Сонник мама уві сні

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Сонник мама уві сні …

Сонник проєкту Magickum заснований на аналізі снів які здійснилися, саме тому це найкращий сонник Рунета по визнанню користувачів. Для розшифровки снів є багато правил, однак, прочитавши навіть цю характеристику символу, ви зможете зрозуміти суть того, що показала вам ваша підсвідомість.

Прочитайте варіанти символу нижче і знайдіть для себе ті, які відповідають сюжету вашого сну.

Будь-який сон, в якому ви побачите свою матір поруч з собою, або, якщо вона буде уважно і зосереджено дивитися на вас, означає благополуччя і благословення. Якщо вона виглядала красиво і у неї був схвальний вираз обличчя, сон означає її благословення. Це як передчуття, або визнання ваших заслуг і дій. Особливо це стосується тих періодів вашого життя, коли у вас вирішується якесь питання, що стосується вашого майбутнього.

Якщо ви бачите обличчя матері, а також як вона щось робить уві сні (метушиться) одна, це знак отримання звісток від неї. А також її бажання дізнатися – як ваші справи? І турбота про те, щоб у вас було все добре. Іншими словами на ментальному рівні це її послання вам. Вона таким чином ділиться з вами енергією, для того, щоб у вас все вийшло найкращим чином.

Мама уві сні – це благословення, передчуття і визнання, якщо вона поруч з вами. І якщо ви бачите її з боку – це сон про неї. Загалом – це два основних аспекти в таких снах. А все більш детально – в моєму відео на каналі Магікум на YouTube.

Сонник мама уві сні

Якщо уві сні ви бачите мати мокрою. Або, якщо вона робить щось незвичайне і негарне (неприродне), – це означає, що у вашій родині (або між родичами) незабаром розгориться скандал. І вам не вдасться залишитися в стороні від загальних проблем.

Якщо уві сні ви бачили померлою свою матір (живу в реальності), то це може означати, що затіяна справа не вдасться. Якщо вона при цьому була в ліжку, або вашій спальні, то сон – передвістя хвороби.

Неприваблива, неохайна, брудна, втомлена мати уві сні, – означає неприємні клопоти і сімейні чвари. У разі, коли за сюжетом сну сон стосується вашої мами, то всі ці символи означають, що у неї труднощі, неприємності або проблеми зі здоров’ям.

Про те, як розрізняти, коли сон стосується вас і коли вашої мами, – у відео.

У більшості випадків по виразу обличчя мами уві сні можна легко визначити смисл.

Про померлу маму у снах читайте ТУТ

Будь-які дії уві сні з мамою: кликати, бити, годувати, коли мама плаче, – в загальному будь-які взаємодії – це сукупність символів: мама і “дія”. Точно таке ж, як і з будь-якою людиною, з огляду на ситуацію в житті для персонажа сну. Дивіться символ сну “людина”.

Бачити агонію матері уві сні – до великих тривог і прикрості в вашому житті. Причому це може стосуватися будь-якого члена вже вашої родини, не тільки вас. Якщо вам присниться, що ваша мати хвора, то чекайте сімейних неприємностей.

Мачуха уві сні передвіщає неприємності, переживання і засмучення. Якщо у вас були (або є) хороші відносини, то всі символи сну про маму точно так же поширюються і на мачуху.

Сонник мама уві сні

 

 

Синоніми слова “мама”: мати, рідна, батько

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


close