Сонник ведмідь

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Сонник ведмідь.

Сам по собі символ ведмедя у снах вказує на характер певної людини, або ситуацію, коли в людині проявляться риси трохи невиховихованості та важкості в спілкуванні. Людини грубої та жадібної.

Це, до речі, може бути як чоловік, так і жінка. Уві сні ви точно будете знати, що бачите ведмедя або ведмедицю. 

У разі, якщо ведмідь або ведмедиця насняться з ведмежам, точно так само в житті у людини, якого символізує ведмідь уві сні, будуть діти. На відміну від птахів і рептилій, тварини та їхні діти у снах вказують на конкретних людей, або самих людей, які бачать сон, характеризуючи певні аспекти (риси) характеру.

Через часте порівняння багатьох людей з ведмедями, уві сні, цей образ може безпосередньо охарактеризувати зовнішні ознаки конкретної людини. Великий, кремезний, товстий, неповороткий. Часто тваринна «масть» є додатковою зовнішньою ознакою до такого опису: бурий — шатен, світлий ведмідь — світловолосий або сивий чоловік, чорний — брюнет.

А якщо уві сні білий ведмідь сприймається виключно в гарному світлі, завдяки своїй масті, сон може вказувати на вашу перемогу та  успіх у якійсь важливій справі, де довелося відстоювати свої інтереси.

Сни про чорного ведмедя

з загрозливими знаками — сниться до небезпеки від людини корисливої та злої.

Ведмеді майже ніколи не означають сильних супротивників, окрім снів, в яких вони завдали серйозні рани, укуси.

Ведмідь в лісі — знак доленосної зустрічі з людиною сильною і вольовою. За сюжетом вашого сну, ви можете зрозуміти, якою для вас буде ця зустріч — в сенсі наслідків.

Ведмідь в вашому домі, вказує на характер людини в сім’ї. Це можуть бути як члени сім’ї, так і родичі або гості. Найчастіше такі сни бачать дівчата на «виданні» перед тим, як у них з’явиться наречений або їх молода людина перейде в статус нареченого.

Годувати ведмедя уві сні, означає що ви зможете врегулювати конфлікти і вирішити необхідні для вас питання.

Багато ведмедів уві сні, означають всі перераховані вище характеристики символу, в більшій мірі прояву.

Сонник ведмідь

Якщо ведмідь сниться як загроза.

Сон, в якому ви відчуваєте страх, переляк від зустрічі з ведмедем — це означає реальну небезпеку від людини з важкою вдачею, яка не йде на компроміси і готова все зруйнувати на своєму шляху для досягнення власної мети.

Сон, в якому ведмідь за вами женеться, переслідує, наздоганяє, символічно відображає події в житті, коли вас «дістає» людина невихована і груба, не надто розумна і не дуже чесна.

Якщо в своєму сновидінні, ви можете здобути над ведмедем перемогу, вбити його, прогнати, поранити, то в реальності ви отримаєте верх над ворогом. Або принаймні вашим недоброзичливцем, зустріч з яким могла б обернутися багатьма неприємностями.

Укуси, рани і каліцтва від зустрічі з ведмедем уві сні, означають неприємності, перешкоди, біди.

Полювати на ведмедя, означає, що мимоволі вам доведеться довести справу з ворогами до кінця, розібравшись з ними, інакше ви постраждаєте.

Шкура ведмедя

— це символ перемоги над противником і збагачення за рахунок цього.

Жінкам, ведмеді сняться майже завжди до залицяльників, шанувальників і можливо, майбутніх наречених або навіть партнерів, з наступним переходом до відносин союзу (як статус). В такому сні, ви обов’язково відчуєте якесь притягання до ведмедя і витікаючу від нього емоційну прихильність, навіть душевність. У таких снах, ведмеді майже завжди добрі, гарні, ласкаві, іноді неповороткі і бентежаться цього.

Грати з ведмедем — теж саме, що в житті загравати з залицяльником.

Обнімати, цілувати і гладити ведмедя, означає відповідати взаємністю.

До речі, ведмеді ніколи не сняться як символи коханців (тут мається на увазі «зв’язок на стороні»), або з самого початку або згодом. Однак такі відносини стануть початком офіційного союзу і не здійсняться тільки якщо одна зі сторін відмовиться від союзу.

Наприклад, сон в якому ви ховаєтеся від ведмедя — пряма вказівка ​​на те, що одна зі сторін не приймає партнера.

Якщо сниться чоловікові, і він бачить напад ведмедя з боку, то можливо це означає що хтось домагається вашої подруги або дружини. Якщо нападають на саму людину, яка бачить сон — це агресивна, тупувата людина, яка може будь-яким чином «напасти» на вас в розмові при спілкуванні.

Вагітним ведмідь може присниться в разі, якщо буде вказувати на характер майбутнього малюка. Такий знак вказує на міцну здоров’ям, сильну і впевнену в собі людину. Так само такий символ говорить про розбірливості в друзях, напористості і завзятості майбутньої дитини.

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

ПАРАПСИХОЛОГИЯ ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА

ПОМОЩЬ В ТОЛКОВАНИИ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

Прямой эфир Магикум

Instagram проекта Практика снов

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


close Исполнение желаний