Сонник Сниться літак Тлумачення сну

Сонник Сниться літак Тлумачення сну

Сонник Сниться літак Тлумачення сну. 

Літак уві сні – це символ звісток або змін, якщо ви самі маєте до нього якесь відношення по сюжету вашого сновидіння. Сни які збулися про літаки читайте в розділі Сонник справджених Снів Магікума. Це дуже важливий символ сну і за сюжетом з ним можна прогнозувати дуже важливі майбутні події!

Як і в реальному житті, кожен раз, коли ми сідаємо в літак, ми знаємо куди летимо або принаймні повинні прилетіти. Але так само знаємо, що є ризик, і політ може бути перерваний. У снах та ж алегорія – бажання або можливість зробити зміни. Але чим це закінчиться – поки невідомо.

Підніматися на борт – початок нового шляху, «політ» у невідомість.

Для людей, які в житті панічно бояться польотів – такий сон означає страх змін і їх заперечення.

Якщо ви уві сні здійснювали політ, перельоти на літаку – ви успішно реалізуєте свої плани. Приземлення літака після перельоту – результати ваших зусиль переведуть на новий якісний рівень ваше життя.

Падаючий літак, авіакатастрофа уві сні

Падаючий літак уві сні – попередження про те, що плани руйнуються. Крах надій на очікувані зміни.

Сам літак – уособлює бажання і передчуття змін. І якщо він падає, значить існує якась загроза щодо цих змін. Далі треба розібратися в супутніх символах сну, щоб зрозуміти, до чого вони відносяться.

Якщо ви просто боялися уві сні, що літак падає, або впаде, або вам здається, що він починає падати, або падає, а потім знову вирівнюється – значить, ви боїтеся що-небудь змінювати у своєму житті або в силу того, що занепокоєння постійно притаманне вашому характеру, ви стоїте на місці і нічого не міняєте через такий страх.

Якщо літак дійсно став падати уві сні – зміни в гіршу сторону, провал якогось підприємства.

Літак впав і розбився (катастрофа літака) – кінець планам, вжиті заходи завершаться повним провалом, крахом. По контексту сну ви зможете визначити, чого вони стосуються, обов’язково буде якась вказівка, хоча б символічна.

Запізнитися на літак – упустити реальний шанс на зміни в житті. Міняйте проекцію майбутнього!

Літак, що врізається в будинок – це символ краху надій і планів, які відіб’ються на сімейному благополуччі.

Якщо після авіакатастрофи уві сні люди вижили 

Справджений сон про падаючий літак. Я на вулиці, на кшталт зі мною немає нікого. Дивлюся в небо, летить літак. Раптом він почав погойдуватися в повітрі і падати. Потім він впав на поле. Ну думаю, все. Виходить з цього літака, що розбився, незнайомий чоловік цілий і неушкоджений. Я в подиві, як він міг вижити? Підходить до мене і дає мені пачку грошей, великих купюр.

Як реалізувався: кілька разів я подавала заяву на перерахунок, але мені поступала відмову. В кінці року я знову подала заяву на повернення. Несподівано для мене надходить велика сума, мені схвалили перерахунок, зробили його і прислали виплату незважаючи на попередню відмову. Літак розбився (відмова) і чоловік живий (незважаючи на крах уві сні) з купюрами грошей.

Квиток, посадка, зліт літака уві сні

Квиток на літак – можливість змінити все у відповідності зі своїми уявленнями про майбутнє. Не упускайте майбутню можливість. Якщо уві сні з квитком все нормально, працюйте в реальності! Скоро випаде шанс. Якщо з квитком що-небудь не так – відмовтеся від спокусливої пропозиції, яка вам надійшла (або ось-ось надійде) і обіцяє багато хорошого. А якщо вам дуже не хочеться цього робити, міняйте проекцію майбутнього по афірмації і в новому сновидінні, дізнаєтеся, чи можна випробувати щастя з другого разу!

Вибух літака означає непередбачену подію, яка порушить плани і буде потрясінням. Так само звертайте увагу при розшифровці символів сновидіння, бачили ви з боку вибух літака, або були близько, або в ньому. Це допоможе зрозуміти, на скільки ситуація стосується вас особисто.

Сон в якому ви розганяєтеся на авто або літаку, значить, що у вас є всі можливості досягти цілей без допомоги оточуючих.

Пілот літака уві сні …

Зустріти пілота, для жінки – це сприятливі зміни в долі.

Для чоловіка – у вас з’явиться новий друг, з допомогою якого ви скорите нові кар’єрні висоти.

Справджені сни про літак: topazesss справджений давній сон про літак. Бачу колишнього нареченого, поруч його друг, обидва в костюмах з краваткою. І чийсь голос мені сказав, щоб я встигла до літака. Я побігла до злітної смуги, на жаль, вони полетіли. Через 3-4 дні дізналася, що він одружився на минулому тижні і його друг був боярином. В реалі я в той момент була заміжня, але посварилася з чоловіком. Про колишнього не думала, не хотіла його, але чомусь такий сон приснився

Синоніми слова “літак”: борт, винищувач, авіалайнер

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник актриса снится Толкование сна

  Сонник актриса снится Толкование сна

  Сонник актриса. Актрису  или актера видеть во сне – стать свидетелем чьей-то сцены жизни. Если вы в роли актрисы или актера – значит, не хотите не показывать свое истинное лицо, скрываете истину или дурачите всех. Быть актрисой во сне – тоже, то исполнить определенную роль в жизни. Так [...]

  Сонник весло весла толкование сна

  Сонник весло весла толкование сна

  Содержание1 Сонник весло весла толкование сна2 Сонник весло весла толкование сна Обсуждение Сонник весло весла толкование сна. Во снах весла означают возможности для путешествий, либо для долгосрочных отношений.  Поскольку весла имеют отношения к лодкам, а лодки символизируют некое совместное [...]

  Остановка во сне снится

  Остановка во сне снится

  Остановка транспорта во сне. Толкование снов Магикум Мы с мужем летим на каком то самодельном аппарате. Я лечу сверху крыльев и небольшого корпуса,

  Упасть в яму во сне – сбывшийся сон

  Упасть в яму во сне – сбывшийся сон

  Содержание1 Если подруга упала в яму во сне… Упасть в яму во сне – сбывшийся сон участника проекта: Весной снилось, что упала в яму, которую вырыл муж. Реализовалось так, что муж целое лето был без работы. Я залезла в долги, но так как во сне вылезла из неё так и в жизни еле еле, но [...]

Показать больше
Фея