банер банер банер банер банер

Сонник болото Тлумачення сну

Сонник болото Тлумачення сну

Сонник болото Тлумачення сну.

Сонник проекту Magickum заснований на аналізі снів які здійснилися, саме тому це найкращий сонник Рунета по визнанню користувачів. Для розшифровки снів є багато правил, однак, прочитавши навіть цю характеристику символу, ви зможете зрозуміти суть того, що показала вам ваша підсвідомість.

Прочитайте варіанти символу нижче і знайдіть для себе ті, які відповідають сюжету вашого сну.

Є кілька основних характеристик цього символу сновидіння, які і мають принципове значення для розшифровки.

Болото — це символ “застою” в справах. Зупинки, зволікання і реального застою.

Сонник болото
Це найголовніше, що через символ болота, вам показала ваша підсвідомість

За персонажам сну і додатковими символами, наприклад, по тому, що знаходиться поряд з болотом, – визначається, в чому саме застій.

Такі сни рідко бувають приємними або красивими. Зазвичай далі в такому сні або зустріч з неприємними людьми, або зруйновані будівлі, старі або зламані предмети і речі.

Це і є наслідки того, що ви або самі зупинилися в якійсь справі, або потрапили в місце, де немає руху та життя.

У будь-якому випадку сон про болото до неприємностей, так що хорошим буде сновидіння, де ви пішли від болота або вийшли з нього, якщо уві сні, до цього виявилися в ньому.

Болото, трясовина, багно уві сні …

Все це, символи переживань, труднощів, втрат.

Ці місця в реальності сповнені справжнього бруду і тому, у снах, означають, що ви можете бути втягнуті в “брудну справу”, тому реагуйте на такий сон! Ідіть з місця, компанії або відносин, які для вас стали, або виявилися болотом.

Дуже хорошими символами в таких снах, що дають надію на виправлення і вихід з ситуації, що склалася, є свіжа зелень, дерева, та хай навіть кущі! А також  рівна дорога поруч, сонце, чиста вода.

Це означає, що у вас є можливість позбутися від неприємностей.

Погано бродити, а особливо застрягти або заблукати в болотистому болоті, уві сні, означає, що ви зовсім заплуталися і немає просвіту і можливостей.

Сонник болото
Загрузнути в болоті – попередження про небезпеку!

Впасти в болото – випадковість, непередбачені неприємності.

Для прикладу наступний справджений сон і реальна історія учасника проєкту:

Снилося болото, а в ньому черепаха і дві змії. Це начальство з колишньої роботи. Прямо ситуація обрисувалася точнісінько як у житті.

Сон: я стою біля болота, дивлюся, там черепаха і дві змії. Я вирішила туди не йти, так як небезпечно. І пішла звідти геть.

Життя: я потрапила на стажування, був директор і два зама – жінки. Я проходила кілька днів, але подивилася, що та робота — реальне болото. Ніякої поваги, всі косяки вішають на тебе, промах- відразу звільнення. Ось я подивилася на це все і відмовилася. І не шкодую.

Синоніми слова “болото”: біда, діра, трясовина, багно

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Мечта одного мужчины

  Мечта одного мужчины

  Содержание1 Принято, чтобы мужчины сдерживали эмоции или вообще не показывали их…2 Территория любви с самой мощной силой эмоций3 Когда вам снится, что: Мечта одного мужчины … так назвал свою композицию Yanni – один из самых популярных представителей инструментальной музыки в [...]

  Сонник меньше больше Толкование сна

  Сонник меньше больше Толкование сна

  Содержание1 Теории сновидений: символика “меньше/больше”2 Сонник меньше больше Толкование сна3 Как понимать и толковать?4 Начну со ступени5 Сонник меньше больше приснилось6 Выводы: Сонник меньше больше Толкование сна… Сравнительная степень – это и есть основная [...]

  Сонник абориген снится Толкование сна

  Сонник абориген снится Толкование сна

  Содержание1 Толкование снов про аборигенов:2 Аборигены, – так те вообще без разбору лишь бы не помереть….3 Синонимы слова ” абориген “: местный житель, коренной житель  Сонник абориген снится Толкование сна… Другими словами – местные жители или коренные жители [...]

  Сны про бывших – любимых – мужчинах и парнях

  Сны про бывших – любимых – мужчинах и парнях

  Содержание1 Сон про свидание с бывшим2 Сон про выбор платья в магазине с бывшим Сны про бывших – любимых – мужчинах и парнях. История участницы проекта: Я новенькая на сайте, однако около месяца всё активно изучала. Пыталась толковать свои сны ( сны я запоминаю часто, по нескольку [...]

Показать больше