Сонник новий будинок

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Сонник новий будинок.

Будинок уві сні означає символічне відображення устрою життя, хід поточних справ або прийдешніх подій. Уві сні бачити  новий будинок, оглядати або купувати — швидкі зміни в житті. Ви будуєте плани на майбутнє і вони здійсняться, за сюжетом сну визначте, якими ці зміни будуть. Якщо будинок красивий, багатий, великий і в ньому гарна, дорога, добротна мебель, обстановка — це дуже хороший знак.

Погано, якщо в будинку бідно, стіни і стелі в поганому стані. Дуже поганий знак, якщо що-небудь з дахом, вікнами чи дверима. Наприклад, вони ламані, розкриті кимось, протікають і так далі.

Будувати новий будинок до шлюбу і сім’ї.

Переїзд в новий будинок — до великих змін в житті. Який будинок, такі і зміни. Купити новий будинок — ваші досягнення дозволять здійснити великі плани. Шукати новий будинок — бажати змін, планувати, а ось чи збудуться вони — поки невідомо. Скористайтеся афірмаціями «Віщі сни про майбутнє».

Якщо новий будинок без вікон — до смерті родича. Будинок якийсь дивний і ви в нього входите — вам в швидкості запропонують незвичайну справу, підприємство. Якщо ви шукаєте вихід з такого будинку і не можете знайти, значить сон попереджає, що справа може виявитися занадто ризикованою і вам слід утриматися. Спробуйте змінити проекцію майбутнього.

Новий будинок, дерев’яний уві сні і простенький, значить доведеться жити без надмірностей. Дерев’яний будинок дуже гарний і добротний — до достатку і благополуччя в подальшому житті. Причому все це ви заслужили своєю наполегливою працею. Якщо дерев’яний будинок невеликий і без вікон — до смерті в сім’ї.

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

ПАРАПСИХОЛОГИЯ ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА

ПОМОЩЬ В ТОЛКОВАНИИ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

Прямой эфир Магикум +++ VIP зона Магикум +++ Магазин Магикум

Instagram проекта Практика снов

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


Исполнение желаний