Сонник людина

Исполнение желаний

Сонник людина. Будь-яка людина,що  наснилася вам уві сні , так чи інакше несе інформацію. Вона може бути прямою вказівкою на якісь події ,діяльність, або буде  другорядним чином сімволізувати про події, які  схожих з минулим або характером людини. Визначальними факторами при розшифровці сновидінь будуть наступні характеристики:

Якщо це знайомі вам люди, то сон буде безпосередньо стосуватися їх або вас і цих людей. Якщо люди незнайомі, то швидше за все, обставини побаченого вами уві сні вам ще невідомі і дійові особи — так само ще не знайомі.

Чужі люди у снах вказують на дії третіх осіб щодо вас. І рідко — на події, які вас взагалі не торкнуться, однак, такі сни сняться сновідячим, тобто людям, які схильні до сновидінь, добре їх запам’ятовують або розвинули в собі навички активного сну.

Прекратить отток энергии к бывшему

 

Найчастіше у снах всі ми бачимо близьких, рідних і улюблених нами людей. Всі наші сновидіння в першу чергу є прямим відображенням всіх наших думок. Ми сновиди в змінених станах свідомості на рівні ментального і ефірного планів, як правило. Внаслідок чого, всі наші нічні подорожі спочатку «показують» нам продовження наших думок і емоцій. І вже тільки по-другу чергу — важливі події, що не стосуються нас безпосередньо.

Кожен з нас швидше побачить уві сні побутову суєту, про яку не переставаючи думав вдень, ніж прийме сигнал підсвідомості, який буде пробиватися від інших мислячих і відчуваючих. А як шкода!

Отже. Хто нам найчастіше сниться? Той, про кого ми більше думаємо або про кого турбуємося.

А це наші близькі та кохані люди.

Все, що ми побачили в своїх снах про них — це в першу чергу власні думки, емоції, страхи і переживання. Страх — найсильніша емоція, щоб ви знали. І саме вона «спрацьовує» як спусковий механізм для наших переживань, які ми старанно ховаємо в підсвідомості. А наші кошмари їх з підсвідомості дістають і таким чином нас лікують, звільняють і очищають.

Получать информацию во снах

Як зняти стрес або позбутися від кошмарів …

Якщо нам сняться наші кохані, причому це відбувається досить часто, це означає, що ви «на зв’язку» з предметом ваших думок і почуттів. Ви зараз так зосереджені на цій людині, що буквально  скануете всі його дії і навіть думки. Дивно, але такою природною здатністю майже всі ми користуємося лише в період закоханості або сильної тривоги за улюблених людей. Про те, що кожен з нас може її використовувати щодня, ми навіть не підозрюємо. Для цього потрібна незвичайна зосередженість на комусь або чомусь, а в даному випадку, все відбувається з волі суб’єкта, тобто вас.

Всі сновидіння про коханих — повний звіт про виконану ними роботу і наміри. А також про ті події, які безпосередньо стосуються ваших відносин. Ось такі сни треба розгадувати вже уважно, розшифровуючи всі символи. Іноді протягом багатьох років може сниться один і той же чоловік, з яким в минулому були дуже теплі стосунки. І незважаючи на те, що доля не звела з ним, він або вона приходять у снах, залишаючи незабутні відчуття ніжності, турботи і любові. Такі сни — продовження ваших відносин в душі, часто говорять про кармічний зв’язок  між вами або спорідненості душ, хоча життя вносить свої корективи і змінює «показні» відносини, вносячи свої поправки.

Якщо ж, поклавши руку на серце, ви можете сказати, що не думали про людину, а він вам сам приснився, швидше за все,  ви «перехопили» сигнал на ментальному рівні від нього, тобто думав про вас саме він.

У будь-якому випадку, якщо ви хочете дізнатися «чисту» правду без всяких домішок ваших думок, тренуйте навички усвідомленого сну (якщо знаєте як) або використовуйте установки — афірмації, викликають віщі сни. Згодом така практика нівелює ваші здібності до ясного усвідомлення і контролю сновидінь.

Дивіться символ «Чоловік», «Хлопець»

«Символи відносин і любові»

Найнеприємнішими снами про наших коханих, є сни про зраду. Тут тіж самі принципи. Ми проживаємо, позбавляючись від стресу, у снах те, чого боїмося в життя. Правило тут одне: якщо вам приснилося те, чого ви боялися, 99,9 %%, що ваш сон не повториться в житті.

Які символи снів вказують на зраду?

Дивіться символ «Зрада»

Дивіться символ «Весілля з іншою»

Всі наші жести, дії і слова, обточення сну, відчуття і почуття всередині сновидіння, — всі вони щось значать і про щось говорять. Тому, розшифровуйте послання і ви зрозумієте, що між вами насправді відбувається.

Обійми уві сні

Поцілунки у снах

Секс і еротичні сни

Сваритися, розлучатися чи йти від коханих. Якщо людина відвертається від вас, повертається спиною, кидає, йде від вас, сон означає, що ваші стосунки  погіршаться. Такі жести або пози символічно відображають відсутність розуміння і підтримки.

Бігти, наздоганяти людину уві сні — гнатися за минулим, прагнення когось повернути (персонажа сну). Бігти за незнайомою людиною — бажання зустріти кохану людину, бути коханою.

Проводжати людини — дати можливість (згоду) йому покинути вас в тому чи іншому сенсі (дивіться за обставинами в житті).

Товсті і «вгодовані» люди у снах символізують доходи і прибуток. У ментальному світі символічно «вага в суспільстві» відбивається як «вага в тілі». Іноді уві сні можна прямо побачити багату людину, такий сон буде означати сприятливі обставини. Доходяги, худі, худі (якщо в житті вони насправді не такі), а так само змарнілі, — означають проблеми, безгрошів’я і переживання.

Люди в ролі вампірів сняться в випадках, коли сон, практично, безпосередньо вказують, що вам зустрінеться хтось (якщо уві сні це незнайомець), чий характер і дії завдаватимуть багато переживань, а ви в свою чергу, втратите сили і здоров’я.

Високі люди — символ статусу положення. Сильні, потужні, кремезні, люди в тілі, — символ багатства і влади, покровительства і захисту для вас, якщо за сюжетом сновидіння у вас хороші стосунки.

Маленькі найчастіше вказують на людину або ситуацію незначну, рудиментарний процес або неповноцінний статус, становище.

Людина з будь-якою зброєю: рушницею, пістолетом, ножем, кинджалом, сокирою і так далі, — означає агресію і спробу захищати свою сім’ю або справу. Якщо уві сні така людина агресивно поводилась щодо вас, сон передвіщає проблеми, перешкоди, сварки і скандали. Дивіться символ «зброя» і «напад».

П’яний чоловік (знайомий) уві сні означає, що він знаходиться в сильному емоційному потрясінні. Причину треба визначати по сюжету сновидіння. Зазвичай в таких снах завжди бувають супутні символи — підказки.

Руді люди сняться в трьох випадках. Перший — це знак, який вказує, дійсно на вашого якогось рудого знайомого. Другий випадок, коли уві сні є щось неприємне в рудій людини, в такому випадку сон вказує на нахабну і безпринципну людину або ситуацію, в якій вас «переступлять». І третій варіант — красивий чоловік із золотою шевелюрою сниться до щирого закоханого, з яким ви зможете зв’язати своє життя і прожити його красиво, так як про вас дбатимуть і любитимуть.

Приємні і красиві люди протилежної (щодо сновідячого) статі — завжди до подій, які вас порадують.

Неприємні, некрасиві люди сняться до засмучення, переживань і неприємностей в житті.

Чоловіки у снах частіше вказують на справи, символізують фінанси і положення. Жінки — почуття, емоції.

Брудні — до образ і принижень.

Хворі — часто до несподіваних неприємностей, зміни планів, перешкодам в справах.

Голі красиві, спокусливі, знайомі люди, у снах, де немає загрозливих символів, сняться до відвертих розмов, визнання. Якщо це була людина протилежної статі — до відкритості почуттів.

Якщо голий чоловік був негарний, його нагота бентежила або була недоречною, сон може означати хворобу або ганьбу. У рідкісних випадках — смерть. Але в таких снах є ще додаткові символи, що вказують на «кінець».

Побиті і поранені люди у снах безпосередньо вказують на проблеми, удари емоційного і психологічного характеру (тобто конфлікти, тупикові ситуації), і якщо на ранах є кров — сон може означати рани фізичні або хворобу.

Всі емоції людей у снах: злість, радість, ненависть, божевілля, — означають самі себе, проявляючись в реальності в тій чи іншій мірі.

Молоді люди у снах — символ молодості, здоров’я, починань.

Люди похилого віку, старі, підстаркуваті — мудрість і знання (якщо уві сні вони доброзичливі і приємні вам), а так само хвороби, неміч і заздрість, якщо вони непривабливі і діють проти вас.

Німа людина найчастіше вказує на невідомі обставини або неможливість впливати на ситуацію.

Людина, що палить уві сні символізує неврівноважену, переживаючу людину або ситуацію, яка викличе тривогу, відчуття незахищеності та емоційний розлад.

Голодна людина уві сні означає пристрасне бажання досягти мети і страх, що йому це не вдасться. Про намір такої людину обов’язково підкажуть супутні символи вашого сну.

Багато людей або юрба уві сні вказують на події, які торкнуться вас і безлічі людей, як правило це соціальні зміни або події суспільного характеру.

Подписаться в Instagram

Черга людей — символізує очікування якої-небудь події в часі.

Військові люди або люди в формі найчастіше означають людей казенних (як їх багато хто називає), представників влади, органів, службовців.

Людина в костюмі зазвичай вказує на ділову людину або ділову подію.

Одягнені у все чорне — символ небезпеки або скорботи.

У все біле — до подій радісних. Винятком є медики, лікарі. Символи мед працівників дивіться окремо. Якщо уві сні були символи одягу, їх так само слід розглядати відповідно до аспектів.

Колишні у снах …

Колишній коханий або кохана сняться в тих випадках, якщо щось з вашого з ними минулого про себе нагадає. Це дуже узагальнена характеристика, але за сюжетом сновидіння ви зможете розібратися більш детально. Наприклад, якщо у вашому сновидінні повторюється щось негативне з вашого минулого досвіду з колишнім, сон швидше за все показує ваш страх перед майбутнім, ви боїтеся повторення поганих відносин. Якщо колишні вас обіймають або цілують, то він або вона в чомусь покаялися або з ніжністю згадує про вас. Якщо плачуть, значить, вони шкодують про свої помилки в минулому.

Смерть, вбивство і нещасні випадки з людиною …

Смерть близьких людей уві сні (живих в реальності) означає кінець періоду якихось відносин між вами, але не реальну смерть. Батькам часто сниться смерть дітей в період, коли дитина, скільки б не було  їі років, тим чи іншим чином віддаляється, йде від колишніх відносин і дорослішає.

Смерть незнайомих людей найчастіше вказує на зміни. Цей символ у снах має досить багато аспектів, тому дивіться його окремо. Кладовище — символ закінчення важкого періоду.

Якщо у своєму сні ви самі вбили когось, сон вказує на вашу перевагу над людиною або положення перемоги в якихось відносинах, ситуації. Це для випадків, якщо наснилося вбивство вами ворога, небезпечної людини.

Якщо ж ви вбили через необережність, відчували потім жаль, сон вказує на обставини, в яких ви в реальному житті самі покладете край стосункам, зв’язку, справі (дивіться, що символізував або значив для вас той, кого ви вбили) і будете шкодувати.

З’їсти уві сні людину означає поживитися за чужий рахунок. Варіанти можуть бути різними, але суть, думаю, вам зрозуміла.

Палаюча людина уві сні може символізувати хворобу, причому, швидкоплинну.

Дивіться символи «Похорон», «Мертві», «Мерці», «Кладовище», «Смерть», «Труна», «Якщо померлі родичі сняться живими (ожили)», «Душа померлої людини», «Згорів чоловік», «Потонути , потопельник, потопаючий «,» Почути, дізнатися про смерть «,» Вбивство людини зброєю: пістолетом, автоматом — розстріл, ножем — зарізати людину, вдарити сокирою «.

Частини тіла людини і дії з ними …

Всі частини людського тіла вказують на можливості людини, його стан: фізичний, психологічний та емоційний, або якісь обмеження. У таких символах так само багато аспектів для розшифровки сну, дивіться кожен символ окремо.

Дивіться символи «Кров, людина в крові», «Зуби», «Голос людини», «Хвіст у людини», «Обличчя», «Голова», «Відрубана голова», «Лисий чоловік», «Фекалії людини», «Блювота «,» В лайні людина «або шукайте через пошуковик сонника.

 

Дії людини і щодо  неї …

Будь-які дії з  людиною у вашому сні, означають відносини між людьми в реальності. Діями в сновидіннях можуть бути відображені і вчинки людини, але так само і його думки і почуття, які він може  проявити і спробувати заховати, приховати від вас.

Якщо у своєму сні ви бачили події з боку, як свідок, швидше за все, точно так само і в житті ви дізнаєтеся або почуєте якусь інформацію. Просто уві сні вона стане вам доступна раніше, ніж події відбудуться в дійсності.

Танцювати з людиною — до благополуччя у відносинах з тим, з ким танцюєте. Але, так як і танець може бути всяким, обмовлюся: який танець, таке і спільне життя або відносини. По-іншому можна охарактеризувати танець у снах як спільні дії в реальності. Якщо всі персонажі сну невідомі і танець прекрасний і гармонійний, сон означає, що якась справа (зазвичай це якась творчість або заняття,  повністю залежить від ваших здібностей) буде вами успішно реалізовано.

Сварки, лайки і бійки у снах зі своїми коханими людьми — до зближення і примирення (проте сняться такі сни зазвичай у випадках, коли в стосунках були напружені моменти, розбіжності, сварки і суперечки), з чужими людьми — до конфліктів, причому в реальності це можуть бути відкриті з’ясування відносин, а можуть і закулісні інтриги. До речі, за сюжетом сну це можна визначити.

Втратити людини уві сні означає ваше почуття втрати зв’язку з ним або контакту. Причому, це означає не завжди  прямий контакт, а ваше підсвідоме і свідоме розуміння, що від вас щось приховується, і ви не володієте всією інформацією.

Шукати людину уві сні означає, що з даним персонажем сну в реальності відсутній зв’язок, довірчі відносини на колишньому рівні, почуття відчуженості і нерозуміння.

Якщо уві сні ви знайшли людину, яку шукали, в реальності ви зможете почати з ним спілкуватися, контактувати, вийти на зв’язок (в залежності від обставин в житті на момент сну).

Іноді у снах можна побачити, як людина гойдається або його гойдають, ніби заспокоюють. Такі сни не можна ігнорувати, так як вони вказують, на те що людина не бере до уваги щось важливе (іноді життєво важливе!) Через побутовий суєти, зайнятость або втому. Цей знак уві сні слід розуміти як попередження: необхідно зупинитися і уважно подивитися і подумати — що відбувається навколо і вимагає вашої уваги і усвідомленості в рішенні якогось питання.

Одягати людини в красивий і чистий одяг — до радісних подій або новин.

Згвалтування людини уві сні означає якесь реальне насильство над його волею. За сюжетом сну можна визначити, чого саме така дія стосується.

Вбивство людини уві сні — символ підсвідомої відмови або бажання «прибрати» людину зі свого життя або зі свого шляху.

БЛОГИ МАГИКУМА — ТОЛКОВАНИЕ СНОВ ОНЛАЙН

ПЛАТНОЕ ТОЛКОВАНИЕ СНОВ

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

АФФИРМАЦИИ ДЛЯ ВЕЩИХ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ СНОВ

КНИГИ ПРОЕКТА

 

 

ОТЗЫВЫ УЧАСТНИКОВ

СТРАНИЦА РЕГИСТРАЦИИ ДЛЯ УЧАСТИЯ

Онлайн программы проекта

Исполнение Желаний

Исцеление

Код Личного Счастья

Фестиваль Финансовой Свободы

Сверхсознание

Отзывы участников

Регистрация на программу: (выберите удобный для вас способ)

1. В ТЕЛЕГРАМ регистрация

2.WhatsApp регистрация

3.Регистрация на сайте ЗДЕСЬ

 

!!!
просто напишите «название феста и — участвую» и ничего больше делать не надо. Перед стартом вам придет сообщение и дата начала программы.

Отзывы в Инстаграм. Присоединяйтесь к нам в Инстаграм ЗДЕСЬ
(очень просто найти через хэштэг #магикум)

На проекте мы занимаемся толкованием снов, сны расшифровывают профессионально. Даже если вы не могли понять сон, который вам снился 10-20 лет назад! Сайт —  проект по изучению измененных состояний сознания.

 

Автор Виктория Соколова

 Напишите свой сон в блоге.