Сонник чорний уві сні

Сонник чорний уві сні

Сонник чорний…

Чорна стеля і двері якщо приснилися

Стеля у снах може вказувати на загрозу життю і небезпеку для здоров’я. Також цей символ означає період благополуччя в певних аспектах.

Чорна стеля – до смерті.

Чорні двері – знак важкого періоду життя, “чорна смуга”, період невдач, можливо, хвороб.

Обгорілий будинок уві сні

Горілий будинок, будинок що горить – все це знаки великих змін, змін у відносинах і в житті мешканців будинку. Може бути вказівкою на хворобу.

Будь-які папери чорного кольору.

Будь-які папери чорного кольору, темного кольору, з чорною рамкою, облямівкою, – вказують на сумну звістку про хворобу, або смерть.

Чорні птахи уві сні

Лебеді уві сні вісники новин про коханих людей. Чорний лебідь – таємні наміри, обман, вам можуть заподіяти зло.

Чорний півень до звісток, які вас засмутять.

Якщо курка чорна – жінка має латентні здібності. Від чорної курки уві сні відчувається загроза – хтось намагається нашкодити родині. Це точно відноситься саме до справ, відносин в родині. Дивіться аффирмацию сну “Як зняти порчу” или “Ворог мій, прощавай назавжди!”

Чорна курка красива і від неї не йде загроза, – це знак того, що ваші власні латентні здібності створюють бар’єр, захист проти зла. Однак, такі сни рідкісні.

Чорний голуб – погана звістка про кохану людину.

Пір’я уві сні.

Перо уві сні символізує новини і вісті. Перо чорного кольору – символ поганої новини. Змінюйте проекцію майбутнього!

Якщо приснилися чорні собаки та цуценята

Цуценята собаки – це ваші друзі, які або за віком, або по статусу є молодшими за вас.

Чорне цуценя означає, що у вас є підопічний, який може навмисне нашкодити, скажімо так – маленький ворог.

Чорний одяг уві сні.

Чорний колір одягу в цілому (якщо уві сні цей одяг красивий і чистий) – домінант аристократичного стилю, еталон елегантності, атрибут урочистості і значущості.

Якщо чорний верхній одяг (пальто, плащ) – захист.

Чорний плащ або людина в чорному плащі, – майже в усіх звітах сновидінь в базі нашого проекту є символом захисту інтересів. Інше питання – хто і від кого що захищає. Основний принцип в тлумаченні таких сюжетів снів – що ви відчували в самому сні: загрозу, інтерес, підтримку? Емоції снів – основний індикатор характеристики події.

Чорна нижня білизна – секс, інтимний зв’язок, часто символізує приховані, таємні відносини або їх бажання. Стримувані або таємні відносини, зв’язок з партнером.

Приснився чорний головний убір – глибока депресія, післястресових важкий стан. Шапки чорного кольору  – стрес, нещастя.

Чорна спідниця, якщо сниться чоловіку – жінка, яка через статевий зв’язок хоче прив’язати до себе чоловіка.

Якщо жінці приснилася чорна спідниця у неї самої – любовний зв’язок, як правило, на стороні, тобто у одного або обох партнерів, є сім’я або давні стосунки.

Чорний костюм – символ ділових соціальних відносин. Чорний (похмурий) костюм – а це завжди уві сні усвідомлюється людиною яка бачить сон, – знак депресії, жалоби, скорботи.

Хустки в основному символізують турботу про дітей, близьких і рідних. Звичайно, є істотна різниця між, наприклад, шовковою вишуканою красивою і дорогою хусткою, яка буде означати турботу про те, у кого на голові вона буде уві сні, або брудною, чорною чи порваною негарною хусткою. Такий сон – до сильних переживань.

Приснилася чорна труна

Бачити уві сні труну – знання або передчуття закінчення чого-небудь.

Чорна труна – скорбота, печаль.

Затемнення місяця. Чорний місяць уві сні …

Затемнення місяця означає важку хворобу жінки в родині. Якщо до кінця сну місяць так і не з’явився, хвороба може призвести до смерті.

Чорний місяць уві сні – символ великої небезпеки, смерті від нещасного випадку.

Чорне волосся уві сні.

Чорне волосся – задумали справу, за яку доведеться розплачуватися в кінцевому рахунку. Дуже часто зустрічається символ “жінка з чорним волоссям” – таке сниться до недруга, який задумав звести вас зі світу. У тому числі і за допомогою магії. Дивіться аффірмацію “Як побачити порчу у ві сні?”

Темні гарне волосся – до великих грошей. Якщо вони дуже швидко ростуть – ви швидко розбагатієте!

Якщо приснився чорнозем

Зазвичай у снах земля вказує на матеріальний добробут людини або сім’ї.

Коли акцент у снах йде на те, що земля родюча, що вона як чорнозем, або як масло, – є і такий символ … Це вказує на потенціал майбутнього події, яке напередодні людина обговорювала, або намагалася спланувати як якусь справу.

Чорна кров уві сні

Кров символізує уві сні життя, здоров’я, силу, родинні зв’язки.

Чорна кров уві сні – до смертельної хвороби.

Забруднитися кров’ю уві сні, якщо вона яскрава – до грошей, якщо темні згустки – до хвороби, якщо вийшла з вас і темна – позбудетеся від напруги і переживань останнього часу.

Якщо приснилися чорні ягоди та сливи

Сон про ягоди означає чуттєві, емоційні реакції на події, як правило, в особистих відносинах.

Чорні – до потаємних задумів, щодо вас, якими б смачними вони не були у вашому сні.

Синя слива або чорнослив – це попередження. Не довіряйте повністю тим, з ким ведете справи. Все зовсім не так, як вам кажуть.

Якщо вкусила чорна змія уві сні.

Змії уві сні означають ворогів, заздрісних і злих людей або вказують на хвороби.

Якщо вкусила чорна змія – до хвороби.

Таргани у ві сні

Тарган – людина, що викликає огиду. Він лізе, куди не просять, робить тільки те, що треба йому і не зважає, що докучає своїми діями оточуючим. Тому таргани сняться до неприємностей, що йдуть від людей, що паразитують в ситуаціях на оточуючих.

Дуже часто колір таргана може прямо вказувати на образ людини, наприклад, чорний тарган – темноволосий чоловік і так далі.

Чорна тканина.

Тканину уві сні бачити – це знак доріг. Як в прямому сенсі, так і образно висловлюючись. Тобто це може бути “шлях” справи, проекти, заняття, відносини. Тому важливо, які були додаткові аспекти сну.

Чорна тканина зазвичай сниться до періоду переживань, депресії, невезіння, проблем.

Якщо уві сні ви побачите, як хтось вам приносить, дає тканину, хоче пошити або замовити що-небудь для вас з чорної тканини – ця людина недоброзичлива до вас. Тут можливі різні варіанти спроб зашкодити вам: від порчі, до прихованих дій проти вас (буде таємно протистояти).

Темні хмари уві сні

Хмари уві сні вказують на прийдешні зміни. Це знаки майбутніх подій, а не просто стан душі або емоції.

Хмари важкі і темні, значить ви будете переживати. Якщо у вашому сні ви тільки здалеку їх побачите, але вони не дійдуть до вас, значить подія, яку ви боялися обійде вас стороною

Якщо сниться квітуче дерево …

Дерево уві сні символічні відображає всі найважливіші події, явища і реакцію на них людини. Його внутрішній стан (по відношенню до життя в цілому). Квітучі дерева бачити уві сні – передвісник великого щастя, радості, благополуччя. Справи підуть на поправку, все налагодиться.

Якщо ж сновидец бачить тільки чорні або темно-коричневі квіти, значить в реальному житті його кар’єрні перспективи пов’язані з певною небезпекою.

Чорні троянди уві сні.

Чорні троянди уві сні означають погані, важкі, негативні почуття. За сюжетом сновидіння ви зможете визначити, до чого вони відносяться. Про це говорять супутні символи, звідки квіти у вас уві сні з’явилися, хто дав, де ви їх побачили. І так далі.

Якщо сниться чорний колір

Уві сні чорний колір – приховане, таємне, невідоме, сакральне. Депресія, страх, смерть.

Сила волі, колір влади і переваги (впевнена в собі людина вибирає чорний, щоб підкреслити свою могутність, тоді як слабка людина під тиском чорного схильна впадати в депресію, відчувати тривогу і постійний страх).

Сприйняття чорного та й інших кольорів індивідуально. При нормальному гармонійному психологічному тлі чорний колір не повинен негативно впливати на світосприйняття і самооцінку особистості. Однак, при наявності будь-яких проблем, протиріч або невпевненості в собі, чорний колір – негативний символ уві сні.

Наснилися чорні курячі яйця.

Чорні яйця означають негативний вплив, хвороби, загрозу життю і здоров’ю. Це знак попередження вашої підсвідомості. Вживайте заходів!

Чорний автомобіль уві сні.

Чорний автомобіль – якщо новий і красивий – дуже високий рівень статусу в суспільстві, як правило пов’язане з досягненнями у соціумі. Це можуть бути: посада, високий рівень заробітку, певна ступінь популярності на якому-небудь поприщі. Чорний автомобіль пошкоджений або з вадами – хвороби, скрутні обставини, які не можна змінити в силу об’єктивних причин. Якщо такий автомобіль сильно постраждав, може означати і смерть.

Якщо наснилася чорна дорога.

Дорога уві сні символізує важливі події у вашому житті.

Чорна дорога – важкі події на життєвому шлях

До чого сниться чорна лялька уві сні.

Бачити уві сні ляльку означає бажання перенести властивості або характеристики на суб’єкт. Найбільший відсоток сновидінь, в яких зустрічається символ ляльки – це сни про чаклунство, приворот, спробі або бажанні нав’язати свою волю.

Чорні ляльки, ляльки з темним волоссям, ляльки в домовинах, під дверима – це все пряма вказівка на дії конкретної людини або людей проти вас і вашої родини, якщо ляльку приносять до будинку або в будинок.

До чого сняться чорні зуби

Чорні зуби означають людину у вашому оточенні, яка може заподіяти вам шкоди, аж до смертельного випадку, принести нещастя в ваше життя і сім’ю.

До чого сниться чорна сумка

Жіноча сумка уві сні – це символ особистого простору, особистої (а часом і інтимного) життя.

Сумка чорного кольору дорогая и красива – до ділових зустрічей і операціях.

ОН-ЛАЙН ПРОГРАММА ИСПОЛНЕНИЯ ЖЕЛАНИЙ

Во всех снах есть указание на время реализации! Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Когда сбудется сон?
КНИГА “ВЕЩИЕ СНЫ И ОСОЗНАННЫЕ СНОВИДЕНИЯ”
ПАРАПСИХОЛОГИЯ   ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА
БЛОГИ МАГИКУМА – ТОЛКОВАНИЕ СНОВ ОНЛАЙН
ПЛАТНОЕ ТОЛКОВАНИЕ СНОВ
СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ
АФФИРМАЦИИ ДЛЯ ВЕЩИХ СНОВ
ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)
ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ СНОВ

Страны участников проекта: Англия, Швейцария, Испания, Италия, Турция, Германия, Польша, Чехия, Австрия, Украина, Южная Корея, Китай, Япония, Казахстан, Марокко, Франция, США, Канада, Андорра.

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Лев Гороскоп на сентябрь

  Лев Гороскоп на сентябрь

  Содержание1 Финансы Работа Возможности2 Форум обсуждения3 Магикум – проект онейронавтов Лев Гороскоп на сентябрь. Для Львов сентябрь станет месяцем важных перемен в сфере финансовых возможностей. Однако, в других вопросах будут происходить так же важные подвижки и перемены. Лучше быть к [...]

  Трупы во снах

  Трупы во снах

  Содержание1 Если снятся трупы Сонник2 Приснились трупы Толкование снов Трупы во снах. Мне приснилось много голых людей мертвых в воде (ну их прятали в бассейн) и сонники разделились. Половина сулит счастье, любовь, деньги и сбычу мечт, половина какую то фигню. Все мертвые голые люди были мне [...]

  Загадывать желания

  Загадывать желания

  Содержание1 Загадывать желанияДля участия напишите  “участвую желания” – здесь2 Отзывы о марафоне Исполнения Желаний3 Во всех снах есть указание на время реализации! Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ Загадывать [...]

  Если приснилось что вступили в грязную лужу Сбывшийся сон

  Если приснилось что вступили в грязную лужу Сбывшийся сон

  Содержание1 Уже не первый раз грязная или мутная вода лично у меня проигрывается как болезнь:2 Если приснилось что вступили в грязную лужу Сбывшийся сон Если приснилось, что вступили в грязную лужу. Сбывшийся сон. Сбывшийся сон про грязную лужу Шла от чужого дома по двору к остановке. На пути [...]

Показать больше