Які сни сняться перед заміжжям

Які сни сняться перед заміжжям

Які сни сняться перед заміжжям?

Що сниться до весілля. Сни які збулися від учасників проєкту (продовження):

Сон: Перед другим офіційним заміжжям снилося, що я їду на коні.

Сон: Я уві сні бачила величезний корабель. По трапу в білій сукні яка розвивається на різні сторони, піднімалася вгору до майбутнього чоловіка. Заміжня 24 роки.

Сон: Мені снився і корабель, на якому ми з чоловіком, і новий будинок, в якому ми з чоловіком, і чоловік – лицар …

Задовго перед зустріччю з моїм майбутнім чоловіком, я бачила сни з принцом / лицарем / вершником на коні, який мене звідкись рятував.

Дівчата, поділюся сном який відбувся, точніше снами.

Снилося, що бачу зграю лебедів, там і дорослі і маленькі. Я переступати калюжу і прямую до них через паркан.

Другий сон – бачу здалеку величезних білих птахів (схожі на лелек, але не впевнена), і ще третя до них прямує, ніби з-під мене.

Третій сон – бачу намальовані обручки сплетені, як на машинах прикраси для весілля роблять. І всі ці прекрасні символи наснилися мені за місяць до того, як мені подзвонив брат і запросив на своє весілля (що було великою несподіванкою).

Зрозуміла, що білі птахи в моїх снах – це і хороші «світлі» новини, і символ сім’ї, рідних, і шлюбу як такого.

Надягати одяг чоловіка уві сні

Сон з брюками у мене був перед першим заміжжям. Я їх теж мірила, тільки штани були сірі і теплі. Заміж я вийшла в листопаді, може тому вони були теплі ….

Якщо наречена сама захоче піти …

Місяць до розлучення мій МЧ бачив сон, де у мене на пальцях надіті дві золоті каблучки. На якій руці і на яких саме пальцях, він не запам’ятав. Я зняла одну каблучку і віддала якійсь дівчині, за його словами, він її не знає. Сон реалізувався через місяць, я сама вирішила піти від нього і ми розлучилися.

Сни до заміжжя

Ще більше снів – в скарбничці снів Магікум

Доброго дня мила, добра фея ♀️ Вікторія. Спасибі, що навчили мене, я намагаюся записувати сни кожен день після знайомства з проєктом Магікум. Все частіше вже відчуваю інтуїтивно значення і розшифровку. Але це в загальних рисах. А весь пазл допомагає скласти саме сонник, це щось унікальне в своєму роді.

Ще кілька років тому я взагалі не розуміла, що це, – коли знайшла у сестрички книгу Зеланда. Взяла в руки, там теж була тематика снів. Але я скільки б себе не змушувала читати її, не могла продовжити, взагалі нічого не розуміла. Та й зараз не візьму, бо чого навчаєш ти і як ти цього вчиш – це настільки мені відгукується. Настільки сприймається легко, що нічим не хочу захаращувати більше свій мозок.

А навіщо? Якщо твої афірмації допомагають, твоя книга унікальна, твій проект найкращий, та й в допомогу з розвитком йдуть твої добрі, фестивалі. Ось мої рідні завжди запитують у мене, що означає по твоєму соннику їхні сни. І вони вже знають, що таке твої афірмації.

Які сни сняться перед заміжжям

Мама бачила сон, я їй розшифрувала, вона була так рада. По її одній справі чекала рішення. І ось я їй сказала, що потрібно пройти фестиваль Виконання бажань. Вся схема у мене була, я по місячним днях допомогла їй пройти, і уявляєш? Як тільки вона пропрацювала свої бажання, найголовніше те бажання здійснилося після 4 ефіру!

Сказати, що вона була в шоці, нічого не сказати! Та й я разом з нею, тому що загадала вона все набагато крутіше ніж передбачалося. І саме те, що вона описала в 4 ефірі реалізувалося через декілька днів. Це було приголомшливо, і вона в захопленні попросила Вам написати, ось і дозріло у мене, написала, велике Вам дякую.

Згадала свій сон перед заміжжям. Точніше один із снів. Я прилетіла до незнайомого міста, полетіла до незнайомого будинку. По небу летіла. Поряд із будинком стоїть чоловік. Я приземлилася, він стоїть позаду впритул, обійняв. А поряд була його родина: мама та рідна сестра. Так і вийшло. У його сім’ї на той момент були лише мама та сестра, батька вже не було.

Я прилетіла до незнайомого міста — через півроку після сну переїхала до іншого міста. А те, що він ззаду підійшов, тил мені в житті забезпечив, був захисником. Я його на той момент ще не знала. Тому не завжди, якщо людина позаду, це означає людина з минулого. Якщо він тебе наздоганяє, йде за тобою, то так, це хтось із минулого. А якщо стоїть впритул — це символ захисту.

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Если снится кровать постель во сне

  Если снится кровать постель во сне

  Содержание1 Сбывшиеся сны участников проекта2 Сбывшийся сон про дом в доме и постель длинной в дорогу3 Сбылся так: 4 Сбывшийся сон про парня в моей кровати5 Вещий сон про бабника6 Как видна эмоциональная связь во снах… 7 Сонник матрац во сне – сбывшийся сон8 Если снится кровать [...]

  Если во сне человек не похож на себя

  Если во сне человек не похож на себя

  Содержание1 И этому есть объяснение2 Если во сне человек не похож на себя3 основных варианта: Если во сне человек не похож на себя. Ты ли это? Душа моя! Сны, в которых вы видите знакомого вам человека, а он вовсе на себя не похож, снятся довольно часто. И так же часто при толковании все [...]

Показать больше
Фея