Сонник мясо

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Сонник мясо. М’ясо уві сні – це важкі емоції, важко сприймаються події, ситуації. Якщо м’ясо свіже та «красиве», що теж сниться, але рідше ніж зіпсоване м’ясо – події, які не дивлячись на свою «тяжкість» ви сприймете і «переварите». Будь-яке сире м’ясо уві сні означає втрати, розчарування, краху будь-яких планів і надій. Міняйте проекцію майбутнього! Свіже м’ясо з кров’ю – хвороба, критично небезпечна ситуація між життям і смертю.

Наснилося м’ясо Сонник мясо

Наприклад, якщо вам приснилося тухле, зіпсоване, гниле м’ясо, в тому числі і м’ясо з хробаками, опаришами. Сон пророкує скандал, події з поганими наслідками. Ну а якщо уві сні ви їли таке м’ясо, сон говорить про запущену захворюваність. Сон, в якому ви їсте м’ясо – це стосується безпосередньо вас. Якщо бачите, як їдять інші – станете свідком неприємних подій, сварок, проблем.

А якщо самі годуєте когось м’ясом або пропонуєте його, віддаєте комусь. Ваші дії стануть причиною чиїхось неприємностей і ви волею чи неволею заподієте комусь зло. Баранина сниться до болісних переживань і сильних тривог. Яловичина, якщо вона не зіпсована може вказувати на скандал, причому гучний. А ось телятина, (знову повторюсь, якщо уві сні вона не зіпсована!) Вказує на одужання хворого.

Свинина у слов’ян – знак збагачення, особливо, якщо вона наснилася вам в смаженому вигляді або ви самі її смажили уві сні.

Куряче м’ясо – до домашніх чвар і турбот. Кроляче м’ясо сниться до матеріальних збитків. Собаче – до хвороб друзів. Фарш – до невеликих неприємностей. Сало з м’ясом і жирне м’ясо сняться до хвороб. Будь-яке інше смажене м’ясо сниться до збитків і фінансових втрат. Все варене м’ясо означає клопоти і турботи, які крім розчарувань вам нічого не принесуть. Їсти людське м’ясо уві сні означає поживитися за рахунок інших. Способів – безліч, але схема приблизно загальна: хтось втрачає, а ви купуєте.

Обробляти, рубати м’ясо на шматки – до попередження про небезпеку.

Шматки м’яса сняться до неприємностей, що стосуються певної справи. І за сюжетом сну ви зможете визначити, до чого саме. А ось туші і багато м’яса уві сні вказують на більш глобальні події, які можуть стосуватися періоду життя або загального стану ваших справ. Купувати м’ясо, як і їсти його уві сні означає хвороба.

Будь-які захворювання, пов’язані з порушеннями функцій внутрішніх органів і систем, а також крові – символічно відображаються в підсвідомості в тому числі і як символи гниючої плоті, в даному випадку м’яса. Міняйте проекцію майбутнього! І поставтеся уважно до здоров’я! Заморожене м’ясо сниться до потенційно небезпечної ситуації або є передвісником хвороби, яка поки не проявила себе.

Сонник м’ясо
Справджений сон про холодець “без м’яса”

Снилося, що пішла за двома пачками молока в магазин. По дорозі зустріла колег. Вони запросили на каву. Я сказала, що голодна і коли ми сіли за столик колеги замовили мені холодець. Його принесли на тарілці. Два шматочка. Гарний прозорий. Бачила в холодці тільки морквину. Прокинулася. Чи не їла його. Збувся так. Так, були переживання. Здала аналізи два рази (два шматки холодцю).

Перший аналіз не дуже. А повторний ідеальний. Це і є холодець, але без м’яса, прозорий. Мені дуже подобалося, що прозорий – чисті аналізи. І емоції позитивні. Колеги по роботі брали участь в ситуації так само, але побічно. Знали про мої хвилювання, разом обговорювали всі. Думаю ще, що символ холоду тут за аналогією з тим, що він схожий на відбір проб для аналізу. Ну а м’ясо, тут вже найпоширеніша характеристика – вказівка на хвороби. Або їх відсутність, як у моєму випадку.

 

 

 

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


close