банер банер банер банер банер

Сонник біла, білий уві сні до чого сниться

Сонник біла, білий уві сні до чого сниться

Сонник біла, білий уві сні до чого сниться.

Білі гриби уві сні

Коли сниться, що збираєте білі гриби боровики, вважайте, що вас чекає не просто прибуток, а стабільне фінансове процвітання. Причому дохід від справи, проекту або угоди буде вище очікуваного прибутку. Все пройде гладко і ви навіть від роботи, якою б вона не здалася важкою, отримаєте задоволення.

Если снится дерево цветущее…

Дерево уві сні символічно відображає всі найважливіші події, явища і реакцію на них людини. Його  внутрішній  стан (по відношенню до життя в цілому). Квітучі дерева бачити уві сні – передвісник великого щастя, радості, благополуччя. Справи підуть на поправку, все налагодиться. Дерева в цвіту – знак розквіту.

Квітуче білими квітами дерево – це дуже позитивний знак, що означає, що людина може розраховувати не тільки на фінансові успіхи, але і на особисті перемоги.

Білий дім уві сні

Білий дім – до радісних подій та щастя в родині. Будинок білити уві сні до хороших та радісних змін у житті мешканців цього будинку.

Білий колір стелі і дверей

Стеля у снах може вказувати на загрозу життю і небезпека для здоров’я. Також цей символ означає період благополуччя в певних аспектах.

Білий колір стелі – до переживань через гроші.

Білі двері означають обставини, і через які вам доведеться переживати і відчувати напругу, хоча вони будуть в кінцевому рахунку сприятливими (в разі, якщо двері були гарні).

Приснився білий аркуш паперу

Якщо в своєму сновидінні ви бачите чистий білий аркуш паперу, такий сон означає переживання. Також розгубленість, почуття, що ви повинні за щось виправдатися. А також може передвіщати хвороби і клопоти.

Простий білий аркуш паперу означає нудне, нецікаве, одноманітне, монотонне життя.

Будь який чистий аркуш паперу уві сні, що лежить перед вами, вказує на прийдешні зміни. Однак, якщо ви не зробите будь-яких активних дій в реальності, зміни можуть і не настати. Якщо ви чекаєте нової любові, такий сон пророкує, що удача зовсім близько. Вам треба лише трішки постаратися, і ви отримаєте бажане.

Білі птахи уві сні

Лебеді уві сні вісники новин про коханих людей. Наприклад, білий, красивий лебідь означає чистоту відносин та щире кохання.

Білий півень – наречений. А яскравий і красивий – палкий коханий. Курка і півень – це символ парних відносин чоловіка і дружини.

Голуб – споріднена душа, благополуччя, радість життя. Білий голуб – гармонія, радість, щасливе життя.

Гуси уві сні означають благополуччя, достаток у домі, а також задоволення від життя і насолоду. Красиві, жирні гуси – багатий будинок, міцне господарство, заможна родина. Білі гуси – ваше власне інтуїтивне передчуття заможного життя в родині. Хороші звістки про вигідну справу або отриманні доходу і прибутку.

Рідкісним вважається сон, в якому бачать білу ворону. Таке сновидіння означає, що ви зможете свої неприємності повернути в кінцевому рахунку в свою користь і вийти переможцем. Зможете зробити те, що зазвичай нікому не вдається.

Пір’я уві сні

Перо уві сні символізує новини та повідомлення. Біле – радісні звістки.

Якщо приснилося багато білих і красивих пір’їн – радість, а якщо біле перо опуститься у вашу руку або якимсь чином виявиться в ній – отримаєте бажане.

Білий сніг уві сні

Сніг уві сні чистий, такий, що іскриться на сонці – зміни у вашій долі на краще. Білий сніг уві сні на щастя. Чим біліший і красивіший сніг, тим радіснішим і щасливішим ваші майбутні зміни.

Снігова або засніжена дорога, дуже часто вказує на події, які відбудуться взимку.

Йти по білому снігу уві сні або йти по заметах – до щастя і багатства..

Снігові вершини гір – амбіції і можливість прославитися. Якщо ви збираєтеся уві сні підкорити таку вершину – амбіції можуть бути завищеними.

Сніжне поле уві сні бачити – до благополуччя і багатства, якщо сніг білий і пухнастий.

Якщо наснилася біла дорога

Дорога уві сні символізує важливі події у вашому житті.

Біла дорога, іноді сниться і така символічна інтерпретація, символ радості і відсутності перешкод.

Якщо наснилися білі собаки та цуценята

Цуценята собаки – це ваші друзі, які або за віком, або по статусу є молодшими по відношенню до вас.

Біле щеня – це щирий друг, який принесе у ваше життя радість.

Білий одяг і білизна уві сні

Чистий біла довга спідниця – знак невинності і цноти.

Біла красива білизна уві сні – знак чистоти і відданості, вірності партнерів один одному.

Біла шапка означає майже завжди психічне напруження, як і фата  – символ змін в особистому житті. Білая фата часто вказує на сильну напругу через майбутні зміни.

Приснилася біла труна

Бачити уві сні труну – знання або передчуття закінчення чого-небудь.

Біла труна – кінець поганої смуги і труднощів.

Біла тканина

Бачити уві сні тканину – це знак доріг. Як в прямому сенсі слова, так і образно висловлюючись. Тобто це може бути “шлях” справи, проекти, заняття, відносин. Тому важливо, які були додаткові аспекти сну.

Біла тканина – якщо вона добротна і красива – до здійснення бажань, досягнень, звершень.

Білосніжні хмари

Хмари уві сні вказують на прийдешні зміни. Це знаки майбутніх подій, а не просто стану душі або емоції.

Якщо хмари білосніжні і красиві – події будуть радісними і приємними для вас.

Біле та світле волосся уві сні

Волосся уві сні красиве і довге – вдала поїздка, благополуччя в справах, успішний проект, бізнес принесе доходи, міцні довірчі відносини.

Біле волосся – до радості і спокою, благополуччя в житті. Світле довге гарне волосся – вас чекає в майбутньому процвітання, стабільність, безтурботність і достаток.

Світле русяве і гарне волосся – душевний спокій, радість, задоволення від життя.

Якщо жінці сниться, що вона фарбує волосся в білий колір – хочете здаватися краще, ніж є насправді. Біле фарбоване волосся – обман і спроба маніпуляцій.

Сиве волосся – до переживань. Якщо їх багато – сильні переживання. У дзеркалі бачити сиве волосся – знак проблем в майбутньому. Висмикувати сиве волосся уві сні означає занепокоєння і думки про старість.

Наснилися білі квіти

Бачити уві сні квіти – значить бачити ваш внутрішній емоційний стан. Квіти просто так не сняться. Як правило, вони з’являються в наших снах, коли людина відчуває душевний підйом, емоційний сплеск через почуття.

Білі квіти – чистота думок, чисті, щирі почуття, добрі наміри.

Білий колір

– чистота, цнотливість, досконалість. Також означає незаплямованість, невинність, доброчесність, радість. Може вказувати на явне, справжнє, обізнаність, ясність, урочистість і велич, одруження.

Протилежне значення – в тривожних снах – через те, що за своєю природою він поглинає, нейтралізує всі інші кольори і співвідноситься з порожнечею, безтілесністю, смертю.

Білий головний убір у снах означає сильний стрес і переживання.

Білий автомобіль уві сні

Автомобіль білий – якщо новий і красивий – вас незабаром чекає велика удача. Це може стосуватися нової справи, проекту, бізнесу – все принесе дохід і навіть популярність, особливо якщо авто нове. Якщо з машиною білого кольору що-небудь не так – стреси, удари, погані зміни, борги, скандали, розгляди справ.

Сонник біла і красиві зуби

Красиві, здорові зуби уві сні – до багатого і щасливого життя, а також до міцного здоров’я. Білі й рівні зуби бачити – до благополучного сімейного життя.

До чого сниться біла сумка

Жіноча сумка уві сні – це символ особистого простору, особистої (а часом і інтимного) життя.

Біла сумка, якщо вона була красивою – до змін та радісних подій.

Якщо приснилося біле вино.

Символ вина уві сні характеризується кількома основними аспектами:

Колір вина. Білий – вказує на відносини або стосунки у сфері інтересів і бізнесу, справ. Червоний – емоції, почуття, майже завжди стосується міжособистісних відносин.

Если у вас есть вопросы, пишите их в комментарии к этой статье! В течении суток вам ответят. Ниже на странице после статьи в карусели реальные истории участников проекта.

Магикум – проект онейронавтов

Практика осознанных снов (ОС)

Во всех снах есть указание на время реализации. С чего начинать изучать свои сны?  Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник насилие снится Толкование сна

  Сонник насилие снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник насилие Сбывшийся сон2 Реализованный сон про неадекватное чучело волка Агрессия и насилие во сне3 Реализация: 4 Выдавать дочь насильно замуж во сне5 Толкование сна: Сонник насилие снится Толкование сна. Насилие над человеком во сне означает некое реальное насилие над его [...]

  Сонник комар снится Толкование сна

  Сонник комар снится Толкование сна

  Содержание1 Убить комара во сне – избавиться от проблем2 И еще есть одна идиома, которую учитывает наше подсознание Сонник комар снится Толкование сна. Комар во снах означает  надоедливого беспринципного человека. Который, несмотря на свою незначительность,  имеет возможность доставить [...]

  Сонник общежитие Толкование сна Сбывшийся сон

  Сонник общежитие Толкование сна Сбывшийся сон

  Содержание1 Сонник общежитие Сбывшийся сон2 Потом вроде все успокоилось и ее завели в номер3 Сонник общежитие форум снов Сонник общежитие Толкование сна Сбывшийся сон. Сбывшийся символ Общежития. Доброй ночи! Возможно, это не секрет, особенно для знатоков Магикума, но все же, вдруг кому [...]

  Сонник конец света

  Сонник конец света

  Содержание1 Если приснился конец чего-либо во сне Сонник Магикума2 Сны про конец света, мира, жизни, дороги, пути Сонник Магикума3 Вещие сны про Апокалипсис и конец света Магикум Сонник конец света. Во снах конец чего бы то ни было означает окончание, конец, прекращение действия обстоятельств, [...]

Показать больше