Якщо сниться дитина

Якщо сниться дитина

Якщо сниться дитина.

Сонник дитина діти. Є декілька основних характеристик цього символу сновидіння, що мають принципове значення для розшифровки. Отже, якщо приснилася незнайома дитина, чужа або своя …

Сонник дитина діти. Є декілька основних характеристик цього символу сновидіння, що мають принципове значення для розшифровки.

Вам відразу треба визначитися, чия була дитина? Ваша, ваша реальна, ваша уві сні, але в житті такої немає, чужа знайома, чужа незнайома. Це буде ключем до розшифровки.

Сни про своїх дітей, якого б віку вони не були, завжди “показують” уві ні те, що з ними відбувається, чим вони стурбовані. А також у снах можна побачити їхні думки, почуття і наміри. Ментальний світ наших сновидінь – це в першу чергу відображення думок і емоцій.

Дуже часто діти у снах вказують на взаємини між батьками, тобто, батьком і матір’ю дитини. Таких снів більшість, особливо в період сварок або розриву.

Будь-який “сплеск”, тобто сильна емоція, нав’язливі, повторювані думки, – і в сновидіннях весь цей процес буде відображений. Близькі люди, особливо ті, хто піклується, любить і переживає, – відразу ж перехоплюють такі сигнали. Ось вони і бачать це у снах. Далі, їх треба зрозуміти, а для цього розшифрувати символіку сновидіння.

Майже те ж саме можна сказати і про дітей, з якими часто спілкуються або вони є родичами. Якщо у своєму сні ви побачили дитину, яка в житті вам не байдужа, то уві сні так само можете побачити щось, що стосується її прямо або опосередковано. Це можуть бути онуки, племінники, сестри, брати, а також інші родичі.

Чужі діти у снах …

Чужі діти у снах можуть вказувати на проблеми або обставин в житті тих людей, чиїми дітьми вони є. Більш дорослі діти, як правило, у снах означають самі себе. Тобто, сон про них.

Ну а тепер характеристика символу.

Якщо сниться своя дитина …

Ось якщо уві сні ви знаєте, що дитина ваша, хоча в житті такої немає, то сон вказує на вашу (тільки вашу!) справу, проект, починання. А якщо уві сні ви знаєте, що дитина ваша і ще чиясь … тобто, для чоловіків – ваш і жінки, а для жінок – ваш і якогось чоловіка. В такому випадку сон вказує на зв’язок або відносини з партнером.

І в такому сні все, що станеться з дитиною, то в реальності відбудеться у стосунках.

Незнайомі діти – це символи (майже в 98 %%) ваших аспектів особистості або обставин в житті. І якщо такі діти уві сні красиві, здорові, добре вдягнені, то зміни будуть значними і позитивними. Діти завжди є важливою частиною життя людини, як би вона до них не ставилася. Тому і символ такого сну матиме важливе значення в реальності. На такі сни варто звертати увагу!

Сни, в яких дорослі діти сняться маленькими …

Такий сон передвіщає клопоти і переживання за дітей. Багатьом мамам такі сни сняться перед тим, як дитина захворіє і за нею треба буде так чи інакше доглядати, надавати допомогу і піклуватися. По виду дитини і сюжету сновидіння можна сказати, яка буде не тільки ступінь вашого занепокоєння, але й реальність загрози неприємностей.

І якщо крім вашого відчуття і переживань уві сні більше нічого так і не сталося, то і в житті, все обмежиться вашими тривогами. А ось якщо були якісь загрозливі знаки, рани на тілі, будь-які негативні символи, є над чим замислитися.

Треба розуміти, що сни найчастіше попереджають. І якщо ви правильно свій сон розшифруєте, то зможете спробувати зробити так щобі цієї негативної події не сталося в житті.

Уві сні дитина хвора, плаче …

Сон, в якому дитина або діти (незнайомі і невідомі вам в житті) хворі, – до перешкод в справах. А якщо уві сні своя дитина хвора – до побутових негараздів.

Температура, жар у своєї дитини уві сні означають душевні тривоги і сильні переживання.

Сни, в яких ваша дитина або дитина зі сновидіння у вашому домі – при смерті (вмираюча), сон до небезпеки у вашій родині, краху надій, планів. Міняйте проекцію майбутнього!

Бачити уві сні недоумкуватих дітей означає провал і крах планів через неправильні рішення, вибір або вчинок.

Дитина – інвалід

сниться до безвихідного становища, якщо тільки в своєму сні ви не зможете його зцілити, або по самому сюжету сну він не зцілиться. Такий прийом застосовують в усвідомлених снах для виправлення ситуації в реальності. Дивіться практику снів: “Міняем проекцію майбутнього”.

Сновидіння, в якому незнайомий дитина плаче – до обману або зради. Якщо ви бачите, як плаче ваша дитина – сон означає незаслужену образу. Якщо чуєте плач своїх дітей – до неприємних звісток.

Щасливі, радісні, що грають, веселі, задоволені і красиві діти – знак гарних новин, сімейного щастя, спокою.

Теж саме можна сказати про сни, в яких діти вас обіймають, цілують. Такі дії і емоції уві сні означають гарні і щасливі зміни, як правило, згодом вони виявляються дуже значними.

Уві сні грати з дітьми …

Отже, якщо уві сні ви грали з дітьми – це до досягнення мети, виконання заповітного бажання.

Лисі або безволосі діти – знак, що ваші справи налагодяться. Це в разі, якщо вони здорові і красиві.

Безпритульні діти сняться до проблем через недбалість, необачність і безрозсудство.

А дитина під наглядом няньок – до спокою, порядку і сталого благополуччя на довгий період.

Няньчити самому уві сні дітей або дитину. Сон говорить про те, що справа, яку ви затіяли – повністю залежить від вас. До речі, в такому сні ви зможете відразу ж побачити і те, що у вас вийде. Якщо малюк красивий і здоровий – вас чекає успіх і досягнення. Якщо будуть вади – в реальності будуть зволікання, проблеми і перешкоди. Міняйте проекцію майбутнього!

Діти вчаться уві сні – сон – передвісник благополуччя дитини в майбутньому.

Якщо уві сні діти працюють – до здійснення бажань.

Багато дітей – це символ, який характеризує більш яскраву ступінь прояву характеристики. Тому розшифровка того, як виглядають діти в реальності буде означати більшу ступінь прояву. Наприклад, якщо діти сумні або неохайні – це до переживань, клопотів. Красиві, щасливі і радісні – до реальної радості в житті, благополуччя і справжнього процвітання!

Підкинута дитина, бездомна, прийомна, кинута, циганська дитина, гола …

Підкидьок сниться до несподіваних змін. Якщо підкидьок уві сні був красивим, сон може передвіщати навіть випадкове і велике збагачення, а також удачу. Негарний підкидьок або підкидьок з вадами – до поганих змін. По відчуттю з вашого сну ви можете судити про емоції, які ви відчуєте наяву в зв’язку з несподіваною подією, яка незабаром відбудеться.

Бездомний дитина – до гірких розчарувань у житті.

Прийомна дитина означає допомогу і підтримку в справах, бізнесі, якщо дитина усиновлена. Якщо вам не вдалося усиновити або удочерити дитину за сюжетом сну, плани ваші не здійсняться.

Кинута дитина – символ відмови від своїх зобов’язань у відносинах чи обов’язках.

Цигані (діти)

найчастіше вказують на обман у відносинах з партнерами (тут маються на увазі і особисті відносини, і ділові). Особливість такого символу у снах – це обман з підготовкою, тобто спланований.

Бачити уві сні красиве голе немовля – до радості, некрасиве – до клопотів. Свою дитину бачити голим – до переживань, майже завжди вказує на ситуацію, в якій ваша дитина виявиться беззахисною в тій чи іншій мірі.

Для снів, в яких ви бачите не своїх дітей, важливо зрозуміти, яке відношення до вас або до іншого персонажа вашого сну має ця дитина.

Побачити народження дитини уві сні. Означає наступне … Якщо жінці часто сниться, що вона народжує – бажання мати дитину. А якщо чоловікові сняться сни такого роду – бажання змінити свій світ, своє життя. У разі, коли такий сон носить позитивний характер – зміни на краще, якщо негативний – це поганий знак. Краще життя може і не наступити, а зміни започаткують важких часів. У чому сенс цих змін і чому так може статися – можна визначити за сюжетом сну.

Народження дівчинки уві сні – якщо сон позитивний

– віщує диво, радість від нових, які прийдуть у ваше життя змін. Іноді такі сни символізують новий проект або нерухомість. Тут дивне трактування власної підсвідомості: враховується рід (чоловічий чи жіночий) нового об’єкта або проекту. Складно висловити словами, проте насправді до банальності просто.

Майже всі звіти сновидінь з символами пологів або народження вказують саме на щось нове, що з’являється в житті. І це справа, в яку ви вклали (або персонаж сну, який народив дитину) сили, енергію, можливо гроші або якісь інші матеріально-речові складові … А якщо коротше – “годували і виношували” тим чи іншим способом.

Загалом, це така собі символічна дитина. Яка виношена і готова до появи на світ. Ось цей момент ви і бачите в ментальному світі сновидінь. Такі сни не вказують на дріб’язкові або прості життєві справи.

І це важливі зміни в житті людини, які відіграють в подальшому велику роль в його долі.

Народження хлопчика – нова справа, проект, втілена в реальність ідея. Тут сенс чоловічого і жіночого початку, символычно показаних нам підсвідомістю. І символізм в тому, що народження дівчинки і народження хлопчика – це поява на світ у вас емоційного, чуттєвого стану від втіленої в реальність ідеї. Або активного ділового матеріального звершення в соціальному житті, зовнішньому світі, суспільстві, соціумі.

Народити мертву дитину уві сні

— до провалу справи, яку довго планували і «виношували», готували.

Народити уві сні сина або дочку означає те саме, що написано вище, з тією лише різницею, що нове у вашому житті буде належати тільки вам. Наприклад, такі сни часто сняться перед придбанням нерухомості, оформленої на людину або відкриття фірми, що одноосібно належить людині і так далі по аналогії, думаю, сенс вам зрозумілий …

Якщо уві сні ваша дочка народила дитину – це до нового етапу в її житті, а за значенням так само як сказано вище.

Двійнята, трійня і так далі – схожі за своїм змістом проекти, справи, звершення. Наприклад, по одному звіту сновидінь жінці наснилося, що вона заходить в дитячий садок, а там поступово одна за одною входять дівчинки-близнючки. І так вона нарахувала до кінця сновидіння їх десять. Тобто це були десятирняшки. Так ось, протягом невеликого періоду вона поступово відкрила десять дочірніх фірм, які брали участь в одній сфері діяльності.

Сни вагітних

Якщо вагітній жінці наснилося, що вона народила дитину хлопчика або дівчинку, сина або дочку, – це сни-підготовка до пологів. Вони сняться майже завжди і всім майбутнім матусям, так як всі вагітні переживають і хвилюються перед пологами.

Для того, щоб розвантажити психіку, наша підсвідомість надає нам таку психологічну допомогу і позбавляє від напруги і страхів. До речі, сни дуже допомагають і майже все після них заспокоюються і стають впевненішими, навіть якщо сон був неприємний. Він анулював весь накопичений і надуманий негатив страху і переживань.

Якщо уві сні вам наснився майбутній малюк і його тримав чоловік, сон провіщає народження хлопчика. Дитина на руках жінки – провісник появи на світ донечки.

Що означають сни, в яких діти падають, брудняться, вдаряються, раняться, тонуть, дітей рятують уві сні. Бити дитину, карати …

Якщо сняться ваші діти які падають (з висоти, вікна, з рук) діти у снах – це відображення реального страху за них. У процесі дорослішання і змін, дитина віддаляється, так чи інакше, від батьків. У будь-якому випадку, відносини змінюються, і це сприймається болісно. Всі діти в період дорослішання «випадають» з батьківського гнізда. Цей процес і видно у снах.

Падіння дитини з подальшою травмою – небезпечні зміни в житті, які приведуть до наслідків. Дитина впала і забруднилася (грязний) – опинитися в ситуації втрати певного положення, почуття сорому, хвороба. Так само дивіться: падіння.

Якщо дитина впала уві сні …

Побачити, як впала невідома дитина – до перешкод у справах.

Сон, в якому ви самі впустили дитини – до провалу планів. Впустити свою дитину – до її хвороби.

Наснилося, що ви побачили як тоне дитина у воді, або дитина впала у воду, то в реальності у вас буде проблема. Проблема, з якою вам буде дуже важко впоратися головним чином через емоційний дисбаланс. Вас ситуація настільки виб’є з колії, що ви не зможете адекватно реагувати через емоції. Дуже добре буде, якщо ви врятуєте дитину, витягнете її з води, не дасте потонути. У такому випадку, ви знайдете вихід або виправите стан справ. В таких снах діти уособлюють, як правило, не самих себе, а якесь ваше «дітище» – створене вами.

Якщо уві сні дитина впала в колодязь, сон провісник великого нещастя, відчаю .Міняйте проекцію майбутнього!

Бити, лупцювати дитину – до успіху у важкій справі, яка давно не давало вам спокою.

Покарання дитини уві сні означає виправлення своїх помилок в реальному житті.

Загубити дитину уві сні …

Загубити дитину уві сні майже завжди означає, що в житті дитини відбуваються події, що хвилюють його, але ви самі про це не знаєте, від вас щось приховується, в той час, як ваша дитина знаходиться у важкій ситуації, переживає або боїться чогось .

Майже те ж саме можна сказати про дітей, які тікають від вас. Такий сон вказує на те, що дитина навмисно приховує від вас свої тривоги.

Зниклий дитина – це знак повної втрати контролю над ситуацією і втрата спілкування та довіри.

Викрадення дітей – це знак того, що вашу дитину від вас хтось вкрав, проте, це алегорія і стосовно реальності означає, що хтось конкретний заволодів увагою і свідомістю вашої дитини. Добре чи погано це – буде видно по контексту сну, якщо ви побачите продовження сюжету після самої крадіжки. У будь-якому випадку, подивіться майбутнє у ві сні, якщо самі захочете.

Захищати дитину або дітей уві сні …

Захист дітей уві сні – це захист своїх інтересів в реальності. Якщо в сновидінні ви зможете захистити дитину, значить зможете настояти на своєму.

А ось якщо у вашому сні ви самі забули дитину, то в реальності ви упустили щось важливе, що стосується його життя, щось не врахували, через повсякденні турботи.

Пошуки дитини уві сні майже завжди означають, що ваш зв’язок (це образно) і довіра у відносинах з вашою дитиною – втрачені і ви інтуїтивно відчуваєте необхідність відновити її. Добре, якщо прямо уві сні ви знайдете дитину – зв’язок між вами відновитися: спілкування, довіра, взаєморозуміння.

Знайти незнайому вам дитину – до несподіваного прибутку, якщо ця дитина була здорова і красивий. Якщо з будь-якими вадами, сон може вказувати на зміни на гірше, несподівані неприємності.

Крик дитини уві сні майже завжди означає небезпеку. Це знак про можливі неприємності, і часто у снах його чути як попередження.

Кров дитини означає втрату сил або енергії.

Такі сни треба розшифровувати далі, щоб розібратися кому або чому загрожує небезпека.

Годувати, в тому числі і груддю, або давати їжу дитині уві сні означає добробут, зміни на краще і щасливий період життя.

Купати або мити дитину – до позбавлення від великих проблем, а також до перемир’я в конфліктах, сварках. Часто такі сни бачать подружжя в моменти сімейних напружених відносин. Рідше таке сниться до одужання дитини, якого ви побачили уві сні, але це тільки в тому випадку, якщо на момент сну дитина була хвора.

Хрестити дитину уві сні ..

Хрещення дитини у снах – це символ майбутнього благополуччя, безбідного і радісного життя.

Качати, заколисувати, колисати заспокоюючи дитину означає, що в житті в даний час необхідно заспокоїтися і озирнутися. Ви на щось не звертаєте уваги, щось вимагає уважного і здорового осмислення і вашої уваги. І якщо в такому сні вдалося відчути спокій, значить і в реальності вдасться впоратися з важкою проблемою. А можливо, що у вашому більш спокійному стані духу, все само собою владнається і ви не наробите помилок у гарячці.

Сповивати або одягати дитину уві сні в красиве і чисте (одяг, пелюшки) – до радості, здоров’я і спокою. Якщо у вашому сні одяг або пелюшки були забруднені, або порвані або не відповідали своєму призначенню, сон до проблем або хвороб. Таке сновидіння треба розшифрувати далі, використовуючи тлумачення інших значень.

Віддавати свою дитину …

Якщо ви побачили уві сні, що віддали свою дитину комусь, сон означає, що в житті вас чекають збитки, бідність та тяжке матеріальне становище.

Дитину задушити уві сні означає, що ви зіткнетеся з труднощами, які не в силах будете подолати.


Повішена дитина має таке ж значення, але є один нюанс самого події в реальності – зовнішні обставини події швидше за все від вас не залежатимуть (на відміну від варіанту, коли ви самі задушили дитини або це зробив хтось конкретний).

Згвалтування дітей у снах вказує на те, що дитину насильно змушують щось робити проти її волі. Алегорія – насильство над волею.

Потопельник – символізує ситуацію, в якій ви постраждаєте через навмисні цілеспрямовані дій ворогів.

Вбивство дитини уві сні – символ відмови від відносин. Тут доречно таке пояснення … Дитина – це результат союзу, альянсу чи зв’язку людей. Може стосуватися особистих відносин, ділових, партнерських … І його вбивство – це свідомий акт знищення та анулювання таких відносин.

А ось смерть, труп, померла дитина

це кінець відносин, але причина може і не залежати від самих партнерів.

Загибель дитини, мається на увазі нещасний випадок, означає непередбачені ускладнення в стосунках (дивіться тлумачення символу вище). До самої дитини, як символ смерті, такий знак не відноситься.

Палаюча дитина може символізувати хворобу.

Похорон дитини символізує кінець зв’язку, відносин або союзу. Своя дитина в такому сні означає кінець певного періоду відносин між батьком і матір’ю цієї дитини.

Могила дитини – кінець періоду складних відносин. Такий символ сниться у випадках, коли в реальності мали місце конфлікти,
з’ясування стосунків і сварки. І могила дитини – закінчення такого періоду. Проявлятися в житті може через різні обставини. Від остаточного розставання, до продовження відносин в новій якості. Це можна визначити по подальшому сюжету сну або “подивитися” сон по афірмації “Майбутнє стосунків” – загадавши на віщий сон.

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Карма и регрессии Провалы в памяти

  Карма и регрессии Провалы в памяти

  Содержание1 Карма и регрессии Провалы в памяти…2 Карма и регрессии Провалы в памяти Форум Карма и регрессии Провалы в памяти… Продолжение статьи “Карма и регрессии”. Провалы в памяти во сне. В сновидениях это сюжетно выглядит как то, что вы имеете некий результат действия во сне. [...]

  Если покойник во сне зовёт за собой Сбывшийся сон

  Если покойник во сне зовёт за собой Сбывшийся сон

  Содержание1 Если покойник во сне зовёт за собой Сбывшийся сонИз комментариев2 Важный момент: покойники всегда образно3 Если покойник во сне зовёт за собой Сбывшийся сон Форум Если покойник во сне зовёт за собой Сбывшийся сон. Реализация сна про зов покойника за собой Хочу поделиться сном. Было [...]

  Сонник мука во сне

  Сонник мука во сне

  Содержание1 Сонник мука во сне Обсуждение Сонник мука во сне. Есть одно выражение, которое как нельзя лучше характеризует суть данного символа: – “перемелется – мука будет”.  Что означает некое достижение (результат усилий). Так же, поскольку из муки пекут хлеб, она [...]

Показать больше