Якщо сняться зуби уві сні

Якщо сняться зуби уві сні

Якщо сняться зуби уві сні. В кінці статті сни про зуби, що збулися … Отже, зуби уві сні майже завжди означають родичів і досить близьких вам людей.

Випадіння зубів сниться до втрат. Якщо зуб уві сні випав без крові, то можливо, що в родині помре стара людина, або хтось із далеких родичів. Часто якщо зуби випали без крові означають втрату друзів або знайомих.

Причому, по розташуванню зубів, можна приблизно зрозуміти, що передні зуби – близькі родичі, а дальні – далекі. Верхні – це чоловіки, а нижні – родичі жіночої статі. Хоча, в нашій базі звітів снів, що здійснилися, зустрічалися і виключення. І зуби верхні згодом означали жінок.

Чим міцніше були зуби, тим молодша людина, про яку мова. Зуби з кров`ю – втрата кровного родича, печаль, скорбота. Молочні зуби вказують на дітей або підлітка в сім’ї.

Якщо приснилося, що випало декілька зубів – до низки невдач. Міняйте проекцію майбутнього! Один, два, три і так далі зубів, що випали – до серйозної проблеми (однієї, двох, трьох і так далі), яка стане для вас розчаруванням і перешкодою на шляху.

У всіх снах про зуби є один спільний виняток при тлумаченні. Якщо ви на момент сну стурбовані своїми зубами, вони у вас хитаються, болять, ви ходите до лікаря і лікуєте їх або збираєтеся лікувати, – сон не треба розшифровувати. Він просто показує і дублює ваше занепокоєння. Це нормально. Теж стосується і снів дітей про зубки. Якщо вони у віці, коли у них зуби змінюються, то їхні сни – повтор емоцій. Не більше.

Сни про зуби, що збулися

Принципове значення має випав зуб, його вибили, або ви самі уві сні вирвали і так далі.

Самому собі висмикувати зуби – до смуги невдач, невлаштованості, провалу планів. Період життя, який буде супроводжуватися злиднями, приниженням. Це знак поганий, вам може бути дуже важко. Міняйте проекцію майбутнього! Сон може означати дуже важке життєве положення на межі виживання.

Чистити зуби уві сні означає, що вам доведеться самостійно без сторонньої допомоги справлятися з труднощами.

Якщо у вашому сні зуби випали у дитини, це може означати втрату когось із його кревних родичів, але не по лінії того хто бачив сон.

Виросли у дитини зуби уві сні. Такий сон знаменує великий і прибутковий проект або справу, якщо дитина уві сні була незнайома. Якщо це у вашої дитини виросли зуби – знак того, що в майбутньому ваше дитя зможе прославитися, а також стати багатою і знаменитою.

Зламані зуби сняться

до непередбачених ускладнень, у яких будуть тривалі наслідки. А висмикнуті зуби – до нещастя через чужі дії, вчинки і задуми.

Бути уві сні повністю без зубів – до нещастя і втрати всього, що було у вашому житті вам дорого.

Розкришився зуб без крові уві сні – до переживань і невдач у справах, якщо ви на момент сну зайняті проектом або зосереджені на цілі. Взагалі, якщо уві сні кришаться зуби, то ваше положення незабаром буде дуже нестабільним, обставини будуть складатися проти вас і буде дуже важко вийти з чорної життєвої смуги. Дивіться аффирмацию “Із тьми на світло”

В інших випадках, якщо уві сні кришаться зуби – сон до хвороб, захворювань.

Якщо кришаться зуби повністю, то сон може також вказувати на втрату родичів або близьких.

Теж саме стосується сну, в якому ви відчуваєте, що зуб хитається. Сон може вказувати на захворювання або нещасний випадок.

Зуб, що хитається уві сні

– знак попередження! І воно стосується вашого здоров’я, можливого нещасного випадку, несприятливого збігу обставин. Чорні зуби означають людину у вашому оточенні, яка може заподіяти вам шкоди, аж до смертельного випадку, принести нещастя у ваше життя і сім’ю.

Випадання зуба з кров’ю – смерть родича.

Гнилі зуби – невдачі, печаль, переживання, хвороби. Штучні, вставні зуби – брехня, брехливі люди в оточенні, які можуть нашкодити вам.

Якщо у ві сні випав хворий зуб, то це вказує на смерть людини, яка хворла (була нездорова).

Якщо уві сні у вас болить зуб або зуби, то вас чекає багато переживань за рідних і (або) близьких для вас людей.

Дуже добре, якщо ви уві сні лікували зуби. Буде можливість поправити свої справи, вийти з важкої ситуації, положення. Якщо уві сні вам лікував їх лікар, то в житті хтось допоможе вам. Вам приснилось, що випала пломба, то чекайте перешкод і затримок в справах, дуже важливих для вас. Якщо побачите уві сні гарну пломбу – справи, в яких був збій, – налагодяться.

Приснилось, що ви змінили погані зуби на хороші, то все в житті кардинально зміниться в кращу сторону. І навпаки. Якщо приснилося, що поставили коронки, зробили вставні зуби – чекайте зради і обману від людей, які близькі вам.

Взагалі, якщо уві сні ви побачили, що у вас якимось чином з’явився новий зуб: виріс, ви просто виявили його у себе і так далі і він кращий від попереднього – чекайте великих і хороших змін в житті.

Ще дуже хорошим знаком уві сні буде виплюнути з рота

непотрібні, погані, що заважають з якоїсь причини зуби (самому, тобто не коли зуби випали, відламалися, вивалилися і так далі, а коли саме ви самі від них позбулися).

Такий сон – знак перемоги над багатьма неприємностями і ворогами. Якось я бачила звіт такого сну. Звіти складаються тоді, коли сон реалізувався у житті, щоб відстежити значення. Так ось, скажімо так, там була перемога на декількох фронтах. А уві сні дівчині приснилося, що вона виходить з дому вночі і на ганку випльовує багато-багато кликів в величезну бочку з чорною водою. Їх було багато, повний рот, вони були маленькі, жовті та смердючі.

Золоті зуби сняться до важкої хвороби або втрати майна, зазвичай нерухомості або цінної матеріальної речі.

Побачити уві сні що у когось випав зуб – до звістки про смерть того, чий зуб, або його рідних.

Якщо уві сні ви побачили ваші зуби в крові – сон до сварок або з’ясування стосункыв з родичами.

Якщо зуби самі по собі гарні та цілі, то можливо, що питання будуть стосуватися грошей, прибутку, доходів, майна.

Красиві, здорові зуби уві сні – до багатого і щасливого життя, а також до міцного здоров’я. Білі й рівні зуби бачити – до благополучного сімейного життя.

Якщо сняться коронки

Якщо у вас немає коронок в реальності, то сон означає розбрат і чвари в сім’ї між родичами.

Вам сняться реальні коронки, то швидше за ви так сприймаєте інформацію про те, що з ними є проблеми і пора сходити до лікаря.

Якщо в зубах щось застрягло уві сні

Такий сон означає, що є перешкоди в справі, якою ви займаєтеся на момент сну. І вона для вас важлива. На проекті в таких випадках використовують практику – повернення в сон і змінюють його. У вашому випадку – видаляють із зубів те, що застрягло, тим самим впливаючи на реальну ситуацію. Практика повернення в сон тут.

Комментарии к форуму статьи:

Отправлен 16.07. в 23:24

Здравствуйте. Хочу поделиться сном. Мне на протяжении года снился один и тот же сон, только в разных вариациях. Снилось, что у меня шатается зуб, а я языком расшатываю его еще больше, потом снилось, что я сама выталкиваю этот шатающийся зуб изо рта. В других снах зуб крошился, иногда просто отламывалась часть зуба. Крови никогда не было. Сон был невероятно реальный, просыпаясь посреди ночи, судорожно проверяла, все ли зубы на месте, ничего ли не выпадает.

Якщо сняться зуби уві сні

Требовалось несколько секунд, чтобы понять, что это был сон. В итоге, в реальности вскоре произошел разрыв с очень дорогим мне человеком. Во многом по моей вине (я сама расшатывала зуб и выпихивала его изо рта). В остальных сферах жизни тоже было много проблем, не было стабильности, ясности, было много переживаний (здесь все сходится с Вашей трактовкой «зуб крошится»).

Все это затянулось довольно надолго (Вы писали про «продолжительные последствия» от «сломанных зубов»). Интересно, что после того, как все это произошло, сон больше не снился… Может быть кому-то эта информация будет полезной, никогда не игнорируйте подобные сны.

Если у вас есть вопросы, пишите их в комментарии к этой статье! В течении суток вам ответят. Ниже на странице после статьи в карусели реальные истории участников проекта.

Магикум – проект онейронавтов

Практика осознанных снов (ОС)

Во всех снах есть указание на время реализации. С чего начинать изучать свои сны?  Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Якщо сняться зуби уві сні

  Якщо сняться зуби уві сні

  Содержание1 Сни про зуби, що збулися2 Зламані зуби сняться3 Зуб, що хитається уві сні4 Ще дуже хорошим знаком уві сні буде виплюнути з рота5 Якщо сняться коронки Якщо сняться зуби уві сні. В кінці статті сни про зуби, що збулися … Отже, зуби уві сні майже завжди означають родичів і досить [...]

  Сонник кварц снится Толкование сна

  Сонник кварц снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник кварц во сне2 Сонник кварц приснился Сонник кварц. Кварц – раскрывает тайное. Предсказание, пророчество будущего, магическая энергия. Редко кому снятся кварцевые камни, намного чаще – драгоценные, если вам приснился кварц, горный хрусталь, можете быть уверены, вы обладаете [...]

  Гороскоп для Раков Вторая половина года

  Гороскоп для Раков Вторая половина года

  Содержание1 На что обратить внимание?2 Вам открываются новые горизонты!3 Форум обсуждение Гороскоп для Раков Вторая половина года Все меняется. Ну вот наступило время, когда вас начнет “отпускать”. Первая половина года вам могла показаться адом каким-то. И это, надо сказать, было [...]

  Сонник операция снится Толкование сна

  Сонник операция снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник операция снится Толкование сна2 Вещий сон про больницу и операцию…3 Я переживаю, что он увидит мои ужасные гнилые зубы4 Операция во сне Сбывшийся сон5 Это и есть символ операции и выход из больницы6 Зато символ операции просто шикарный. Это просто чудеса! Не первый раз [...]

Показать больше