Сонник Сняться воші Тлумачення сну.

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Сонник Сняться воші Тлумачення сну. 

Сонник проєкту Magickum заснований на аналізі снів які здійснилися, саме тому це найкращий сонник Рунета по визнанню користувачів. Для розшифровки снів є багато правил, однак, прочитавши навіть цю характеристику символу, ви зможете зрозуміти суть того, що показала вам ваша підсвідомість.

Прочитайте варіанти символу нижче і знайдіть для себе ті, які відповідають сюжету вашого сну.

Найважливіше, що треба розуміти, коли ви бачите уві сні у себе воші … На той момент, коли сниться таке сновидіння … Ви за щось настільки сильно турбуєтеся, що не можете привести свої думки в порядок.

Припустимо, якщо ви бачите воші на голові … Враховуйте сприйняття підсвідомості, що голова символічно вказує на думки, воші це занепокоєння думок … Це те, від чого ви намагаєтеся позбутися, і це основний аспект даного символу.

Тобто, ви в реальності намагаєтеся заспокоїтися. Знайти вихід з ситуації, що склалася і позбутися від негативних думок, які вас турбують.

Єдиний виняток для данного символу той, що він може характеризувати якийсь позитивний аспект. Такими є сни, в яких вам подобається, що у вас на голові з’явилися воші, і ви бачите воші і густе волосся … Це може означати, що до вас прийшов прибуток, і ви почали турбуватися через те, як розпорядитися грошима.

Але це сниться дуже рідко. Емоції не шифруються в символи, і якщо у вас воші уві сні викликають огиду, занепокоєння, або страх — це вказівка ​​на те, що ви дійсно турбуєтеся і саме на момент сну.

Якщо приснилися воші …

Так як такі сни не віщують події далекого майбутнього. Вони завжди сняться саме в той момент, коли людина вже відчуває занепокоєння.

Звичайно, якщо уві сні вам вдасться позбутися вошей, то в реальності ви знайдете вихід зі скрутного становища і таким чином зможете відновити гармонію … Тобто, такий сон буде означати, що ви впораєтесь з ситуацією.

Само собою — цей сон є хорошим для практикуючого сновидіння — це один із символів снів, з яким можна працювати для вирішення проблеми в реальному житті.

В таких снах треба спробувати позбутися вошей, вбити їх, прибрати їх з себе і таким чином, в житті ви зможете пережити ситуацію, коли все вирішиться само собою … і дуже швидко. Підказка прийде легко, буквально на наступний день після такого сну.

Сонник. Сняться воші. Тлумачення сну

Синоніми слова «воші»: воша, бігун, тля, паразити

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

ПАРАПСИХОЛОГИЯ ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА

ПОМОЩЬ В ТОЛКОВАНИИ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

Прямой эфир Магикум

Instagram проекта Практика снов

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


close Исполнение желаний