Сонник річка

Сонник річка

Сонник річка. 

Характеристика символу і снів які збулися з Скарбнички Снів Магікум. Сонник проєкту Magickum, заснований на аналізі снів які здійснилися, саме тому це найкращий сонник Рунета по визнанню користувачів. Для розшифровки снів є багато правил, однак, прочитавши навіть цю характеристику символу, ви зможете зрозуміти суть того, що показала вам ваша підсвідомість.

Прочитайте варіанти символу нижче, і знайдіть для себе ті, які відповідають сюжету вашого сну.

Річка уві сні, символізує потік подій, явищ, течію життя людини, її долю. У житті, річку називають “дорогою людського життя” – таке ж значення має й символ для нашої підсвідомості. Також, це образ незворотного плину часу.

Уві сні снилась ріка

Постійна мінливість, так як «не можна двічі увійти в одну і ту ж річку». Бути в річці, означає бути зануреним в потік подій та почуттів.

І річку життя не зупинити … Один з найбільш значущих символів, який може вказувати на доленосні зміни у вашому житті …

Цей символ практично ніколи не сниться просто так, або до яких-небудь побутових ситуацій. Поява річки у снах, завжди вказує на те, що щось буде змінюватися у вашому житті.

Уві сні, річка вказує на рух, оновлення, зміни. Це течія вашого життя. А її вигляд річки, і те що з нею відбувається, особливо з огляду на те, яке ви мали до неї відношення, можна відразу визначити які саме будуть події для вас, для вашого життя та долі. Саме в глобальному масштабі.

Якщо сниться річка …

це точно один зі снів, які варто запам’ятати і записати у свій щоденник снів, тому що інформації, сон дасть багато.

А от  річка з швидкою течією, означає, що якісь події будуть відбуватися дуже швидко …

Сон, в якому річка хвилюється і на ній є хвилі, вказує на період тривоги та хвилювань… вам точно не доведеться нудьгувати.

Якщо вода у річці каламутна — це означає, що сумнівів буде досить багато.

Якщо сниться поворот річки, то зміни в долі будуть крутими. Це так звані “повороти долі”.

Якщо річка висихає, якийсь період вашого життя однозначно закінчиться …

Початок річки – це вказівка на якийсь новий період життя. У такому сні ви відразу побачите і обставини майбутнього.

Пригадуєте сни, в яких бачили річку вашого життя? Які ще аспекти цього символу вам цікаво дізнатися?

Про те, як побачити віщий сон тут  Календар снів – за посиланням у меню.

Течія річки уві сні –  є дуже важливим символом …

Він буквально вказує на хід часу. По виду потоку річки і його характеру, в такому сновидінні можна передбачити майбутнє. Течія води в річці, просто так в сновидінні не з’явиться. Крім того, такий сон – не рядовий, він є передвісником важливих змін у вашому житті.

Стрімкий потік води – до серйозних, значних змін. Бурхлива, гірська вода –  це бурхливий час, доленосні події.

Якщо ж на дні цієї річки є бруд, або вода такої річки уві сні каламутна, або ж річка бурхлива, то сон означає, що перерветься родинний зв’язок і той хто бачить сон втратить довіру до близької людини і потоваришує з іншою людиною, стане близький з іншою людиною.

Річка уві сні …

Коли сон носить загрозливий характер, то зміни злякають вас та будуть несприятливими. Вам буде складно впоратися із ситуацією, вона вийде з-під контролю.

Річка, води якої спокійні, символізує добробут у справах, час радості. Цей сон передвіщає також отримання нових можливостей. Вони дозволять поліпшити ваше становище. Якщо ви зможете ними скористатися, то удача і добробут вас не покинуть, а, навпаки, примножаться.

Спостерігати з берега за течією річки – до дальньої і невідкладної подорожі. Незабаром вас очікує дорога.

Дивитися на річку уві сні, означає, що належить починати щось нове у своєму житті.

У разі, якщо у вашому сні ви побачили, що річка впадає в море, то незабаром ви зможете успішно реалізувати свої прагнення, життєві цілі.

Бачення моста через річку, попереджає сплячого про зміни в долі, але боятися їх не потрібно, тому що вас чекає підтримка близьких.

Якщо річка уві сні спокійна, повноводна або чути шум води

Спокійна річка, повноводна, відображає стан людини, пов’язаний з її рівнем енергії, фізичної сили, емоційним станом. Такий сон говорить про радощі життя, задоволення плину життя і віщує все це.

Шум води в річці – це знак небезпеки. Міняйте проекцію майбутнього!

Гладка поверхня води в річці – безтурботність, спокій душі і благополучне щасливе життя попереду.

Кривава річка – знак великих бід і горя, хвороб. Впасти в таку річку – загибель.

Молочна ріка – радість, прибуток, щастя і задоволення у житті.

Річка вийшла з берегів

– потрясіння в житті, великі зміни, але ви зможете впоратися, якщо візьмете під контроль ситуацію і знайдете вихід (це можливо).

Вируюча річка забирає вас у вашому сні, означає вплив сильних емоцій, в які ви занурені. Вони можуть бути як негативними, так і позитивними. Головне, щоб ви взяли себе в руки і охолодивши розум приймали рішення, інакше вас понесе, а ви не зможете пливти. Відчуваєте різницю? Так можна опинитися не в тому місці і не з тими людьми.

Плавати в річці з дитиною – означають зміни в житті, які торкнуться вас і вашої родини або конкретної дитини. За сюжетом сну визначте, чого саме стосуються зміни.

Дивитися з висоти на річку – це бачити події майбутнього у великій перспективі. Як правило, в таких снах «видно» певні аспекти майбутнього, а не вся картина цілком.

Уві сні, ви бачите «чистоту» води в річці – це родючість, рух і очищення, зцілення. У широкому сенсі, вода річок є священною: нею хрестять при першому посвяченні, омивають гріхи, очищають тіло і душу, вона знімає втому – фізичну і духовну.

Застійна річка (нерухома), пересохла – перешкоди. Це ваш стан, який може привести до хвороби.

Загрозливо бурхлива річка, яка виходить з берегів, означає небезпеку, пов’язану з вашим станом на тлі тривоги.

Береги річки -це кордони, що розділяють світи, стани. Рубіж між своїм простором і чужим. Це перешкоди, якщо уві сні, ви не можете увійти в річку або вийти з неї.

Уві сні бачите гирло річки – це входження в інше життя, початок важливої справи, подвиг (в будь-якому сенсі).

Переправа через річку – набуття нового статусу, нового життя, нового стану. Перехід з одного стану в інший. Якщо вам вдався такий перехід – виконання бажання, досягнення глобальної мети. Переходити річку вбрід – здолаєте перешкоди.

Рухатися проти течії, означає чинити опір природному ходу подій.

Повороти річки – це повороти вашого життя, зміни напрямку. Як правило, це символ зумовлених життєвих змін. Тут немає можливості вибору з вашої сторони, це поворот долі. За символами сну, ви зможете визначити, чи зміни будуть на краще чи ні.

Сниться підземна річка. Тлумачення сну …

– смерть, перехід в стан небуття.

Впасти в річку уві сні – це різкі зміни, шок і стрес від того, що відбувається. Якщо випливете на берег, – все закінчиться добре та на вашу користь. Якщо ж ні — ваше життя зруйнується, так як раніше вже не буде.

Тонути в річці, означає не справлятися з життєвими обставинами, розгубленість, крах надій, розчарування, нещастя.

Переходити річку через міст, означає дуже сприятливі життєві обставини, які приведуть вас до нового способу життя, успіху і благополуччя. Хороші зміни.

Лід на річці — це застій у справах, відчуття, що нічого не відбувається і страх від цього. Якщо ви збиралися в дорогу, ваша поїздка не відбудеться.

Брудна вода в річці може сниться до хвороб.

А каламутна вода – знак тривоги, сумнівів, депресії. Річка може сниться перед змінами в особистому житті, перед заміжжям. В таких снах будуть додаткові символи, що вказують на заміжжя. Найчастіше — це бурхливий потік води в річці. Так само може бути сон, в якому дівчина виходила з води на берег.

Сон який здійснився, про шум вируючої води у річці …

Перед хворобою, чоловіку приснилося, що у нього повний рот гнилих зубів (символ хвороби), в кінці кінців він їх виплюнув (одужання, так думаю).

У житті у чоловіка почалося все з звичайної застуди, так спочатку ми думали. Минув тиждень, краще не стало. І мені на днях приснився сон. Я бачу чоловіка одного в човні на річці. Справа потік брудної води високо піднявся, чутно зловісний шум від води.

Чоловік намагається плисти до берега, але безуспішно. Він виснажений, вид хворобливий, втомлений. І каже, що не може плисти.

Я прокинулася і розповіла йому сон. Сказала, що він один в човні, значить і в житті намагається один на один перемогти хворобу (брудна вода). Але раз чути шум води, є реальна небезпека, треба терміново йти до лікаря. До того ж, він плисти не може, тобто потрібна допомога ззовні. Насилу переконала піти в лікарню. В результаті – пневмонія і коронавірусна інфекція. Я розцінила цей сон, як попередження!

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сны на пятницу сбываются

  Сны на пятницу сбываются

  Содержание1 Сны на пятницу сбываются Форум Сны на пятницу сбываются? Да, правда, по статистике именно с четверга на пятницу снятся сны, которые относятся к 3 категории. Напомню, что все сны можно разделить условно на три общих категории: КАК ВСЕГДА ВИДЕТЬ ВЕЩИЕ СНЫ –  сны так называемого [...]

  Равноденствие Особое время

  Равноденствие Особое время

  Равноденствие Особое время. ТРИАДА равноденствия. Помните, что я обещала – мы скучать в этом месяце точно не будем (в следующем тоже). Мы приближаемся к точке равноденствия. На самом деле, можно использовать энергию осени, а конкретно – точку равноденствия, для балансировки любой сферы [...]

  Сны которые предскажут что вы точно не будете вместе

  Сны которые предскажут что вы точно не будете вместе

  Содержание1 Вещий сон: с этим парнем вместе не остались2 Сны, которые предскажут, что вы точно не будете вместе Сны которые предскажут что вы точно не будете вместе… Есть категория символов, по которым можно заранее точно узнать, что вы вместе не будете. В таких снах заранее видно, как и [...]

  Если снятся соседи

  Если снятся соседи

  Содержание1 Если снятся соседи Сбывшийся сон2 Похожие сны про соседей (комментарии форума)3 Если снятся соседи Обсуждение4 Если снятся соседи Обсуждение5 Если снятся соседи Обсуждение Если снятся соседи.Во снах соседи могут означать самих себя, и таким образом вы заранее получите информацию о [...]

Показать больше