банер банер банер банер банер

Сонник гроші

Сонник гроші

Сонник гроші. Уві сні гроші завжди прямо або опосередковано символізують стан розрахунків або матеріального благополуччя. Бачити багато грошей уві сні — до прибутку. Питання, кого цей прибуток стосується. Якщо гроші мають якийсь стосунок до вас, значить і дохід або винагорода очікують вас.

Головне, щоб у вашому сновидінні гроші не загубилися, їх не вкрали і вони ніяким іншим способом не зникли. Наприклад, погано, якщо їх заберуть, ви їх забудете, подаруєте, витратите, віддасте (крім символу — «дати милостиню») і так далі. В цьому випадку ви просто втратите гроші, заробіток, дохід або винагороду, які могли у вас бути або були. Різниця всіх цих символів лише в самому способі їх втрати.

ЯК ВИКЛИКАТИ ВІЩІ СНИ?

А ось роздати гроші уві сні означає, що незабаром ви несподівано отримаєте великий куш, причому це може бути і не зароблена сума, а просто отримана як дар,приз, виграш! Після такого сну можете сміливо грати на біржі, в лотерею, в будь-якому випадку вас чекає приємний сюрприз — гроші йтимуть до вас в руки самі. Якщо ви роздавали гроші бідним, сон до здійснення і реалізації великих планів, вигідних проектів. Роздаєте уві сні гроші — отримуєте їх в реальності.

Крадіжка грошей уві сні означає,

що ви можете зробити необдуманий вчинок через бажання заробити або мати гроші, однак, такий сон — попередження, що все може закінчитися погано. Так що, будьте обережні, може овчина вичинки не варта? У ментальному світі снів існують знаки, які вказують на вдалі авантюри, якими б ризикованими вони не були. На жаль, крадіжка уві сні, не той випадок.

Купувати щось, витрачати гроші уві сні із задоволенням якщо на все грошей вистачає, — сон до забезпеченого і бідного життя. Ви насправді зможете витрачати не рахуючи.

Просити гроші уві сні — до їх отримання

Отримати гроші (те ж саме, якщо вам гроші уві сні дали ), до прибутку і змін, причому хороших. Це символ матеріального благополуччя.

Рахувати, перераховувати гроші уві сні означає великі витрати, а рахувати дріб`язок, мідяки, копійки — до матеріальних труднощів.

Рахувати багато грошей уві сні, тут мається на увазі велика і дуже велика сума — до здійснення бажання.

Мідні гроші уві сні до поневірянь, переживань і негараздів. Срібні — до труднощів і прикростей, золоті — до болісних переживань через своїх ж вчинки. Всі ці характеристики стосуються дріб’язку: монет або дрібних купюр . Паперові діючі гроші, якщо вони великого номіналу, — до прибутку.

Отримати зарплату — з вами незабаром розрахуються за вашу роботу. Це символічно означає: «що заробив, те й отримав». Так що, визначайтеся самі з подіями в реальності.

Відмовитися уві сні від грошей або кинути їх — втратити шанс.
Ховати гроші — приховувати щось цінне для вас.

Будь-яка дрібниця і монети — до неприємностей і прикростей, в тому числі і через матеріальні проблеми.

Якщо золоті гроші були великого номіналу, сон до великої удачі. Так само треба враховувати, знайшли ви гроші або втратили, отримали або віддали і так далі. Дивіться самі по символам.

Віддати гроші, повернути борг, заплатити по рахунках уві сні — до удачі та розрахунків за старими боргами, що буде вам дуже приємно.

Загубити гроші уві сні до перешкод і тяганини у справах, які стануться через вашу необачність. Якщо у вас забрали, відібрали гроші, вас пограбували, відняли гроші обманним шляхом, — сон означає те ж саме, проте, в ваших неприємностях і провалах планів буде винен хтось, хто навмисне нашкодив вам.

До речі, у вашому сні ви обов’язково побачите персонажів, що мають відношення до ваших неприємностей. Якщо ж люди будуть незнайомі вам, це означає, що це насправді ще невідомі вам сторонні, з якими і стався конфлікт інтересів, наприклад, ваші конкуренти.

Ще гроші є загальним еквівалентом будь-якого обміну: можливості та бажання отримати щось. Головний критерій — чи співпаде бажане з можливим. Це і «показує» символ грошей в наших снах.

Тримати в руках гроші,

значить мати їх. Підбирати їх, в тому числі і з землі — до сліз, прикростей і переживань.

Різні гроші символізують доходи від різних джерел і за різну роботу.

Давні гроші — до прибутку від «старих» справ, може означати і отримання невеликої спадщини.

Давати в борг гроші — до переживань через них.

Брати в борг — до скрутного становища при вирішенні важливих для вас питань.

Брати чи отримувати аванс — до вигідної роботи, прибутковому проекту.

Знайти уві сні гроші — до несподіваного прибутку

Виграти гроші уві сні, наприклад, в лотерею — знак легкої наживи.

Якщо у вашому сні ви побачили, як гроші горять, сон означає несподівану велику матеріальну втрату. Міняйте проекцію майбутнього Для вас це буде шоком.

Мокрі гроші сняться в разі, якщо вам доведеться поступитися своїми принципами заради отримання винагороди або доходу.

Брудні гроші — до незаконних оборудок, будьте обережні! Якщо у вашому сні були інші персонажі, про ваші непривабливі справи можуть дізнатися, а де знає третій, там знають всі. Просто так символ брудних, забруднених грошей не присниться.

Майже те ж саме можна сказати і про порвані, розірвані, рвані гроші. Між цими символами різниця лише в тому, що незважаючи на ваш ризик, віддачі від справи або угоди ви не отримаєте. Все буде даремно.

Розмін грошей уві сні означає, що ви отримаєте хороший прибуток, однак, витратите його на дурниці. Обмін грошей, наприклад на валюту — до гарної, вигідної угоду, якщо валюта котирується, наприклад: долар, євро, фунти стерлінгів. Думаю, аналогія зрозуміла.

Сонник гроші Гроші великого номіналу, великі гроші сняться до хорошого доходу.

Якщо багато грошей в купі, пачці або сумці, валізі, гаманці, кишені, — це значить, що передбачається разова операція і разовий дохід. Різниця між символами має наступні аспекти: чемодан — справа стосується вашого бізнесу, пов’язаного з партнерами здалеку, сумка — постійна робота, якою ви займаєтеся в даний момент, гаманець — особисті заощадження, гроші можуть бути отримані будь-яким із способів, в тому числі і у вигляді подарунка, кишеня — сімейний бюджет поповниться через вас, пачка — розрахунок за домовленістю, в тому числі і умовною.

Дріб’язок, дрібні купюри або монети сняться до матеріальних труднощів. Якщо навіть уві сні вам не вистачає на щось грошей, значить сон вказує на те, що в даний період вашого життя ви не зможете реалізувати всі ваші плани.

Фальшиві гроші символізують обман, ошуканство. Зазвичай стосується будь-яких поточних угод з розрахунками. Це сон — попередження! Будьте уважні.

Які сни до грошей?

Також дивіться тлумачення: давати або брати гроші покійника, конверт з грошима,
сон Богородиці на гроші,
цигані, валюта або іноземні гроші.

Если у вас есть вопросы, пишите их в комментарии к этой статье! В течении суток вам ответят. Ниже на странице после статьи в карусели реальные истории участников проекта.

Магикум — проект онейронавтов

Практика осознанных снов (ОС)

Во всех снах есть указание на время реализации. С чего начинать изучать свои сны?  Вебинар «Время во снах» — как определить, когда сбудется сон — ЗДЕСЬ

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Омега-3 Жирные Кислоты: незаменимы для нашего организма

  Омега-3 Жирные Кислоты: незаменимы для нашего организма

  Содержание1 Что такое Омега-3 Жирные Кислоты?2 В чем проблема Альфа-линоленовой кислоты?3 Омега-3 Жирные Кислоты vs Омега-6 Жирные Кислоты4 Омега-3 Жирные Кислоты и их полезные свойства5 Откуда мы может получать Омега-3 Жирные Кислоты? Омега-3 Жирные Кислоты: незаменимы для нашего [...]

  Как попасть в прошлое во сне

  Как попасть в прошлое во сне

  Как попасть в прошлое во сне. Эта аффирмация вызывает сновидения, которые погружают ваше сознание в тот момент жизни, когда вы каким-либо образом: по воле случая или вопреки собственному желанию, — приобрели психологическую проблему. Это могут быть любые события: от деструктивного влияния [...]

  Приснилась змея Сбывшийся сон

  Приснилась змея Сбывшийся сон

  Содержание1 Приснилась змея Сбывшийся сон2 Приснилась змея3 Сбывшийся сон про две огромные змеи4 Сон начал сбываться в реальности на следующий день так Приснилась змея Сбывшийся сон. Сначала — смысл символики. Потом — сбывшийся сон. Рубрика #символыСнов Змея подколодная! Итак. Один [...]

  Сонник погадать гадать гадание гадалка снится Толкование сна

  Сонник погадать гадать гадание гадалка снится Толкование сна

  Содержание1 Гадание, пророчества о будущем во сне…2 Сонник погадать Гадалки, предсказатели, цыганки во снах…3 я услышала голос (просто голос), который мне сказал, что у меня нет судьбы4 Принципиальную разницу во сне имеет пророчество, предсказание, гадание о других и предупреждение5 [...]

Показать больше
Фея