банер банер банер банер банер

Сонник волосся уві сні

Сонник волосся уві сні

Сонник волосся уві сні. Волосся уві сні красиве  і довге – вдала поїздка, благополуччя в справах, успішний проект, бізнес принесе доходи, міцні довірчі відносини. Для чоловіків жіноче довге волосся, якщо воно фарбоване або закручене  локонами-зв’язок з жінкою або дівчиною може обернутися розчаруваннями і неприємностями.

В інших випадках гарне, здорове, чисте волосся і для чоловіків, і для жінок уві сні означає сприятливі обставини і успіх у справах.

Коротке волосся – обмеження. Мокре волосся – несвоєчасні вчинки або дії. Сушити волосся – з’явиться можливість здійснити задумане.

Розпущене волосся уві сні означає свободу вибору і дій. Волосся росте уві сні – швидке збагачення, залагодження ваших справ і взагалі благополуччя. Шикарне гарне волосся означає прийдешні зміни: багатство, успіх і досягнення. Густі – великий дохід, матеріальний достаток.

Коси уві сні – порядок в справах, добра організація роботи, бізнесу, самоконтроль. Плести коси – може вказувати на заміжжя, а сімейним людям – до народження дитини.

Волосся на спині, на плечах – сильна позиція в житті, високий соціальний статус.

Волосся на руках – до хороших доходів, грошей.

Волосся на всьому тілі

– заступництво, захист і достаток.

Волосся на животі означає упевненість в майбутньому (те чим ви зараз займаєтеся або плануєте – справа майбутнього).

Волосся на обличчі – вас чекає дивне діло або проект. Вид волосся вкаже на результати.

Волосся на лобку – до хорошого здоров’я і потенції (у чоловіків), а у жінок до статевого дозрівання або здорової сексуальної активності.

Волосся на грудях у жінки (особливо якщо воно темне) сниться до матеріального достатку і гарного прибутку в її бізнесі.

Волосся в їжі вказує на те, що ваші переживання через чужі  досягнення, не дають вам спокійно жити. Тріпати або тягнути когось за волосся уві сні – лізти в чуже життя. Чи виправдане це чи ні – вирішуйте самі. Можливо, у вашому сні ви побачите і результат дій.

Лупа в волоссі сниться до змін, що  поміняють хід звичного життя і виб’ють вас з колії.

Комахи в волоссі

означають ваші постійні погані думки і переживання.

Воші – зайвий надуманий страх.

Павуки – боїтесь ворогів (менше думайте про них)!

Жуки – взяли на себе багато роботи, в тому числі щодо забезпечення близьких і можливості заробітку.

Черви в волоссі – це знак того, що ваші власні думки руйнують вас.

Світле русяве і гарне волосся – душевний спокій, радість, задоволення від життя.

Руді (якщо вони не такі насправді) з мідним відтінком – обман і зрада.

Біле фарбоване волосся

– обман і спроба маніпуляцій.

Чорні – задумали справу, за яку доведеться розплачуватися в кінцевому рахунку. Дуже часто зустрічається символ “жінка з чорним волоссям” – таке сниться до недруга, який задумав звести вас з світу. У тому числі і за допомогою магії. Дивіться аффирмацію “Як побачити псування уві сні?”

Темне гарне волосся – до великих грошей. Якщо вони ростуть прямо у вас на очах – ви швидко розбагатієте!

Червоні – або сильна всепоглинаюча пристрасть, причому потім будете шкодувати про неї, або (якщо колір негарний або кривавий) сильний стрес з втратою енергії, так можете і захворіти. Для першого варіанту результат той же самий.

Сон про різнокольорове волосся вказує на хаос думок, більше схожий на творчий, але все-таки хаос. Немає стержня, ґрунтовності в підході вирішення питань.

Синє волосся – багато думаєте про чоловіків, для вас це стає нав’язливою ідеєю.

Золоте волосся в сенсі яскраве і дуже красиве – дивовижні події, які багато змінять у вашому житті. Якщо волосся в прямому сенсі з золота – вам доведеться пережити події, які вимагатимуть від вас прийняття складних і дуже точних рішень, для того, щоб вийти із ситуації.

Зелене волосся – до здоров’я, за яке ви турбуєтеся.

Мити волосся

– позбудетеся від проблем.

Розплутувати волосся – зможете вийти з дуже неприємної ситуації, якщо розплутаєте.

Волосся в роті – багато зайвого говорите і це може обернутися проти вас.

Волосся в зубах – плітки про родичів.

На шиї волосся вказує на людину, яка може керувати ситуацією.

Гладити волосся – заспокоєння. Знайдете те, що шукали. Це може бути не тільки річ, предмет, але і відповідь на питання, вихід, рішення і так далі.

Гладити волосся чоловікові – умовити його.

Квіти в волоссі – подія, яка посяде всі ваші думки і час. Звичайно, багато  залежить від того, яка саме квітка приснилася. Тому, розшифровуйте сновидіння далі.

Сиве волосся – до переживань. Якщо їх багато – сильні переживання.

У дзеркалі бачити сиве волосся – знак проблем в майбутньому. Висмикувати сиве волосся уві сні означає занепокоєння і думки про старість.

Палаюче уві сні волосся вказує на сильний стрес і шок.

Якщо ви самі їх собі підпалили, то самі і зробите те, від чого буде отримано цей шок. До речі, такі сни вказують ще й на те, що наслідки будуть тривалими.

Заплутане волосся

– не можете знайти вихід з положення, зібратися з думками, визначитися щодо того, що відбувається. Такий сон попереджає, що в першу чергу, все залежить від вас. Розберіться в думках, почуттях і все поступово стане на свої місця.

Рідке волосся – до безгрошів’я і проблем.

Брудне волосся – до поганих думок. Думайте більше про своє благополуччя, ніж про чужі неприємності. Волосся ламається – до хвороб. Займіться свої здоров’ям.

Укладати волосся, заколювати його  уві сні до вдалих  життєвих обставин.

Шпильки для волосся – все це можливості налагодити своє життя. Чим красивіше шпилька, тим краще обставини.

Завивати і крутити волосся – до обставин, коли ви будете сильно нервувати і переживати.

Пишне волосся

– до приємної компанії і гарного відпочинку, і так само до досягнення мети.

Пасмо або жмут волосся означає випадок, який справить на вас сильне враження. По виду пасма або жмуту волосся ви зможете судити про подію.

Лиса жінка уві сні, якщо вона вам знайома – до звістки про друзів, родичів, як правило, ці звістки про проблеми і навіть лиха в житті людини. Якщо жінці наснилося, що вона лиса – переживання, психічний стрес.

Лисий чоловік – якщо сон не загрозливий – новий імідж. Нове ставлення до старих проблем. «Неприваблива» лисина – почуття і заклопотаність думками про старіння. Реальне випадання волосся або стрижка наголо-якщо сон загрозливий – страх психологічної, емоційної атаки, критики.

Во всех снах есть указание на время реализации. С чего начинать изучать свои сны?  Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник афиша снится Толкование сна

  Сонник афиша снится Толкование сна

  Содержание1 Приснилась афиша снится Толкование сна онлайн Форум Сонник афиша снится Толкование сна. Сон, в котором вы видите афишу. Означает, что вскоре произойдет некое громкое событие, которое постараются разрекламировать и сделать публичным. Для того, чтобы о нем узнало, как можно большее [...]

  Сонник умерший

  Сонник умерший

  Сонник умерший. Умершие близкие родственники: брат, сестра, мама и папа, дочь, сын, муж, жена, свекровь и другие родственники (если на самом деле они ...

  Сонник сметана снится Толкование сна

  Сонник сметана снится Толкование сна

  Содержание1 Сон про сметану на руке2 Толкование сна:3 Сонник сметана Обсуждение онлайн4 Сонник сметана Обсуждение онлайн Сонник сметана. Сметана во сне означает будущие доходы, достаток и богатство. Если в сне вам кто-либо дал сметану, предложил есть, принес и так далее, знайте, скоро вам [...]

  Сонник лежать на диване Толкование сна

  Сонник лежать на диване Толкование сна

  Содержание1 Сонник лежать на диване Толкование сна2 Недавно снился бывший, как будто я просыпаюсь на своем диване,3 Сонник лежать на диване Толкование сна Онлайн4 Сонник лежать на диване Толкование сна Онлайн Сонник лежать на диване Толкование сна… Сонник проекта Magickum основан на [...]

Показать больше