Сонник Сниться світлофор Тлумачення сну

Когда сбудется сон?

Сонник Сниться світлофор Тлумачення сну. 

Сни про світлофор відносяться до категорії снів підказок, причому досить ясних і точних.

Так як світлофори в реальному житті можуть показати моменти, коли треба рухатися, коли треба приготуватися, а коли навпаки зупинитися. Точно також і світлофори у снах. Сигнал, запалений на світлофорі, показує, що людина має намір щось зробити у своєму житті. І такі сни будуть снитися саме в ті моменти, коли у людини як бачить сон був якийсь план своїх дій, або руху в чомусь. За сигналом світлофора уві сні можна визначити, яку дію варто зробити в даний конкретний момент часу.

Тому в таких сновидіннях треба звертати увагу на весь сюжет і на ваші дії, або бездіяльність, а також на сам сигнал світлофора.

Сонник Сниться світлофор

Фінал такого сновидіння є важливим для розуміння ступеня результативності ваших дій і реакції на світло світлофора.

Зелений колір світлофора однозначно вказує на те, що ви можете далі рухатися, жовтий говорить про те, що треба приготуватися. Червоний, – це вказівка на те, що поки треба зупинитися.

Якщо уві сні світлофор не працює, або з ним щось сталося, вам, як і в житті, треба зрозуміти, що ви повинні тепер рухатися не по “регульованим” кимось або чимось правилами, а перейти в режим правил руху без вказівок з боку. Тобто, дивитися на те, що відбувається і реагувати на це самостійно.

Якщо уві сні хтось їде на червоне світло, – це означає, що ця людина в житті діє так, як йому хочеться, порушуючи будь-які норми і правила. Про таких кажуть: – “він без гальм”.

Також даний сон є попередженням про те, щоб ви уважно поставилися до персонажу сну, тому що точно також він буде діяти і щодо вас. Якщо захоче зробити – зробить. І не важливо, що не можна …

Синоніми: семафор

Справджений сон про світлофор, дорогу і крижані гірки

Їдемо на машині, за кермом мій знайомий. Він мчить на червоне світло, не зупиняючись на світлофорі, роблячи небезпечні маневри, обганяючи машини їдучи по дорозі через цирк. Я дивлюся на небо, воно темно-синє, незвичайного кольору. При цьому мені не страшно, я спокійна. Уздовж дороги гірки. Хоча і літо, спуски всі захололі уздовж дороги, діти на санках катаються. А мене все це лише заворожує і мені спокійно, хоч і машина мчить як божевільна.

Як збувся сон …

На той момент з цим чоловіком у нас зав’язувалися стосунки. Сон мій збувся в цей же день. Увечері після тренування ми обидва зайшли в кафе, як раптом цей чоловік почав себе неадекватно вести. Він просто почав вести себе як псих, (ось і червоне світло на світлофорі і по дорозі мчить обганяючи як божевільний машини.) Я сиділа абсолютно спокійна, посміхаючись. Бачу що у нього агресія погано контрольована (якраз темно синє небо над головою) Він нервово перебирає марення, скаче, бігає по кафе, (ось тобі і цирк влаштував, їхали через парк де знаходиться у нас Цирк)

Ми вже поїхали далі, в магазин, він все не заспокоювався. Минуло багато часу, він все засмиканий. Я зайшла додому і просто попрощалася з ним назавжди через смс. Більше з ним не зустрічаюся. (Ось і гірки захололі) Кінець нашому спілкуванню. І мої емоції звичайно ж. Я абсолютно спокійна. І більше не збираюся з цим чоловіком мати будь-яке спілкування, так як мені і до цього було попередження уві сні!

Сон: Провідник спрацював звичайно суперськи у цьому сні. Запит зараз не пам’ятаю влучний, не записала на жаль. З першої частини все зрозуміло. Школа це уроки життя. Вони пройдені. Перерізати заплутані нитки також зрозуміло. Однокласник цей часто сниться останнім часом саме у ролі помічника. У реалі з ним вирішували у школі математичні завдання на уроці. Запрошує на дискотеку. Тобто. відпочити. І показано, що це вже сміття. Тобто. те, що не треба більше. Журнал вересень 2019. Час реалізації 19-20 числа.
Пішохідний перехід це зелений сигнал світлофора. Переходити дорогу…

 

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".