Сонник яйце

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Сонник яйце. Сниться яйце. Тлумачення сну

Загалом символ яйця означає світ, всесвіт, «плід життя». Це образ цілісності, що включає в себе всі можливості розвитку. Початок життя, потомство. Повторне народження і нове життя.

Купувати, збирати або отримувати яйця в сновидінні до прибутку і збагачення.

Курячі яйця – до достатку в родині. Бачити уві сні, як курка знесла яйця – до прибутку, доходу, подарункам.

Варені яйця уві сні

Сонник яйце

Справджений сон про два яйця: Мені в дитинстві приснилося, що курка знесла два яйця. Вони варені. І я їх з’їла. (На той момент я була в піонерському таборі). І на наступний же день вранці у нас в їдальні був святковий сніданок на честь приїзду інших дітей з Болгарії. Серед їжі також були і варені яйця))). І нам кожному подарували по подарунку. Потім в той же день приїхали мої батьки мене провідати і привезли мені нове платтячко (ще один подарунок). Я ще тоді подумала, що два яйця – два подарунки)). З тих пір я і почала помічати, що сни здійснюються.

Розбиті яйця – збитки або сварка з важливою людиною, яка дбала про ваше процвітання і достаток. Якщо уві сні ви самі упустили або розбили яйце – самі ж будете винні в подальших неприємностях.

Яйця золоті, великодні або незвичайні чим-небудь, при цьому красиві і цілі – до рідкісної удачі!

Варені яйця – до реального досягнення. Тут аналогія з тим, що їх не треба готувати – вже навіть зварені. Тобто, щось станеться без вашої участі, однак буде для вас.

 Чистити їх – до отримання винагороди.

Велике яйце – великий куш. Сон про сирі яйця вказує на потенційні можливості. Нові ідеї, бізнес, проєкти – якщо яйце або яйця бачите не в гнізді, не вдома. Залежно від того, де було яйце або яйця уві сні, ви зможете зрозуміти, до чого відноситься «нове народження».

Купувати уві сні яйця – до нової роботи або посади, до нової справи.

Зіпсовані, тріснуті, тухлі яйця – упущені можливості, розбиті надії.

Наснилися яйця уві сні

Так само дивіться “гніздо”, “птах”.

Шкаралупа від яєць сниться до розчарування. Курка з яйцями або несучка означає матеріальний достаток в будинку, родині. Якщо вам приснилося багато (хороших) яєць сон означає прибуткову справу, проєкт. Якщо яєць було багато, однак, уві сні з ними щось було не так, були якісь негативні фактори, вважайте, що ви отримали попередження. Справа, якою ви займаєтеся або плануєте зайнятися, закінчиться провалом і проблемами.

Перепелині яйця або маленькі – до невеликого і неочікуваного прибутку. Гусячі яйця, качині, страусині або просто великі – до значної винагороди.

Чоловічі оголені яйця сняться до приниження або ганьби, незручної ситуації через чоловіка. Купувати, збирати яйця – до великого прибутку.

Пташеня, яке вилупилося з яйця, символізує отримання дуже важливих і хороших новин, які багато змінять у вашому житті. Смажена яєчня, смажені яйця сняться до напруженого періоду роботи, переговорів і вирішення проблем.

Сонник яйце

Яйця зазвичай не сняться до вагітності. Яйця можуть бути символом дітей потенційно, але запліднення або вагітність “видно” в ментальному світі по-іншому. Що значить символ дітей? Це знаки майбутнього, тобто кількість яєць може вказувати на кількість дітей у жінки або чоловіка в житті. Тобто, можливість мати дітей, сприятливий час для зачаття і так далі.

Вагітним яйця сняться до народження, поповненню родини.

Чорні яйця означають негативний вплив, хвороби, загрозу життю і здоров’ю. Це знак попередження вашої підсвідомості. Вживайте заходів!

Випите сире яйце уві сні означає, що ви отримаєте вигоду або дохід, зароблений кимось іншим.

Віщі сни про жовтки яєць (сни до вагітності)

За місяць до того, як я дізналася про вагітність, мені снилося три сну. Перший: їдальня, я стою в черзі, переді мною величезні чани з червоною ікрою. У житті я дуже люблю червону ікру. Але тут мене нудило від одного її виду, хоча вона була красива, свіжа, велика.

 

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


close