банер банер банер банер банер

Сонник квартира

Сонник квартира

Сонник квартира. 

Бачити уві сні квартиру, значить символічно бачити як влаштоване життя, хід поточних справ або прийдешніх подій. Якою ви побачили квартиру уві сні, такі майбутні події. Сни про квартиру одні з найбільш повторюваних. Якщо ви відчуваєте в житті якусь невідповідність того, що відбувається, вам здається, що не встигаєте що-небудь або, навпаки, ви чекаєте змін, а вони ніяк не наступають, буде снитися безлад в будинку.

Чужа квартира уві сні – це чуже життя

Вважайте, що підгледіли в неї. Якщо вам відомо, чия квартира, то щось дізнаєтеся про цю людину. Якщо невідома квартира, то попереду будуть події, в результаті яких вам доведеться бути пов’язаним ситуацією з якоюсь людиною.

Опинитися в закритому будинку або приміщенні – безвихідна ситуація, важкий та довгий період життя. Спробуйте змінити проекцію майбутнього.

Залишати свою квартиру, тобто збиратися і їхати, йти з неї – можете зробити непоправну помилку, яку зробите під впливом емоцій, а не розуму. Такий сон – застереження.

Сонник квартира
Продавати квартиру уві сні – до розорення, краху.

Якщо квартира тісна уві сні – збитки, втрати.

Пожежа в квартирі сниться до сильного стресу і хвилювань.

Продавати квартиру уві сні – дуже поганий знак, який вказує на те, що своїми діями ви самі зіпсуєте своє життя.

Порожня квартира сниться до душевної порожнечі, безвиході і переживань.

Брудна квартира – до сварок і лайки в сім’ї.

Якщо в квартирі чужі люди, значить незабаром відбудуться події, які дадуть привід і можливість стороннім втручатися у ваше особисте життя. За сюжетом сновидіння зможете визначити, будуть ці події приємними або тривожними.

Батьківська квартира, будинок дитинства, рідна домівка – до події, яка будь-яким чином поверне вас в минуле.

Наймана квартира – до нового проекту або справи. По виду квартири зможете визначити, яким він для вас буде. Якщо не розберетеся, скористайтеся афірмацією “Майбутнє бізнес- проекту”

Багато людей в квартирі сниться до гучної події, яке викличе резонанс і пересуди.

Міняти квартиру – до змін у житті.

Відкриті двері в квартиру дуже часто сняться жінкам і означає, що незабаром у неї з’явиться новий коханець.

Заходити в квартиру – великі зміни. Тут вказується саме на дію “входити в будинок”, так як в ментальному світі пороги, двері, ворота, арки – це все кордон станів, які вказують на перехід від “до” в “після”. Якщо ви зайшли в красиву квартиру – зміни хороші і значні. Якщо будинок непоказний, з будь-якими вадами – погані зміни.

Згоріла квартира або квартира після пожежі – все це знаки великих змін, змін у відносинах і в житті домочадців будинку. Може бути вказівкою на хворобу.

Кішки в квартирі красиві і доглянуті для чоловіків сняться до спокусі, коти для жінок – до коханця. Якщо ці тварини уві сні небезпечні або з вадами, некрасиві – до обману і заздрості від людей, вхожих в будинок і сім’ю.

Щури в будинку до ворогів, які обов’язково спробують вам нашкодити. Скористайтеся афірмацією “Ворог мій, прощай назавжди”.

Змія в квартирі сниться до небезпеки.

Птахи в квартирі – до новин, вістей.

Миші уві сні означають дрібні неприємності і людей, таких же неприємних, бажаючих доставити клопоти, але все це не значно.

Мурахи в будинку сняться до прибуткової справі і добре організованої роботи.

Таргани до клопотів і дрібних проблем, від яких, на жаль, важко позбутися.

Лев будинку сниться до великих досягнень і звершень планів, як правило, старшого чоловіка в родині. Якщо ви побачите уві сні маленьке левеня в вашому домі, такий знак може бути передвісником народження в вашому сімействі малюка – левеня.

Комахи в будинку можуть снитися як до приємних клопотів, так і до грошей, дивлячись які це комахи.

Якщо багато мух в будинку – сон попереджає про плітки навколо вас. Якщо мухи паскудять або що-небудь бруднять, сон до інфекційної хвороби.

Чистий дім уві сні – передвісник благополуччя, здійснення мрій і достатку життям від усього цього. Так само це пряма вказівка на те, що ваші домочадці здорові і щасливі.

Кінь в будинку красивий і спокійний – до удачі і багатства. Хворий, неспокійний кінь – до нещастя, хвороби.

Жаба в будинку сниться до зустрічі з людиною, яка поставиться до вас без належної поваги.

Сонник квартира
Ведмідь у будинку сниться незаміжнім дівчатам до нареченого, а заміжнім до прихильника.

Корова в будинку сниться до благополуччя і матеріального достатку, якщо звичайно, вона була здорова і повна, ну а якщо ще й з молоком в вим’ї – достаток буде понад межі.

Тигр в будинку спокійний і задоволений, добрий – означає успіх починань і хороші доходи. Якщо він розлючений і небезпечний – вказує на небезпеку, яка загрожує вашому дому, сім’ї. Якщо в будинку ви побачите тигреня, можливо, що незабаром ваше сімейство поповнить малюк, народжений в рік тигра.

Павутина в будинку вказує на інтриги і обман навколо вас і вашої родини. Павуки ж вказують на недоброзичливців – конкретних людей. Якщо вони чорні і отруйні, то в вашому оточенні вас ненавидять через заздрість. І дуже хочуть поживитися за ваш рахунок.

Дощ в будинку до сварок, скандалів і сильних хвилювань.

Сніг в будинку сниться до розриву відносин і охолодженню в почуттях.

Лід в квартирі може означати матеріальні проблеми, застій у справах, бізнесі.

Ікони в будинку – це знак допомоги, причому цілком певної в важкій справі або за часів сум’яття. Який святий на іконі – така й допомога буде, якщо звичайно, нічого поганого уві сні з іконою не сталося.

Безлад в будинку уві сні вказує на погані відносини між домочадцями, а так само на сварки і розбіжності. Бачити уві сні брудний будинок – до хвороби і неприємностей.

Робити ремонт у квартирі – якщо вдасться – вийдете з періоду невдач і все налагодиться.

Дим в квартирі до дуже гучного скандалу і публічних сварок.

Вибух будинку сниться до нещасного випадку, трагічних подій. Ховатися в будинку – знаходити підтримку у рідних і близьких людей у складній ситуації, коли що-небудь загрожує вам.

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Как видна порча

  Как видна порча

  Как правило, в первую очередь такое воздействие "покажет" сон. Даже более того, вы можете увидеть во сне заранее, что кто-либо намеревается нанести вам такой удар. Да. На самом деле - это удар по вашему энергетическому двойнику. Поражение сначала произойдет на тонком плане, а потом вы увидите [...]

  Если снится школа во сне

  Если снится школа во сне

  Если снится школа во сне. В жизни мы с супругом почти в разрыве. Он хотел уйти, пил, избивал. Просила помощи ответ во сне: я в школе сплю на стульях в классе и ещё какие-то люди спят в этом же классе. Заходит муж. Я понимаю, что сейчас начнется. Началось, он стал душить одеялами и подушками. [...]

  Сонник мандарин снится Толкование сна

  Сонник мандарин снится Толкование сна

  Содержание1 Сны к доходам про мандарин2 Сонник мандарин обсуждение Сонник мандарин снится Толкование сна. Мандарин во сне символизирует отношения с обеспеченным партнером и выгоды от сделок, проектов. Например, мандариновое дерево означает выгодную сделку, в которой от вас потребуется минимум [...]

  Сонник голод снится Толкование сна

  Сонник голод снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник голод снится (приснился) Толкование сна Сонник голод снится Толкование сна. Во снах про голод надо обращать внимание на обстановку или одежду человека, который этот голод испытывал. Поскольку он может означать сам себя, а сон указывать на трудную финансовую ситуацию. Если в [...]

Показать больше
Фея