Сонник кінь Тлумачення сну

Сонник кінь Тлумачення сну.

Сонник проєкту Magickum заснований на аналізі снів які здійснилися, саме тому це найкращий сонник Рунета по визнанню користувачів. Для розшифровки снів є багато правил, однак, прочитавши навіть цю характеристику символу, ви зможете зрозуміти суть того, що показала вам ваша підсвідомість. Як завжди, в статті приклади справджених снів.

Кінь – енергія, сила, фізична міць, розумова енергія, інтелект, сила думки. Динамічна сила, творча сила, дуже часто означає уві сні сексуальну енергію, її вихід.

Один зі складних символів для інтерпретації. Кінь уособлює вихід енергій, течія енергії. Це можуть бути підйом життєвої енергії, сексуальної. Навіть потенціал можливостей індивіда, який має реальний шанс для втілення в зв’язку з певним станом в даний період життя людини. Тобто це підйом, можливості для реалізації, сила.

Сонник кінь. Тлумачення сну

Кінь у снах – чоловічий аспект символу, а благородний кінь – жіночий.

Може безпосередньо вказувати на події, що стосуються чоловіка або жінки відповідно.

У більшості сновидінь про коней відображаються сексуальні і емоційні реакції особливої сили, які характеризуються періодами високої потенції, що збігаються з можливістю реалізувати відносини з партнером, з яким виникли так само і почуття кохання, «красивих відносин», гармонії.

Керувати конем уві сні, бути на коні, верхи, вершником – контролювати емоції, почуття, свою енергію. Завжди означає досягнення, успіх і достаток.

Боятися коня по соннику Магікума – страх власних бажань, спонукань, почуттів, в зв’язку з їх збільшеним потенціалом. Злякатися – до проблем і поганим вістям.

Бігти від коня уві сні – боятися власних бажань, спонукань. Управлятися з неспокійним конем – до досягнень, поваги.

Пегас в сновидіннях – крилатий кінь – власний потенціал, який може в разі його реалізації, виявитися доленосним, вплинути у великих масштабах на спосіб життя.

Сняться  скачки – мірятися силою в якомусь сенсі.

Хворий кінь, брудний або дохлий, мертвий за сонником Магікума – бідність, ураження, часто серйозне захворювання. Якщо уві сні кінь впав, спіткнувся – блокування енергії, хвороба, травма, втрата потенції, сили.

Білий кінь або простий кінь – перемога, завоювання, досягнення. По контексту сну можна визначити до чого це досягнення належить. Взагалі, красивий кінь уві сні – до перемоги або досягнення. Породистий кінь – до багатства і збільшення добробуту. Якщо в даний час ви чим-небудь займаєтеся, сон обіцяє успіх і прибуток вашому підприємству.

Гнідий кінь, рудий – до виконання бажання.

Їхати верхи на спокійному коні – до поліпшення матеріального добробуту.

Кінь у вогні або з вогняною гривою – найвищий потенціал здібностей індивіда.

Сонник кінь
Сліди копит – хороший знак, блага вість.

Білий кінь, кінь в яблуках – до великого успіху, шанування і поваги.

Чорний кінь – небезпечна сила, приховані здібності, які в разі їх прояви можуть надати руйнівну дію, несуть в собі приховану загрозу для оточуючих або очевидців подій.

Вороний кінь вказує на ризик в будь-якому з проявів. В такому сні можна побачити, чим обернеться ризик. Можливості та здібності, які є небезпечними для оточуючих.

Чорний кінь і вершник – бажання і здібності, які приховують не тільки від інших, але і від себе. Бояться визнати свою демонічну силу.

Якщо уві сні вашого коня осідлав чоловік, то для чоловіків такий сон означає, що вашу кохану спробують у вас відвести.

Табун коней – це натовп людей, народ. По контексту сну визначте, що буде відбуватися з натовпом, то буде в народних масах.

Багата збруя, сідло, хороші підкови – все це знаки досягнень, успіху і збагачення. Різниця між ними лише в характеристиках і властивостях.

Сонник кінь
Якщо сниться єдиноріг

Символ сну – єдиноріг. У снах ця тварина сниться рідко. Але як кажуть – влучно. На проекті хоч раз в місяць, але зустрічаю його в ваших сюжетах снів. Хоча, треба віддати належне – це статистика тисяч снів. І символ єдинорога – правда дуже рідкісний.

Означає допомогу, підтримку впливової сильної людини. Якщо, звичайно за сюжетом сну не завдає вам шкоди. Однак, він майже завжди у снах “сильний і добрий”. Іноді світиться. Від нього виходить енергія. І все це разом взяте означає людину сильну, цільну, майже могутню. Мати такого в покровителях – подарунок долі.

Його “золотий ріг” – символізує особливе заступництво, розумної людини, і майже завжди ця людина наділений певною владою. Навіть не якоюсь, а дуже суттєвою.

Збулися сни про коней

Справджений сон, кінь з “путами”. Після знайомства з одним цікавим чоловіком, мені приснився кінь, у якого були сплутані задні ноги. І на цих же ногах були чоловічі туфлі зашнуровані. І як же він рвався з цих мотузок. Ну і … Одружений звичайно.

 

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".