Чужий чоловік уві сні приснився

Чужий чоловік уві сні приснився

Чужий чоловік уві сні приснився

Такий сон може вказувати на події в житті того “чужого чоловіка”, що приснився. Якщо за сюжетом сну між вами були взаємодії, або чужий чоловік був вашим чоловіком в сновидінні, то це вказівка на якісь спільні справи. Наприклад, як в сні який здійснивс:

Сни які здійснилися про Женю і роботу: Сон на 11.01

Ми з Женею – моїм колегою знаходимося біля 16 поверхового будинку. Я пропоную приготувати нам їжу і ми разом приймаємо рішення, – яку. В основному це корисні салати. Запам’ятався салат з буряка, який я сметаною заправляла. Женя просить заправити всі страви часником, щоб не захворіти. Я так і зробила. Далі ми плануємо інтимні стосунки. Беремо їжу, спілкуючись йдемо до дому.

Потім йде, як би, накладення сну: Женя прямо на дорозі роздягається. Тепер він повністю голий і пританцьовує. Хоче, щоб я його оцінила. Я кажу йому, що не можна так виглядати, ти ж чоловік. Він не слухає мене і йде вперед. А там багато людей, і всі на нього дивляться. Йому стає соромно і він намагається заховати член. Прийшли до якогось дому і він знову в нормі і вже одягнений.

Ми опиняємося за залізницею і стоїмо в невеликій черзі обнявшись.

Нам комфортно і тепло разом. Я відчуваю його захист. Поки ми чекали нашу чергу до нас підійшла моя і його знайома і вдарила його по голові сумкою насварила за те, що він мене обіймає … адже у нього є дружина … Нічого не змінилося і його емоції і ставлення до мене колишнє. Йому зі мною комфортно і він мене не відпускає. Ми продовжуємо йти обнявшись до дому.

Прийшли. На стіні перед входом годинник і я звернула на них увагу, стрілки показували 8 годині 55 хвилин (якщо взяти цифри то це були 8 і 11). Кажу Жені, сексу не буде, нам вже пора їхати. Ми в шоці, що потрібно швидко їхати. По дорозі до автомобіля, Женя говорить: я дам тобі ноутбук, щоб по дорозі на задньому сидінні все встигла зробити. Він відкрив мені пасажирські двері за водієм. Ми сіли в його білий, чистий автомобіль і поїхали. Він за кермом, а я за ним з ноутбуком.

Реалізація сну:

Женя мій колега. Так склалися обставини, що з цим хлопцем нас спочатку поставили працювати в парі. Перший сон про салатики говорить про те, що працювати в парі нам комфортно і приємно. Часник в моїх снах можна назвати “перчинка у відносинах”, пікантність)). Йдемо обнявшись – це і є працювати в парі.

Другий сон де колега роздягається – був якийсь період де він хотів переді мною виглядати немов “мачо”, у всій красі). Зрозумівши, що робить щось не зовсім те – він узяв себе в руки.

Третій сон де ми стоїмо за залізницею обнявшись. Був період де ми працювали трохи в різних напрямках, але тим не менше нам було комфортно разом. Удар знайомої по голові з фразою, що у тебе є дружина, говорить про те, що нас хотіли розділити на різні напрямки остаточно. Женю залишили працювати з другою дівчинкою, але Женя захотів, що б ми і далі працювали в парі і з його дружиною (був час, коли ми працювали втрьох: Женя, Юля і я).

Наша спільна робота триває. Будинок з годинником – це важливий для нас з Женею період. За тиждень до початку вересня нас поставили перед фактом, що з 1 вересня тепер тільки ми вдвох будемо вести два напрямки, які керувати буде Женя (він за кермом, а я за ним з ноутбуком)

Наступний сон як би продовження попередніх або їх доповнення: Афірмація ‘Провідник’. Сон на 27.07.

Ми з колегами знаходимося в будинку Віти (генерального директора). Будинок дуже великий, акуратний, чистий. Двір також великий і зелений. Хтось пропонує зіграти в гру, де я буду дружиною Жені. Женя не проти, та й я теж. Я розумію, що ніякого інтиму і поцілунку між нами не буде і дуже спокійно погодилася на роль дружини. А його дружина поїхала.

І отже, тепер з Женею ми всюди поруч. В один момент я розумію, що Женя дуже хоче мого поцілунку. Мені ніяково, так як я знаю, що він одружений. І через деякий час бачу, що він закоханий у мене. Мені дуже приємна його увага і турбота, але ж я перебуваю на тимчасовій позиції дружини. Віта, генеральний директор, покликала мене на діалог. Ми сіли з нею в крісла в її дворі і просто душевно розмовляли. Віта дуже до мене прихильна. Мій син (реальний син) попросив коньяк. Я йому відмовила, так як це напій для дорослих і для дітей шкідливий. Але він наполягає. Віта мені каже: Катя, бажання дітей треба виконувати. Давай допоможу купити тобі хороший віскі, і ти даси його синові.

Адже він все одно його пити не буде і не буде відкривати пляшку. Для нього важливо, щоб ти зреагувала на його бажання.

Подумавши я відповіла, що тоді мені потрібен просто хороший коньяк, адже син саме його просить. Після цього, всі проводимо час у дворі на травичці і час моєї ролі добігає кінця і я збираюся йти … У цей момент Віта запитує у Жені: “Женя кого ти хочеш бачити своєю дружиною?” Він відповів, що Катю, адже я її люблю. Він просить, щоб я зайшла до нього, адже він сумує за мною. Я зайшла до нього в кімнату. Далі сон обірвався або я його не пам’ятаю.

Реалізація сну:

Будинок генерального директора – це компанія, в якій я працюю. Пропозиція зіграти роль дружини Жені за час тимчасової відсутності його дружини – це повністю спільна робота на час відпустки його партнерки, з якої вони були в тісних стосунках. У моєму сні вона його дружина. Ми з Женею завжди поруч – це логічно, адже ми працюємо в парі. Момент сну, де я розумію, що Женя хоче мого поцілунку і закохується в мене – в житті це відобразилося тим, що я зрозуміла, що йому зі мною дуже комфортно працювати … Моя ніяковість від того, що він одружений в життя виглядало так, що мені насправді було ніяково від того, що йому дуже зі мною комфортно.

Частина сну про мій діалог з генеральним директором про виконання бажань дітей теж зрозуміла та й практично відразу. Бажання дітей потрібно виконувати, навіть в тому випадку, коли розумієш, що це недоцільні бажання, але це вже дитина сама зрозуміє. У житті зараз саме так і роблю і бачу наскільки діти уважніше ставляться до того, що бажають.

Момент сну, де час моєї ролі добігає кінця і я збираюся йти, і у Жені запитують, кого він хоче бачити в ролі своєї дружини. Я думала про відхід з компанії, так як розуміла, що більше тут мені нічого робити, АЛЕ. Після відпустки партнерка Жені написала заяву на звільнення …. І при розмові з генеральним директором Женя сказав, що хоче працювати зі мною в парі. І з 1 вересня ми з ним команда).

Синоніми слова “чоловік”: людина, сам, мій, чоловік

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник ангина снится Толкование сна

  Сонник ангина снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник ангина снится Толкование сна Осуждение онлайн Сонник ангина снится Толкование сна… Болеть во сне. Толкование сна. Толкование снов о болезнях следует рассматривать в двух направлениях. Первое направление – это указание на то, что человек беспокоится за своё реальное [...]

  Сонник ухо уши слышать слушать снятся Толкование сна

  Сонник ухо уши слышать слушать снятся Толкование сна

  Содержание1 Приснилось ухо уши слышать слушать  во сне2 Сонник ухо уши слышать слушать Сонник ухо уши слышать слушать снятся Толкование сна. Во снах уши так или иначе являются указанием на информацию. Это и получение известий и общение с кем-то и новости. Все, что попадает к нам “через [...]

  Сонник грот снится Толкование сна

  Сонник грот снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник грот снится Толкование сна Сбывшиеся сны Обсуждение Форум Сонник грот снится Толкование сна. Грот во снах означает и указывает на некое уединение. В таких сновидениях надо обращать внимание на то, кто именно был в гроте, насколько он был красив и какова была атмосфера. Как [...]

  Сонник шприц снится Толкование сна

  Сонник шприц снится Толкование сна

  Содержание1 Укол шприцем во сне приснился2 Сонник шприц Обсуждение на форуме3 Сонник шприц Обсуждение на форуме Сонник шприц. Укол шприцем в вену, внутримышечно или внутривенно — знак намерения определенного человека влиять на вас. Если уколы шприцем во сне делали врачи или медсестры, сон может [...]

Показать больше