Сонник Бачити уві сні сніг

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Сонник Бачити уві сні сніг.

Сніг уві сні чистий і іскристий на сонці — зміни у вашій долі на краще. Білий сніг уві сні на щастя. Чим він біліший і красивіший, тим радіснішими і щасливішими будуть ваші майбутні зміни. Сон, в якому ви бачите багато снігу — до прибутку і здоров’ю.

Сніг падає — перешкоди в справах, відстрочки. Босоніж йти по снігу — до сильних хвилювань і переживань. Кучугури пухнастого білого снігу уві сні, бачити або ходити по ним — на превелике щастя і багатство. Бігти по снігу уві сні до подій, які швидко розвиваються, які викликають почуття тривоги і переляку, переживання.

Впасти в замет уві сні —

будете насолоджуватися своїм багатством і щастям. Величина заметів і білизна снігу в такому сні показують величину багатства. Йти по снігу уві сні і відчувати холод — відсутність підтримки в скрутну для вас хвилину.

А снігова людина означає зустріч з людиною холодною, байдужою і безсердечною. Зазвичай такий знак в сновидіннях з’являється не випадково, вам доведеться так чи інакше випробувати його ставлення до вас, та ще й у складній для вас ситуації.

Зима і сніг означають застій у справах і перешкоди, якщо сняться не в сезон (тобто якщо зима і сніг сняться влітку, навесні чи восени). Якщо уві сні розтанув сніг — невеликі зміни, як правило, на краще. Тане сніг, значить все змінюється поступово на краще.

Чистити, прибирати сніг лопатою уві сні

— робити спроби до просування в справах. Якщо вдалося уві сні прибрати сніг, значить справи підуть. Сніг в будинку до прохолодних відносин між родичами і сварок в сім’ї.

Побачити сніг за вікном — дізнатися про чужі проблеми і неприємності, але вас вони не повинні стосуватися, якщо уві сні ви просто дивитеся на все це з вікна. Сон про заметіль і сніг — знак зупинки в справах.

Снігова буря — великі зміни на гірше: застій у справах, роботі, бізнесі або відносинах з близькими вам людьми (це можна визначити за додатковими знакам у вашому сні).

Снігова лавина — крах вашого підприємства, справи. Основні аспекти такого символу — несподіванка і відсутність видимих причин, спонтанність того, що відбувається і неможливість все повернути, як було до того.

Снігова або засніжена дорога, дуже часто вказує на події, які відбудуться взимку. Крижана дорога — застій в бізнесі, економіці, справах.

Слизька дорога — до небезпек.

Гори в снігу — ваші життєві досягнення, завдяки яким ви стали не тільки сильніші, але і менш вразливі, менш чутливі. Снігові вершини гір — амбіції і можливості прославитися. Якщо ви збираєтеся уві сні підкорити таку вершину — амбіції можуть бути завищеними.

Котитися вниз зі сніжної гірки означає несерйозний тимчасовий спад. Чого він стосується — видно буде за сюжетом сну (обстановка, люди або ваше розуміння прямо уві сні, вкажуть вам на це). За вашими відчуттями від такого катання, ви зможете визначити, що відчуєте наяву. Якщо не сильно злякалися або засмутилися уві сні, значить, і в реальності вас сильно не зачепить подія.

Провалитися в сніг уві сні — скрутна ситуація, впасти під сніг — безвихідь. Якщо зможете вибратися зі снігу, знайдете вихід в майже безнадійній ситуації.

брудний сніг- попередження про скандал і зраду.

Сніг влітку уві сні — абсолютно несподівані ніким перешкоди в справах.

Уві сні валятися в снігу, або лежати на снігу з задоволенням — до радощів в житті і благополуччя.

Сніг впав на голову — до неприємних несподіванок.

Якщо завалило  снігом — труднощі, майже нездоланні і перешкоди в ваших справах. Купатися в снігу уві сні — насолода благополуччям і багатством, якщо сніг був чистим і пухнастим, красивим.

Бачити уві сні  сніжне поле — до благополуччя і багатства, якщо сніг білий і пухнастий.

Сніговий барс уві сні може символізувати дуже сильного і безжального ворога. Якщо уві сні ви його не боялися, така людина може бути вашим покровителем в деякій справі.

Коли підійшла моя черга робити замовлення, я попросила покласти мені що-небудь, але тільки не червону ікру! Мені на блюдо поклали лист салату, а на нього маленьку креветочку у вигляді дитячого ембріона. Я задоволена це і забрала.

Другий сон: цілий кошик курячих яєць, поруч каструля з чистою водою. Я брала яйця, розбивала їх і жовтки опускала в воду. Жовтки були великі, красиві, яскраві, свіжі.

Третій сон. Бачу на тарілці величезний стиглий гранат. Він настільки дозрів, що аж тріснув. А всередині, крізь тріщину великі апетитні зерна. Пам’ятаю, як прийшла на роботу і цей сон відразу розповіла колегам.

Одна з них розповіла, як одна її знайома теж замучила всіх своїм сном про гранату, ніяк не могла розшифрувати. А потім виявилося, що вона вагітна. Так вийшло і зі мною.

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

ПАРАПСИХОЛОГИЯ ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА

ПОМОЩЬ В ТОЛКОВАНИИ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

Прямой эфир Магикум

Instagram проекта Практика снов

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


close Исполнение желаний