Сонник чоловік

Сонник чоловік

Сонник чоловік. Є категорії снів про чоловіків своїх, чужих, знайомих, незнайомих, коханих, колишніх … Коханий чоловік уві сні сниться у будь-яких випадках. Вся справа в тому, що ментальний світ сновидінь найкраще відображає наші почуття і думки. І в першу чергу, звичайно, самі нав’язливі. Ну про кого, як не про нього, милого і самого самого, будуть всі наші думки? Тому, важливо навчитися розрізняти в такі періоди, чи має символічний сенс сновидіння. Або ви просто на іншому рівні вашої свідомості черговий раз зустрілися з предметом ваших почуттів.

ЯК УВІЙТИ В СОН КОХАНОЇ ЛЮДИНИ

Отже, якщо ви просто “перетнулися”, сон – продовження думок і бажань вашої реальності. В таких снах можна точно дізнатися, як ставиться і що відчуває ваша друга половинка. Не можете отримати чіткої відповіді? Скористайтеся афірмації віщих снів “Що нас чекає?” або “Перевірка на щирість”

Якщо у вашому сні був сюжет і дії, сон варто розшифрувати.

Адже просто так він би не приснився. Можливо, доля вже приготувала вам сюрприз, і ви на порозі змін.

Всі сюжети сновидінь зі знайомими чоловіками (близькими в сьогоденні або минулому), так чи інакше стосуються їх і вас.

Незнайомі чоловіки – символічно відображають у снах всю ділову сферу жінки і соціум (військові або в формі – найчастіше чиновників або представників органів). Найчастіше характеризують “чоловічі справи”, які доводиться в наш час робити жінці. Звичайно, це в першу чергу стосується роботи або бізнесу. Наприклад, якщо незнайомець або незнайомці в такому сновидінні були приємні, значить все буде благополучно.

Будь-яка допомога уві сні від чоловіків – більш розкритий символ удачі, реалізації планів. Наприклад, якщо уві сні чоловік вас рятує або жаліє, значить, вам явно або неявно буде надана допомога в складній і важливій для вас справі.

Товсті і “огрядні” чоловіки сняться до доходів і прибутку

У ментальному світі символічно “вага в суспільстві” зображується як “вага в тілі”

Доходяги, худі, виснажені чоловіки означають проблеми, безгрошів’я і переживання. Карлики – недороблені справи, проекти, непродумані дії.

Чоловіки – вампіри, практично, безпосередньо вказують на якогось суб’єкта чоловічої статі від якого буде маса проблем і переживань. Після такого сну варто задуматися: що дорожче життя і здоров’я, або присутність “елемента” суспільства?

Високі чоловіки – символ статусу положення.
Сильні чоловіки – символ багатства і влади.

Чоловік зі зброєю, рушницею, ножем, кинджалом, сокирою і так далі, – означає загрозу планам. Якщо він спробує або все ж таки заподіє шкоду, в реальності у вас в якійсь справі будуть проблеми, перешкоди. Дивіться символ “зброя” та “нападати”

Якщо жінка стала уві сні чоловіком, то їй доведеться вирішувати чоловічі питання, приймати жорсткі рішення і проявити характер. В таких снах можна і підказку отримати, як діяти з найбільшим ефектом і найменшими витратами, в тому числі часу, енергії і власних сил.

Весілля вашого чоловіка уві сні означає, що незабаром вас чекає розлучення

До речі, воно може бути з різних причин. Це, скоріше, символ символічної розлуки.

Шукати кликати чоловіка уві сні, коли він відвертається від вас, повертається спиною, кидає, йде від вас означає, що ваші відносини зіпсуються. Такі жести або пози символічно відображають відсутність розуміння і підтримки. Бігти, наздоганяти чоловіка уві сні – гнатися за минулим, прагнення його повернути. Бігти за незнайомим чоловіком – бажання зустріти кохану людину, бути коханою.

Тікати від чоловіка означає, що ви боїтеся розчарувань в коханні і стосунках. Якщо вас уві сні переслідував чоловік, сон означає небезпеку, зраду, спробу обману від людини, схожої на персонаж із вашого сновидіння.

Усі емоції, які ви побачите або відчуєте у вашому сні, що йдуть від чоловіка, означають самі себе. Наприклад байдужість чоловіка уві сні означає те ж саме в реальності – охолодження його почуттів до вас, відсутність інтересу. Злість – невдоволення вашими вчинками, що йдуть в розріз з його очікуваннями. Радість – добре ставлення до вас, бажання спілкуватися з вами. Посмішка чоловіки уві сні – до радісної звістки від нього.

Волосатий чоловік, як і бородатий, сниться до прибутку і доходів. Якщо уві сні чоловік плете вам косу, значить, незабаром ви отримаєте вигідну пропозицію.

Якщо уві сні чоловік дивиться вам в очі, сон означає щирість, бажання відкритися вам. А сам погляд означає – відношення. Тобто, що в погляді, то в душі та почуттях людини.

Сон, в якому ваш чоловік уві сні блідий, погано виглядає або побитий, сон до поганих змін і неприємностей. В першу чергу вони торкнуться вашого хлопця, але і ви будете сильно переживати. Чоловік в крові сниться до небезпеки, нещасного випадку.

Сон, в якому ви побачите красивого чоловіка, сниться до радості і хороших змін. Такі сни провісники майбутнього і показують вам важливі для вас зміни і повороти долі.

Чоловік, захоплений іншою жінкою (наприклад: приділяє їй увагу, обіймає, цілується) означає, що ваша підсвідомість попереджає, що вам треба приділяти якомога більше часу своєму другові або коханому, переключити його увагу на себе, інакше не тільки його думки, які ви таким чином “підгледіли” уві сні, а й вчинки повторяться в житті. Можливо, він чимось у відносинах з вами незадоволений.

Цілуватися уві сні. Якщо його цілували ви самі, до любові, причому, взаємної. Багато що залежить від того, чи був поцілунок вам приємний уві сні. Якщо так, то відносини будуть гармонійними і принесуть вам радість. Якщо ні – відносини вас розчарують. А ось якщо вас уві сні коханий сам поцілував, і це було несподівано або проти вашої волі, значить сон віщує розлуку і розставання. Заміжнім жінкам такий сон (якщо вони цілувалися з чоловіком) віщує щасливе сімейне життя, повагу і взаєморозуміння.

Сварки, лайки і бійки у снах зі своїм чоловіком – до зближення і примирення. Але сняться такі сни зазвичай у випадках, коли в стосунках були напружені моменти, розбіжності і сварки.

Незнайомий чоловік у снах майже завжди сниться дівчатам або жінкам до великих змін в особистому житті. Чим красивіший і приємніший він був уві сні, тим краще зміни. Потворний, хворий чоловік або чоловік з якимись вадами, неприємний незнайомець, всі вони можуть символізувати неприємності і переживання, марні надії.

Закохатися уві сні в чоловіка – до здійснення бажання. Це сон – передчуття майбутнього благополуччя.

Секс зі своїм чоловіком – це хороша психологічна та фізіологічна розрядка, під час сну. А ось з чужим чоловіком займатися коханням – це прихований вампіризм на енергетичному рівні. І, як правило, в таких снах з вас “висмокчуть” сили. А не навпаки.

П’яний чоловік (знайомий) уві сні означає,

що він знаходиться в сильному емоційному потрясінні. Причину треба визначати по сюжету сновидіння. Зазвичай в таких снах завжди бувають супутні символи – підказки.

Сновидіння з колишнім чоловіком сниться в тих випадках, якщо щось з вашого з ним минулого про себе нагадає. Це дуже узагальнена характеристика, але за сюжетом сновидіння ви зможете розібратися більш детально. Наприклад, якщо у вашому сновидінні повторюється щось негативне з вашого минулого досвіду з колишнім, сон швидше за все, показує ваш страх перед майбутнім. Ви боїтеся повторення поганих відносин. А якщо колишній вас обіймає чи цілує, то він у чомусь розкаявся або з ніжністю згадує про вас. Якщо плаче, значить, він шкодує про свої помилки в минулому.

Ревнощі до чоловіка, зрада уві сні – це окрема історія.

Дивіться статтю “Зрада у снах”. Ревнувати уві сні свого чоловіка, те ж саме, що страх втратити кохану людину. Страх, а не реальна втрата! А це принципова різниця.

Танцювати з чоловіком – до заміжжя. Який танець, таке і спільне життя. Сон, в якому уві сні вам подарували обручку, чекайте пропозиції. Кільця, подаровані чоловіками у снах означають союз, шлюб, сім’ю (якщо кільце було золотим і цілим). Якщо ви уві сні бачите на руці чоловіка обручку, – у нього зв’язок з кимось.

Рудий красивий чоловік із золотою шевелюрою сниться до щирого закоханого, з яким ви зможете зв’язати своє життя і прожити його красиво, тому що про вас дбатимуть і любитимуть.

Вагітний чоловік може наснитися в разі, якщо у нього плануються або зароджуються інші відносини. А чоловік з дитиною – це пряма вказівка на його тісні стосунки з кимось. Наприклад, якщо він привів дитину до вас, або уві сні він привів вашу спільну дитину, сон говорить про його серйозні наміри щодо вас.

Голий, оголений чоловік сниться до відкритості його почуттів до вас. Незабаром він захоче вам відверто сказати про свої почуття. Звертайте увагу, що саме оголено, і як він і ви себе при цьому відчували. Це буде хорошою підказкою до розгадки вашого сну.

Якщо уві сні чоловіка вбили, сон означає, що хтось зміг своїми діями завдати йому шкоди, удар, заподіяти неприємності, зламати його плани і скасувати їх.

Якщо ваш чоловік помер уві сні, приснився мертвим, ви бачили його труну, сон означає, що ваші плани на спільне майбутнє – зазнають краху. Мертвий незнайомець – символ закінчення ваших нещасть та проблем.

Батьки чоловіка, його мама, батько, сняться у випадках, коли про вас йдуть в родині розмови. За сюжетом сну можна визначити, добре чи погано вони думають про ваші стосунки з сином. Брати і сестри хлопця сняться у випадках, коли він з ними ділиться думками про вас.

Годувати чоловіка уві сні, значить надати підтримку в потрібний для нього момент. Але! Ця підтримка необхідна саме йому, до вас вона не має ніякого відношення, тому ваша справа – надавати її чи ні.

Знайомитися з чоловіком теж саме, що і зустріти, познайомитися уві сні – до змін. Які відчуття після такого сну, такі будуть і зміни.

Дзвонити чоловікові, телефонувати, спілкуватися по телефону, отримувати повідомлення або смс – до бажання спілкуватися, спробі поговорити, з’ясувати стосунки. дивіться символ “Дзвонити, телефон”. Там все детально розписано.

Красивий чоловік сниться до здійснення бажання, мрії.

Багато чоловіків уві сні означають несподіваний поворот подій. Враження після сну – результат цих подій і можливих змін. Якщо в такому сні виникне відчуття страху, небезпеки, сон попереджає про необдумані вчинки і дії.

Уві сні чоловік носить вас на руках

– сон до чистих і щирих почуттів любові, ніжності і турботи.

Якщо уві сні вам роблять пропозицію – це до важливої розмови і новим планам на майбутнє.

Красиві чоловічі руки уві сні означають підтримку і допомогу. Триматися за руки – довіру. Красива і сильна спина чоловіка уві сні – символ упевненості, захисту і підтримки у будь-якій ситуації.

Флірт з чоловіком означає зацікавленість у вас або вашу, в залежності від контексту сну.

Чоловік у капелюсі – приховує свої думки і наміри. Чоловік в жіночій сукні – до сорому та ганьби. Біла сорочка на чоловікові – до хороших новин.

Як наснитися хлопцю, увійти в його сон? Дивіться аффирмацію “Увійти в чужий сон”

Символи кохання. Як їх видно у наших снах?

Магикум – проект онейронавтов

Практика осознанных снов (ОС)

Во всех снах есть указание на время реализации. С чего начинать изучать свои сны?  Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Когда сбудется сон?

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник луна снится Толкование сна

  Сонник луна снится Толкование сна

  Содержание1 Если приснилась Луна 2 Сонник луна Новолуние молодик3 Полнолуние Полная луна во сне4 Сонник луна Свет5 Убывающая луна6 Сонник луна Луна и звезды во сне…7 Очень большая луна во сне…8 Если приснились луна и солнце во сне…9 Если снятся лунатики во снах10 Голубая луна [...]

  Что означают волны во снах

  Что означают волны во снах

  Содержание1 Что означают волны во снах…2 Вещие сны Форум Обсуждение3 Волна плавно опустила нас на ноги на землю4 Чем не Ясновидение?5 Начали странствовать, потому как помощь волны закончилась Что означают волны во снах… Толкование снов Магикум. Добрый день! Моя расшифровка сна снова [...]

  Cила египетского Анкха

  Cила египетского Анкха

  Содержание1 Cила египетского Анкха2 Значение древнего символа3 Как используется символ4 Как создать амулет Cила египетского Анкха. Этот знак очень долгое время был характерным символом Египта, его культуры, верований и мифологии. Практически каждый правитель с «ним» можно увидеть на настенных [...]

  Сонник холодильник снится Толкование сна

  Сонник холодильник снится Толкование сна

  Содержание1 Сбывшийся сон про холодильник заморозку и разморозку (заморозить и разморозить означает…)2 Еще сбывшийся сон про холодильник:3 Как сбылся сон4 Если снится холодильник Сбывшийся сон. Сон про рис в  холодильнике…5 Сонник холодильник Обсуждение онлайн6 Если снится [...]

Показать больше
Фея