Пророцтва Ванги, Мессінга, Кейсі і Нострадамуса

Пророцтва Ванги, Мессінга, Кейсі і Нострадамуса

Пророцтва Ванги, Мессінга, Кейсі і Нострадамуса

Ванга …

Саме в останні дні свого життя болгарська ясновидиця зробила найбільш цікаві заяви про Україну та Росію.

Наприклад, вона сказала про міжнародну  роль України: «вона (Україна) стане головною серед п’яти країн. Можливо, це відноситься до ГУУАМ (союзу Грузії, України, Узбекистану, Вірменії, Молдови). Але, як ви самі, розумієте – можливо. Висловлювання пророків завжди туманні через неможливість конкретизувати побачене. Навіть, якщо майбутнє видно, його треба інтерпретувати словесно, а це не завжди представляється можливим з різних причин.

Про життя людей, рядових громадян Ванга сказала, що «Після довгих труднощів люди заживуть дуже добре, а для самої України настануть добрі часи».

Так само вона напророкувала добро і Росії, і сказала, що жінки народжуватимуть міцних і здорових дітей, а ті в свою чергу, змінять історію і долю Росії.

Що ж до третьої світової війни, болгарська Кассандра свого часу передбачила, що її не буде. Виразилася вона приблизно так: «окремі осередки будуть, але всіх відразу вони не торкнуться»

Так само вона сказала, що «Київського Апокаліпсису не буде». І «все подолаємо, війни немає і не буде. Все прийде до ладу … »

Що сказати? Всі пророцтва можна трактувати по-різному, але все-таки … Що це якщо не війна? І розібраний по камінчикам, палаючий чорним димом закривавлений Майдан для багатьох людей був справжнім Апокаліпсисом.

Що ж до її пророцтв щодо 2014 року, то ні в одному її пророкуванні не згадувалося про те, що трапилося в Україні.  Для 2014 року маються лише передбачення щодо хвороб. «Багато людей будуть покриті гнійниками, хворіти на рак шкіри і іншими шкірними хворобами через хімічну війну». Це все. За її прогнозами (це її наступна дата пророкувань) до 2016 року Європа буде безлюдніти через наслідки природної катастрофи, а саме – потопу, повені.

 

  Кейсі …

Конкретно про Україну або будь-які інші події,що  прямо, чи опосередковано стосуються справжніх подій в Україні, у Кейсі в читаннях не знайдено. Існує думка, що з подій Майдану 2014 року  почнеться ланцюгова реакція, яка може запустити моховик третьої світової війни. Як і Ванга, Кейсі не підтверджував припущення, що третя світова війна може трапитися. Найбільше, його пророцтва були пов’язані з настанням потепління клімату, і як наслідок безліч природних катастроф, кліматичні та сейсмічні катаклізми,що  торкнуться всієї планети і змінять географію материкової суші, зникнуть багато міст.

Що ж до Росії, то і у Кейсі вона була пов’язана з майбутнім світу. Ось цитати з його читань:

«Надія прийде в світ з Росії.  Не від комуністів, не від більшовиків, а з звільненої Росії! Пройдуть роки, перш ніж це станеться. Новий релігійний розвиток Росії дасть світу останню надію ».

«Місія народів слов’янської Росії полягає в кардинальній зміні сутності людських взаємин. Зі Сходу прийде звільнення від егоїзму і грубих матеріальних пристрастей. Відносини між народами будуть відновлені на новій основі: довірі і мудрості ».

  Мессінг і Нострадамус

Ні для кого не секрет, що Мішель Нострадамус «зашифрував» всі свої бачення майбутнього в катренах. Хоча  можливо сказати, що шифровка пророкувань – це не факт, можливо, що йому було складно інтерпретувати свої бачення через відсутність слів і виразів для опису. Адже ні назв міст і країн, ні характеристик систем, форм правління, хвороб, предметів, речей і багато чого іншого, на що він зміг «поглянути» з минулого, тоді не існувало. Залишалося лише виражатися алегорично і образно.

Швидше за все, в катренах зашифровані не таємні знання, призначені для обраних, а прийнятна символіка і образність, притаманна його часу.

Катрени, які можуть бути віднесені до опису подій сьогодення, що стосуються України, наступні: «… в жовтні звершиться настільки великий переворот, що подумають ніби сила земного тяжіння втратила свій природний напрямок, і зануриться вона в постійну темряву, будуть цьому передувати весняні події, а потім відбудуться надзвичайні переміни, зміни царювань, великі заколоти, розмноження Нового Вавилона … і буде це впродовж сімдесяти трьох років і семи місяців ».

Новим Вавилоном Нострадамус називав Радянський Союз. Сімдесят три роки і сім місяців його існування вважаються від розгону більшовиками російських Установчих Зборів до серпневого путчу 1991 року і загального виходу республік зі складу Союзу.

Далі йде опис теперішнього часу: «Країни, міста і села, королівства і провінції зійдуть зі свого минулого шляху, щоб стати вільними, ще глибше впадуть в рабство, і будуть таємно не задоволені один одним». Продовження цитати: «… а потім пустить паростки земля, яка тривалий час була безплідною; починаючи з 50-го градуса (а це широта Києва), і яка оновить всю Християнську Церкву. І буде встановлений великий світ, союз і згода …. ». Тобто саме з України піде оновлення християнської релігії, новий світоустрій і міжнародні відносини.

Однак, до настання великого світу, союзу і злагоди будуть довгі часи тяжких випробувань.

Що ж до Вольфа Мессінга, він вважав, був просто переконаний, що люди не повинні знати свого майбутнього, і на питання: “що чекає?” міг не стриматися, він говорив: «Ніколи і нікого не питайте про це! Ніколи і нікого! Людина не повинна знати майбутнього. Таке знання може стати фатальним ».

Інші передбачення про майбутнє України

Як побачити майбутнє у сні самому?

Афірмації віщих снів

Афірмація сну про майбутнє України

 Статтю можна розміщувати на інших ресурсах із збереженням всіх посилань, не закриваючи їх, з обов’язковим зазначенням сайту “Магікум” і прямим гіперпосиланням.

 

КНИГА “ВЕЩИЕ СНЫ И ОСОЗНАННЫЕ СНОВИДЕНИЯ”

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Повисшее в воздухе колечко – вещий сон

  Повисшее в воздухе колечко – вещий сон

  Повисшее в воздухе колечко – вещий сон. Толкование снов Магикум. Я нахожусь в квартире мужчины, вижу его домочадцев. Вижу в воздухе “повисло” колечко золотое с дорожкой мелких бриллиантов… Я это кольцо то ли прячу, то ли ищу, – не помню точно… Выходит Его [...]

  Необычные кольца во снах

  Необычные кольца во снах

  Толкование снов Магикум. Необычные кольца во снах. Здравствуйте, Виктория. Мне приснились уж совсем нестандартные кольца. На левой руке, сами собой надевались, иных персонажей не было совсем. На среднем пальце — стальное увесистое кольцо с двумя кабашонами разного цвета. Не ржавое, новейшее, [...]

  Видеть себя в платье во сне

  Видеть себя в платье во сне

  Содержание1 Женские образы во снах Обсуждение на форуме2 Магикум – проект онейронавтов Видеть себя в платье во сне… Часто видите себя в платьицах во сне?  Знаете, что по одежде можно сразу определить состояние, статус, характер? В жизни? Нет…. в первую очередь во сне! В [...]

Показать больше