Сонник річка

Сонник річка. 

Характеристика символу і снів які збулися з Скарбнички Снів Магікум. Сонник проєкту Magickum, заснований на аналізі снів які здійснилися, саме тому це найкращий сонник Рунета по визнанню користувачів. Для розшифровки снів є багато правил, однак, прочитавши навіть цю характеристику символу, ви зможете зрозуміти суть того, що показала вам ваша підсвідомість.

Прочитайте варіанти символу нижче, і знайдіть для себе ті, які відповідають сюжету вашого сну.

Річка уві сні, символізує потік подій, явищ, течію життя людини, її долю. У житті, річку називають “дорогою людського життя” – таке ж значення має й символ для нашої підсвідомості. Також, це образ незворотного плину часу.

Уві сні снилась ріка

Постійна мінливість, так як «не можна двічі увійти в одну і ту ж річку». Бути в річці, означає бути зануреним в потік подій та почуттів.

І річку життя не зупинити … Один з найбільш значущих символів, який може вказувати на доленосні зміни у вашому житті …

Цей символ практично ніколи не сниться просто так, або до яких-небудь побутових ситуацій. Поява річки у снах, завжди вказує на те, що щось буде змінюватися у вашому житті.

Уві сні, річка вказує на рух, оновлення, зміни. Це течія вашого життя. А її вигляд річки, і те що з нею відбувається, особливо з огляду на те, яке ви мали до неї відношення, можна відразу визначити які саме будуть події для вас, для вашого життя та долі. Саме в глобальному масштабі.

Якщо сниться річка …

це точно один зі снів, які варто запам’ятати і записати у свій щоденник снів, тому що інформації, сон дасть багато.

А от  річка з швидкою течією, означає, що якісь події будуть відбуватися дуже швидко …

Сон, в якому річка хвилюється і на ній є хвилі, вказує на період тривоги та хвилювань… вам точно не доведеться нудьгувати.

Якщо вода у річці каламутна — це означає, що сумнівів буде досить багато.

Якщо сниться поворот річки, то зміни в долі будуть крутими. Це так звані “повороти долі”.

Якщо річка висихає, якийсь період вашого життя однозначно закінчиться …

Початок річки – це вказівка на якийсь новий період життя. У такому сні ви відразу побачите і обставини майбутнього.

Пригадуєте сни, в яких бачили річку вашого життя? Які ще аспекти цього символу вам цікаво дізнатися?

Про те, як побачити віщий сон тут  Календар снів – за посиланням у меню.

Течія річки уві сні –  є дуже важливим символом …

Він буквально вказує на хід часу. По виду потоку річки і його характеру, в такому сновидінні можна передбачити майбутнє. Течія води в річці, просто так в сновидінні не з’явиться. Крім того, такий сон – не рядовий, він є передвісником важливих змін у вашому житті.

Стрімкий потік води – до серйозних, значних змін. Бурхлива, гірська вода –  це бурхливий час, доленосні події.

Якщо ж на дні цієї річки є бруд, або вода такої річки уві сні каламутна, або ж річка бурхлива, то сон означає, що перерветься родинний зв’язок і той хто бачить сон втратить довіру до близької людини і потоваришує з іншою людиною, стане близький з іншою людиною.

Річка уві сні …

Коли сон носить загрозливий характер, то зміни злякають вас та будуть несприятливими. Вам буде складно впоратися із ситуацією, вона вийде з-під контролю.

Річка, води якої спокійні, символізує добробут у справах, час радості. Цей сон передвіщає також отримання нових можливостей. Вони дозволять поліпшити ваше становище. Якщо ви зможете ними скористатися, то удача і добробут вас не покинуть, а, навпаки, примножаться.

Спостерігати з берега за течією річки – до дальньої і невідкладної подорожі. Незабаром вас очікує дорога.

Дивитися на річку уві сні, означає, що належить починати щось нове у своєму житті.

У разі, якщо у вашому сні ви побачили, що річка впадає в море, то незабаром ви зможете успішно реалізувати свої прагнення, життєві цілі.

Бачення моста через річку, попереджає сплячого про зміни в долі, але боятися їх не потрібно, тому що вас чекає підтримка близьких.

Якщо річка уві сні спокійна, повноводна або чути шум води

Спокійна річка, повноводна, відображає стан людини, пов’язаний з її рівнем енергії, фізичної сили, емоційним станом. Такий сон говорить про радощі життя, задоволення плину життя і віщує все це.

Шум води в річці – це знак небезпеки. Міняйте проекцію майбутнього!

Гладка поверхня води в річці – безтурботність, спокій душі і благополучне щасливе життя попереду.

Кривава річка – знак великих бід і горя, хвороб. Впасти в таку річку – загибель.

Молочна ріка – радість, прибуток, щастя і задоволення у житті.

Річка вийшла з берегів

– потрясіння в житті, великі зміни, але ви зможете впоратися, якщо візьмете під контроль ситуацію і знайдете вихід (це можливо).

Вируюча річка забирає вас у вашому сні, означає вплив сильних емоцій, в які ви занурені. Вони можуть бути як негативними, так і позитивними. Головне, щоб ви взяли себе в руки і охолодивши розум приймали рішення, інакше вас понесе, а ви не зможете пливти. Відчуваєте різницю? Так можна опинитися не в тому місці і не з тими людьми.

Плавати в річці з дитиною – означають зміни в житті, які торкнуться вас і вашої родини або конкретної дитини. За сюжетом сну визначте, чого саме стосуються зміни.

Дивитися з висоти на річку – це бачити події майбутнього у великій перспективі. Як правило, в таких снах «видно» певні аспекти майбутнього, а не вся картина цілком.

Уві сні, ви бачите «чистоту» води в річці – це родючість, рух і очищення, зцілення. У широкому сенсі, вода річок є священною: нею хрестять при першому посвяченні, омивають гріхи, очищають тіло і душу, вона знімає втому – фізичну і духовну.

Застійна річка (нерухома), пересохла – перешкоди. Це ваш стан, який може привести до хвороби.

Загрозливо бурхлива річка, яка виходить з берегів, означає небезпеку, пов’язану з вашим станом на тлі тривоги.

Береги річки -це кордони, що розділяють світи, стани. Рубіж між своїм простором і чужим. Це перешкоди, якщо уві сні, ви не можете увійти в річку або вийти з неї.

Уві сні бачите гирло річки – це входження в інше життя, початок важливої справи, подвиг (в будь-якому сенсі).

Переправа через річку – набуття нового статусу, нового життя, нового стану. Перехід з одного стану в інший. Якщо вам вдався такий перехід – виконання бажання, досягнення глобальної мети. Переходити річку вбрід – здолаєте перешкоди.

Рухатися проти течії, означає чинити опір природному ходу подій.

Повороти річки – це повороти вашого життя, зміни напрямку. Як правило, це символ зумовлених життєвих змін. Тут немає можливості вибору з вашої сторони, це поворот долі. За символами сну, ви зможете визначити, чи зміни будуть на краще чи ні.

Сниться підземна річка. Тлумачення сну …

– смерть, перехід в стан небуття.

Впасти в річку уві сні – це різкі зміни, шок і стрес від того, що відбувається. Якщо випливете на берег, – все закінчиться добре та на вашу користь. Якщо ж ні — ваше життя зруйнується, так як раніше вже не буде.

Тонути в річці, означає не справлятися з життєвими обставинами, розгубленість, крах надій, розчарування, нещастя.

Переходити річку через міст, означає дуже сприятливі життєві обставини, які приведуть вас до нового способу життя, успіху і благополуччя. Хороші зміни.

Лід на річці — це застій у справах, відчуття, що нічого не відбувається і страх від цього. Якщо ви збиралися в дорогу, ваша поїздка не відбудеться.

Брудна вода в річці може сниться до хвороб.

А каламутна вода – знак тривоги, сумнівів, депресії. Річка може сниться перед змінами в особистому житті, перед заміжжям. В таких снах будуть додаткові символи, що вказують на заміжжя. Найчастіше — це бурхливий потік води в річці. Так само може бути сон, в якому дівчина виходила з води на берег.

Сон який здійснився, про шум вируючої води у річці …

Перед хворобою, чоловіку приснилося, що у нього повний рот гнилих зубів (символ хвороби), в кінці кінців він їх виплюнув (одужання, так думаю).

У житті у чоловіка почалося все з звичайної застуди, так спочатку ми думали. Минув тиждень, краще не стало. І мені на днях приснився сон. Я бачу чоловіка одного в човні на річці. Справа потік брудної води високо піднявся, чутно зловісний шум від води.

Чоловік намагається плисти до берега, але безуспішно. Він виснажений, вид хворобливий, втомлений. І каже, що не може плисти.

Я прокинулася і розповіла йому сон. Сказала, що він один в човні, значить і в житті намагається один на один перемогти хворобу (брудна вода). Але раз чути шум води, є реальна небезпека, треба терміново йти до лікаря. До того ж, він плисти не може, тобто потрібна допомога ззовні. Насилу переконала піти в лікарню. В результаті – пневмонія і коронавірусна інфекція. Я розцінила цей сон, як попередження!


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".