Бал уві сні Тлумачення сну

Бал уві сні Тлумачення сну.

Бал уві сні, часто вказує на якийсь масовий, публічний захід під час будь-яких свят, на якому ви також будете присутні. Якщо, звичайно, уві сні ви не просто чули про бал, а були на ньому.

Оскільки на балах люди зустрічаються і часто танцюють, то для підсвідомості бал уві сні може бути символом зустрічі з якоюсь важливою для вас людиною в житті. Однак, це станеться на якомусь публічному заході.

Якщо на балу хтось когось запрошує на танець і людина погоджується, то точно також в реальному житті станеться ситуація, при якій одна людина зробить пропозицію іншій, і вони обоє будуть в подальшому, в якомусь союзі, парі, партнерстві, або альянсі.

Якщо уві сні вас запрошував незнайомець, то в реальності людина, з якою вас зведе доля, вам на момент сну незнайома.

По тому, наскільки красивий і гармонійний був танець на балу, можна судити про те, які складуться надалі відносини між людьми, які на ньому танцювали. Досить часто, проекція відносин майбутнього видна в досить велику перспективу. В цьому є перевага снів. Навіть вчені на сьогоднішній день довели, що мозок людини може подорожувати в часі.

Сам по собі бал уві сні, може вказувати на якийсь урочистий захід.

Синоніми: бенкет, танці, танцмайданчик, дискотека, раут, маскарад.


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".