Сонник вальсу Тлумачення сну

Сонник вальсу Тлумачення сну

Сонник вальсу Тлумачення сну.

Так як в реальному житті, вальс є парним танцем і завжди вважався гарним представленням, у снах цей символ практично завжди вказує на взаємини в особистому житті.

Як правило, в такому сні буде видно і партнера: або партнера, з якими буде запропоновано вальсувати, або ви побачите вже сам певний танець. Вальсування.

Якщо все-таки у вашому сновидінні ви побачили танець, то по його красі й гармонійності пари, відразу можете собі зазначити, що саме вас чекає в стосунках з партнером зі сну. (Цей танець неможливий без взаємної гармонії, що вказує на якусь обраність партнерів, про яку йде мова уві сні).

Краса і гармонійність танцю –

це краса і гармонія у стосунках між людьми. Зазвичай такі люди стають партнерами по життю: одружуються.

Якщо уві сні йшлося тільки про запрошення на танець – це значить, що хтось запропонує вам відносини. І їх “наслідки” можуть бути довжиною  в життя.

Якщо під час танцю щось пішло не так, то такий сон є негативною характеристикою. Він вказує на те, що відносини, які ви планували з кимось, швидше за все, зруйнуються. Більш конкретно це визначається за сюжетом сну.

Музика вальсу, яку ви чуєте уві сні, також є прямою вказівкою на те, що попереду вас чекає роман, любов і період відносин.

Якщо вам подобається музика, значить і ваші почуття будуть прекрасні.

Синоніми: вальсувати, кружляти в танці

 

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник солнце снится Толкование сна

  Сонник солнце снится Толкование сна

  Содержание1 Если приснилось солнце во сне Сонник Магикум2 Знойное и палящее солнце во сне Сонник солнце… Солнце во сне почти всегда является хорошим знаком, символом и предвестником. Несмотря на это, символ является амбивалентным, поскольку по сюжету сновидений солнце может быть с [...]

  Сонник автокосметика снится Толкование сна

  Сонник автокосметика снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник автокосметика снится Толкование сна2 Сонник автокосметика снится Толкование снаКомментарий:3 Обсуждение снов на форуме в Блогах Магикума Сонник автокосметика снится Толкование сна. Автокосметика – желание, возможность привести в своей жизни «все в порядок», достойно [...]

Показать больше