Сонник стіл

Сонник стіл

Сонник стіл. 

Стіл уві сні, символічно показує стан ваших справ. Важливим аспектом сну є те, який саме стіл ви побачили. Кухонний, обідній – стан справ в сім’ї, будинку, між родичами. Робочий або письмовий – означає стан справ в роботі, навчанні, бізнесі.

Святкові, весільні столи – символічно відображають важливі і значні події, до яких ви будете мати відношення: почуєте або будете учасником. Це можна буде зрозуміти по самому сюжету сновидіння. А з вигляду столів ви відразу можете судити про те, як пройде подія і які будуть наслідки.

Великий стіл – до важливих подій, зазвичай зачіпають багато людей або мають великий резонанс.

Багато столів – до великої події, в якому візьме участь багато народу (прямо чи опосередковано).

Бачити уві сні за столом колишнього – звістка про нього. Якщо ви разом їли, пили, спілкувалися, то може бути сон до зустрічі або розмови з ним.

Небіжчик за столом – знак кінця періоду у вашому житті. До чого саме він має відношення буде зрозуміло з додаткових символів, вони обов’язково будуть. Якщо покійний вів себе доброзичливо і спокійно, то все зміниться на краще. Такі сни зазвичай бачать люди, у яких затягнулася смуга невдач. А сон – сприятливий знак для них. Якщо померлий буянив, робив що-небудь погане, сон до поганих змін.

Накривати стіл, сервірувати і ставити їжу на нього – до зустрічей, переговорів, приїзду. Як правило той, кого ви побачили уві сні за столом має відношення до ваших справах або прийме в них пряму або непряму участь. Незнайомці, якщо їх вигляд вам приємний і не викликає негативних емоцій, сняться до нових знайомств з людьми, яким буде відведена певна роль у вашому житті. До нових зв’язків, відносин, справ. Якщо незнайомці викликали негативні емоції – до неприємностей, обману або крадіжки.

Порожній стіл сниться до розладу у відносинах,

нерозуміння і небажання спілкуватися, контактувати або мати зв’язки. Зазвичай в таких снах, хтось когось уві сні очікує або зустрічає в якості господаря. Якщо стіл порожній, його не встигають в поспіху, або з якоїсь іншої причини накрити, сервірувати і так далі, сон означає, що відносини між персонажами сну в реальному житті натягнуті, немає довіри і щирого бажання зустрічей і спілкування.

Трохи інше значення мають сновидіння, в яких на столі стоять прибори, однак тарілки, чашки, келихи і т.д. – порожні. В цьому випадку, сон означає матеріальні проблеми у когось з персонажів у вашому сні. Іноді “голий стіл” безпосередньо вказує на злидні, нужду або бідність. В такому випадку буде ще один символ – не гарний вигляд столу або того, що на ньому знаходиться.

Довгий стіл вказує на тривалість певної події в реальності. Це ви можете визначити за сюжетом сну.

Круглий стіл – знак досягнення згоди.

Новий стіл, придбаний або прийнятий в подарунок, означає значні зміни в житті. По вигляду столу в такому сні можна буде відразу визначити їх якість.

Поминальний стіл (поминки за столом) – розрив відносин, зміна планів, нездійснені надії.

Брудний стіл – знак сварок і розладу.

Прибирати зі столу брудний посуд, мити стіл, витирати, протирати, прибирати крихти – знак розчарувань, розпачу і переживань через спілкування з якимись людьми. Весь бруд, а так само немитий посуд, крихти – це символічні сліди спілкування.

Стояти на столі уві сні – порушити порядок речей у своєму житті. Якщо уві сні на столі стояла дитина – сон до клопотів або хвилювань через нього.

виявитися під столом уві сні – ховатися, йти, самоусунутися від зобов’язань.

Стіл, накритий багатою скатертиною, добротний стіл, дорогий, новий – означає майбутнє процвітання і благополуччя. Тут сам символ столу має окреме значення, а навіть не те, що на ньому є. В таких снах всю увагу на себе “забирає” сам вид, форма, розмір або якість столу. Ніби від нього виходить сила або приємний запах.

Накривати стіл скатертиною – до зустрічей, святкувань якихось подій.

Операційний стіл – до турбот про здоров’я. Дивіться символи “лікар”, “лікарня” – окремо.

Вкрали стіл уві сні – крах планів, причому буде цілком конкретна особа, яка їх порушить.

Якщо уві сні стіл зламався, виглядає не міцним, тендітним і так далі, сон вказує на те, що і положення ваше (в залежності від приналежності столу) – так само нестійке і ось-ось похитнеться. Після такого сновидіння необхідно переглянути свої справи і вжити заходів. Міняйте проекцію майбутнього і лагодьте стіл уві сні!

Стіл багатий стравами – до успіху в справах. Чим смачніша і різноманітніша буде на ньому їжа, а сервіровка красивіша, тим більше процвітання і успіх вас чекає! Красивий і дорогий посуд – знак забезпеченого життя.

Горілка на столі – до поганих новин.

Смачна їжа і напої – до благополуччя і всілякого задоволення життя.

Риба на столі (смачна, смажена або червона) – знак зростання добробуту.

Хліб на столі, якщо він свіжий, цілий – знак матеріального благополуччя в домі.

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Равноденствие Особое время

  Равноденствие Особое время

  Равноденствие Особое время. Существует специальная Триада Равноденствия. Уникальная последовательность действий для трансформации своей жизни и даже судьбы к лучшему.

  Холестерин: вреден или все же нет?

  Холестерин: вреден или все же нет?

  Содержание1 Что такое Холестерин?2 Холестерин: вреден или все же нет?3 Как снизить риск сердечно-сосудистых заболеваний? Холестерин: вреден или все-таки нет. Что из себя представляет эта субстанция. Откуда появилась теория вреда Холестерина и верна ли она. И как предотвратить заболевания [...]

  Какие сны к деньгам?

  Какие сны к деньгам?

  Содержание1 ⠀Сновидящие могут получать информацию о выгоде или предупреждении заранее2 Что снится к деньгам и богатству3 Рыба часто снится к деньгамЧем больше рыба, тем больше доход4 Сны к деньгам Что снится к доходам?5 Форум и обсуждение снов Какие сны к деньгам? В этой статье – собрание [...]

  Новогодние елки во снах…

  Новогодние елки во снах…

  Содержание1 Толкование сна: Новогодние елки во снах… Сон: на терассе у нас где мы живём ёлка новогодняя. Метра полтора высотой, на ней гирляндочки зажжённые горят и шарики чисто красные и чисто синие. Ёлка новогодняя красивая, дочь сказала не настоящая такая как у нас дома всегда. Других [...]

Показать больше
Фея