Чужий чоловік уві сні приснився

Чужий чоловік уві сні приснився

Такий сон може вказувати на події в житті того “чужого чоловіка”, що приснився. Якщо за сюжетом сну між вами були взаємодії, або чужий чоловік був вашим чоловіком в сновидінні, то це вказівка на якісь спільні справи. Наприклад, як в сні який здійснивс:

Сни які здійснилися про Женю і роботу: Сон на 11.01

Ми з Женею – моїм колегою знаходимося біля 16 поверхового будинку. Я пропоную приготувати нам їжу і ми разом приймаємо рішення, – яку. В основному це корисні салати. Запам’ятався салат з буряка, який я сметаною заправляла. Женя просить заправити всі страви часником, щоб не захворіти. Я так і зробила. Далі ми плануємо інтимні стосунки. Беремо їжу, спілкуючись йдемо до дому.

Потім йде, як би, накладення сну: Женя прямо на дорозі роздягається. Тепер він повністю голий і пританцьовує. Хоче, щоб я його оцінила. Я кажу йому, що не можна так виглядати, ти ж чоловік. Він не слухає мене і йде вперед. А там багато людей, і всі на нього дивляться. Йому стає соромно і він намагається заховати член. Прийшли до якогось дому і він знову в нормі і вже одягнений.

Ми опиняємося за залізницею і стоїмо в невеликій черзі обнявшись.

Нам комфортно і тепло разом. Я відчуваю його захист. Поки ми чекали нашу чергу до нас підійшла моя і його знайома і вдарила його по голові сумкою насварила за те, що він мене обіймає … адже у нього є дружина … Нічого не змінилося і його емоції і ставлення до мене колишнє. Йому зі мною комфортно і він мене не відпускає. Ми продовжуємо йти обнявшись до дому.

Прийшли. На стіні перед входом годинник і я звернула на них увагу, стрілки показували 8 годині 55 хвилин (якщо взяти цифри то це були 8 і 11). Кажу Жені, сексу не буде, нам вже пора їхати. Ми в шоці, що потрібно швидко їхати. По дорозі до автомобіля, Женя говорить: я дам тобі ноутбук, щоб по дорозі на задньому сидінні все встигла зробити. Він відкрив мені пасажирські двері за водієм. Ми сіли в його білий, чистий автомобіль і поїхали. Він за кермом, а я за ним з ноутбуком.

Реалізація сну:

Женя мій колега. Так склалися обставини, що з цим хлопцем нас спочатку поставили працювати в парі. Перший сон про салатики говорить про те, що працювати в парі нам комфортно і приємно. Часник в моїх снах можна назвати “перчинка у відносинах”, пікантність)). Йдемо обнявшись – це і є працювати в парі.

Другий сон де колега роздягається – був якийсь період де він хотів переді мною виглядати немов “мачо”, у всій красі). Зрозумівши, що робить щось не зовсім те – він узяв себе в руки.

Третій сон де ми стоїмо за залізницею обнявшись. Був період де ми працювали трохи в різних напрямках, але тим не менше нам було комфортно разом. Удар знайомої по голові з фразою, що у тебе є дружина, говорить про те, що нас хотіли розділити на різні напрямки остаточно. Женю залишили працювати з другою дівчинкою, але Женя захотів, що б ми і далі працювали в парі і з його дружиною (був час, коли ми працювали втрьох: Женя, Юля і я).

Наша спільна робота триває. Будинок з годинником – це важливий для нас з Женею період. За тиждень до початку вересня нас поставили перед фактом, що з 1 вересня тепер тільки ми вдвох будемо вести два напрямки, які керувати буде Женя (він за кермом, а я за ним з ноутбуком)

Наступний сон як би продовження попередніх або їх доповнення: Афірмація ‘Провідник’. Сон на 27.07.

Ми з колегами знаходимося в будинку Віти (генерального директора). Будинок дуже великий, акуратний, чистий. Двір також великий і зелений. Хтось пропонує зіграти в гру, де я буду дружиною Жені. Женя не проти, та й я теж. Я розумію, що ніякого інтиму і поцілунку між нами не буде і дуже спокійно погодилася на роль дружини. А його дружина поїхала.

І отже, тепер з Женею ми всюди поруч. В один момент я розумію, що Женя дуже хоче мого поцілунку. Мені ніяково, так як я знаю, що він одружений. І через деякий час бачу, що він закоханий у мене. Мені дуже приємна його увага і турбота, але ж я перебуваю на тимчасовій позиції дружини. Віта, генеральний директор, покликала мене на діалог. Ми сіли з нею в крісла в її дворі і просто душевно розмовляли. Віта дуже до мене прихильна. Мій син (реальний син) попросив коньяк. Я йому відмовила, так як це напій для дорослих і для дітей шкідливий. Але він наполягає. Віта мені каже: Катя, бажання дітей треба виконувати. Давай допоможу купити тобі хороший віскі, і ти даси його синові.

Адже він все одно його пити не буде і не буде відкривати пляшку. Для нього важливо, щоб ти зреагувала на його бажання.

Подумавши я відповіла, що тоді мені потрібен просто хороший коньяк, адже син саме його просить. Після цього, всі проводимо час у дворі на травичці і час моєї ролі добігає кінця і я збираюся йти … У цей момент Віта запитує у Жені: “Женя кого ти хочеш бачити своєю дружиною?” Він відповів, що Катю, адже я її люблю. Він просить, щоб я зайшла до нього, адже він сумує за мною. Я зайшла до нього в кімнату. Далі сон обірвався або я його не пам’ятаю.

Реалізація сну:

Будинок генерального директора – це компанія, в якій я працюю. Пропозиція зіграти роль дружини Жені за час тимчасової відсутності його дружини – це повністю спільна робота на час відпустки його партнерки, з якої вони були в тісних стосунках. У моєму сні вона його дружина. Ми з Женею завжди поруч – це логічно, адже ми працюємо в парі. Момент сну, де я розумію, що Женя хоче мого поцілунку і закохується в мене – в житті це відобразилося тим, що я зрозуміла, що йому зі мною дуже комфортно працювати … Моя ніяковість від того, що він одружений в життя виглядало так, що мені насправді було ніяково від того, що йому дуже зі мною комфортно.

Частина сну про мій діалог з генеральним директором про виконання бажань дітей теж зрозуміла та й практично відразу. Бажання дітей потрібно виконувати, навіть в тому випадку, коли розумієш, що це недоцільні бажання, але це вже дитина сама зрозуміє. У житті зараз саме так і роблю і бачу наскільки діти уважніше ставляться до того, що бажають.

Момент сну, де час моєї ролі добігає кінця і я збираюся йти, і у Жені запитують, кого він хоче бачити в ролі своєї дружини. Я думала про відхід з компанії, так як розуміла, що більше тут мені нічого робити, АЛЕ. Після відпустки партнерка Жені написала заяву на звільнення …. І при розмові з генеральним директором Женя сказав, що хоче працювати зі мною в парі. І з 1 вересня ми з ним команда).

Синоніми слова “чоловік”: людина, сам, мій, чоловік


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".