Сонник голуби Бачити уві сні голубів

Сонник голуби Бачити уві сні голубів

Сонник голуби Бачити уві сні голубів. 

Голуб – споріднена душа, благополуччя, радість життя. Білий голуб – гармонія, радість, щасливе життя. Дивитися на голуба – спокій, передчуття щастя. Пара голубів (2 два голуба) – союз, шлюб, відносини. Дуже хорошим вважається сон, в якому голуби воркують або цілуються, разом літають або сидять.

Вважається, що голуб, який сів вам на руку, на плече, залетів в ваш будинок – до заміжжя або одруження. І такий шлюб є кармічним. Він визначений згори.

Дивіться статтю “Що сниться до заміжжя …”

Голуби в небі – прийдешнє щастя, дуже хороший знак долі.

Приснився голуб. Голуби уві сні …

Якщо у вашому сні голуб залетів у вікно, в будинок, в квартиру – сон віщує благу звістку, прийдешню радість, важливі події.

Мертві, вбиті голуби – загроза ідеалам. Знак того, що не зможете реалізувати наміри і від цього поринете в зневіру. Щось хороше йде з вашого життя, якщо голуба або голубів вбили.

Голуби, на яких нападають хижі тварини – ниці пристрасті, людські пороки, які можуть «вбити» почуття.

Годувати голубів уві сні …

Якщо уві сні голубів годували – це означає  «підгодовувати» щастя, удачу. Хороший реальний шанс змінити в своєму житті все в кращу сторону.

Якщо приснилося, що голуб стукає до вас у вікно – ви не даєте зайти щастю у ваш будинок і ваше життя. Найчастіше, цей знак означає, що ви самі не вірите в те, що все може налагодитись, зациклилися на проблемах, не уявляєте для себе іншого життя. А дарма, все хороше поруч.

Чорний голуб – погана звістка про кохану людину.

Якщо уві сні голуб напаскудив, значить людина, в яку ви закохані, зробить щось непристойне.

Сни про голубів, які здійснилися

korchagina_oksana166: Доброго дня всім! Приблизно півтора роки, перед тим як мені приснився сон, я посварилася зі своїм хорошим другом. Бачу сон, в квартиру через двері залітає голуб. І я мамі радісно кричу: до нас прилетів голуб Анатолій . І тут же прокинулася, беру телефон, а там запит Вконтакті “Анатолій хоче додати вас у друзі”, це і був мій друг.

oksanagaevaia5: Наснилося, як в квартиру батьків залетів несподівано птах. Строкатий як папуга, яскраво червоного кольору, великий. Потім два голуба теж залетіли, стоять воркують. В результаті несподівано у мами інсульт був. Пролікували, в результаті вони з татом вдома (два голуба разом).

Якщо голуба відштовхнути або прибрати уві сні.

nikamarchenko63: Вікторія, дякую за цікавий пост! Птахи часто сняться. Ось один сон про голуба: стою в своєму класі, поруч моя класна керівник, викладала французьку мову. На парті голуб сидить і дивиться на мене.

Я взяла івідгородила стіну, закрилась від голуба. Голуб зник. Моя класна розлютилася на мене, що я прогнала голуба. Я вийшла з класу. У житті клеївся в залицяльники один тип, я його “послала”. Був сильно ображений. Вже 2 роки пройшло, а він все живить надії.

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

Показать больше