Сонник брудний

Тренинги и вебинарыИсполнение желанийПолучать информацию во снах

 

Сонник брудний. Сон про бруд сниться до ганьби або хвороби. У сні впасти в бруд — безчестя, публічна ганьба. Ходити по брудних калюжах до невдач і важкого періоду переживань. Ходити босоніж по бруду — сильний …
стрес через скандал або гучні події.

Якщо у сні ви бачите себе в багнюці, то в першу чергу зверніть увагу на своє здоров’я. І, звичайно, розшифруйте символізм, щоб  точно знати, чого стосується  символ «брудний», так як має велике значення що саме було в бруді. Людина в бруді сниться до звістки про чиїсь скандали або нещастя. Точнісінько так, як у сні, ви будете у реальності свідком чужих подій. Дитина брудна — до сильних переживань і можливо, захворюваннь.

Особа в бруді сниться до сорому. Брудні зуби сняться до хвороб, переживань і невдач. Так само до стресу і переживань сниться брудна голова. Брудні п’яти — до невдач і перешкод в справах.

Прекратить отток энергии к бывшему

Брудні шкарпетки — до важкої і поганої дороги. Якщо така має відбутися, по можливості — відкладіть її.

Ноги в бруді — до хвороб через переживання і стреси. Бруд під нігтями — невігластво, хамство та сором через все це. Сон, в якому у вас руки в багнюці, означає бути винним у скандалі або чужих нещастях. Інше тлумачення, що ви зробили щось аморальне і ганебне.

Брудні вуха — до вісток про скандал, через який вам буде так чи інакше дуже соромно.

Брудне волосся сниться в разі, коли людина не може позбутися «поганих» думок. Тут мається на увазі заздрість, ненависть до когось і таке інше. Так само в разі, якщо людина заплуталася і не може заспокоїтися з якого-небудь приводу. В такому разі це сон — попередження. Позбавляйтеся від внутрішнього дискомфорту і негативу, в іншому випадку, можете почати хворіти хронічними захворюваннями, а лікування буде допомагати тільки тимчасово.

Бруд на дорозі означає, що в самому найближчому майбутньому вас чекає публічний скандал і ганьба. Але такий сон — знак завчасний. Якщо ви знаєте про що мова, або зможете визначити, де вас чекають такі неприємності, спробуйте відсторонитися, самоусунутися.

Брудний посуд у сні — до сварок в будинку, в родині. Мити брудний посуд означає налагоджувати зв’язки і відносини між родичами.

Брудний автомобіль у сні вказує на перешкоди в справах, невдачі та розчарування. А ось мити брудний автомобіль у сні може означати можливий продаж майна, і зокрема машини. Чим чистіше відмиєте його, тим вигідніше для вас буде угода.

Змивати бруд у сні або відмивати бруд — вилікуватися. Прибирати бруд у сні, впоратися з неприємностями і звільнитися від них, якщо бруд вдалось прибрати.

Сон про бруд у будинку або квартирі — сварки, скандали. Брудна підлога це постійні склоки і неповага домочадців один до одного. Мити підлогу у сні означає позбавлятися від безладу у відносинах, проблем в сім’ї і негативних емоцій. Має значення, де милася підлога, якщо вдома — цей сон стосується сім’ї, якщо на роботі — колективу чи якихось інших робочих відносин, але обов’язково це відносини з людьми. Часто миття підлог означає «догляд» за приміщенням, в якому вони милися. Наприклад, зміна роботи, місця проживання, навчання і так інше. В такому випадку присниться, що підлога вимилася дочиста або по-іншому — повністю.

Брудний сніг — попередження про скандал і зраду.

Брудна ванна у сні означає хвороби та сильні переживання. Бруд в туалеті і брудний унітаз сняться у випадках проблем з виведенням шлаків з організму. Бруд в ліжку — знак важкої і тривалої хвороби. Теж  саме означає і брудна постільна білизна. Якщо ви уві сні побачите її  зім’ятою, м’ятою, то сон на додаток до всього провісник сильних переживань, тривог.

Подписаться в Instagram

Змінюйте проекцію майбутнього!

Брудна білизна може вказувати на хвороби, точно так само, як і брудний одяг. Наприклад, брудні труси — ознака хвороб сечостатевої системи. Однак, якщо брудну спідню білизну ви бачите у сні на іншій людині, це швидше за все вказує на інтимні зв’язки на стороні.

Брудне плаття сниться до ганьби, приниженнь. Весільне плаття в бруді означає крах надій, та ще й з наслідками. Зараз не час укладати угоди і союзи, все обернеться повною катастрофою!

Тонути в багнюці у сні — до важкої хвороби. Забруднитися брудом у сні — опинитися у важкій ситуації.

Сон про бруд на взутті, туфлях означає, що вам треба остерігатися скандалу. Брудні чоботи сняться до важкого періоду життя, і якщо ви уві сні змивали з них бруд, то зможете ціною власних зусиль, вийти зі скрути. Чистити взуття в сні означає проблеми в особистому житті і, відмивши взуття у вашому сні, ви зможете в реальності залагодити свої справи.

Брудна собака сниться до сварки і скандалу з другом. Той, кому ви довіряли, зрадить вас або опорочить.

Брудна вода сниться до хвороб. Якщо уві сні ви побачили брудну воду в річці — сон до тривог, сильних переживаннь і почуттю безвиході. Брудна вода в морі означає погані звістки.

Якщо ви побачите у сні, як виливаєте брудну воду, сон означає, що ви зможете покінчити з будь-якими неприємностями , що вас на момент сну переслідують і не дають жити спокійно. Якщо у вашому сні хтось інший виливає воду, сон може означати, що хтось свої проблеми захоче перекласти на вас. Іноді так можливо побачити у сні «переклад». Цей вираз використовують в магії, і якщо у вас є підозри, що таке може трапитися, позбавлятися від ПСУВАННЯ!

Провалитися в бруд у сні — безвихідна ситуація. У сні їхати по бруду — проблеми соціального характеру. Купатися в багнюці у сні — хвороба, вступити в бруд у сні — сварка.

Загрузнути в багнюці у сні — смуга проблем і невдач. Бачити у сні багато бруду — застереження: не лізьте в авантюри і розбірки, інакше наживете собі ворогів і проблеми надовго!

Сон, в якому сняться свині у багнюці -до зрадництва або підлого вчинку від знайомих чи близьких людей. У сні вибратися з бруду — подолати труднощі, вийти з низки невдач. Валятися в багнюці у сні самому — вас чекає прибуток, дохід, який викличе ненависть і заздрість оточуючих.

Якщо у сні облили брудом — незаслужені образи і приниження. Мити ноги від бруду — до одужання. Обходити бруд у сні — уникнути великих неприємностей.

Перехрестя світів. Одна містична історія …

Афірмації для віщих снів

Що пророкували Ванга, Кейсі і Нострадамус Україні?

 


Добавить комментарий


Напишите свой сон в блоге.