Сонник потяг

Сонник потяг

Сонник потяг. 

Потяг уві сні означає просування справ, активні дії і рішення для досягнення поставлених цілей. А також можливості змін і реалізацію намірів. Звичайно, важливий сюжет такого сну.

Якщо ви самі їдете у потягу уві сні, це означає багато чого у вашому житті змінюється в даний момент. В такому сновидінні важливі деталі. Швидкість, ваше місце, попутники, приїзд або зупинки потяга. Швидкість руху потяга – це символ часу і швидкості того, що відбувається.

Ваше місцеположення під час змін, обставини, які будуть супроводжувати. Попутники – можливі учасники подій. Приїзд потяга – досягнення наміченого. Зупинка – зволікання в справах, перешкоди, тимчасові обмеження. Теж треба враховувати при тлумаченні сну.

Крах, аварія потяга – повна зупинка справ і крах планів на майбутнє. Часто такі сни вказують на швидкоплинні і радикальні зміни в обставинах. У більшості випадків такий символ означає, що від вас самих нічого залежати не буде. І на ситуацію ви ніяк не зможете вплинути.

Якщо в результаті аварії ви або персонаж сну постраждає,

сон вказує на ризик, необдумані дії, які стануть причиною “катастрофи” в житті.

Поспішати на потяг – бажання скористатися наданим шансом. І як наслідок, встигнути на нього, – здійснити задумане (на етапі проєкту, узгодження, домовленості). Адже мета в реалі – це прибуття потяга на місце призначення в сні.

Залізниця – це сприятливі можливості. Вас захоплює якийсь напрямок в житті і, якщо ви зважитеся на рух вперед – це змінить ваше життя.

Залізничний вокзал

(в порівнянні символу “автовокзал”) має додатковий аспект – зміни будуть суттєвими, майже нічого від дій, людини яка бачить сон, не буде залежати.

Є думка, що потяги у снах завжди символізують якийсь рух справ, які стосуються роботи. Однак це не зовсім так. Якщо за сюжетом вашого сновидіння були символи, які вказують якісь інші аспекти вашого життя, то треба розглядати всі символи в сукупності.

Якщо ви знаєте, що ви їдете з людьми, які не мають відношення до роботи, або це стосується якихось особистих відносин, треба розглядати розшифровку такого сновидіння у відповідному аспекті. І застосовувати ті ж самі характеристики. Однак вони стосуватимуться ходу руху в стосунках, або реалізації якихось намірів, які стосуються іншого боку життя.

Так як потяги ходять завжди по конкретними маршрутами і в чітко визначений час, треба враховувати і це.

А це означає, що подія чітко визначена і може настати тільки в певний час. Якщо ви його упустили, то потрібно буде чекати “наступного потяга” – це символ. Тобто наступного шансу.

Різні потяги символізують різні можливості, тому треба враховувати який потяг, куди він їде, як він виглядає – його характеристика.

Станція потяга  або вокзал – це спосіб потрапити на даний шлях і пройти його протягом якогось конкретного періоду часу. Принаймні поки ви не досягнете потрібного вам місця розташування, тобто досягнення мети.

Якщо у своєму сні ви шукаєте станцію, значить в реальності ви намагаєтеся знайти потрібну платформу для реалізації своїх прагнень.

Квиток на потяг – це можливість слідувати тим шляхом, про який ви мрієте. Нормально, якщо ви боїтеся його втратити уві сні – це означає, що ви боїтеся втратити свій шанс.

Якщо уві сні ви їдете на поїзді який мчить і не зупиняється в потрібному вам місці, сон означає, що ви не можете вплинути на ситуацію, все відбувається само собою, але не так як вам треба.

Синоніми слова “потяг”: склад, ешелон,

Синоніми слова “потяг”: склад, ешелон,

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник потолок снится Толкование сна

  Сонник потолок снится Толкование сна

  Содержание1 Приснился потолок Толкование сна2 Сбывшиеся сны про потолок Вещие сны Магикум Сонник потолок снится Толкование сна. В конце статьи напишу сбывшиеся сны участников проекта про потолок. Сонник проекта Magickum основан на анализе сбывшихся снов, именно поэтому это лучший сонник Рунета [...]

  Коты и кошки во снах означают

  Коты и кошки во снах означают

  Сонник сбывшихся снов Магикум. Коты и кошки во снах означают.... Сбывшийся сон о болезни снится родительская квартира (сейчас в ней живёт только мама), в зале находимся я, сестра и мама. И снится умерший кот живым, он вернулся к нам ...

  Кто сидит у меня на шее? Подсказка была во сне…

  Кто сидит у меня на шее? Подсказка была во сне…

  Кто сидит у меня на шее? Подсказка была во сне…… Приснилась умершая бабушка, как будто она живая, она весёлая и радостная. Разговаривала и влезла мне на шею. Сидя у меня на шее она пела и плясала. Не то, чтобы мне было тяжело. Вообще на удивление она лёгкая была, но мне показалось, [...]

  Сонник вишня снится Толкование сна

  Сонник вишня снится Толкование сна

  Содержание1 Вещие сны про вишни2 Сонник вишня Обсуждение форум3 Сонник вишня Обсуждение форум4 Сонник вишня Обсуждение форум Сонник вишня. Вишня во сне символически показывает отношения между близкими людьми или партнерами. Например, цветущее вишневое дерево во сне предвещает счастливую любовь, [...]

Показать больше