Сонник Сниться сукня Тлумачення сну

Сонник Сниться сукня Тлумачення сну. 

Сукня уві сні, в першу чергу – це символ жіночності. В кінці статті, як зазвичай, віщі сни від учасників проекту. Втілення чуттєвої природи, аспект сексуальності і привабливості в очах інших людей. У більшості випадків образ має відношення до емоцій і думок інших про персонажа сну “в сукні”.

Також до власного відчуття того, що відбувається в відношенні подій, які і характеризуються сном – як періодом життя. Це ті почуття, які відчуває людина, яка бачить сон щодо самого атрибута одягу і його елементів.

Залежно від кольору і фасону сукні – відчуття своєї привабливості, значущості, статусу, положення.

Весільна сукня, сукня нареченої – символ влаштування особистого життя, нові знайомства, зустрічі, радість, успіх у справах. Звичайно, якщо в цій сукні персонаж сну був задоволений собою. А сама сукня була красивою і без вад (тут мається на увазі будь-які негативні характеристики символу сну).

Наснилася сукня. Тлумачення сну

А в разі будь-яких негативних аспектів в такому сні, весільна сукня – це символ змін. В результаті яких, ви замість очікуваної радості отримаєте засмучення, проблеми.

Вважається, що шлюбна сукня віщує собою життєвий період невдач, часто пов’язаних з хворобами.

Довга сукня майже завжди означає виконання бажання, період удач, досягнень, звершень, як правило, важливих і значимих у долі.

Шлейф сукні – це так звані наслідки: про вас говорять, може, зневажають і пліткують. А може, захоплюються і заздрять. Взагалі шлейф – це слід, який залишається у інших людей, враження про вас (або персонажа сну, у якого цей шлейф). До речі, за його кольором і красі, можна відразу судити про те, яке враження склалося про вас. Так само доречна алегорія: “наслідок події”.

Сонник Сниться сукня. Сниться сукня – нова, дитяча, стара

Нове вбрання уві сні може символізувати ваше нове положення або статус. Це можуть бути як нові відносини, справи, так і цілий період вашого життя. По виду і якості сукні, а так само вашому власному сприйняттю, можна буде судити про ті зміни, які незабаром настануть у житті. Зрозуміло, що чим красивіша і багатша сукня, тим краще.

Дитяча сукня, якщо уві сні або в житті вона не може мати до вас ніякого відношення … (Виняток становить одяг для ваших дітей) … Це означає марність зусиль в справах. Ця невідповідність можливостей і здібностей з вашими бажаннями або планами.

Купити, купувати нову сукню уві сні означає вашу можливість реалізувати свої плани на майбутнє. Тут сенс той же, чим багатша і красивіша річ, тим кращі і райдужні перспективи на майбутнє. Це ваш візуальний особистий потенціал майбутньої події і можливостей.

Сонник. Сниться біла сукня, червона, чорна, жовта, синя

Біла сукня завжди вказує на події, які будуть вас хвилювати. Білий колір у снах – знак напруги. Це не обов’язково негативні події, а як правило, – хвилюючі. Красиві жінки чи дівчата … (Тут мається на увазі ваше власне сприйняття уві сні персонажа) … Одягнені в білі сукні – до подій радісних.

Чорна сукня – може бути символом вказівки на ділову сферу життя, якщо це одяг ділового стилю. А ось чорна сукня, що викликає навіть в самому сні негативні відчуття – знак тривоги, хвилювань, іноді вказівка на скорботу. Наприклад, люди, одягнені у все чорне – символ небезпеки, нещастя або скорботи.

Червона гарна сукня часто вказує на бурхливий роман, період закоханості. А червоний жіночий одяг – символ пристрасті, якщо він має відповідний стиль. Будь-який червоний одяг з негативними характеристиками в сюжеті сну … Знак неконтрольованого гніву, людини з буйним характером, агресії. Це відноситься до характеристики жінки чи дівчини (персонажа сну в червоній сукні). Цей символ заслуговує на окрему увагу, і про нього є окремі статті в Соннику справджених снів.

Жовта сукня (гарна, а головне – по відчуттях подобається вам самим уві сні) – символ періоду радості і благополуччя. Непривабливий жовтий одяг може вказувати на хворобу. Брудно-жовтий колір сукні може так само вказувати на сильну заздрість щодо партнерів.

Синя сукня майже завжди символізує захист, заступництво і силу. Це в разі позитивної характеристики символу уві сні.

Бузкова, фіолетова сукня, – символ здійснення бажань і удачі. Ще раз повторюся – якщо все це було уві сні красиво.

Колір одягу уві сні – пряма вказівка на стан людини, на якій одяг одягнений або для кого він призначений.

Строката або різнобарвна сукня – символ різнобічних інтересів, безлічі подій … Причому, не обов’язково мають між собою зв’язок. Період життя, наповнений різними емоціями, почуттями, знайомствами.

Сонник. Сниться сукня. Тлумачення сну: брудне, чисте

Брудна сукня означає сором, приниження чи хвороби. Такий символ як хвороба означає в випадках, якщо сукня брудна через шкарпетки, а не забруднена.

Символ брудного одягу – погане самопочуття, негативний вплив, негативні емоції, хвороби. Вчинки, які «забруднили» людину в очах інших людей.

Уві сні символ чистого одягу – здоров’я, сила, хороший рівень енергії, захист.

Сон з символом красивого одягу – впевненість, стабільність, міцне становище, виконання бажань, здійснення задуманого.

У рідкісних випадках діри на сукні можуть вказувати на негативні емоції або “душевний біль”. Отримані в результаті спілкування, контакту, зв’язку. В основному такий символ рваного одягу – вразливість, слабкі місця. Емоційна або фізична травма, втрата.

Сонник Сниться сукня

Будь-які діри в одязі – це “дірки” в енергетичному тілі людини, і на ментальному рівні сприйняття (а це наші сни) їх завжди “видно”. Так як одяг – це захисний покрив для людей, то вона в підсвідомості кожного в першу чергу виконує функцію захисту. А потім вже всі інші функції. Тому будь-які діри – це слабкі місця.

В таких снах треба визначити – що це за слабке місце? Сам символ діри в одязі може вказувати як на фінансові труднощі, так і на хвороби. Дивіться докладніше характеристику символу ТУТ. Сонник Дірки

Так уві сні можна визначити досить своєчасно, що вашому організму, системі або конкретному органу потрібна допомога. Або треба бути розумніші у витратах. І, звичайно, просто так такий сон не присниться.

Невідповідна за розміром сукня – невідповідність, неадекватність в певній обстановці, що склалася, внутрішня дисгармонія.

Якщо уві сні не можна одягнутися, як ви хочете – відсутність здатності або можливості реалізувати свої бажання, прагнення, потреби.

Неможливо зняти з себе сукню – ситуація, з якої складно вийти, швидше за психологічно, ніж фактично. Фактичні можливості або їх відсутність означає символ “заношеної сукні”.

Прозора сукня – бажання показати свої емоції і почуття. Дивіться по сюжету сновидіння. Більш, ніж це пристойно або дозволено в певних обставинах.

Сонник. Сниться сукня. Тлумачення сну: стара, якщо була така сукня в реальності

Сукня з минулого – манера, стиль поведінки, світовідчуття в певних обставинах. Відповідають періоду життя, в якому ви носили одяг який вам приснився.

Міняти сукню – зміна іміджу, зміни в настрої. Нові емоції, новий партнер, кохання, захоплення, шанувальник.

Коротка сукня, якщо вона красива, – сексуальність, відкритість. Відчуття невідповідності обстановки, якщо такий одяг уві сні викликає почуття незручності.

Роздягатися, знімати з себе сукню, відкриваючи тіло – бажання близькості, відкритості. Іноді – відмова від певного статусу або зобов’язань. Це можна визначити по стилю самої сукні.

Зашивати сукню – те ж саме, що “латати дірки”. Тобто, намагатися вийти зі скрутного становища.

Чужа сукня – це чужі положення або статус. Залежно від сюжету сну, ви можете визначити – яке відношення чужі справи матимуть до вас. Якщо у своєму сні ви наділи або забрали собі (але краще одягти) дорогі і гарні сукні. Можете зайняти чиєсь місце, або, наприклад, отримати підвищення. А ось, якщо ви одягнете некрасивий, та ще й невідповідний для вас чужий одяг … Неприємності і біди не змусять довго чекати. Міняйте проекцію майбутнього!

Стара, в сенсі – зношена сукня зовсім не означає безгрошів’я, нужду, скрутне життєве становище. А стара, в сенсі – сукня, яку ви давно носили … Це означає, що в якихось аспектах ваше життя може повернутися в колишнє русло. Тут основною підказкою буде ваш особистий спогад про той період і події, коли носили сукню, яка вам приснилась.

Прати сукню уві сні – знак того, що ви приводите свої справи в порядок. Особливо добре, якщо прямо уві сні ви побачили, що вам вдалося випрати річ … (Відіпрати від бруду, наприклад). Такий сон може бути хороший для практики усвідомлених сновидінь і бути використаний для Зміни проекції майбутнього.

Багато красивих і дорогих суконь – знак можливостей, які незабаром будуть у вас, і ви в свою чергу зможете ними скористатися. Звичайно, якщо в такому сні ви маєте, купуєте, забираєте собі такий одяг.

Міряти або приміряти сукню – знаки планів або змін, можливих для здійснення.

Тлумачення снів. Одягнути сукню, купити, вибирати

Одягати сукню на себе означає “увійти в образ”, але тільки в реальності, тобто по-справжньому. Дуже хорошим символом уві сні буде нове, дороге і відповідне для вас плаття, яке ви не просто побачили або купили, але і наділи на себе. Для більш зрозумілого роз’яснення, буде доречна наступна алегорія: купити або взяти – значить мати можливість, а надіти на себе – означає реалізувати її.

Одягати на когось сукн. уві сні, означає вашу допомогу людині або сприяння в справі для того, кого ви одягаєте.

Якщо уві сні сукня була великою за розміром, сон означає, що ви зайнялися не своєю справою або претендуєте на те, що вам не по зубах.

Маленька за розміром сукня – знак обмежених обставин в житті, в яких ви опинитеся.

Вибирати сукню – символ вибору і можливостей, знайте, для здійснення ваших планів і бажань прийшов час!

Бути без сукні уві сні – знак повного звільнення (символічного) або сорому і ганьби. Все залежить від того, за яких обставин уві сні ви або хтось був без сукні, і що при цьому відчували. Дивіться окремо повне тлумачення “Бути голим”.

Сукня небіжчика символізує незакінчені справи.

Кров на сукні, якщо вона червона, – часто вказує на гроші. Темна або засохла – до хвороби.

Сонник. Сниться сукня. Тлумачення сну плями на сукні, брудна

Пляма на сукні – часто символ “заплямованої” репутації, неприємності, що вплинула на ваш образ в очах оточуючих.

Забруднити сукню – до незручної ситуації, почуття провини, сорому, – дивлячись чим все-таки сукню забруднили, і що при цьому відчували. Такі сни майже синхронно передують подальшу ситуацію. Але, як правило, це життєві моменти. (Як і в житті, сукню легко можна випрати і “прибрати” пляму або бруд. Тобто – не все втрачено і цілком зворотньо).

Шукати сукню, означає шукати можливості, найчастіше вказує на пошук партнера: прямо або побічно для вирішення своїх питань.

Мокра сукня, майже те саме, що символ сну “купатися в одязі” – невідповідність дій або стану ситуації, часто вказує на стан слабкості, нерішучості, вразливості.

Бачити уві сні сукню, значить знати про стан людини. Залежно від виду сукні (діловий стиль, кежуал, вечірній, коктейльне, пляжне) – це стан буде характеризувати здоров’я, стан справ в діловій сфері або особистому житті, матеріальне становище, основний рід занять або діяльності на момент сновидіння.

Сни про сукню, які здійснилися

mashynia_ternikova: Добрий день, мені снилося, що я купила рожеву сукню за 2150. Через два тижні я познайомилася з чоловіком якраз 21 числа.

Колір сукні є додатковою характеристикою символу, дивіться “Колір” ТУТ.

Дивіться повне тлумачення символу “Одяг”

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

КАК РАЗВИТЬ СВОИ СВЕРХСПОСОБНОСТИ

Instagram проекта Практика снов

 

Форум магов и ясновидящих

(пожалуйста, "термоядерные" темы про колдовство, порчу и магию переносите  туда)

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".