Сниться вагітність пологи

Сниться вагітність пологи

Сниться вагітність пологи. Вагітність уві сні в будь-якому випадку означає нові плани, проекти, бізнес-ідеї. Підготовку, планування нових починань, плани які почали втілюватися в життя, іноді відносин або альянсів. Ще варіант – вказівка на реальну вагітність. Однак, сняться такі сни тим, хто про це думає. Наприклад, жінкам, які хочуть або чекають вагітності. В такому випадку – це сни “ментального повтору” і в них може бути пряма інформація. Нічого тут розгадувати в такому разі не треба.

За загальним принципом “відчуттів” у снах, красиві вагітні жінки означають майбутній прибуток. Дохід, благополуччя і позитивні результати зусиль.

Некрасиві, хворі, погано вдягнені, з будь-якими вадами вагітні сняться до клопотів, труднощів, тяганини у справах, до хвилювань і переживань.

У будь-якому випадку, як і в житті, так і уві сні, результат – це пологи. Вагітність – виношування. Сама дитина – плід зусиль. Думаю, після такої кількості алегорій, ви зрозуміли основну суть цього символу.

Майже усі звіти сновидінь з символами вагітності і народження вказують саме на щось нове, що з’являється в житті. І це справа, в яку ви вклали (або персонаж сну, який був вагітний) сили, енергію, можливо гроші або якісь інші матеріально-речові складові, а якщо коротше – “годували і виношували” тим чи іншим способом, – це і є період вагітності, символічно відображений уві сні.

Що сниться до вагітності. Сни що збулися.

Що означають пологи уві сні …

Щоб краще зрозуміти сенс значення “вагітності” уві сні, поясню ще раз, що самі пологи – це така собі “символічна” дитина, дитя. Вона виношена і готова до появи на світ. Цей момент ви і бачите в ментальному світі сновидінь, як пологи, а період, який передував “виношуванню” ідеї або планів – це вагітність.

Для вагітних і не вагітних людей які бачать такий сон, даний символ трактується по-різному.

Для вагітних в реальності, сон про свою вагітність – це сон з категорії психологічних. Нормально, якщо людина “бачить” у снах те, про що думає, переживає вдень. Тут є кілька загальних правил.

Ви за щось сильно хвилювалися і вам наснився кошмар з сюжетом який повторює ваши страхи, сон, скоріше, дає можливість психологічно розвантажитися. Перейдіть за посиланням і опрацюйте вашу проблему до кінця, щоб не накручувати себе і не доводити до нервового зриву.

Випадок, коли сюжет сну для вас став несподівано неприємним, розшифруйте символи за сонником, можливо, ваша підсвідомість вас попереджає про якусь проблему. У випадках зі сновидіннями, можна сказати, що більшість снів носить попереджувальний характер, причому завчасний.

Будь-які “гарні” сни, які залишають приємні емоції і відчуття навіть після пробудження, в будь-якому випадку означають для вагітних лише хороше. Їх просто треба розгадати заради інтересу . У період вагітності багатьом жінкам стає “видно” доля майбутньої дитини. Тому, такі сни іноді пам’ятають все життя і переказують з покоління в покоління. Вони доленосні.

Сниться вагітність пологи

Якщо вагітній сняться пологи, то сон з категорії “психологічної підготовки”. Нервова система і внутрішні реакції організму «тренуються» заздалегідь, проводять репетицію, так би мовити, відточують майстерність. Майже всім вагітним жінкам до пологів неодноразово сниться сам процес.

Сни про вагітність і пологи (не вагітним) мають особливе значення. Такі сни не вказують на дріб’язкові або прості життєві справи. Це важливі зміни в житті людини, які відіграють в подальшому велику роль в його долі.

Вагітність і (або) народження хлопчика – нова справа, проект, втілена в реальність ідея. Тут сенс чоловічої і жіночої сутності, показаних нам підсвідомістю символічно в тому, що вагітність і (або) народження дівчинки – це поява на світ у вас емоційного, чуттєвого стану від втіленої в реальності ідеї, і активного ділового матеріального звершення в соціальному житті, зовнішній світ , суспільстві, соціумі.

Якщо приснилося, що дитина завмерла в животі, сон до провалу справи, яку довго планували і «виношували», готували. Змінюйте проекцію майбутнього!

Якщо “б’ється” ніжками, ворушиться, сон означає “життєздатність” і успіх майбутньої справи.

Бути вагітною і народити уві сні сина або дочку означає те саме, що написано вище, з тією лише різницею, що нове у вашому житті буде належати тільки вам. Наприклад, такі сни часто сняться перед придбанням нерухомості, оформленої на людину або відкриття фірми, яка одноосібно належить людині і так далі по аналогії, думаю, сенс вам зрозумілий …

Якщо уві сні ваша дочка вагітна і (або) народила дитину – це до нового етапу в її житті, а за значенням так само як сказано вище.

Якщо сниться вагітність двійнею, трійнею …

Бути вагітною двійнею, трійнею і так далі – схожі за своїм змістом проекти, справи, звершення. Наприклад, по одному звіту сновидінь жінці наснилося, що вона заходить в дитячий садочок, а там поступово одна за одною входять дівчинки-близнюки. І так вона нарахувала до кінця сновидіння їх десять. Тобто це були десятирняшки. Так ось, в впродовж невеликого періоду вона поступово відкрила десять дочірніх фірм, які були з однієї сфері діяльності.

Часто не можуть зрозуміти сни, в яких за сюжетом сновидіння вагітними виявляються інші люди.

Будь-яка людина, що наснилася вам уві сні , так чи інакше несе інформацію. Вона може бути прямою вказівкою на якісь події або дії, які схожі з минулим або характером людини. Визначальними факторами при розшифровці сновидінь будуть наступні характеристики:

Якщо це знайомі вам люди, то сон буде безпосередньо стосуватися їх або вас і цих людей. Якщо люди незнайомі, то швидше за все, обставини побаченого вами уві сні вам ще невідомі і дійові особи – так само ще не знайомі.

БЛОГИ МАГІКУМА – ОБГОВОРЕННЯ СНІВ ОНЛАЙН

Чужі люди у снах вказують на дії третіх осіб щодо вас. І рідко – на події, які вас взагалі не торкнуться, однак, такі сни сняться людям, які схильні до сновидінь, добре їх запам’ятовують або розвинули в собі навички активного сну.

Бачити уві сні живіт означає сон, який вказує на благополуччя або його відсутність в житті. По тому як уві сні виглядав живіт можна визначити, яка якість життя людини, живіт якої ви побачили уві сні. Цей аспект має принципове значення, так як прямо вказує на людину, про яку уві сні вам надійшла інформація.

Живіт вагітної означає гроші і доходи

Найчастіше у снах усі ми бачимо близьких, рідних і улюблених нами людей. Всі наші сновидіння в першу чергу є прямим відображенням всіх наших думок. Ми сновидимо в змінених станах свідомості на рівні ментального і ефірного планів, як правило. Внаслідок чого, всі наші нічні подорожі спочатку “показують” нам продовження наших думок і емоцій. І вже тільки по-другу чергу – важливі події, які не стосуються нас безпосередньо.

Кожен з нас швидше побачить уві сні побутову суєту, про яку не перестаючи думав протягом дня, а ніж прийме сигнал підсвідомості, який буде пробиватися від інших мислячих і відчуваючих людей. А як шкода!

Отже. Хто нам найчастіше сниться? Той, про кого ми більше всього думаємо або про кого турбуємося. А це наші близькі і кохані люди.

Все, що ми побачили в своїх снах про них – це в першу чергу власні думки, емоції, страхи і переживання. Страх – найсильніша емоція, щоб ви знали. І саме вона “спрацьовує” як спусковий механізм для наших переживань, які ми старанно ховаємо в підсвідомості. А наші кошмари їх з підсвідомості дістають і таким чином нас лікують, звільняють і очищають.

Як зняти стрес або позбутися від кошмарів …

Якщо ж, поклавши руку на серце, ви можете сказати, що не думали про людину, а він вам сам наснився, швидше за все, що ви “прийняли” сигнал на ментальному рівні від нього, тобто думав про вас саме він.

У будь-якому випадку, якщо ви хочете дізнатися “чисту” правду без всяких домішок ваших думок, тренуйте навички свідомого сну (якщо знаєте як) або використовуйте установки – афірмації, що викликають віщі сни. Згодом така практика знівелює ваші здібності до ясного усвідомлення і контролю сновидінь.

Що присниться, якщо ви завагітніли?

Або які символи у снах до вагітності?

Яйцедві коси заплетенілелекачапляголубий і рожевій колір в будинкуриби маленькі.

Колишня уві сні вагітна …

Колишні коханий або кохана сняться в тих випадках, якщо щось з вашого з ними минулого про себе нагадає. Це дуже узагальнена характеристика, але за сюжетом сновидіння ви зможете розібратися більш детально. Наприклад, якщо у вашому сновидінні повторюється щось негативне з вашого минулого досвіду з колишнім, сон швидше за все показує ваш страх перед майбутнім, ви боїтеся повторення поганих відносин. Якщо колишні вас обіймають або цілують, то він або вона в чомусь покаялися або з ніжністю згадує про вас. Якщо плачуть, значить, вони шкодують про свої помилки в минулому.

Сам символ “вагітність” треба тлумачити з урахуванням загальної характеристики. Дивіться цю статтю спочатку.

Смерть, вбивство і нещасні випадки з вагітною …

– значить повний провал, крах планів.

Якщо у своєму сні ви самі вбили вагітну людину, сон вказує на вашу перевагу над людиною або перемогу в якихось відносинах, ситуації. Це для випадків, якщо наснилося вбивство вами ворога, небезпечної людини.

Якщо ж ви вбили через необережність, відчували потім жаль, сон вказує на обставини, в яких ви в реальному житті самі покладете край стосункам, зв’язку, справі (дивіться, що символізував або значив для вас той, кого ви вбили) і будете шкодувати.

Вагітний чоловік може насниться в разі, якщо у нього плануються або зароджуються інші відносини. А чоловік з дитиною – це пряма вказівка на його тісні стосунки з кимось. Якщо він привів дитину до вас, або уві сні він привів вашу спільну дитину, сон говорить про його серйозні наміри щодо вас.

Вагітні тварини, рептилії …

Кішка народила кошенят уві сні – це означає появу у вашому житті безкорисливої прихильності, але дорогої для вас. Якщо, звичайно, ви відчували приємні почуття до кошенят уві сні. Якщо відразу або будь-які інші негативні емоції, то у ваше життя можуть увійти люди нахабні, докучливі і вимогливі. А позбутися від них буде дуже складно Змінюйте проекцію майбутнього!

Вагітна корова уві сні – символ швидкого майбутнього доходу.

Якщо вам наснилася корова і теля, або якщо корова отелилася (народжує або народила) – до здійснення бажання, пов’язаного з досягненнями, які відразу або з часом стануть джерелом доходу.

Інших тварин дивіться окремо за назвами.

Если у вас есть вопросы, пишите их в комментарии к этой статье! В течении суток вам ответят. Ниже на странице после статьи в карусели реальные истории участников проекта.

Магикум – проект онейронавтов

Практика осознанных снов (ОС)

Во всех снах есть указание на время реализации. С чего начинать изучать свои сны?  Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Пробки во снах

  Пробки во снах

  Содержание1 Ответ: Пробки во снах Следующий эпизод. Я со своей близкой подругой. Вижу водоём и по среди него ива с серебряными листьями. Вроде, как мы рассуждаем, почему цапли или другие птицы ее садятся на воду. А в водоеме есть чёрные пластмассовые пробки с решёточной чтобы сливать воду. [...]

  Сонник колючая проволока снится Толкование сна

  Сонник колючая проволока снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник колючая проволокаФорум к статье:2 Сонник колючая проволока Обсуждение практики снов о будущем (перед выборами) Сонник колючая проволока. Колючая проволока во сне означает, что в самое ближайшее время, вы можете ввязаться в дело рискованное, авантюру. И все закончится для вас [...]

Показать больше
Фея