіймає колишній – до примирення з тим, що було в минулому. Це не обов’язково стосується його конкретно (хоча може бути і таке), можливо ваші почуття незгоди досі тяжіли над вами і знаходили своє відображення в сьогоденні. І ще. Якщо уві сні вас обіймає колишній або колишня, сон означає, що вони в душі жалкують про розставання з вами.

Обніматися уві сні з подушкою – означає, що вам не можна довіряти свої думки і почуття іншим людям, надалі це може обернутися проти вас.

Обіймати тварину – приймати основні характеристики цієї тварини, як власні риси характеру (дивіться за назвами в соннику Магікума). Наприклад, обіймати собаку – будете для когось дуже хорошим другом.

Обіймати будь – які предмети – допускати їх вплив на власне життя (так само дивіться назви в соннику).

Якщо обіймають зі спини, сон означає, що про вас і ваші минулі відносини згадують з любов’ю і жалем.

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник досада снится Толкование сна

  Сонник досада снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник досада снится Толкование сна Онлайн2 Сонник досада снится Толкование сна Онлайн Сонник досада снится Толкование сна. Досада во снах относится к категории сновидений, в которых человек испытывает некие эмоции, поэтому оно означает само себя. Так как эмоции и чувства в [...]

  Если во сне поют грустную песню Сбывшийся сон

  Если во сне поют грустную песню Сбывшийся сон

  Содержание1 Если во сне поют грустную песню Форум Если во сне поют грустную песню Сбывшийся сон. Смерть, коты в небе и песня. Сон снился месяц назад, а сбылся позавчера. Снится, что идём по улице, с мамой (в жизни покойная) и с её лучшей подругой. Я понимаю, что это её подруга умерла, а не моя [...]

  Если снится Франция Вещие сны о влюбленных

  Если снится Франция Вещие сны о влюбленных

  Наполеон и Жозефина. Вот бывает  же  так! Попадаешь в неловкую ситуацию на пустом месте. Вся такая вежливая и предусмотрительная. И здравствуйте, и пожалуйста  вам. Так хочется понравиться, когда влюблена…  Сразу к внешности своей придираешься, с одежды и обуви пылинки сдуваешь. Пока не [...]

  Сонник безнадежность снится Толкование сна

  Сонник безнадежность снится Толкование сна

  Содержание1 Если снится безнадежное положение Обсуждение на форуме2 Безвыходное положение во сне Форум Сонник безнадежность снится Толкование сна. Ощущение безнадежности во снах очень часто означает то, что человек точно также в какие-то моменты жизни будет чувствовать обреченность и [...]

Показать больше