Сонник болото Тлумачення сну

Когда сбудется сон?

Сонник болото Тлумачення сну.

Сонник проекту Magickum заснований на аналізі снів які здійснилися, саме тому це найкращий сонник Рунета по визнанню користувачів. Для розшифровки снів є багато правил, однак, прочитавши навіть цю характеристику символу, ви зможете зрозуміти суть того, що показала вам ваша підсвідомість.

Прочитайте варіанти символу нижче і знайдіть для себе ті, які відповідають сюжету вашого сну.

Є кілька основних характеристик цього символу сновидіння, які і мають принципове значення для розшифровки.

Болото — це символ “застою” в справах. Зупинки, зволікання і реального застою.

Сонник болото
Це найголовніше, що через символ болота, вам показала ваша підсвідомість

За персонажам сну і додатковими символами, наприклад, по тому, що знаходиться поряд з болотом, – визначається, в чому саме застій.

Такі сни рідко бувають приємними або красивими. Зазвичай далі в такому сні або зустріч з неприємними людьми, або зруйновані будівлі, старі або зламані предмети і речі.

Це і є наслідки того, що ви або самі зупинилися в якійсь справі, або потрапили в місце, де немає руху та життя.

У будь-якому випадку сон про болото до неприємностей, так що хорошим буде сновидіння, де ви пішли від болота або вийшли з нього, якщо уві сні, до цього виявилися в ньому.

Болото, трясовина, багно уві сні …

Все це, символи переживань, труднощів, втрат.

Ці місця в реальності сповнені справжнього бруду і тому, у снах, означають, що ви можете бути втягнуті в “брудну справу”, тому реагуйте на такий сон! Ідіть з місця, компанії або відносин, які для вас стали, або виявилися болотом.

Дуже хорошими символами в таких снах, що дають надію на виправлення і вихід з ситуації, що склалася, є свіжа зелень, дерева, та хай навіть кущі! А також  рівна дорога поруч, сонце, чиста вода.

Це означає, що у вас є можливість позбутися від неприємностей.

Погано бродити, а особливо застрягти або заблукати в болотистому болоті, уві сні, означає, що ви зовсім заплуталися і немає просвіту і можливостей.

Сонник болото
Загрузнути в болоті – попередження про небезпеку!

Впасти в болото – випадковість, непередбачені неприємності.

Для прикладу наступний справджений сон і реальна історія учасника проєкту:

Снилося болото, а в ньому черепаха і дві змії. Це начальство з колишньої роботи. Прямо ситуація обрисувалася точнісінько як у житті.

Сон: я стою біля болота, дивлюся, там черепаха і дві змії. Я вирішила туди не йти, так як небезпечно. І пішла звідти геть.

Життя: я потрапила на стажування, був директор і два зама – жінки. Я проходила кілька днів, але подивилася, що та робота — реальне болото. Ніякої поваги, всі косяки вішають на тебе, промах- відразу звільнення. Ось я подивилася на це все і відмовилася. І не шкодую.

 

 

 

Синоніми слова “болото”: біда, діра, трясовина, багно


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".