Впасти уві сні

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Впасти уві сні. Будь-яке падіння у снах, символізує страх або нестабільність становища в будь-якому сенсі. Наприклад, падати для вашої підсвідомості те ж саме, що і «випадати» з певної ситуації або відчувати страх перед втратою своєї досягнутої позиції або положення. Так само це відображає вашу власну реакцію на зміни.

Якщо у своєму сні ви падали з висоти, причому з будь-якої висоти: з даху, з неба, з будівлі, з балкона, з моста, з гори, – сон означає втрату позиції. Або по контексту сну, або стосовно ситуації в житті, ви зможете зрозуміти, з якої “висоти” можете впасти. У будь-якому випадку, такий сон попереджає про небезпеку і неприємності, міняйте проекцію майбутнього “!

У загальних рисах: впасти з даху – непередбачена обставина або нещасний випадок.

З неба – невиправдані надії, недоцільний підхід і через всього цього – крах надій і планів на здійснення задуманого.

Якщо у своєму сні ви падали з якоїсь будівлі

– це означає втрату позицій. І, як ви самі розумієте, важливо, яка саме була будівля, у вашому сні. Будівля символізує певну ситуацію.

Впасти з балкона – втрата стабільності, звичного стану. Часто відноситься до особистих справ, справ сім’ї.

Падіння з моста – до неможливості здійснити перехід, зміни. Падаючий міст сниться до провалу планів.

Падіння з гори – втрата статусу, провал планів, крах надій.

Випасти з вікна – до нещасного випадку або хвороби.

Падати в яму –

небезпека, критична ситуація, неприємності. Саме по собі падіння в ментальному світі сновидінь – це різкий стрибок вниз вашої енергетики, а таке трапляється в ситуаціях, коли ви сильно турбуєтеся, отримуєте стрес, відчуваєте шок.

Всім людям сняться падіння в яму, хоча б кілька разів у житті. Падіння в яму відрізняється від інших падінь тим, що з ями важче вибратися. Найважче, але можливо. Не лякайтеся таких снів, краще проаналізуйте побачене і спробуйте вжити запобіжних заходів.

Попереджений — значить озброєний! Ваша підсвідомість – кращий друг і порадник. Уві сні обов’язково будуть додаткові символи, які вкажуть на саму ситуацію і людей,які втягнуті у неї.

Падаючі камені

– це перешкоди від людей, виражені в чиїхось активних і відкритих діях проти вас.

Каблучка яка падає – до розриву відносин. Має сенс,  розгадати чия каблучка була уві сні.

Падаюча шафа може присниться до змін в особистому житті в гіршу сторону. Взагалі шафи, особливо плательні, означають сімейне життя, душевний стан людини в зв’язку з відносинами у його житті.

Падаюча машина – зміни в справах. Якщо машина особиста – може стосуватися господаря автомобіля, його справ або здоров’я. Якщо це робочий автомобіль – стосується роботи, бізнесу, справ.

Впасти в сніг, означає перешкоди в справі і скрутну ситуацію для її вирішення. Якщо ж уві сні, ви побачите падаючий сніг, то сенс сну в тяганині, які не залежатимуть від вас, проте створять перешкоди.

Падаюча стеля

—до переживань і стресу.

Падаюча стіна —до втрати впевненості, беззахисності.

Падаючий паркан означає відсутність перешкод в якійсь справі.

Падаючий будинок сниться до змін з поганими і тривалими наслідками. Зазвичай стосується сім’ї, родичів, домочадців.

Падаючий дах – може означати смерть господаря, якому приснився будинок або його важку хворобу.

Падаюча церква – до важкого життєвого періоду. Чекати допомоги буде нізвідки. 

Падаючий хрест – зруйноване життя. Це символічний образ, важливо розібратися, до чого він у вашому сні відноситься. 

Падаюча ікона – до нещастя.

Падаючий птах – до поганої звістці. 

Тільки падаючі стервятники – це хороший знак. Минає біда.

Падаючий ліфт – до безвихідного становища, краху.

Падаючий потяг – невідворотна ситуація глобальних змін. Вказує на втрату стабільності, роботи, посади і так далі… Поїзд – сфера ділових відносин, соціальних та економічних.

Майже в будь-якому випадку, коли події в житті вимагають змін, навіть хороших, людина сприймає ці зміни, як випадання з звичайного середовища. Тому, важливо звернути увагу, чим саме закінчилося падіння у сновидінні.

Якщо є почуття страху від падіння – ви боїтеся змін.

Якщо падіння і подальше приземлення, значить, людина яка падає пристосується до змін і зверне їх на благо собі. Бачити чуже падіння, як падає незнайома людина або знайома – бути свідком змін в житті того, хто падає уві сні, або того, кого символізує чи нагадує, уособлює падаючий.

Падати і злітати уві сні – це відображення емоційних станів радості і тривоги. Події відбуватимуться таким чином, що емоційний підйом і хвилювання будуть часто чергуватися протягом невеликого проміжку часу.

У більшості випадків такі сну припадають на час психологічної невпевненості і розгубленості. Вам просто треба заспокоїтися, тому що такі стани самі по собі не проходять, а лише викликають ще більше роздратування, спочатку схоже на ейфорію, а потім вимотують нерви.

Впасти уві сні на землю, означає відчаяне положення.

Падати в бруд – до ганьби і принижень.

У гівно або туалет – на сором, образам і бідності.

Падати в воду – до небезпеки, психологічного стресу.

Падати в колодязь – загроза життю, нещасний випадок.

Падаючі зірки – знак символічної смерті. Якщо зірка впала вам в долоню або руку, сон означає виконання заповітного бажання.

Падаюча комета або метеорит сниться до поганих змін суспільного та соціального характеру. У першому випадку вони будуть більш значними.

Падаючий вертоліт сниться до провалу у відносинах з якоюсь конкретною людиною.

Непритомніти в самому сні означає, що в реальності ви опинитеся в ситуації, коли те, що сталося, пройде повз вашу увагу або буде вам невідомо, незважаючи на те, що стосуватиметься вас. Може, так навіть краще.

 

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


close