Сонник земля

Сонник земля

Сонник земля. Зазвичай, у снах земля вказує на матеріальний добробут людини або сім’ї. Інший аспект цього символу характеризується поняттям “Земля дає – Земля бере”. Це загальна характеристика. Однак, у цього символу є декілька велика аспектів.

Наприклад, безплідні землі – це символ невдач і гірких втрат в житті людини. Зазвичай знаменує чорну смугу його життя. Часто це буває пов’язано з матеріальними труднощами.

Земля, яка вкрита зеленню – яскравою, насиченою, – сниться до вигідного шлюбу, і дуже часто. Людям які перебувають у шлюбі такий символ може вказувати на великі стабільні доходи і отримання грошей.

Сонник земля

Якщо уві сні людина бачить землю з плодоносними садами, квітучими —  це завжди вказує на велике сімейне щастя. Також це може означати збільшення в сім’ї і народження дітей.

Дуже явним символом є доглянута земля, а також земля, на якій рівними рядами або щось засіяно, або вже щось росте. Така символіка вказує на фінансове благополуччя. У тому числі на правильну дію в бізнесі, інвестиціях, вкладах. Що в подальшому, обов’язково дасть стабільний прибуток протягом довгого часу. Як правило таку символіка видно у снах людей, у яких є поняття про правильний розподіл і зростанні власних фінансів, про правила фінансової енергії.

Наснилась земля. Тлумачення сну

Отримання уві сні ділянки землі – провісник майбутнього, щасливого, сімейного життя. Звичайно, якщо в такому сні земля була красивою і доглянутою.

Хоч би чим була всіяна земля в вашому сновидінні, в першу чергу треба звертати увагу на те, чи корисна ця рослина в реальності? Якщо це посіви, або овочі, або фрукти, або дерева, які в житті насправді корисні для людини, сон однозначно вказує на те, що ви займаєтеся своєю справою. Ця справа принесе вам фінансову вигоду.

Існує рідкісна категорія снів, в якій люди їдять землю. Такі сни означають, що їм доведеться дуже важко в житті. Треба буде просити допомоги у інших людей, при цьому принижуючись. Також це може вказувати на те, що людина буде виконувати якісь принизливі обов’язки, або роботу для того, щоб вижити.

Коли акцент у снах йде на те, що земля родюча, що вона як чорнозем, або як олія, є і такий символ — це вказує на потенціал майбутньої події, яку напередодні обговорював чоловік, або намагався спланувати якусь справу.

Чим більша ділянка землі, яка належить уві сні людині, тим більше багатства, доходів і грошей у тієї людини буде. Також, часто наділ землі вказує на спадщину, яке майно виражається в праві на нерухомість.

Сонник земля
Копати, рити, садити на землі уві сні

Якщо в своєму сновидінні ви копаєте землю, проте не досягаєте ніякої мети, то в реальності ви тупцюєте на одному місці і шукаєте не там де треба.

Будь-яка робота пов’язана з землею, наприклад коли уві сні людина сіє, удобрює, кидає для пророщування насіння в землю … Це вказівка ​​на те, що на момент сну він або почав, або планує зайнятися якимось бізнесом. Якщо в таких снах за сюжетом йде позитивна символіка – це однозначна вказівка ​​на те, що ви почали свою справу в потрібний час. У вас все вийде.

Як правило проекції майбутнього і результат дій дуже добре проглядається на початку підприємства в ментальному світі (тобто світі снів). Ментальна проекція про фінансові операції та підприємствах практично з перших днів містять в собі всю інформацію щодо розвитку майбутнього бізнесу.

Якщо люди на момент сну збираються одружитися і бачать родючі землі, або сюжет снів, в яких вони обробляють землю … працюють на землі і сни містять позитивну символіку, однозначно вказують на те, що шлюб буде вдалим в плані добробуту.

Якщо на землі бачать міцні рослини, як правило це дерева, і дерева ці плодоносні, то сім’я і діти у таких батьків будуть міцними, здоровими і благополучними. Часто в таких снах є символіка часу, реалізація події. По погоді уві сні, або по виду землі, якою вона буває в певний сезони і пору року, можна сказати, коли збудеться сон.

Сниться мокра земля, міряти, вимірювати землю,

Мокра земля, схожа на рідину може символізувати сильне хвилювання. Якщо уві сні, ви забруднилися такою землею … то вас чекає період розчарувань, відчуття сорому за вчинки близьких вам людей. І в таких снах треба звертати увагу на те, чим вони закінчуються. Це і буде вказівка ​​на те, чим і коли закінчиться ваша тісна смуга.

Коли у снах міряють ділянки землі, або проводять якісь межі – це вказівки на те, що з родичами буде питання про розподіл якогось сімейного майна.

Якщо уві сні хтось відміряє ділянку землі – це означає, що майно буде продаватися, або купуватися в залежності від контексту сну.

Розмітки на землі вказують на періоди часу, протягом яких відбуватиметься певна подія, або відразу в таких снах є вказівка ​​на дату реалізації.

Якщо цифри розмітки землі, схожі на грошові одиниці, то такі цифри можуть вказувати на вартість угод з нерухомістю або майном.

Ями в землі, розрита земля уві сні

Якщо у снах бачите розриту землю — це вказує на перешкоду і проблеми, пов’язані з майновими спорами. За місцем знаходження землі в таких снах визначається з ким ці суперечки і через що.

Ями в землі, особливо якщо є поняття про те, що їх викопав хтось, тобто, вони неприродного походження … можуть вказувати на хвороби, в тому числі і смертельні зі смертельними наслідками. В таких снах також треба звертати особливу увагу на те, чим закінчився сон.

Розкидана земля вказує на повний хаос в житті людини, до якої відноситься даний символ, за сюжетом сну. Така категорія снів віщує довгий період невдач в житті людини.

Якщо з землі стирчать якісь предмети, які є перешкодою, тоді вони точно також вказують на перешкоди в житті людини, затримку у вирішенні важливих справ.

Якщо ви розумієте, що ці предмети з’явилися на дорозі і пов’язані з якимись людьми або певною людиною, точно також є люди, які намагаються перешкоджати просуванню справ у вашому житті. Вони заважають вам. Навмисно.

Сонник земля
Бачити землю, тріщини в землі уві сні

Якщо на землі щось плутається у вас під ногами і вам через це складно йти — це пряма вказівка ​​на те, що ви самі накрутили справ і тепер заплуталися у своєму житті так, що не знаєте як жити далі.

Якщо уві сні, ви перебуваєте на воді в морі, в океані, на річці і побачите землю—це означає, що скоро ви визначитеся з дуже важливими рішеннями вашому житті, за якими слідують зміни в долі і та повна зміна способу життя. По тому, якою уві сні була земля, яку ви побачили з води, можна зрозуміти, які будуть зміни і з чим вони пов’язані.

Якщо ви пливли на чому-небудь по воді і пристали до берега — це означає, що ви нарешті визначилися з вибором свого життя.

Чужа (не рідна) земля уві сні – то ваша подальша доля, яка буде пов’язана з іншими країнами.

Тріщина в землі, або прірва означає, що вас чекає повний крах, в тих справах, які вас турбували напередодні сну. Також в таких снах обов’язково будуть символи, або люди, які будуть вказувати на ситуацію.

Якщо ноги грузнуть в землі уві сні

Відчувати, як ваші ноги грузнуть в землі, означає, що ви потрапили в безвихідне становище і найближчим часом вам не вдасться просунутися в ваших справах з місця. І звичайно, якщо ви зможете вибратися з такої місця, то в реальності ви знайдете вихід зі скрутного становища.

Бачите людей які копають землю – означає, що у вас є вороги, які дуже хочуть прибрати вас зі свого шляху.

Лежати на землі, знак невлаштованості в житті і невизначеності. Якщо в такому сні ви самі дивуйтеся тому, що лежите на землі, сон означає, що незабаром підуть зміни, коли вам доведеться виїхати, або піти з вашого будинку.

Буває дуже рідкісна категорія снів, коли люди бачать величезний простір, красиві землі, покриті прекрасними квітами, садами або зеленню .. Такі сни є вісниками дуже багатого і заможного, стабільного життя, повного добробуту …

Сонник земля
Порожня землі, мертва земля

Справджений сон про коло випаленої (сухої) землі

Сон який здійснився.

Коло сухої землі. Дійові особи позначу буквами. Є дуже особисті моменти для мене.

Я в сосновому лісі. Літо, величезні сосни йдуть в синє небо, чистий сосновий ліс. Я в захваті від краси! Я сиджу на лавці з В. Вона каже: «у тебе не впорядку печінка, треба почистити». Я здивована (ніби все в порядку, слава богу). Тут підходить М., бере мене за руку і веде від В.

Ми приходимо на іншу галявину в тому ж лісі. Все так же прекрасно. М. я довіряю цілком і повністю, і я рада, що ми знову разом. М. стає в коло на землі і запрошує мене встати з нею в коло. Я без роздумів, з повною довірою, встаю. Я дуже рада, я знову разом з М. Бачу, що це коло – це коло сухої землі. Такої сухої, що жодна травинка там не може вирости.

Відразу скажу, що весь сон я розтлумачила правильно. Весь, окрім одного символу. На хвилі радості від хороших символів я не звернула на нього уваги. А даремно.

Розтлумачила так. Ліс, сосни, день – влітку все буде добре)) все в порядку. Слова В. теж розтлумачила як не дивно правильно: перший шар – треба звернути увагу на здоров’я, другий шар – треба провести інтоксикацію, ситуація токсична, я цього не помічаю. (Надалі все було саме так і на обох рівнях).

М … на той момент ми були в довгій і важкій для мене сварці. Виходить ми з нею помиримося! У нас все налагодиться і знову все буде добре (взяла за руку, прийшли на красиву галявину, вона до мене дуже доброзичлива).

Сонник земля. Класний сон же!

У житті все вийшло зовсім по-іншому. Де засідка зрозуміла як і уві сні, тільки коли встала в коло. З М. ми дійсно помирилися влітку. І дійсно перші дні все було прекрасно. І я знову їй повірила, бо дуже хотіла повірити. І знову відновила стосунки (встала в коло).

І ось розв’язка, головна помилка в тлумаченні. Це було коло мертвої сухої землі, на якій навіть травинка не може вирости.

Наслідки відновлення відносин з М. для мене стали дуже драматичними: сварка з усіма найближчими родичами, важка травма і рік лікування і відновлення, більш дрібні хвороби (але з психосоматики причина показана чітко і 100% попадання), як результат втрата багатьох з кола спілкування , втрата хобі (травма не дозволила), жорстке ПТСР з уже іншим тривалим лікуванням. Інше вже по дрібниці.

В соннику, безплідна земля (акцент розуміння був на тому, що не може вирости жодна травинка – безплідна земля, а що ще?) – це повний крах планів, низка невдач і бід, тривала чорна смуга в житті.

Все збулося, як по писаному.

Синоніми слова “земля”: область, край, територія, поле

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник смородина снится Толкование сна

  Сонник смородина снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник смородина Обсуждение практики на форуме Сонник смородина снится Толкование сна. Смородина во сне символизирует отношения с человеком обеспеченным и полезным. Например, куст смородины может указывать на выгодную сделку, причем в отношении деловых связей или личных. Красная [...]

  Форум снов Помощь

  Форум снов Помощь

  Содержание1 Форум снов Обсуждение Помощь в толковании2 Подписи в документах во снах…3 Подсказка умершей бабушки Благословение на замужество…4 Прощание перед смертью во сне…5 Если во сне выдают замуж за другого человека…6 Отдавать во сне…7 Сон после аффирмации [...]

  Сонник бисер снится толкование сна

  Сонник бисер снится толкование сна

  Содержание1 Сонник бисер снится толкование сна2 Сонник бисер снится толкование сна Форум3 Тогда я разворачиваюсь и ударяю его раз, потом еще.4 Там эта «Черная королева» идет,5 У нее сильно устают ноги, но муж хочет показать ей мир6 И тут я с ужасом понимаю, что мы их не кормили где-то неделю!7 [...]

  Сонник горит снится Толкование сна

  Сонник горит снится Толкование сна

  Сонник горит. Горящий дом или квартира – все это знаки больших изменений, перемен в отношениях и в жизни домочадцев дома. Может быть указанием на болезнь, как правило, указывает на хозяина или хозяйку дома. Горят верхние этажи – судебные разбирательства, денежные потери. Пожар в чужом [...]

Показать больше
Фея