Якщо сниться рука уві сні

Якщо сниться рука уві сні

Якщо сниться рука уві сні. Бачити уві сні красиві, доглянуті або сильні руки – знак благополуччя і стабільності. Милуватися руками – до впевненості і достатку. Своя рука уві сні символізує свою долю. Чужа рука – чужа доля. Це стосується особливо сновидінь коли бачать саму долоню, розглядають її або розрізняють на ній лінії, знаки. В таких снах інтуїтивно або підсвідомо ви сприймаєте інформацію, відразу усвідомлюючи хоча б в загальних рисах, що саме судилося.

Сонник руки

Права рука означає події сьогодення, минулого часу, якщо воно мало наслідки для теперішніх подій, а також може символізувати чоловіків роду.

Ліва рука вказує на можливі події в майбутньому і символічно вказує на жінок в роду.

Великі руки – знак реалізації задуманого. Багато рук уві сні вказують на можливості, як правило вони стосуються матеріального достатку, заробітку, прибутку.

Чоловічи руки уві сні – до заступництва, турботи та захисту.

Маленькі руки – обмеження. Дитячі руки – допомога комусь.

Довгі руки – до більших можливостей і здійснення задуманого.

Волохаті руки – до грошей і прибутку.

Гроші в руках – до достатку.

До чого сняться руки

Триматися за руки – спільні досягнення.

Взяти за руку або подати, протягнути руку-підтримка і допомога.

Потиснути руку уві сні – до нового ділового співробітництва, союзу або альянсу. Має значення хто кому потискує руку.

Йдти разом тримаючись за руки – повна довіра у відносинах.

Прати уві сні руками – допомога в позбавленні від неприємностей і проблем від того, хто пере уві сні. Іноді може вказувати на цілительські здібності людини.

Чоловік цілує руки жінці уві сні – сон означає, що цей чоловік готовий визнати свої почуття. Якщо він цілує “напоказ” – його почуття не щирі. Якщо уві сні жінка цілує руки чоловікові, ця жінка поклоняється чоловікові і її любов – на грані холопства.

Бачити руки уві сні

Гладити руки і відчувати ніжну шкіру – знак заспокоєння, задоволення і насолоди.

Нести на руках – турбота і заступництво, щира любов, повага. Дитина на руках – символ турботи. Якщо дитина знайома вам – цей сон відноситься безпосередньо до неї. А якщо дитину ви не знаєте, то сон вказує на справу або відносини, де так само буде проявлена турбота тим, у кого на руках дитина. (Дитина: хлопчик чи дівчинка – дивіться окремо).

Укус в руку найчастіше вказує на матеріальні проблеми. А рана на руці – знак великих матеріальних втрат, можливо, бідності та злиднів.

Укуси тварин, птиць або рептилій в руку або за руку – це знак того, що ваші плани порушені ворогами, суперниками, недоброзичливцями і конкурентами.

Наснились руки

Зламана рука уві сні

Зламана рука або перелом руки, кисті – до бідності, злиднів, безсилля, хвороб.

Відрубана рука, відрізана, відірвана – знак можливої втрати рідних або близьких.

Татуювання на руках – це символ визначеності вашої долі, яку ви самі собі приготували. Щоб розшифрувати таке сновидіння, вам треба зрозуміти сенс самого татуювання, а вірніше – знака. Так само враховувати необхідно і частину тіла, на якій уві сні ви її побачили.

Також руки – символ того, що ви можете взяти або дати. Це загальний зміст. І всі позитивні характеристики в такому сні означатимуть можливості і успіх. А негативні – провал планів, розчарування і перешкоди в житті.

Отдельно смотрите в толкованиях снов: Кільця на рукахБраслет на руціГодинник на руціКлючи в руціЛовити рибу рукамиПобачити у ві сні рибу у рукахЗмія у рукахНігті на руках, Пальці на руках, 

Руки у ві сні

Чорні руки – символ злочину, як правило, проти людяності.

Мертва рука – крах планів, розрив відносин.

Хвора рука – недієздатність в якомусь сенсі (щодо певних подій, дій, рішень).

Уві сні, де руки в крові – дії стосовно родичів. За сюжетом самого сновидіння ви повинні самі визначити, чого саме стосуються ці ситуації. Це не обов’язково поганий символ, просто в першу чергу він вказує на зв’язок з кровними людьми і ситуаціями, що відбуваються з ними.

Вени на руках – символ активних дій або, навпаки, бездіяльності. Але, є один важливий аспект – вени вказують на індивідуальні можливості людини, у якого ви їх бачите. Отже, яскраві, повні крові – знак великих можливостей. Сині, слабкі – до безсилля людини.

Сон, в якому руки брудні або забруднені – до ганьби і невдач у справах. Чужі брудні руки – знак попередження. У вас є заздрісники і недоброзичливці.

Руки чисті – до успіху в тому що ви напланували.

В лайні руки – знак застереження від необдуманих вчинків. Найближчим часом вам треба утриматися від авантюр і ризикованих підприємств.

Теплі руки відчувати – до турботи і любові.

Холодні руки – знак байдужості і відстороненості.

Махати рукою – бажання привернути увагу прямо уві сні. Часто такі сни переводять сновидців в активну фазу, після чого вони добре пам’ятають сон.

Махнути на щось або когось рукою – самоусунутися від справи або людини, небажання виконувати зобов’язання або роботу.

Бородавки на руках, пухирі або висип, прищі – до розчарувань і почуттю безсилля в якихось обставинах.

Заноза в руці – знак перешкод від інших людей.

Скло в руці – символ небезпеки на шляху реалізації задуманого. Після такого сну ви можете не розраховувати на здійснення бажання або досягнення мети. спробуйте Змінюйте проекцію майбутнього!

Голка в руці – до перешкод у справах. Добре було б витягнути голку з руки прямо уві сні. Якщо у вас немає навичок усвідомленого сну, скористайтеся афірмацією “Фламінго”

Гадати уві сні по руці – до новин, які дозволять вам розібратися в заплутаних відносинах.

Будь-яка зброя в руках: ножі, пістолети, топори, рушниці – знак агресії або захисту, в залежності від контексту сну. Дивіться окремо по символам.

Будь-які тварини в руках вказують на почуття любові, прихильності, бажання близькості з тими, кого вони уособлюють уві сні (людини, відносини).

Рептилії в руках означають контроль над страхами, хворобами (тут маються на увазі психосоматичні розлади і хвороби, викликані ними), а також перемогу над ворогами, якщо у вашому сновидінні в руках ви тримаєте небезпечну або отруйну рептилію.

Птахи в руках часто сняться до новин, звісток, причиною яких буде людина, в чиїх руках птах. Іноді такі сни означають здійснення мрій. Це залежить від виду птиці. Так що, теж дивіться по символам птахів – це грає роль при розшифровці.

Наручники, ланцюги або чим-небудь зв’язані руки – символ обмежень і чужої волі над вами.

Якщо уві сні з рук злазить шкіра, сон предзнаменует повне розорення.

Якщо уві сні роблять пропозицію руки і серця, сон означає нові плани на майбутнє, які часто кординально змінюють життя.

Ідіома “Сидіти склавши руки” уві сні означає згубне зволікання.

 

 

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Если снится что подарили обувь Сбывшийся сон

  Если снится что подарили обувь Сбывшийся сон

  Содержание1 Вещие сны перед разводом и новым браком2 Если снятся туфли на каблуке (шпилька во снах)3 Если снится что подарили обувь Сбывшийся сон Форум Если снится что подарили обувь Сбывшийся сон… Пишу про сбывшийся сон, в котором я примеряла подаренные две пары чёрной обуви. Приснилось, [...]

  Сонник вдребезги снится Толкование сна

  Сонник вдребезги снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник вдребезги снится Толкование сна Форум2 Сонник вдребезги снится Толкование сна Обсуждение3 Сонник вдребезги снится Толкование сна Обсуждение Сонник вдребезги снится Толкование сна. Если в сновидении что-либо разбилось вдребезги, сон означает, что вскоре последует ситуация [...]

  Чем опасна женская сила?

  Чем опасна женская сила?

  когда он говорит, что мужчина во время депрессий и проблем уходит в берлогу - и его не надо ни в коем случае трогать, а женщину в депрессии и в беде нельзя ни в коем случае

Показать больше