Сниться вовк Тлумачення сну

Сниться вовк Тлумачення сну. Вовки у снах, як і всі тварини, символічно вказують на людей. Це або людина, якщо вовк був один, або люди, якщо вовків було кілька.

Само собою зрозуміло, що скупчення таких “тварин” однозначно вказує на ситуацію, коли ви потрапите в “вовчу зграю”, тобто в опинетися в оточенні людей з вовчою натурою.

Основна характеристика тих, хто приснився вам в образі вовка – безжалісність, агресія, хижацький інтереси. Людина-вовк у снах, часто вказує на людей, які несуть службу. Тобто, це військові, поліція, міліція, держ службовці органів виконання і покарання.

І рідше вовки у снах означають людей, які в житті навіть без професії мають натуру вовків.

Сниться вовк
Вовки – по натурі люди підлі та жорстокі.
І скільки ти вовка не годуй, він все одно в ліс буде дивитися.

Загалом, цей символ рідко сниться в позитивному аспекті. Важливо, щоб вовк у вашому сні не вкусив і тим більше не завдав рани. Так як в житті це буде синхронізовано з ситуацією, коли вас буквально зможуть знищити якісь люди. Принести великі втрати та шкоди.

Ну а позитивний аспект данного символу може бути у снах, коли вовк ласкавий (і таке буває – дивіться сонник снів які здійснилися про вовків). І ще, якщо ви змогли самі вбити вовка, значить свого реального ворога в житті ви якимось чином переможете.

Справджений сон про вовка:

Нещодавно приснився сон, вовк красивий, випещений, шерсть виблискує, сіро-чорний. Обняв мене лапами за плечі, а я його за шию. Він був добрий, навіть ніби як посміхався. Як я не хотіла знайти значення символу вовку, типу ватажок зграї або ще щось хороше, але то що написано в сонику Магікум точнісінько.

Збувся  сон швидко. Зустрівся чоловік, випещений, ставний, але добре та швидко показав себе, і я згадала сон. Він “вовк-одинак”, мисливець за жінками, іноді агресивний, хоча тобі посміхається. Все як в соннику. Спасибі проєкту, допомагає дуже.

 

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".