Сонник брудний

Сонник брудний

Сонник брудний. Сон про бруд сниться до ганьби або хвороби. У сні впасти в бруд – безчестя, публічна ганьба. Ходити по брудних калюжах до невдач і важкого періоду переживань. Ходити босоніж по бруду – сильний …
стрес через скандал або гучні події.

Якщо у сні ви бачите себе в багнюці, то в першу чергу зверніть увагу на своє здоров’я. І, звичайно, розшифруйте символізм, щоб точно знати, чого стосується символ “брудний”, так як має велике значення що саме було в бруді. Людина в бруді сниться до звістки про чиїсь скандали або нещастя. Точнісінько так, як у сні, ви будете у реальності свідком чужих подій. Дитина брудна – до сильних переживань і можливо, захворюваннь.

Особа в бруді сниться до сорому. Брудні зуби сняться до хвороб, переживань і невдач. Так само до стресу і переживань сниться брудна голова. Брудні п’яти – до невдач і перешкод в справах.

Брудні шкарпетки – до важкої і поганої дороги. Якщо така має відбутися, по можливості – відкладіть її.

Ноги в бруді – до хвороб через переживання і стреси. Бруд під нігтями – невігластво, хамство та сором через все це. Сон, в якому у вас руки в багнюці, означає бути винним у скандалі або чужих нещастях. Інше тлумачення, що ви зробили щось аморальне і ганебне.

Брудні вуха – до вісток про скандал, через який вам буде так чи інакше дуже соромно.

Брудне волосся сниться в разі, коли людина не може позбутися “поганих” думок. Тут мається на увазі заздрість, ненависть до когось і таке інше. Так само в разі, якщо людина заплуталася і не може заспокоїтися з якого-небудь приводу. В такому разі це сон – попередження. Позбавляйтеся від внутрішнього дискомфорту і негативу, в іншому випадку, можете почати хворіти хронічними захворюваннями, а лікування буде допомагати тільки тимчасово.

Бруд на дорозі означає, що в самому найближчому майбутньому вас чекає публічний скандал і ганьба. Але такий сон – знак завчасний. Якщо ви знаєте про що мова, або зможете визначити, де вас чекають такі неприємності, спробуйте відсторонитися, самоусунутися.

Брудний посуд у сні – до сварок в будинку, в родині. Мити брудний посуд означає налагоджувати зв’язки і відносини між родичами.

Брудний автомобіль у сні вказує на перешкоди в справах, невдачі та розчарування. А ось мити брудний автомобіль у сні може означати можливий продаж майна, і зокрема машини. Чим чистіше відмиєте його, тим вигідніше для вас буде угода.

Змивати бруд у сні або відмивати бруд – вилікуватися. Прибирати бруд у сні, впоратися з неприємностями і звільнитися від них, якщо бруд вдалось прибрати.

Сон про бруд у будинку або квартирі – сварки, скандали. Брудна підлога це постійні склоки і неповага домочадців один до одного. Мити підлогу у сні означає позбавлятися від безладу у відносинах, проблем в сім’ї і негативних емоцій. Має значення, де милася підлога, якщо вдома – цей сон стосується сім’ї, якщо на роботі – колективу чи якихось інших робочих відносин, але обов’язково це відносини з людьми. Часто миття підлог означає “догляд” за приміщенням, в якому вони милися. Наприклад, зміна роботи, місця проживання, навчання і так інше. В такому випадку присниться, що підлога вимилася дочиста або по-іншому – повністю.

Брудний сніг – попередження про скандал і зраду.

Брудна ванна у сні означає хвороби та сильні переживання. Бруд в туалеті і брудний унітаз сняться у випадках проблем з виведенням шлаків з організму. Бруд в ліжку – знак важкої і тривалої хвороби. Теж саме означає і брудна постільна білизна. Якщо ви уві сні побачите її зім’ятою, м’ятою, то сон на додаток до всього провісник сильних переживань, тривог.

Змінюйте проекцію майбутнього!

Брудна білизна може вказувати на хвороби, точно так само, як і брудний одяг. Наприклад, брудні труси – ознака хвороб сечостатевої системи. Однак, якщо брудну спідню білизну ви бачите у сні на іншій людині, це швидше за все вказує на інтимні зв’язки на стороні.

Брудне плаття сниться до ганьби, приниженнь. Весільне плаття в бруді означає крах надій, та ще й з наслідками. Зараз не час укладати угоди і союзи, все обернеться повною катастрофою!

Тонути в багнюці у сні – до важкої хвороби. Забруднитися брудом у сні – опинитися у важкій ситуації.

Сон про бруд на взутті, туфлях означає, що вам треба остерігатися скандалу. Брудні чоботи сняться до важкого періоду життя, і якщо ви уві сні змивали з них бруд, то зможете ціною власних зусиль, вийти зі скрути. Чистити взуття в сні означає проблеми в особистому житті і, відмивши взуття у вашому сні, ви зможете в реальності залагодити свої справи.

Брудна собака сниться до сварки і скандалу з другом. Той, кому ви довіряли, зрадить вас або опорочить.

Брудна вода сниться до хвороб. Якщо уві сні ви побачили брудну воду в річці – сон до тривог, сильних переживаннь і почуттю безвиході. Брудна вода в морі означає погані звістки.

Якщо ви побачите у сні, як виливаєте брудну воду, сон означає, що ви зможете покінчити з будь-якими неприємностями , що вас на момент сну переслідують і не дають жити спокійно. Якщо у вашому сні хтось інший виливає воду, сон може означати, що хтось свої проблеми захоче перекласти на вас. Іноді так можливо побачити у сні “переклад”. Цей вираз використовують в магії, і якщо у вас є підозри, що таке може трапитися, позбавлятися від ПСУВАННЯ!

Провалитися в бруд у сні – безвихідна ситуація. У сні їхати по бруду – проблеми соціального характеру. Купатися в багнюці у сні – хвороба, вступити в бруд у сні – сварка.

Загрузнути в багнюці у сні – смуга проблем і невдач. Бачити у сні багато бруду – застереження: не лізьте в авантюри і розбірки, інакше наживете собі ворогів і проблеми надовго!

Сон, в якому сняться свині у багнюці -до зрадництва або підлого вчинку від знайомих чи близьких людей. У сні вибратися з бруду – подолати труднощі, вийти з низки невдач. Валятися в багнюці у сні самому – вас чекає прибуток, дохід, який викличе ненависть і заздрість оточуючих.

Якщо у сні облили брудом – незаслужені образи і приниження. Мити ноги від бруду – до одужання. Обходити бруд у сні – уникнути великих неприємностей.

Перехрестя світів. Одна містична історія …

Афірмації для віщих снів

Що пророкували Ванга, Кейсі і Нострадамус Україні?

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Высшие сила Магия и Колдовство

  Высшие сила Магия и Колдовство

  Содержание1 А была сначала любимицей Высших Сил…2 Как началось моё движение вниз:3 Кризис миновал, казалось бы, Но начинается магическая история…4 ЭТО БЫЛА НЕСКОНЧАЕМАЯ ВНУТРЕННЯЯ ИСТЕРИЯ !!!5 Его магия работала6 Конец черной полосы7 Кстати, у меня, как у эзотерика, ритуалы не [...]

  Копилка снов Как видно расставание и встреча с мужчиной Сбывшийся сон

  Копилка снов Как видно расставание и встреча с мужчиной Сбывшийся сон

  Содержание1 Копилка снов Как видно расставание и встреча 2 Копилка снов Как видно расставание и встреча с мужчиной Сбывшийся сон3 Сон сбылся спустя 9 месяцев Копилка снов Как видно расставание и встреча с мужчиной Сбывшийся сон.  Здравствуйте. Очень долго пользуюсь вашим сайтом и очень [...]

  Сонник веревка снится Толкование сна

  Сонник веревка снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник веревка снится Толкование сна2 Сонник веревка приснилась3 Сонник веревка снится Толкование сна Форум Сонник веревка снится Толкование сна. Веревка как символ сновидения очень часто указывает на ситуации, которые по каким-то причинам достаточно долго длятся. Если веревкой [...]

  Если снятся бывшие одноклассники

  Если снятся бывшие одноклассники

  Содержание1 Вижу того мужчину своего. Знаю, что он пришел в мой класс,2 Толкование:3 Что может отражаться на состояние дел, и также, как следствие, на личной жизни. Если снятся бывшие одноклассники. Толкование снов Магикум Приснился всё тот же мужчина, с которым когда-то были отношения. Я знаю, [...]

Показать больше
Фея