Сонник жінка

Сонник жінка

Сонник жінка. Основний зміст символу “жінка уві сні” – це емоції, також саме так можна “побачити” відношення з конкретним персонажем, або події в житті жінки, яку ви побачили.

Ви можете вигадувати собі будь-які небилиці що до снів та сонників, але все відобразиться (реалізується) в реальності саме так, як написано тут.

 Сонник жінка

Якщо ви побачили уві сні жінку, самим головним фактором являється визначити її причетність до вас. Тобто: знайома, незнайома, чужа.

Якщо знайома, то сон може вказувати на події в її житті

(в такому випадку ви будете свідком подій по сюжету сну). Тобто, ніяких дій у відношенню до вас уві сні не буде.

Другий варіант – події, які стосуються вас обох. В цьому випадку (і уві сні) між вами буде відбуватися будь-яка “хімія”, тобто є дія, контакти, розмова, навіть любі ознаки вербального зв’язку ідуть в рахунок. По аналогії – в реалії буде ідентичний зв’язок. Тут при тлумаченні сну треба враховувати “схему подій” сновидіння.

Кохана жінка уві сні сниться за будь-що. Справа в тому, що ментальний світ сновидіння краще за все відображає наші почуття і думки. І в першу чергу, звичайно, самі нав’язливі. Ну про кого, як не про неї, милої і самої самої, будуть усі наші думки? Тому важливо навчитися відрізняти в такі періоди мани, чи має символічний зміст сновидіння, чи ви просто на іншому рівні вашої свідомості черговий раз зустрілись з предметом ваших почуттів.

ЯК УВІЙТИ В СОН КОХАНОЇ ЛЮДИНИ

Отже, якщо ви просто “перетнулися”, то сон – це продовження думок і бажання вашої реальності. В таких снах можна точно дізнатись, як відноситься до вас і що відчуває ваша друга половинка. Якщо ви не можете отримати чіткої відповіді, скористайтеся аффірмацією віщих снів “Що нас чекає?” або “Перевірка на щирість“.

Якщо у вашому сні був сюжет та дії, сон варто розшифрувати. Адже просто так він би не наснився. Можливо, доя вже приготувала вам сюрприз, і ви на порозі змін.

Сонник До чого сниться жінка

Всі сюжети сновидінь із знайомими жінками

(близькими в сьогоденні або в минулому), так чи інакше стосуються їх та вас. Якщо персонаж сну із дуже далекого минулого, доречно тлумачення як “людина з минулого”.

Незнайомі жінки символічно відображають у снах всю емоціональну та чуттєву сферу. Частіше за все характеризують “справи сердечні” або проявлення характеру “як баба”, “по жіночому”.

Ще незнайомі жінки у снах можуть означати реальну людину, яку ви поки ще (на момент сну) не зустріли, тобто жінка незнайома тому що поки незнайома, але буде знайома в майбутньому.

Якщо незнайомка у такому сні була приємна та красива, значить все буде благополучно.

Приємні, привабливі, красиві жінки у снах означають добрі новини, звістки, частіше – приємні зустрічі та добре проведений час.

Карлики – недороблені справи, проекти, непродумані дії.

Високі жінки – символ статуса положення, іноді так “видно” силу, енергетику конкретної жінки.

Сильні жінки – символічно вказують на силу характеру.

Якщо чоловік став уві сні жінкою, сон означає, що він попаде в неприємну ситуацію, яка викличе почуття сорому, незручності і навіть ганьби.

Весілля вашої жінки уві сні означає, що незабаром на вас чекає розлучення. До речі, воно може статися з різних обставин. Це, скоріш, символ символічної разлуки.

Шукати, кликати жінку уві сні, коли вона відвертається від вас, розвертається спиною, покидає, йде від вас означає, що ваші відносини розваляться. Такі жести або пози символічно відображають відсутність розуміння та підтримки. Бігти, наздоганяти жінку уві сні – гнатися за минулим, намагання його повернути.

Бігти за незнайомкою – бажання зустріти кохану людину, бути коханим.

Тікати від жінки означає, що ви боїтесь розчарування у коханні і відносинах.

Всі емоції, які ви побачите чи відчуєте у вашому сні, які ідуть від жінки, означают себе самі. Наприклад, байдужість жінки уві сні означає теж саме в реальності – охолодження її почуття до вас, відсутність зацікавленості.

Злість – незадоволення вашими вчинками, що йдуть в розріз з її очікуванням.

Радість – гарне відношення до вас, бажання спілкуватися з вами. Посмішка жінки уві сні – до радісної звістки від неї.

Якщо уві сні жінка дивиться вам в очі, сон означає щирість, бажання відкритися вам. А сам погляд означає – відношення. Тобто що в погляді, то і в душі, в почуттях людини.

Якщо ваша жінка уві сні бліда, погано виглядає або побита, поранена, сон до поганих змін та неприємностям. В першу чергу они стосуються її, проте і ви будете сильно переживати.

Жінка у крові сниться к хворобам, сильному стресу, нещасному випадку.

Жінка, що захоплюється іншим чоловіком уві сні означає, що ваша підсвідомість попереджає, що вам треба приділяти якомога більше часу своїй подрузі чи коханій, переключити її увагу на себе, інакше не тільки думки, які ви таким чином “підгледіли” у сні, а й дії повторяться у житті.

Цілуватися уві сні, якщо її цілували ви самі, до кохання, причому взаємному. Багато залежить від того, чи був поцілунок для вас приємним уві сні. Якщо так, то відношення будуть гармонічними і принесуть вам радість. Якщо ні, відношення вас розчарують. Вас уві сні кохана сама цілувала, і це сталося несподівано або проти вашої волі, значить сон віщує про разлуку і розставання. Заміжнім жінкам такий сон (якщо вони цілувались с чоловіком)віщує про щасливе сімейне життя, повагу та взаєморозуміння.

Сварки, ругань та бійки у снах зі своєю жінкою – до зближення і примирення. Проте сняться такі сни зазвичай у випадках, коли у відносинах були напружені моменти, розбіжності і сварки.

Потворна, хвора жінка або жінка з якимось вадами, неприємна незнайомка, всі вони можуть символізувати неприємності та переживання, погані новини, невдачі.

Секс зі своєю жінкою – це гарна психологічна, ще і фізіологічна розрядка під час сну. А ось з чужою – це прихований вампіризм на енергетичному рівні. І, як правило, в таких снах із вас “висосуть” сили. А не навпаки.

П’яна жінка (знайома) у сні означає, що вона знаходиться в сильному емоціональному потрясінні. Причину треба уточняти по сюжету сновидіння. Зазвичай в таких снах завжди бувають супутні символи – підказки.

Ревнощі до жінки, зрада уві сні – це окрема історія. Дивіться статтю “Зрада у снах”. Ревнувати у сні свою жінку, теж саме, що страх загубити кохану людину. Страх, а не реальна втрата! А це принципова різниця.

Танцювати з жінкою у сні – до відносин.

Який танець, такі і відношення. В таких снах характер танцю визначає характер взаємовідносин. Танго – емоції, латинські танці – пристрасть, секс, вальс – почуття и так далі.

Якщо ви у сні бачите на руці жінки обручку – у неї зв’язок с кимось.

Руда жінка – символ неприємностей, лицемірства і обману, зради.

Якщо чоловіку сниться гола, оголена жінка, сон означає великі неприємності, пов’язані майже завжди з обманом і його розкриттям.

Жінці бачити себе голою уві сні – до ганьби і приниженню. Іноді цей символ означає інше тлумачення, але залежить це від сюжету сну, тому дивіться його окремо в соннику.

Стара, літня и некрасива жінка у сні – до хвороб, безсиллю, іноді страху перед старінням и в’яненню.

Знайомитись із жінкою (теж саме, що і зустріти, познайомитись у сні) – до змін. Які відчуття після такого сну, такі будуть і зміни.

Дзвонити жінці, зідзвонюватись, говорити по телефону, отримувати повідомлення чи смс – до бажання спілкуватися,до спроби поговорити, прояснити відносини. Дивіться символ символ “Дзвонить, телефон”. Там все детально розписано.

Багато жінок у сні означають інтриги, сварки та склоки. Якщо в такому сні з’являється відчуття страху, небезпеки, сон попереджує про необдумані вчинки і дії.

Триматись за руки – довіра.

Символи кохання. Як їх видно в наших снах?

Повне тлумачення символу “Чоловік” дивіться окремо.

Техніка здійснення бажань
В онлайн тренінгу:

*

*Загадати бажання онлайн  (відгуки та реєстрація)- ТУТ
Реєстрація на фестиваль – ТУТ


*

Реєстрація на фестиваль  – ТУТ

***

✅ Фестиваль (он-лайн тренінг) Зцілення – наступний старт програми  – 15 грудня

✅ Фестиваль (он-лайн тренінг) Фінансової Свободи – наступний старт програми – 3 січня 2020 р.

✅✅ “Час у снах” вебінар – як визначати коли здійсниться сон (пройти можна відразу)

✅✅ Самий популярний вебінар “Припиняємо відтік енергії до колишніх…” – (пройти можна відразу)

✅✅ І вебінар “Закрити рахунки за минуле” – Техніка переходу – щоб отримати нове, треба “закрити” старий рахунок – (пройти можна відразу)

программа начинается каждые 17 -18 лунные сутки
(отзывы и регистрация здесь)

Во всех снах есть указание на время реализации! Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Когда сбудется сон?КНИГА “ВЕЩИЕ СНЫ И ОСОЗНАННЫЕ СНОВИДЕНИЯ”

ПАРАПСИХОЛОГИЯ   ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА

БЛОГИ МАГИКУМА – ТОЛКОВАНИЕ СНОВ ОНЛАЙН

ПЛАТНОЕ ТОЛКОВАНИЕ СНОВ

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

АФФИРМАЦИИ ДЛЯ ВЕЩИХ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ СНОВСтраны участников проекта: Англия, Швейцария, Испания, Италия, Турция, Германия, Польша, Чехия, Австрия, Украина, Южная Корея, Китай, Япония, Казахстан, Марокко, Франция, США, Канада, Андорра.

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Если во сне видишь как покупают новую обувь

  Если во сне видишь как покупают новую обувь

  Содержание1 Как сбылись сны про обувь2 Если во сне видишь как покупают новую обувь Форум3 Но он мне так и не позвонил и не встретился со мной Если во сне видишь как покупают новую обувь. Сбывшиеся сны участников проекта Магикум. Сразу скажу на проекте меня еще не было. Я не понимала, к чему мне [...]

  Сонник мыть полы

  Сонник мыть полы

  Содержание1 Сонник мыть полы Снится (приснилось)2 Сонник мыть полы на работе Сонник мыть полы. Мыть полы во сне значит избавляться от беспорядка в отношениях, проблем в семье и отрицательных эмоций. Имеет значение, где мылись полы, если дома – этот сон касается семьи,. Если на работе – [...]

  Женщины негритянки во снах…..

  Женщины негритянки во снах…..

  Женщины негритянки во снах. Сон, 18 июля по моему, вы давали в блогах аффирмацию на любую цель, но советовали поставить цель открыть латентные способности, тогда и в физический мир можно перенести. Я так и сделала по вашему совету. Сон: я с какой-то неизвестной женщиной весь сон, она как друг [...]

Показать больше