Сонник кiт

Сонник кiт

Сонник кiт. Коти у снах означають або хвороби і переживання, або такі людські риси і відносини, як прив’язаність, тяжіння і інтимні зв’язки. Наприклад, якщо ви в своєму сні побачили красивого пухнастого кота, який горнеться до вас, якимось чином намагається доторкнутися, такий сон означає, що в реальності у вас є шанувальник або зацікавлена особа, які відчувають до вас бажання близькості.

Якщо у своєму сні ви тримаєте кота на руках, сон означає допомогу комусь із близьких. Це той випадок, коли допомоги потребують і вам не треба відмовляти в ній. Якщо кіт в крові, сон стосується когось із близьких родичів.

А ось пестити кота, цілувати, гладити у сні означає вже ваше почуття сильної прихильності до когось і бажання зблизитися з цією людиною. Грати з котом – флірт. Годувати кота – відповідати взаємністю прихильнику.

Взагалі, варто відразу обмовитися, що кіт – це образ чоловіка або хлопця, а кішка – жінки чи дівчини. У снах майже завжди можна відчути або прямо знати, наскільки доросла або молода тварина перед вами. Теж саме можна сказати і про характеристики тварини. Наприклад, колір кота, кішки прямо вказує на «масть» людини. Темна – брюнетка (брюнет), або блондинка (світловолосий, рудий чоловік) в житті. Це поширюється на випадки, коли тварина символізує людину. Теж стосується і характеристик: великий, жирний, товстий кіт. Як і людина, яку він символізує: крупний, високий, дебелий чи багатий, так як товсті у сні люди символізують “вагу” в суспільстві, в тому числі і завдяки матеріальному достатку,що майже завжди збігається з реальністю.

Кошенята – це прообрази дітей або дрібних проблем (дивіться значення символу “Кошенята”). Кількість тварин – це кількість людей. Тобто два, три кота – це двое і, відповідно, трое конкретних людей. Якщо котів чи кішок було попросту багато, значить вказівка була у сні на «силу» подій, що відбуваються.

Якщо багато котів сниться, такий сон означає, що навколо вас багато наклепів, заздрості і це обов’язково виллється в інтриги. Як правило, в таких снах ви відчуєте настороженість, страх або неприязнь від тварин.

У тих рідкісних випадках, коли сняться веселі і грайливі коти (багато), причому вони красиво виглядають, сон означає суспільство шанувальників, в якому ви незабаром опинитеся.

Руді коти можуть означати хтивих осіб протилежної статі.

Чорний кіт часто сниться до невдачі. Але бувають випадки, коли чорний кіт у сні символізує особисті аккультні або латентні здібності сновидца. І в такому випадку, якщо сон був вам приємний, кіт – символ захисту.

Білий чистий пухнастий кіт – до прихильника з щирими намірами, проте, для нього дуже важливо мати з вами фізичний контакт.

Сірі коти зазвичай символізують людей заздрісних, брехливих та особливо безпринципних. Навіть, якщо такий кіт у сні був гарний і вам сподобався.

Іноді сняться сині коти – це символ чоловіка-самця. Жінки зрозуміють, про що я.

Буває, що сняться зелені коти. Це фантасмагорія і означає вона синтез символів. Такий сон означає недосвідченого коханця.

Триколірний кіт – символ захисту та удачі. Це знак фортуни.

Смугастий кіт – неврівноважена людина.

Якщо у вашому сні кіт був в будинку, значить і ситуація розгортатиметься у вашому будинку, стосуватиметься сім’ї, або когось із домочадців. Це вже буде зрозуміло по самому сюжету сновидіння. Всі інші місця появи котів у снах, будуть додатковими символами, що вказують на область (умовно кажучи) дії події.

Облізлі, мокрі, пошарпані коти у снах символізують хвороби. Якщо такий кіт вас царапне, вкусить, хвороба може затягтися надовго. Теж саме, якщо в сні ви поб’єтесь з котом.

Агресивна коти, злі – означають зустріч з злодіями, людьми заздрісними і корисливими. Якщо тільки у них буде шанс, вони обов’язково спробують вас надути, обдурити і обікрасти.

Хворі коти, вмираючі, поранені – добрий знак. Вказує на кінець ваших негараздів, хвороб природним шляхом. Якщо у своєму сні ви вб’єте кота, сон пророкує, що зі своїми проблемами ви незабаром розберетеся самі і досить успішно.

А ось народити кота – не дуже гарний символ. Так як вказує на те, що ви самі станете причиною прийдешніх проблем. Приблизно теж означає, якщо ви уві сні шукали кота. Це як шукати собі на … “голову” пригод. Різниця між цими символами лише в тому, які зусилля ви докладали і на протязі якого часу. Такий сон не потрапляє під вищесказане ухвалу у випадках, коли у сновидячого, дійсно, пропав кіт.

Знайти, зустріти, зловити кота – до нової любовної пригоди. Рятувати кота – йти на поводу у  своєї примхи.

Дикий кіт – людина з неприборканою вдачею, безконтрольними емоціями, а також може означати холостяка. Домашній кіт – це одружений чоловік. А кіт з кошенятами часто означає чоловіка і його дітей.

Якщо у сні кіт кусає, нападає, сон вказує на конфлікти, обмови, наклепи і переживання.

Якщо кіт напаскудив – підлість від людини з вашого оточення. У сні кіт позначив територію – такий сон жінкам обіцяє скандал і з’ясування відносин через зв’язки на стороні, а чоловікам вказує на спокусників їхньої другої половини. Якщо кіт помочився у сні, чекайте скандалу.

Вбити, задушити, втопити кота у сні означає одужання (найголовніше!) І позбавлення від великих неприємностей. Тут різниця лише в тому, яким чином ви впораєтеся з вашими проблемами (активні дії, агресивний захист, пасивне сприйняття – ігнорування). Головне, що ви вже побачили це у сні, значить і в реальності скоро все проявиться. Спочатку, все відбувається в ментальному світі, а потім вже в життя.

Мертвий, дохлий кіт – кінець поганого періоду. Чого він стосуеться, буде видно за додатковими символам сну, вони обов’язково будуть. Іноді такий сон означає, що прийшов кінець відносин між коханцями. Або ви втратите до когось прихильність.

Якщо вам у сні подарували кота – чекайте підступу з боку близького оточення. Приблизно, все виглядатиме так: що вам допоможуть або запропонують, нібито для вашої користі, однак, це потім обернеться проти вас.

Коти, що беруть участь у бійці, означають, що ваші недруги посваряться, а вам це буде до речі. Кіт і собака, що б’ються у сні означають, що у вас з’явиться покровитель і вам яким-небудь способом допоможуть впоратися з проблемою.

Якщо у вашому сні ви побачите, як кіт ловить мишей, зловив мишу або їсть мишу, сон означає, що у ваших ворогів знайдеться заняття, яке відверне ваших ворогів від вас. Полягати воно буде в тому, що вони вирішуватимуть свої дрібні і неприємні проблеми.

Якщо у сні кота загризе щур, ваш ворог буде знищений чужими руками.

Якщо кіт говорить  у сні, як і будь-яке інше тварина, означає інтуїтивне передбачення або влучність. У його словах, якщо вже ви побалакали, повинен бути сенс для вас, начебто настанови, або підказки. Можливо, у вигляді алегорії.

Якщо у кота відвалився хвіст у сні, значить пригоди “на стороні” обійдуться без наслідків.

Якщо у сні кіт їсть рибу, значить, у вас з’явився шанувальник, який дивиться в тому числі і на ваш достаток.

Не знайшли тлумачення? Наберіть потрібну фразу в рядку пошуку !!!

Афірмації віщих снів

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Почему не надо бояться плохих снов

  Почему не надо бояться плохих снов

  Почему не надо бояться плохих снов У страха глаза великиииии!!! Знаете, почему многие люди говорят, что не видят снов? Потому что они их не запоминают. Сны видят все. И это нормальная функция мозга всех людей. Но многие люди блокируют воспоминания из-за страха перед ними. Стоило однажды увидеть [...]

  Prophetic dreams I am your obsession

  Prophetic dreams I am your obsession

  Prophetic dreams "I am your obsession". My friend and I were driving in the car in silence. It’s strange. Talking is his meat and drink. And now he’s silent. Did he sew up his mouth? No. Hardly... Smoking with one’s mouth sewn up is rather inconvenient...

  Сонник кружка чашка снится Толкование сна

  Сонник кружка чашка снится Толкование сна

  Содержание1 Сбывшийся сон: перелить компот в кружку2 Сонник кружка чашка снится Толкование сна3 Приснилась кружка чашка во сне Сонник кружка. Кружка – это сосуд для питья одним человеком и личного пользования, что как символ означают возможность получить нечто для себя. Когда человек [...]

  Сонник ломбард скупка скупщик снится Толкование сна

  Сонник ломбард скупка скупщик снится Толкование сна

  Сонник ломбард скупка скупщик во сне... Ломбард во снах снится в случае, если впереди вас ожидают денежные трудности, которые вы создали сами тем, что были пренебрежительны в отношении своих денег, финансов и расходов. Иногда во снах присутствуют персонажи,

Показать больше