банер

До чого сняться волосся у снах

До чого сняться волосся у снах

Символ волосся у снах має кілька варіантів тлумачення.

Перший варіант. Волосся можуть бути пов’язані з ментальним і емоційним станом людини на момент сну. Іншими словами це вказівка на найближчі події або поточні.

Думки завжди нерозривно пов’язані з емоціями і навпаки. Якщо стан волосся уві сні у людини в нормі — він стабільний. А значить і ситуація у нього під контролем.

Наприклад, облисіння, лисини волосся на голові, випадають волосся — вказівка на стан в стресі. Зрозуміло, що ситуація відповідна. Стрес викликаний якоюсь подією.

Якщо людина сама вириває або знімає шматки волосся — це означає, що він не контролює свій стан — «рве на собі волосся».

Красиві і доглянуті волосся — знак благополуччя і стабільності. Ось тут вже далі за сюжетом треба визначати — чого саме стосується цей стан. У таких снах завжди буде інформація про це. Враховувати треба обстановку (атмосфера сну — де все відбувалося?), персонажів-це люди, залучені прямо або побічно в ситуацію.

Другий варіант. Часто довге волосся може означати поїздку — «дорога» так видно. Довге волосся-поїздка буде на пристойну відстань. Світлі, здорові на вигляд волосся уві сні-поїздка вам сподобається і буде вдалою. Брудні, некрасиві, — в дорозі будуть проблеми. Хвилясте волосся-доведеться похвилюватися. Чим сильніше вони накручені, тим сильніше будуть переживання.

Дана категорія снів, дійсно, сниться незадовго перед планованою поїздкою.

Третій варіант. Густі,» багаті», шовкові на вигляд волосся — можуть означати успішний проект, бізнес принесе доходи. У людини з такими волоссям уві сні в реальності буде маса чудових ідей, рішень.

Дуже хорошими вважаються сни, в яких волосся швидко ростуть. Так само якщо з’являється густа рослинність на різних частинах тіла — сни до грошей, прибутку.
Швидкий ріст волосся уві сні-швидке збагачення, пристрій ваших справ і взагалі благополуччя. Шикарні гарне волосся означають прийдешні зміни: багатство, успіх і досягнення. Густі-великий дохід, матеріальний достаток.

Четвертий варіант. Волосся означають самі себе і по їх виду, кольору, зачісці ви можете дізнатися людину. Так само дана категорія снів відноситься до випадків ментального повтору. Тобто, якщо турбувалися за волосся, та якщо просто збиралися до перукаря або думали, як змінити зачіску — може приснитися сон про волосся.

Додаткові характеристики волосся у снах:

Прямі довге гарне волосся-здійснення задуманого напередодні сну-все пройде гладко.

Накручені волосся і локони — це стан, коли людина «накручений», напружений, нагнітає обстановку. А ось хвилясте волосся — це легке хвилювання.

Брудні, заплутані, всклоченние волосся — людина не може розібратися і «навести порядок» в своїх думках.

Відрізане волосся-зміна планів (часто їх скасування)

Коротке волосся-обмеження.

Мокре волосся-стрес, переживання.

Сушити волосся-з’явиться можливість заспокоїтися, вирішити проблеми.

Розпущене волосся уві сні означають свободу вибору і дій.

Коси уві сні-порядок в справах, хороша організація роботи, бізнесу, самоконтроль.

Плести коси — може вказувати на заміжжя, а сімейним людям — до народження дитини.

Волосся на спині, на плечах — сильна позиція в житті, високий соціальний статус.

Сон, в якому волосся на руках — до хороших доходів, грошей.

А на всьому тілі волосся-заступництво, захист і достаток.

На животі волосся означають впевненість в майбутньому (то чим ви зараз займаєтеся або плануєте — справа майбутнього).

Волосся на обличчі уві сні — має бути незвичайна справа або проект. Вид волосся вкаже на результати. Про бороду і вуса — дивіться окремо в сонник.

На лобку волосся наснилися-до хорошого здоров’я і потенції (у чоловіків), а у жінок до лібідо, хорошого гормонального статусу, здорової сексуальної активності.

На грудях у жінки волосся уві сні (особливо якщо вони темні)… Сняться до матеріального достатку і гарного прибутку в її бізнесі.

Волосся в їжі (чужі) вказують на те, що ваші переживання через чужих досягнень, не дають вам спокійно жити.

Тріпати або тягнути когось за волосся уві сні-лізти в чуже життя. Виправдано це чи ні — вирішуйте самі. Можливо, у Вашому сні ви побачите і результат дій.

Лупа в волоссі сниться до змін, які змінять хід звичного життя і виб’ють вас з колії.

Комахи у волоссі означають ваші постійні погані думки та переживання.

Воші в волоссі-зайвий надуманий страх.

Павуки в волоссі — ви боїтеся ворогів (менше думайте)!

Жуки в волоссі-взяли на себе багато роботи, в тому числі щодо забезпечення близьких і можливості заробітку.

Черв’яки у волоссі-це знак того, що ваші власні думки руйнують вас.

Світлі русяве і гарне волосся-душевний спокій, радість, задоволення від життя.

Руді (якщо вони не такі насправді) з мідним відтінком – обман і зрада.

Білі фарбовані волосся-обман і спроба маніпуляцій.

Чорні (якщо вони не такі) — задумали справу, за яке доведеться розплачуватися в кінцевому рахунку. Дуже часто зустрічається символ «жінка з чорним волоссям» — таке сниться до недруга, який хоче буквально знищити. Вдасться чи ні — видно по інших символах. Але думки чорні і з далекосяжними намірами є.

Темні гарне волосся-до великих грошей. Якщо вони ростуть прямо у вас на очах — ви швидко розбагатієте!

Червоне волосся-сильна всепоглинаюча пристрасть. Причому потім може будете шкодувати про неї, або (якщо колір негарний або кривавий) найсильніший стрес з втратою енергії. Так можна і захворіти. Для першого варіанту результат той же. Червоне волосся-це неприродно і ненормально. Підсвідомість просто так їх не покаже.

Сон про різнокольорові волосся вказує на хаос думок, більше схожий на Творчий, але все-таки хаос. Немає стрижня, грунтовності в підході вирішення питань.

Синє волосся — багато думаєте про чоловіків, для вас це стає нав’язливою ідеєю.

Золоте волосся в сенсі яскраві і дуже красиві — дивовижні події, і вони багато змінять у Вашому житті.

Якщо волосся в прямому сенсі з золота…  Вам доведеться пережити подію, яка зажадає від вас прийняття складних і дуже точних рішень, для того, щоб вийти з ситуації.

Зелені волосся-до здоров’я, за яке ви турбуєтеся.

Мити волосся уві сні-позбудетеся від проблем.

Розплутувати волосся-зможете вийти з дуже неприємної ситуації, якщо розплутаєте. Заодно і приведіть думки в порядок.

Волосся в роті — багато зайвого говорите і це може обернутися проти вас.

У зубах волосся-плітки про родичів.

Волосся на шиї вказують на людину, яка може керувати ситуацією.

Гладити волосся уві сні-заспокоєння. Знайдете те, що шукали. Це може бути не тільки річ, предмет, а й відповідь на питання, вихід, рішення і так далі.

Гладити волосся чоловікові-умовити його.

Квіти у волоссі-подія, яка займе всі ваші думки і час. Звичайно, багато що залежить від того, який саме квітка приснився. Так що, розшифровуйте сновидіння далі.

Сиве волосся-до переживань. Якщо їх багато-сильні переживання.

У дзеркалі бачити сиве волосся-знак проблем в майбутньому. Висмикувати сиве волосся уві сні означає занепокоєння і думки про старість.

Палаючі уві сні волосся вказують на сильний стрес і шок.Якщо ви самі їх собі підпалили, то самі і зробите те, від чого буде отриманий цей шок. До речі, такі сни вказують ще й на те, що наслідки будуть тривалими.

Сплутані волосся уві сні-не можете знайти вихід з положення, зібратися з думками, визначитися щодо того, що відбувається. Такий сон попереджає, що в першу чергу, все залежить від вас. Розберіться в думках, почуттях і все поступово стане на свої місця.

Рідке волосся-до безгрошів’я і проблем.

Брудне волосся — до поганих думок. Думайте більше про своє благополуччя, ніж про чужі неприємності.

Волосся ламаються-до хвороб.

Укладати волосся, заколювати їх уві сні — до вдалих життєвих обставин. Все під контролем, за планом.

Шпильки для волосся, шпильки, гумки — все це можливості налагодити своє життя. Чим красивіше шпилька, тим краще обставини. Часто так видно інсайти, хороші ідеї, рішення.

Завивати і крутити волосся — до обставин, коли ви будете сильно нервувати і переживати.

Пишне волосся уві сні-до приємного суспільству і хорошого відпочинку, а так само до досягнення мети.

Пасмо або жмут волосся означає випадок, який справить на вас сильне враження. По виду пасма або жмута ви зможете судити про подію.

Лиса жінка уві сні, якщо вона вам знайома – до звістки про проблеми і навіть лихах в житті людини. Якщо жінці приснилося, що вона Лиса – переживання, стрес.

Лисий чоловік – якщо сон не загрозливий-новий імідж. Нове ставлення до старих проблем. » Негарна » лисина-почуття і заклопотаність думками про старіння. Реальне випадання волосся або стрижка наголо. Якщо сон загрозливий-страх психологічної, емоційної атаки, критики.

Магікум-проект онейронавтів

Практика усвідомлених снів (ОС)

У всіх снах є вказівка на час реалізації. З чого починати вивчати свої сни?  Вебінар «час у снах» — як визначити, коли збудеться сон — тут

Якщо у вас є питання, пишіть їх в коментарі до цієї статті!
Нижче на сторінці після статті в каруселі реальні історії учасників проекту.

Передбачення про майбутнє України (у додатку через тег «пророцтва»)

Як побачити майбутнє самому (все для практики віщих снів в додатку)

Прямі ефіри Тлумачення снів

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник грот снится Толкование сна

  Сонник грот снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник грот снится Толкование сна Сбывшиеся сны Обсуждение Форум Сонник грот снится Толкование сна. Грот во снах означает и указывает на некое уединение. В таких сновидениях надо обращать внимание на то, кто именно был в гроте, насколько он был красив и какова была атмосфера. Как [...]

  Сонник тапочки и красные сапоги Сбывшиеся сны

  Сонник тапочки и красные сапоги Сбывшиеся сны

  Содержание1 Сон перед замужеством про красные сапожки2 Сонник тапочки и красные сапоги Форум обсуждение снов3 Сонник тапочки Обсуждение онлайн4 Сонник тапочки Обсуждение онлайн Сонник тапочки и красные сапоги Сбывшиеся сны. Сонник тапочки — сбывшийся сон участника проекта. Перед разводом [...]

  Если приснились намыленные волосы Сбывшийся сон

  Если приснились намыленные волосы Сбывшийся сон

  Если приснились намыленные волосы Сбывшийся сон. Всем привет! Хочу поделиться своим сбывшимся сном. Сон приснился под утро 1 мая. Снится, что я сижу в ванной с намыленными волосами. Мое положение в ванной не так как обычно я сижу. Направление лица и тела в другую сторону. Я сижу и четко смотрю [...]

  Приметы которые работают

  Приметы которые работают

  Содержание1 Какие системы символов работают у вас? Приметы которые работают. Вы, вероятно, стучали по дереву, чтобы в какой-то момент своей жизни не сглазить себя, не зная почему. Это широко известное суеверие представляет собой современную интерпретацию средневековых времен, когда европейские [...]

Показать больше
Фея