Маленький сонник

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Маленький сонник.

Символ маленьким може означати у снах кілька аспектів: незначний, принижений, нездатний, рудиментарний, «слабкий» по відношенню до чого-небудь, беззахисний, уразливий, хворий.

Маленькі люди уві сні найчастіше вказують на людину або ситуацію незначну, рудиментарний процес або неповноцінний статус, становище.

Коли ми самі себе бачимо маленькими, в житті в той же час ми відчуваємо свою незначність у зв’язку з якоюсь подією. В реальності з’являється почуття беззахисності, ущербності або приниження.

Якщо на додаток до такого символу ви побачили себе в некрасивому одязі або поганий обстановці, сон може означати страх перед якоюсь загрозою, слабкість духу і відсутність підтримки.

Якщо дорослі діти сняться маленькими …

Сон про клопоти і переживання за дітей, багатьом мамам такі сни сняться перед тим, як дитина захворіє і за ним треба буде так чи інакше доглядати, надавати допомогу і піклуватися. По виду дитини і сюжету сновидіння можна сказати, яка буде не тільки ступінь вашого занепокоєння, але й реальність загрози неприємностей.

Якщо крім вашого відчуття і переживань уві сні більше нічого так і не сталося, то і в житті, все обмежиться вашими тривогами. А ось якщо були якісь загрозливі знаки, рани на тілі, будь-які негативні символи, є над чим замислитися.

Треба розуміти, що сни найчастіше попереджають саму подію, і якщо ви правильно свій сон розшифруєте, то зможете спробувати попередити саме негативну подію в житті.

Зменшені предмети або речі уві сні …

Це стосується будь-яких предметів з вашого сну, які стали менші їх реальної або нормальної величини. Маленькі предмети означають зменшення з властивостей, реальну незначність у порівнянні з тією, якою їх наділяють. А іграшкові розміри — знак повної неспроможності щодо характеристик і властивостей.

Маленькі звірі, рептилії і птахи …

Дана характеристика символу виключає тлумачення для дитинчат. Вона стосується дорослої, нормальної тварини, рептилії або птиці, проте маленького за розміром в порівнянні зі звичайним (стандартним). З урахуванням тлумачення самого виду, будь-яка його характеристика, будь-то позитивна чи негативна властивість, відразу набуває незначність. Повторюся, правило працює в відношенні будь-якого аспекту. Наприклад: маленький злий крокодил — безпечний ворог, який хоче, але не може вам нашкодити. А маленький слон — незначний дохід від багатообіцяючої справи. І так далі.

Що деякі маленькі звірі означають у снах молодших друзів або родичів, дивіться окремо по символам.

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

ПАРАПСИХОЛОГИЯ ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА

ПОМОЩЬ В ТОЛКОВАНИИ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

Прямой эфир Магикум +++ VIP зона Магикум +++ Магазин Магикум

Instagram проекта Практика снов

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


Исполнение желаний