Сонник вальсу Тлумачення сну

Сонник вальсу Тлумачення сну

Сонник вальсу Тлумачення сну.

Так як в реальному житті, вальс є парним танцем і завжди вважався гарним представленням, у снах цей символ практично завжди вказує на взаємини в особистому житті.

Як правило, в такому сні буде видно і партнера: або партнера, з якими буде запропоновано вальсувати, або ви побачите вже сам певний танець. Вальсування.

Якщо все-таки у вашому сновидінні ви побачили танець, то по його красі й гармонійності пари, відразу можете собі зазначити, що саме вас чекає в стосунках з партнером зі сну. (Цей танець неможливий без взаємної гармонії, що вказує на якусь обраність партнерів, про яку йде мова уві сні).

Краса і гармонійність танцю –

це краса і гармонія у стосунках між людьми. Зазвичай такі люди стають партнерами по життю: одружуються.

Якщо уві сні йшлося тільки про запрошення на танець – це значить, що хтось запропонує вам відносини. І їх “наслідки” можуть бути довжиною  в життя.

Якщо під час танцю щось пішло не так, то такий сон є негативною характеристикою. Він вказує на те, що відносини, які ви планували з кимось, швидше за все, зруйнуються. Більш конкретно це визначається за сюжетом сну.

Музика вальсу, яку ви чуєте уві сні, також є прямою вказівкою на те, що попереду вас чекає роман, любов і період відносин.

Якщо вам подобається музика, значить і ваші почуття будуть прекрасні.

Синоніми: вальсувати, кружляти в танці

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник остров снится Толкование сна

  Сонник остров снится Толкование сна

  Содержание1 Райские красивые острова могут означать особое положение в жизни2 Сонник остров Обсуждение онлайн3 Я перевожу взгляд с фото на зал и как бы намерением заставляю себя увидеть эти нити4 Сонник остров Обсуждение онлайн Сонник остров. Остров во сне символизирует особое положение, [...]

  Оральный секс во сне

  Оральный секс во сне

  Содержание1 Оральный секс во сне2 Если оральный секс во сне понравился3 Для примера сбывшийся сон из Блогов Магикума:4 Оральный секс во сне приснился. Сбывшиеся сны5 Оральный секс во сне Минет приснился Толкование сна6 Оральный секс во сне и мужик с яйцами приснился7 Делать минет во сне8 Если [...]

  Сонник абориген снится Толкование сна

  Сонник абориген снится Толкование сна

  Содержание1 Толкование снов про аборигенов:2 Аборигены, – так те вообще без разбору лишь бы не помереть….3 Синонимы слова ” абориген “: местный житель, коренной житель  Сонник абориген снится Толкование сна… Другими словами – местные жители или коренные жители [...]

Показать больше
Фея