Сонник болото Тлумачення сну

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Сонник болото Тлумачення сну.

Сонник проекту Magickum заснований на аналізі снів які здійснилися, саме тому це найкращий сонник Рунета по визнанню користувачів. Для розшифровки снів є багато правил, однак, прочитавши навіть цю характеристику символу, ви зможете зрозуміти суть того, що показала вам ваша підсвідомість.

Прочитайте варіанти символу нижче і знайдіть для себе ті, які відповідають сюжету вашого сну.

Є кілька основних характеристик цього символу сновидіння, які і мають принципове значення для розшифровки.

Болото — це символ «застою» в справах. Зупинки, зволікання і реального застою.

Це найголовніше, що через символ болота, вам показала ваша підсвідомість.

За персонажам сну і додатковими символами, наприклад, по тому, що знаходиться поряд з болотом, — визначається, в чому саме застій.

Такі сни рідко бувають приємними або красивими. Зазвичай далі в такому сні або зустріч з неприємними людьми, або зруйновані будівлі, старі або зламані предмети і речі.

Це і є наслідки того, що ви або самі зупинилися в якійсь справі, або потрапили в місце, де немає руху та життя.

У будь-якому випадку сон про болото до неприємностей, так що хорошим буде сновидіння, де ви пішли від болота або вийшли з нього, якщо уві сні, до цього виявилися в ньому.

Болото, трясовина, багно уві сні …

Все це, символи переживань, труднощів, втрат.

Ці місця в реальності сповнені справжнього бруду і тому, у снах, означають, що ви можете бути втягнуті в «брудну справу», тому реагуйте на такий сон! Ідіть з місця, компанії або відносин, які для вас стали, або виявилися болотом.

Дуже хорошими символами в таких снах, що дають надію на виправлення і вихід з ситуації, що склалася, є свіжа зелень, дерева, та хай навіть кущі! А також  рівна дорога поруч, сонце, чиста вода.

Це означає, що у вас є можливість позбутися від неприємностей.

Погано бродити, а особливо застрягти або заблукати в болотистому болоті, уві сні, означає, що ви зовсім заплуталися і немає просвіту і можливостей.

Загрузнути в болоті — попередження про небезпеку!

Впасти в болото — випадковість, непередбачені неприємності.

Для прикладу наступний справджений сон і реальна історія учасника проєкту:

Снилося болото, а в ньому черепаха і дві змії. Це начальство з колишньої роботи. Прямо ситуація обрисувалася точнісінько як у житті.

Сон: я стою біля болота, дивлюся, там черепаха і дві змії. Я вирішила туди не йти, так як небезпечно. І пішла звідти геть.

Життя: я потрапила на стажування, був директор і два зама — жінки. Я проходила кілька днів, але подивилася, що та робота — реальне болото. Ніякої поваги, всі косяки вішають на тебе, промах- відразу звільнення. Ось я подивилася на це все і відмовилася. І не шкодую.

Синоніми слова «болото»: біда, діра, трясовина, багно

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

ПАРАПСИХОЛОГИЯ ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА

ПОМОЩЬ В ТОЛКОВАНИИ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

Прямой эфир Магикум

Instagram проекта Практика снов

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


close Исполнение желаний