Сонник новий будинок

Сонник новий будинок.

Будинок уві сні означає символічне відображення устрою життя, хід поточних справ або прийдешніх подій. Уві сні бачити  новий будинок, оглядати або купувати – швидкі зміни в житті. Ви будуєте плани на майбутнє і вони здійсняться, за сюжетом сну визначте, якими ці зміни будуть. Якщо будинок красивий, багатий, великий і в ньому гарна, дорога, добротна мебель, обстановка – це дуже хороший знак.

Погано, якщо в будинку бідно, стіни і стелі в поганому стані. Дуже поганий знак, якщо що-небудь з дахом, вікнами чи дверима. Наприклад, вони ламані, розкриті кимось, протікають і так далі.

Будувати новий будинок до шлюбу і сім’ї.

Переїзд в новий будинок – до великих змін в житті. Який будинок, такі і зміни. Купити новий будинок – ваші досягнення дозволять здійснити великі плани. Шукати новий будинок – бажати змін, планувати, а ось чи збудуться вони – поки невідомо. Скористайтеся афірмаціями “Віщі сни про майбутнє”.

Якщо новий будинок без вікон – до смерті родича. Будинок якийсь дивний і ви в нього входите – вам в швидкості запропонують незвичайну справу, підприємство. Якщо ви шукаєте вихід з такого будинку і не можете знайти, значить сон попереджає, що справа може виявитися занадто ризикованою і вам слід утриматися. Спробуйте змінити проекцію майбутнього.

Новий будинок, дерев’яний уві сні і простенький, значить доведеться жити без надмірностей. Дерев’яний будинок дуже гарний і добротний – до достатку і благополуччя в подальшому житті. Причому все це ви заслужили своєю наполегливою працею. Якщо дерев’яний будинок невеликий і без вікон – до смерті в сім’ї.

Сонник новий будинок (из Блогов Магикума)

Сон цей снився багато років тому. Прокинулася я дуже наляканою та запам’ятала сюжет. Мені сниться, що у нас із чоловіком новий будинок: просторий, світлий. Прийшли гості, наче на поминки – всі жінки у хустках. На столі була їжа, але акценту не було. Я дивилася хто прийшов, там була моя мама та дядько з дружиною (живі всі досі). Коли гості пішли, я почала шукати чоловіка.

Ніде вдома його не було. Тоді я спустилася до підвалу. У підвалі на одній стіні висіло велике дзеркало. Я почала дивитися на себе, зняла хустку, поправила волосся, виглядала добре. І тут я бачу, що чоловік мій стоїть навколішки біля іншої стіни і дивиться в якусь дірку. Я питаю його: “Що це за дірка у стіні?” Він мені відповів: “Там мама!” Зве її й плаче: мамо, мамо! Він заліз усередину цієї дірки-тонелю і поповз. Я стою в шоці. Потім підбігла до дірки. Кричу, кличу його. Але його не бачу.

Розшифровка: Нові обставини – новий будинок. Події між моїми родичами. Судячи з рясної їжі на поминальному столі, життя з статком. Бачити події майбутнього — дивитись у дзеркало. Оскільки у ментальному світі ми самі будуємо проекції майбутнього, то у дзеркалі ми можемо побачити бажане та можливе до реалізації. Так само, як і страхи. Тому уважно розгадуйте такі сни: страх перед подією не обов’язково може вказувати на саму подію. Джерело: https://magickum.com/sonnik-zerkalo-snitsya-tolkovanie-sna.html

Дірки у стіні означають порушене благополуччя, зміна звичного життя внаслідок деяких несприятливих чинників, подій, впливів. Джерело: https://magickum.com/sonnik-dyra-dyrka-dyryavyjj-snitsya-tolkovanie-sna.html

Всі 9 років я з жахом чекала, коли здійсниться цей кошмар. А це був сон-роздум. Я лише недавно зрозуміла значення цього сну! Завдяки магікуму.

У мого чоловіка 9 років тому мама померла. Його горе було безмежне. Мама для нього була близьким другом. Я боялася, що його депресія виллється у нову трагедію. Тому такі символи. Дзеркало, як спроба зазирнути у майбутнє. Підвал – символ підсвідомості. Діра – символ порушеного благополуччя. Він довго переживав, але ми разом упоралися.

Згодна з Вами, більше схоже на розвантаження психіки. Так зазвичай страхи виходять. А може, як варіант, якщо весілля з чоловіком до розлучення, а поминки з чоловіком до довгого спільного життя? Ми колись навчалися на факультеті психології, професор розповідав, що багато снів сняться навпаки, тобто від кінця. Розповідали сон, що є дитина маленька, на руках все менше і менше, перетворюється на яйце, а потім рідину в руці.

Професор пояснив, що це цикл життя навпаки. Потім дівчина завагітніла, і зараз у неї вже дорослі діти. Так і тут-навпаки від страждань до нового будинку.

Так, Наталю! Саме цей сон не прогностичний. Просто мої страхи так програли. А я боялася, що справдиться поганий сон. Але минуло вже майже 10 років, усе гаразд. Чоловік живий і здоровий, дякувати Богу.

 

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

КАК РАЗВИТЬ СВОИ СВЕРХСПОСОБНОСТИ

Instagram проекта Практика снов

 

Форум магов и ясновидящих

(пожалуйста, "термоядерные" темы про колдовство, порчу и магию переносите  туда)

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".