Сонник змія

Когда сбудется сон?

Сонник змія.

Сонник змія уві сні. Змії уві сні означають ворогів, заздрісних і злих людей або вказують на хвороби. Як символ сновидіння – попереджувальний знак. При розшифровці важливо враховувати ваше власне відчуття і емоції від зустрічі зі змією. А такjж її дії щодо вас.

Якщо в своєму сновидінні ви тримаєте змію в руках, сон означає повний контроль у складній ситуації. Так само те, що ви зможете вгамувати недоброзичливця, здобувши над ним перемогу.

Якщо уві сні ви душили змію або навіть побачили, що змогли задушити (або знали це, відчували). Ви зможете вирватися з дуже скрутної життєвої ситуації.

Якщо змія уві сні визирає з-за спини або знаходиться на спині – це знак таємної спланованої змови проти вас.

Сонник змій

Шипляча уві сні змія – це знак, що попереджає про близьку небезпеку.

Якщо у вашому сні вас вкусила змія, сон означає попередження про небезпеку або хворобу. Різниця між символами і їх значеннями в наслідках за сюжетом сну. Тобто, якщо після укусу з’явилися больові відчуття, темні плями, будь-які гнійні рани, сон швидше за все вказує на захворювання.

Якщо укус викликав переляк, страх, залишилися сліди – дірки від зубів змії, сон попереджає про нападки ворогів.

Змія вкусила за руку

– втрати і перешкоди в справі, якою займаєтеся, – з вини ворога, недоброзичливця. Вкусила змія в ногу – ви можете втратити роботу або втратити доходи.

Якщо змія намагається вкусити і нападає – будьте пильні, в вашому оточенні є людина, яка може нашкодити вам. Після такого сну не погоджуйтеся на спільні проекти, тим більше на афери і ризиковані підприємства.

Пари зміїй- сексуальна потенція, зазвичай дві змії сняться поруч, тим самим означаючи пару. Якщо уві сні зрозуміло, що вони не пара, не разом, різні, – значить це дві людини, два ваших ворога.

Одна змія – конкретна людина, три змії – три ворога і так далі.

Багато змій сняться до великого скандалу, так само це символ безлічі недоброзичливців, які виступають проти вас. За іншими символам сну ви зможете визначити, яке оточення буде втягнуто в події.

Змія, яку уві сні ви боїтеся і вам здається,
що вона хоче на вас напасти

(але за сюжетом сну так і не нападає) означає, що вам дуже важко впоратися зі страхом за своє життя і здоров’я.

Змія, що переслідуе у ві сні вказує на приховану потенційну небезпеку.

Змія, що жалить інших – емоційна енергія, спрямована проти когось. У житті це може проявлятися у вигляді ненависті, злоби, заздрості і викликаних ними дій.

Вкусила змія за палець – хворобливі переживання через несправедливо нанесені образи. Якщо вкусила чорна змія – до хвороби, отруйна змія – нищівний удар від ворога. В такому сні можна знайти протиотруту, продовживши його. Якщо не знаєте як, скористайтеся афірмацією та змінюйте проекцію майбутнього.

Якщо уві сні змія вкусила в шию,

сон означає, що “завдяки” діям ваших недругів ви втратите статус і положення. Якщо у вашому сновидінні змія обвилася навколо шиї, положення ваше безвихідне, попереду втрати і крах. Чим сильніше уві сні вас стискала своїми кільцями змія, тим більш безвихідним виявиться ваш стан. Це поганий знак, міняйте “Проекцію майбутнього”!

Сновидіння про задушення, які часто повторяються, означають захворювання органів дихання, причому на стадії кризи! Після таких снів приділіть увагу вашому здоров’ю.

Якщо наснилася маленька змія, значить вам не зможуть зашкодити, навіть якщо дуже сильно захочуть.

Дитину вкусила змія – попередження про небезпеку для дітей. Конкретно – для дитини, яка була уві сні. Якщо це незнайома дитина, то обов’язково будуть знаки, що вказують, чого саме стосується попередження. Це можуть бути: відносини з ким-небудь, включаючи партнерів по бізнесу, домовленості, союзи. Для символу “незнайомі діти”, вивчіть характеристику символу“дитина”.

Вкусила жовта змія – до підлості та зради

Отруйна змія

у снах вказує на людину яка вас ненавидить, ворога, заздрісника і недоброзичливця. За її діям уві сні можна визначити, що збирається, хоче чи може проти вас зробити ваш ворог. Але пам’ятайте, якщо уві сні ви зможете перемогти змію, значить і у фізичній реальності, небезпека мине. Дивіться аффірмації та допомагайте собі із ментального світу. Спочатку все відбувається там, і тільки потім – в нашій реальності!

Змія що жалить уві сні часто означає занепокоєння з приводу здоров’я. Укус змії показує нездатність з якої-небудь причини впоратися з власним страхом перед хворобою, коли внутрішній контроль втрачений. Вся справа в тому, що не дивлячись на весь негатив даного символу, в ньому є позитивний момент – ваше одужання у ваших руках. Тут мається на увазі не те, що не треба йти до лікарів, а те, що насправді хворобу треба перемогти в своїй свідомості. Ви боїтеся хвороби, страх паралізує захисні системи організму і не дає «добро» на одужання. Істина така, що багато хвороб у нас в “голові”. Взагалі, змія в ментальному світі відображає енергії людини, життєві процеси тіла, що протікають в нас, силу і енергію. Вони можуть бути цілющими, прогресивними. А можуть – отруйними, причому смертельно.

Вбити змію

– впоратися зі страхами, анулювати їх руйнівну дію в собі на всіх рівнях, взяти під контроль негативні емоції.

Відрубати, відрізати змії голову – покарати ворога, який виступив проти вас.

Їсти змію – знищити ворога, та ще й “забрати” його силу собі (місце в суспільстві, достаток і так далі, в залежності від обставин).

Якщо вам наснився сон, в якому вам подарували змію – чекайте підступу від близьких вам людей (з ким живете або працюєте), причому обман буде спланований і умисний. Згадуйте, що ще було уві сні, обов’язково будуть додаткові знаки – вказівки.

Шкіра змії означає, що ваші вороги більше не зможуть вам нашкодити, обставини життя склалися проти них. Їм просто не до вас.

Годувати змію уві сні – дозволяти недоброзичливцям бути у вашому оточенні. Ви самі “прикормлюєте” своїх майбутніх ворогів. Копаєте собі яму!

Змія у ліжку

– знак суперника чи суперниці (частіше суперниці).

Змія у будинку – те саме, що і ворог у будинку. Якщо дійшло до того, що ваша підсвідомість таким чином вас попереджає, значить ви втрачаєте з поля зору людину, входжу в ваш будинок і при цьому він – ваш ворог і в будь-яку хвилину може вам, вашій родині нанести удар, заподіяти горе.

Змія у воді означає, що у вас є ворог, який зможе вас емоційно знищити, принаймні заподіяти сильний стрес, шок своїми діями. За символам водойм (річка, море і так далі) подивіться, чого саме буде стосуватися його удар. А краще не чекаючи, самоусунутися від такої людини. Змії – завжди символ того хто присутній у вашому оточенні, дуже рідко це сторонні люди.

Дуже велика змія уві сні – до важкого життєвого періоду, протягом якого ви будете змушені терпіти ненависне оточення, зрадників, обмани, умисні підступи та інтриги. Весь час будете в небезпеці. Дуже погано, якщо ви злякалися такої змії, вам доведеться сутужно. Якщо переляку не було, зможете терпіти такий стан справ. Якщо уві сні зможете піти від змії – значить, уникните проблем.

Самому бути змією уві сні – повна перемога над своїми ворогами і недоброзичливцями.

Клубок змій – суспільство або оточення людей, де всі один одного будуть цькувати, зраджувати.

Не отруйні змії – хибний страх.

Змії вказують на людські імпульсні реакції. Як правило, у снах ми боїмося змій. Це говорить про те, що ми боїмося якихось чужих чи власних внутрішніх реакцій і спонукань. Точно так, як отрута змії може бути водночас смертельно небезпечною і цілющою, наша реакція на змію уві сні показує, чи ми зможемо впоратися зі своїми імпульсними мотивами чи ні. Це може бути пов’язано з хворобами і будь-якими психічними реакціями, які вийшли з-під вашого контролю.

Наприклад, зелена змія – до зцілення. Біла – до інтуїтивних прозрінь і трансформації, зростання. Змія, що лежить спокійно – відсутність життєвої енергії і мотивів, які спонукають йти, жити, розвиватися далі. Звичайно, такий стан може бути тимчасовим, але для вас це важливо, інакше ви не побачили б такий сон. Різнокольорові змії – знак потенційних можливостей, дару.

Взагалі, якщо вам приснилася дуже красива (за відчуттями у сні) змія – вважайте, ви побачили свої “сплячі” приховані можливості сили, зростання і розвитку. Наприклад, такий знак має золота, різнобарвна, змія яка переливається, змія з німбом або короною.

Автор: Виктория Соколова

Все свои эфиры я провожу в своем аккаунте instagram.com/sonnik_magickum …почти каждый день.

программа начинается каждые 17 -18 лунные сутки
(отзывы и регистрация здесь)

* Во всех снах есть указание на время реализации! Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Когда сбудется сон?


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".