Великий сонник

Когда сбудется сон?

Великий сонник. Будь-який великий предмет, річ або об’єкт уві сні – має характеристику переваги в якійсь мірі даного предмета, речі або об’єкта (суб’єкта) в певній ситуації, сюжет якої ви побачили в своєму сні.

Його основна характеристика може бути як негативною, так і позитивною. Але сам розмір – “великий” буде вказувати і підкреслювати його значимість. Я наведу приклади, щоб ви змогли зрозуміти аналогію.

Велика людина – це символ статусу, положення або його значущості в певній, і часто конкретної ситуації. Тут дуже доречна ідіома з нашого повсякдення, коли підкреслюючи соціальний статус ми звикли говорити: – “Він велика людина!”. Важливим аспектом в такому сні буде його ставлення до вас або ваші почуття до нього, так само ваші емоції і думки в зв’язку з його присутністю або діями.

Повторюся (як завжди :)), позитивні емоції сну – ознака хороших подій, допомоги, визнання, позитивних змін. Негативні фактори, страх, – все це вказує на негативні події, передчуття поганих змін, конфліктні ситуації, загрозу, страх.

Великий сонник

Будь-які великі тварини – означають значні зміни, істотні зміни і значущі події. Спокійне або радісне сприйняття їх уві сні – знак гарних змін. Страх, загроза, неприємні відчуття – посилює негатив подій в реальності. Тварини як правило майже завжди характеризують конкретних людей в певних життєвих обставинах.

Конкретні символи тварин, птахів, рептилій, риб, – дивіться в Соннику Магікума за назвами.

Великі птахи означають гучні звістки або новини. По виду птиці можна визначити характер таких новин.

Рептилії великого розміру майже завжди вказують на сильні емоції, в зв’язку з якимись подіями, а також викликані спілкуванням з людьми. Великі темні і (або) загрозливі рептилії у снах – знак неконтрольованого страху в реальності. Якщо не можете впоратися з таким станом, скористайтеся афірмації сновидіння “Їх темряви на світло” – вона ідеально працює в таких випадках.

Великий сонник
Ще є категорія снів про великих комах і павукоподібних

Наприклад, павук – аспект людської натури: бажання існувати за чужий рахунок. Основними особливостями в діях будуть інтриги, двозначність, нещирість, безпринципність. Щоб отримати користь від вас, мережі розставлять заздалегідь. І зроблять все, щоб ви потрапили в них і не випуталися. На співчуття можете не розраховувати.

Тобто у снах павуки символічно вказують на ситуацію, коли вами будуть намагатися маніпулювати у своїх інтересах.

Великі, величезні павуки характеризують крайню ступінь прояву всіх притаманних їм характеристик.

Бачити великий прекрасний будинок здалеку на відстані означає, що вас чекає щасливе майбутнє. Чим вище будинок, чим він більший і красивіший, тим більшими і грандіозними будуть досягнення. Якщо уві сні ви зайшли в такий будинок – великі зміни на краще. Прокинувшись, можете не сумніватися, запропоновані угоди будуть вигідними, можете розраховувати на прибуток, дохід, матеріальне благополуччя або зміни в особистому житті.

Купити великий будинок уві сні – великі і добрі зміни в житті, благополуччя і достаток, причому все це ви заслужили.

Великі хвилі уві сні в першу чергу відображають емоційні потрясіння. Це не обов’язково будуть погані емоції, вони можуть бути і позитивними, такими, що дух буде захоплювати. У будь-якому випадку це буде маса емоцій і вражень. Якщо хвиля морська – враження від подій важливих для вас, хвилі океану – доленосних.

Чим більші і вищі хвилі уві сні, тим більш важлива і значна подія. Величезні хвилі, як і цунамі – це стан з яким буде важко впоратися, і воно майже не контрольоване. Ще один важливий аспект символу цунамі уві сні – події, на які він вказує в реальності будуть важливими для вас, можуть дуже сильно вплинути на вас, як на особистість, змінити вас і ваше життя в подальшому. Другий аспект – стихійний характер. Це те, чого ви ніяк не очікували.

Великий живіт – це символ добробуту і матеріального достатку. Тут символіка зводиться до вказівки саме на доходи і прибуток. Якщо у вашому сні живіт великий, надутий, як міхур, опухлий, але всередині порожній – це знак спустошення і бідності замість прибутку.


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".