Якщо сниться будинок уві сні

Якщо сниться будинок уві сні

Якщо сниться будинок уві сні.

Сонник будинок. Уві сні бачити будинок – значить символічно бачити є устрій життя, хід справ або прийдешніх подій. Яким ви побачили будинок уві сні, такі майбутні події. Сни про будинок одні з найбільш повторюваних. Якщо ви відчуваєте в житті якусь невідповідність того, що відбувається, вам здається, що не встигаєте що-небудь або, навпаки, ви чекаєте змін, а вони ніяк не наступають, буде снитися безлад в будинку, бардак.

Якщо будинок високий – ваше становище стане більш стабільним, а статус вище.

Будинок уві сні красивий і багатий – до достатку і радості в житті.

Великий будинок, величезний – можливості і здійснення задуманого, успіх і реалізація найзухваліших ваших планів.

Білий дім – до радісних подій і щастя в родині. Будинок білити уві сні до хороших і радісним змін у житті мешканців будинку.

Будинок дитинства, рідна домівка – до події, яка будь-яким чином поверне вас в минуле.

Порожній будинок сниться до розчарувань, ганьби або самотності.

Багатоповерхові будинки – люди, які вас оточують. Багато будинків – означає те ж саме. Різниця лише в тому, що багатоповерхівки символізують більш офіційні відносини, на відстані, а приватні будинки – ближчі, можливо родинні, дружні або партнерські, але обов’язково, стосовно життя сім’ї.

Опинитися в закритому будинку або приміщенні – безвихідна ситуація, важкий довгий період життя. Спробуйте змінити проекцію майбутнього.

Залишати свій будинок, йти з нього – можете зробити непоправну помилку, яку робите під впливом емоцій, а не розуму. Такий сон – застереження.

Продавати будинок уві сні – до розорення, краху.

Якщо будинок тісний уві сні – збитки, втрати.

Заходити в будинок – великі зміни. Тут вказується саме на дію “входити в будинок”, так як в ментальному світі пороги, двері, брами, арки – це все кордони станів, які вказують на перехід від “до” в “після”.

Якщо ви зайшли в красивий будинок – зміни хороші і значні. Якщо будинок непоказний, з будь-якими вадами – погані зміни.

Горілий будинок, будинок що горів – все це знаки великих змін, змін у відносинах і в житті домочадців будинку. Може бути вказівкою на хворобу.

Чужий будинок або незнайомий уві сні вказує на чуже життя. За сюжетом сновидіння ви зможете визначити, яке відношення до цього маєте ви, а також, які наслідки. Якщо чужий будинок уві сні знайомої вам людини, вважайте, що підгледіли його життя і справи. Все, що побачите уві сні, відбувається зараз або в найближчому майбутньому і в його житті.

Дім коханої людини – майже те ж саме. Ви побачите, що зараз відбувається в його житті і символічно зможете побачити його внутрішній світ, настрій.

Батьківський дім, рідну домівку – до звістки від родичів або про родичів. Теж саме, якщо сниться будинок бабусі, діда або якихось інших рідних.

Виганяти когось з дому – до сварки або розриву відносин. Не плутайте символи таких сновидінь з тими снами, які бачите в моменти сварок і переживаєте. Якщо такі події мали місце в найближчі дні, значить, ви просто развантажуете вашу психіку.

Гости в доме – к новостям.

Чистий дім уві сні – передвісник благополуччя, здійснення мрій і достатку життям від усього цього. Так само це пряма вказівка на те, що ваші домочадці здорові і щасливі.

Якщо приснилися тварини, рептилії або птиці в будинку …

Кішки в будинку красиві і доглянуті для чоловіків сняться до спокуси, коти для жінок – до коханця. Якщо ці тварини уві сні небезпечні або з вадами, некрасиві – до обману і заздрості від людей, вхожих в будинок і сім’ю.

Криси в будинку до ворогів, які обов’язково спробують вам нашкодити. Скористайтеся афірмацією “Ворог мій, прощавай назавжди”.

Змія в будинку сниться до небезпеки.

Птахи в будинку – до новин та звісток.

Миші уві сні означають дрібні неприємності і людей, таких же неприємних, бажаючих доставити клопоти, але все це дрібниці.

Мурахи в будинку сняться до прибуткової справи і добре організованої роботи.

Таргани до клопотів і дрібним проблемам, від яких, на жаль, важко позбутися.

Лев будинку сниться до великих досягнень і звершень, як правило, старшого чоловіка в родині. Якщо ви побачите уві сні маленького левеня в вашому домі, такий знак може бути передвісником народження у вашому сімействі малюка – левеняти.

Комахи в будинку можуть снитися як до приємних клопотів, так і до грошей, дивлячись які це комахи.

Якщо багато мух в будинку – сон попереджає про плітки навколо вас. Якщо мухи гидять або що-небудь бруднять, сон до інфекційної хвороби.

Кінь у будинку красивий і спокійний – до удачі і багатства. Хворий, кінь який мечеться – до нещастя, хвороби.

Жаба в будинку сниться до зустрічі з людиною, яка поставиться до вас без належної поваги.

Ведмідь у будинку сниться незаміжнім дівчатам до нареченого, а заміжнім до залицяльника.

Корова в будинку сниться до благополуччя і матеріального достатку, якщо звичайно, вона була здорова і повна, ну а якщо ще й з молоком у вимені – достаток буде понад межі.

Тигр в будинку спокійний і задоволений, добрий – означає успіх у всіх починанях і хороші доходи. Якщо він розлючений і небезпечний – вказує на небезпеку, яка загрожує вашому дому, сім’ї. Якщо в будинку ви побачите тигреня, можливо, що незабаром ваше сімейство поповнить малюк, народжений в рік тигра.

Павутина в будинку вказує на інтриги і обман навколо вас і вашої родини. Павуки ж вказують на недоброзичливців – конкретних людей. Якщо вони чорні і отруйні, то в вашому оточенні вас ненавидять через заздрість. І дуже хочуть поживитися за ваш рахунок.

Дощ в домі до сварок, скандалів і сильних переживань.

Сніг в будинку сниться до розриву відносин і охолодженню почуттів.

Ікони в будинку – це знак допомоги, причому конкретної у важкій справі або за часів сум’яття. Який святий на іконі – така й допомога буде, якщо звичайно, нічого поганого уві сні з іконою не сталося.

Безлад в будинку уві сні вказує на погані відносини між домочадцями, а також на сварки і розбіжності.

Бачити уві сні брудний будинок – до хвороби і неприємностей.

Ремонтувати будинок уві сні – якщо вдасться – вийдете з періоду невдач і все налагодиться.

Фундамент будинку міцний сниться до сприятливих обставинам для початку нової справи, за яке незабаром ви візьметеся.

Дряхлий будинок уві сні – до безсилля.

Якщо будинок звалився або впав – до нещастя.

Дим в будинку до дуже гучного скандалу і публічного зясування стосунків.

Недобудований будинок бачити – крах ваших планів, нездійсненні мрії.

Руїни будинку – крах вашого колишнього життя.

Вибух будинку сниться до нещасного випадку, трагічної події.

Ховатися в будинку – знаходити підтримку у рідних і близьких людей у складній ситуації, коли що-небудь загрожує вам.

Будинок в селі означає тихе спокійне життя.

Зруб будинку без вікон – до смерті родича.

Покинутий будинок вказує на якісь сторони вашого життя, які ви залишили поза увагою, або не звертаєте на них уваги, але підсвідомо не можете позбутися них, тому що є щось незакінчене вами або невирішене для самих себе в якісь питання.

Червоний цегельний будинок сниться до багатства і достатку у вашій родині.

Будинок в сон траві сниться в разі, якщо ви втрачаєте з поля зору щось важливе, не контролюєте ситуацію, а це неприпустимо, оскільки призведе до сумних наслідків і неприємностей. Прокидайтеся!

Затоплений будинок уві сні вказує на майбутні події, які викличуть страх і відчайдушний стан які настануть внаслідок зовнішніх чинників. Як правило, такі сни сняться завчасно, тобто до настання самої події ще є час. спробуйте поміняти Проекцію майбутнього і піти з ліній життя, де ця подія є.

Багато гостей у будинку – до гучної події, про яку усі будуть говорити і це буде стосуватися сім’ї або родичів.

Виганяти чужих і незнайомих людей з будинку означає, що у ваше життя сильно втручаються і не дають спокою. Ви можете сміливо після такого сну зважитися на припинення відносин з надокучливими людьми або, принаймні, обмежити ваше спілкування і зв’язки.

Будинок, що хитається уві сні означає загрозу положенню сім’ї та дому.

программа начинается каждые 17 -18 лунные сутки
(отзывы и регистрация здесь)

Все свои эфиры я провожу в своем аккаунтеinstagram.com/sonnik_magickum …почти каждый день.

* Во всех снах есть указание на время реализации! Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Когда сбудется сон?

*

Желания ОТЗЫВЫ И РЕГИСТРАЦИЯ ЗДЕСЬ

Февраль

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник чужой чужая чужие снится Толкование сна

  Сонник чужой чужая чужие снится Толкование сна

  Содержание1 Приснилась чужие, чужой, чужойОбсуждение онлайн снов на форуме2 Приснилась чужие, чужой, чужойОбсуждение онлайн снов на форуме Сонник чужой чужая чужие снится Толкование сна. Символ чужих вещей, людей, предметов во снах означает, что действительно некто либо нечто принадлежит другим [...]

  Розовая Гималайская Соль и ее полезные свойства

  Розовая Гималайская Соль и ее полезные свойства

  Содержание1 Что такое Розовая Гималайская Соль?2 Почему обычная столовая соль вредна для нашего организма?3 Полезные свойства Розовой Гималайской Соли4 Как использовать Розовую Гималайскую Соль? Чем так полезна Розовая Гималайская Соль. Чем она отличается от обычной белой столовой соли. И [...]

  Сила подсознания Внутренние ресурсы

  Сила подсознания Внутренние ресурсы

  Содержание1 Сила подсознания Внутренние ресурсы и Законы Вселенной2 Сила подсознания Внутренние ресурсы Сила подсознания Внутренние ресурсы. Одна из историй… “Мне 35 лет. И примерно с 15 лет я знаю, что желания сбываются, именно те, которые истинные и настоящие. А еще это вопрос [...]

  Сонник улитка снится Толкование сна

  Сонник улитка снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник улитка снится Толкование сна2 Толкование сна про улитку Сонник улитка снится Толкование сна. Сам по себе символ улитки во снах достаточно редкий. Такие сновидения снятся не часто. Но их смысл расшифровать достаточно просто. Особенность улитки в том, что она достаточно [...]

Показать больше