Сонник підлога

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Сонник підлога. Сниться підлога. Тлумачення сну і сни які збулися з Блогів Магікума.

Сонник проєкту Magickum заснований на аналізі снів які збулися, саме тому це найкращий сонник Рунета по визнанню користувачів. Для розшифровки снів є багато правил, однак, прочитавши навіть цю характеристику символу, ви зможете зрозуміти суть того, що показало вам ваша підсвідомість.

Прочитайте варіанти символу нижче і знайдіть для себе ті, які відповідають сюжету вашого сну.

Уві сні брудна підлога означає нещастя і розлад у родині. Дивлячись, звичайно, яка бруд і в яких кімнатах.

Наприклад, сниться вода на підлозі — до неприємностей і переживань, які стосуються сім’ї і домочадців. Щоб вам було зрозуміліше сенс цього символу в сновидіннях … Вода — це емоційний фон, а підлога — стійкість положення, фундаментальні основи.

Наснилися підлоги, підлога уві сні

Якщо об’єднати ці два символи, вийде, що в своєму сні ви побачили свої переживання через нестійкість в якомусь положенні. Добре, якщо вода була чистою, нехай навіть холодною. Це означає, що тривоги ваші пройдуть.

Чиста підлога уві сні — до благополуччя і здоров’ю в сім’ї. Фарбувати підлогу уві сні до змін. Якщо колір гарний і фарбування вам сподобалася, то і зміни будуть на краще. І навпаки.

Спати на підлозі означає, що ви випустили з уваги щось важливе, що стосується вашої родини.

Кров на підлозі сниться до випадкових доходів, а прийдуть ці доходу від родичів.

Збирати воду з підлоги — до вирішення конфлікту, усунення неприємностей.

Якщо уві сні провалилася підлога – до нещастя.

Сонник підлоги. Сниться підлога. Тлумачення сну

Килим на підлозі, якщо він гарний — на превеликий достатку в родині.

Витирати підлогу уві сні — кінець неприємностей, все найближчим часом налагодиться, якщо, звичайно, уві сні вам вдалося витерти підлогу і вона стала чистою.

Дірки в підлозі. Сонник

Діра в підлозі — втрати і невдачі.

Мити підлоги в під’їзді — до зміни місця проживання, переїзду.

Підмітати підлогу віником до сварок або скандалів в будинку.

Сидіти на підлозі — неприємності, які ви не зможете відвести.

Лежати на підлозі — до безвихідного становища, в якому опинитеся. Дуже скоро настануть важкі часи, які вимагатимуть повної зосередженості.

З власної волі лежати долілиць — буквально означає бажання усамітнитися, піти в себе.

Бачити, що ви впали і залишилися лежати

— до несподіваного удару, який на тривалий час позбавить вас сил і виб’є зі звичного ритму.

Незнайома людина — піддастесь ризику захворювання на вірусні інфекції.

Знайома людина — загострення хронічного захворювання.

Близька людина — отримаєте звістку про смертельне захворювання одного з родичів.

Сонник підлога. Сниться підлога. Тлумачення сну

Пил на підлозі — до обману в сім’ї.

Мокра підлога — до неприємностей, але невеликим і ненадовго. Мити підлоги в школі — поміняєте школу або покинете її.

Бачити уві сні дерев’яну підлогу — якщо вона з дорогих сортів дерева, блищить і чиста — до благополуччя сім’ї. Якщо проста, непоказна і негарна — до бідності. Гнила підлога — до нещасть і хвороб когось з домочадців.

Стелити підлоги уві сні до хвороби, якщо бачите сам процес. Якщо просто нові підлоги — до великих змін. Чим красивіші вони, тим кращі зміни.

У цього символу сну є одна особливість. Підлоги майже завжди відображають бачення ситуації сьогодення, а не минулого чи майбутнього. Можливо, тому що знаходяться прямо під ногами. Тобто в області сприйняття в ментальному світі снів, вони «прямо під вами».

Сонник. Сняться підлоги. Тлумачення сну і сни які збулися з Блогів Магікума.

Сни які збулися від учасників проекту Сонник підлога. Сниться підлога. Тлумачення сну

Сонник. Сняться підлоги. Тлумачення сну і сни які збулися з Блогів Магікума.

Добридень! Сон снився на афірмацію «Віщий сон про майбутнє» 31.12.2019 року. Я з чоловіком приїхала в гості до брата чоловіка Міши. Все в їх будинку так само, як і в реальному житті. З вітальні двері ведуть в гараж, чоловік пішов з братом туди. Я залишилася в вітальні одна. Сказали, що Міші прийшла посилка на пошті і треба її забрати.

Шукала родичів уві сні… Сонник. Сняться підлоги. Тлумачення сну

Чоловік зголосився з’їздити за нею. Я вийшла з вітальні в гараж, вирішила подивитися, що Міша обить зі своєю дружиною. Виходжу, бачу гараж порожній, машини немає. Ворота гаража відчинені навстіж. Я підійшла до порога, але не переступила його, залишилася всередині гаража. Бачу, що город прибраний, земля чорна і порожня. Холодно вже, але снігу немає.

Міша з дружиною стелять прямо на землю підлогу з дощок. Особливо старається дружина Михайла, метушиться. Сам він як то пасивний. Думаю, що вони роблять? Навіщо підлоги стелять на землю? Це вони гостей чекають на день народження, порядки наводять. Пояснення в коментарях напишу.

Збувся сон так: Сонник. Сняться підлоги. Тлумачення сну

Тут багато символів часу. Город прибраний, земля гола, гостей чекають на день народження. У них обох дні народження в кінці жовтня, в цей час город вже прибраний. Холодно, але снігу немає, так само в нашій місцевості погода така в кінці жовтня.

І те, що гостей чекають вже особистий символ. Вони завжди чекали багато гостей на день народження і завжди то щось ремонтували, оновлювали і міняли. Тут символ підлоги новий. Але підлоги була з простих дощок, свіжих. За сонником стелити підлоги до хвороби, якщо бачите сам процес.

Це був коронавірус …

Я до них не вийшла, залишилася у порога спостерігати. Брат подзвонив моєму чоловікові і сказав, що вони всі захворіли короновірусом. Гірше за всіх довелося дружині брата, лежала в лікарні місяць з двосторонньою пневмонією. Уві сні дуже старалася стелити підлогу.

І вже два місяці на лікарняному, хоч і виписали її додому. Машини в гаражі не було зі сну. Вони в реалі купили нову машину на початку року, дорогий позашляховик. Їх благополуччя в житті закінчилося. Про те ж говорить символ прибраного городу. Ніхто на початку 2019 не міг подумати про те, що скоро станеться. І мені теж було незрозуміло, про що розповів сон.

Cиноніми слова «підлога»: паркет, настил, флор

 

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

ПАРАПСИХОЛОГИЯ ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА

ПОМОЩЬ В ТОЛКОВАНИИ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

Прямой эфир Магикум

Instagram проекта Практика снов

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


close Исполнение желаний