Сонник стіл

Сонник стіл

Сонник стіл. 

Стіл уві сні, символічно показує стан ваших справ. Важливим аспектом сну є те, який саме стіл ви побачили. Кухонний, обідній – стан справ в сім’ї, будинку, між родичами. Робочий або письмовий – означає стан справ в роботі, навчанні, бізнесі.

Святкові, весільні столи – символічно відображають важливі і значні події, до яких ви будете мати відношення: почуєте або будете учасником. Це можна буде зрозуміти по самому сюжету сновидіння. А з вигляду столів ви відразу можете судити про те, як пройде подія і які будуть наслідки.

Великий стіл – до важливих подій, зазвичай зачіпають багато людей або мають великий резонанс.

Багато столів – до великої події, в якому візьме участь багато народу (прямо чи опосередковано).

Бачити уві сні за столом колишнього – звістка про нього. Якщо ви разом їли, пили, спілкувалися, то може бути сон до зустрічі або розмови з ним.

Небіжчик за столом – знак кінця періоду у вашому житті. До чого саме він має відношення буде зрозуміло з додаткових символів, вони обов’язково будуть. Якщо покійний вів себе доброзичливо і спокійно, то все зміниться на краще. Такі сни зазвичай бачать люди, у яких затягнулася смуга невдач. А сон – сприятливий знак для них. Якщо померлий буянив, робив що-небудь погане, сон до поганих змін.

Накривати стіл, сервірувати і ставити їжу на нього – до зустрічей, переговорів, приїзду. Як правило той, кого ви побачили уві сні за столом має відношення до ваших справах або прийме в них пряму або непряму участь. Незнайомці, якщо їх вигляд вам приємний і не викликає негативних емоцій, сняться до нових знайомств з людьми, яким буде відведена певна роль у вашому житті. До нових зв’язків, відносин, справ. Якщо незнайомці викликали негативні емоції – до неприємностей, обману або крадіжки.

Порожній стіл сниться до розладу у відносинах,

нерозуміння і небажання спілкуватися, контактувати або мати зв’язки. Зазвичай в таких снах, хтось когось уві сні очікує або зустрічає в якості господаря. Якщо стіл порожній, його не встигають в поспіху, або з якоїсь іншої причини накрити, сервірувати і так далі, сон означає, що відносини між персонажами сну в реальному житті натягнуті, немає довіри і щирого бажання зустрічей і спілкування.

Трохи інше значення мають сновидіння, в яких на столі стоять прибори, однак тарілки, чашки, келихи і т.д. – порожні. В цьому випадку, сон означає матеріальні проблеми у когось з персонажів у вашому сні. Іноді “голий стіл” безпосередньо вказує на злидні, нужду або бідність. В такому випадку буде ще один символ – не гарний вигляд столу або того, що на ньому знаходиться.

Довгий стіл вказує на тривалість певної події в реальності. Це ви можете визначити за сюжетом сну.

Круглий стіл – знак досягнення згоди.

Новий стіл, придбаний або прийнятий в подарунок, означає значні зміни в житті. По вигляду столу в такому сні можна буде відразу визначити їх якість.

Поминальний стіл (поминки за столом) – розрив відносин, зміна планів, нездійснені надії.

Брудний стіл – знак сварок і розладу.

Прибирати зі столу брудний посуд, мити стіл, витирати, протирати, прибирати крихти – знак розчарувань, розпачу і переживань через спілкування з якимись людьми. Весь бруд, а так само немитий посуд, крихти – це символічні сліди спілкування.

Стояти на столі уві сні – порушити порядок речей у своєму житті. Якщо уві сні на столі стояла дитина – сон до клопотів або хвилювань через нього.

виявитися під столом уві сні – ховатися, йти, самоусунутися від зобов’язань.

Стіл, накритий багатою скатертиною, добротний стіл, дорогий, новий – означає майбутнє процвітання і благополуччя. Тут сам символ столу має окреме значення, а навіть не те, що на ньому є. В таких снах всю увагу на себе “забирає” сам вид, форма, розмір або якість столу. Ніби від нього виходить сила або приємний запах.

Накривати стіл скатертиною – до зустрічей, святкувань якихось подій.

Операційний стіл – до турбот про здоров’я. Дивіться символи “лікар”, “лікарня” – окремо.

Вкрали стіл уві сні – крах планів, причому буде цілком конкретна особа, яка їх порушить.

Якщо уві сні стіл зламався, виглядає не міцним, тендітним і так далі, сон вказує на те, що і положення ваше (в залежності від приналежності столу) – так само нестійке і ось-ось похитнеться. Після такого сновидіння необхідно переглянути свої справи і вжити заходів. Міняйте проекцію майбутнього і лагодьте стіл уві сні!

Стіл багатий стравами – до успіху в справах. Чим смачніша і різноманітніша буде на ньому їжа, а сервіровка красивіша, тим більше процвітання і успіх вас чекає! Красивий і дорогий посуд – знак забезпеченого життя.

Горілка на столі – до поганих новин.

Смачна їжа і напої – до благополуччя і всілякого задоволення життя.

Риба на столі (смачна, смажена або червона) – знак зростання добробуту.

Хліб на столі, якщо він свіжий, цілий – знак матеріального благополуччя в домі.

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Домашние цветы во снах

  Домашние цветы во снах

  Домашние цветы во снах Соседка, у меня в квартире, взяла мой цветок и поставила на балкон. Он как огромная лиана, зелёная, крепкая. Одна её часть вьется по балкону (лоджия, застекленная), а вторая её часть вьется по моей спальне. Она закрыла дверь балкона и прижала цветок. И говорит : одна его [...]

  Символ сна стрижка и парикмахер

  Символ сна стрижка и парикмахер

  Символ сна стрижка и парикмахер… Толкование снов Магикум Потом я оказываюсь в какой – то парикмахерской. В ней много людей. Я роюсь в тумбочке – вижу вещи. Я парикмахер, работаю – стригу женщину лет 50. Стрижка короткая, женщина мне не знакома. (Много лет назад я жизни [...]

  Аффирмация сна “Лучший вариант”

  Аффирмация сна “Лучший вариант”

  Содержание1 Напоминаю основные правила для практики сновидений: Аффирмация сна “Лучший вариант”. В Instagram эфиры здесь. Итак, какова цель вашего запроса и работы с этой аффирмацией? На случай выбора, сомнений, неопределенности, чувства тупика, непонимания – что делать дальше [...]

  Сонник гвоздика снится Толкование сна

  Сонник гвоздика снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник гвоздика снится Толкование сна Форум Сбывшиеся сны Обсуждение онлайн Сонник гвоздика снится Толкование сна. Цветы гвоздики, как символ сновидения являются амбивалентными и, как правило расшифровываются в двух вариантах. В таких сновидениях надо обращать внимание на количество [...]

Показать больше