Сонник Сниться літак Тлумачення сну

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Сонник Сниться літак Тлумачення сну. 

Літак уві сні — це символ звісток або змін, якщо ви самі маєте до нього якесь відношення по сюжету вашого сновидіння. Сни які збулися про літаки читайте в розділі Сонник справджених Снів Магікума. Це дуже важливий символ сну і за сюжетом з ним можна прогнозувати дуже важливі майбутні події!

Як і в реальному житті, кожен раз, коли ми сідаємо в літак, ми знаємо куди летимо або принаймні повинні прилетіти. Але так само знаємо, що є ризик, і політ може бути перерваний. У снах та ж алегорія — бажання або можливість зробити зміни. Але чим це закінчиться — поки невідомо.

Підніматися на борт — початок нового шляху, «політ» у невідомість.

Для людей, які в житті панічно бояться польотів — такий сон означає страх змін і їх заперечення.

Якщо ви уві сні здійснювали політ, перельоти на літаку — ви успішно реалізуєте свої плани. Приземлення літака після перельоту — результати ваших зусиль переведуть на новий якісний рівень ваше життя.

Падаючий літак, авіакатастрофа уві сні

Падаючий літак уві сні — попередження про те, що плани руйнуються. Крах надій на очікувані зміни.

Сам літак — уособлює бажання і передчуття змін. І якщо він падає, значить існує якась загроза щодо цих змін. Далі треба розібратися в супутніх символах сну, щоб зрозуміти, до чого вони відносяться.

Якщо ви просто боялися уві сні, що літак падає, або впаде, або вам здається, що він починає падати, або падає, а потім знову вирівнюється — значить, ви боїтеся що-небудь змінювати у своєму житті або в силу того, що занепокоєння постійно притаманне вашому характеру, ви стоїте на місці і нічого не міняєте через такий страх.

Якщо літак дійсно став падати уві сні — зміни в гіршу сторону, провал якогось підприємства.

Літак впав і розбився (катастрофа літака) — кінець планам, вжиті заходи завершаться повним провалом, крахом. По контексту сну ви зможете визначити, чого вони стосуються, обов’язково буде якась вказівка, хоча б символічна.

Запізнитися на літак — упустити реальний шанс на зміни в житті. Міняйте проекцію майбутнього!

Літак, що врізається в будинок — це символ краху надій і планів, які відіб’ються на сімейному благополуччі.

Якщо після авіакатастрофи уві сні люди вижили 

Справджений сон про падаючий літак. Я на вулиці, на кшталт зі мною немає нікого. Дивлюся в небо, летить літак. Раптом він почав погойдуватися в повітрі і падати. Потім він впав на поле. Ну думаю, все. Виходить з цього літака, що розбився, незнайомий чоловік цілий і неушкоджений. Я в подиві, як він міг вижити? Підходить до мене і дає мені пачку грошей, великих купюр.

Як реалізувався: кілька разів я подавала заяву на перерахунок, але мені поступала відмову. В кінці року я знову подала заяву на повернення. Несподівано для мене надходить велика сума, мені схвалили перерахунок, зробили його і прислали виплату незважаючи на попередню відмову. Літак розбився (відмова) і чоловік живий (незважаючи на крах уві сні) з купюрами грошей.

Квиток, посадка, зліт літака уві сні

Квиток на літак — можливість змінити все у відповідності зі своїми уявленнями про майбутнє. Не упускайте майбутню можливість. Якщо уві сні з квитком все нормально, працюйте в реальності! Скоро випаде шанс. Якщо з квитком що-небудь не так — відмовтеся від спокусливої пропозиції, яка вам надійшла (або ось-ось надійде) і обіцяє багато хорошого. А якщо вам дуже не хочеться цього робити, міняйте проекцію майбутнього по афірмації і в новому сновидінні, дізнаєтеся, чи можна випробувати щастя з другого разу!

Вибух літака означає непередбачену подію, яка порушить плани і буде потрясінням. Так само звертайте увагу при розшифровці символів сновидіння, бачили ви з боку вибух літака, або були близько, або в ньому. Це допоможе зрозуміти, на скільки ситуація стосується вас особисто.

Сон в якому ви розганяєтеся на авто або літаку, значить, що у вас є всі можливості досягти цілей без допомоги оточуючих.

Пілот літака уві сні …

Зустріти пілота, для жінки — це сприятливі зміни в долі.

Для чоловіка — у вас з’явиться новий друг, з допомогою якого ви скорите нові кар’єрні висоти.

Справджені сни про літак: topazesss справджений давній сон про літак. Бачу колишнього нареченого, поруч його друг, обидва в костюмах з краваткою. І чийсь голос мені сказав, щоб я встигла до літака. Я побігла до злітної смуги, на жаль, вони полетіли. Через 3-4 дні дізналася, що він одружився на минулому тижні і його друг був боярином. В реалі я в той момент була заміжня, але посварилася з чоловіком. Про колишнього не думала, не хотіла його, але чомусь такий сон приснився

Синоніми слова «літак»: борт, винищувач, авіалайнер

 

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

ПАРАПСИХОЛОГИЯ ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА

ПОМОЩЬ В ТОЛКОВАНИИ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

Прямой эфир Магикум +++ VIP зона Магикум +++ Магазин Магикум

Instagram проекта Практика снов

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


Исполнение желаний