банер банер банер банер банер

Пророцтва Ванги, Мессінга, Кейсі і Нострадамуса

Пророцтва Ванги, Мессінга, Кейсі і Нострадамуса

Пророцтва Ванги, Мессінга, Кейсі і Нострадамуса

Ванга …

Саме в останні дні свого життя болгарська ясновидиця зробила найбільш цікаві заяви про Україну та Росію.

Наприклад, вона сказала про міжнародну  роль України: «вона (Україна) стане головною серед п’яти країн. Можливо, це відноситься до ГУУАМ (союзу Грузії, України, Узбекистану, Вірменії, Молдови). Але, як ви самі, розумієте – можливо. Висловлювання пророків завжди туманні через неможливість конкретизувати побачене. Навіть, якщо майбутнє видно, його треба інтерпретувати словесно, а це не завжди представляється можливим з різних причин.

Про життя людей, рядових громадян Ванга сказала, що «Після довгих труднощів люди заживуть дуже добре, а для самої України настануть добрі часи».

Так само вона напророкувала добро і Росії, і сказала, що жінки народжуватимуть міцних і здорових дітей, а ті в свою чергу, змінять історію і долю Росії.

Що ж до третьої світової війни, болгарська Кассандра свого часу передбачила, що її не буде. Виразилася вона приблизно так: «окремі осередки будуть, але всіх відразу вони не торкнуться»

Так само вона сказала, що «Київського Апокаліпсису не буде».
І «все подолаємо, війни немає і не буде. Все прийде до ладу … »

Що сказати? Всі пророцтва можна трактувати по-різному, але все-таки … Що це якщо не війна? І розібраний по камінчикам, палаючий чорним димом закривавлений Майдан для багатьох людей був справжнім Апокаліпсисом.

Що ж до її пророцтв щодо 2014 року, то ні в одному її пророкуванні не згадувалося про те, що трапилося в Україні.  Для 2014 року маються лише передбачення щодо хвороб. «Багато людей будуть покриті гнійниками, хворіти на рак шкіри і іншими шкірними хворобами через хімічну війну». Це все. За її прогнозами (це її наступна дата пророкувань) до 2016 року Європа буде безлюдніти через наслідки природної катастрофи, а саме – потопу, повені.

  Кейсі …

Конкретно про Україну або будь-які інші події,що  прямо, чи опосередковано стосуються справжніх подій в Україні, у Кейсі в читаннях не знайдено. Існує думка, що з подій Майдану 2014 року  почнеться ланцюгова реакція, яка може запустити моховик третьої світової війни. Як і Ванга, Кейсі не підтверджував припущення, що третя світова війна може трапитися.

Найбільше, його пророцтва були пов’язані з настанням потепління клімату, і як наслідок безліч природних катастроф, кліматичні та сейсмічні катаклізми,що  торкнуться всієї планети і змінять географію материкової суші, зникнуть багато міст.

Що ж до Росії, то і у Кейсі вона була пов’язана з майбутнім світу. Ось цитати з його читань:

«Надія прийде в світ з Росії.  Не від комуністів, не від більшовиків, а з звільненої Росії! Пройдуть роки, перш ніж це станеться. Новий релігійний розвиток Росії дасть світу останню надію ».

«Місія народів слов’янської Росії полягає в кардинальній зміні сутності людських взаємин. Зі Сходу прийде звільнення від егоїзму і грубих матеріальних пристрастей. Відносини між народами будуть відновлені на новій основі: довірі і мудрості ».

  Мессінг і Нострадамус

Ні для кого не секрет, що Мішель Нострадамус «зашифрував» всі свої бачення майбутнього в катренах. Хоча  можливо сказати, що шифровка пророкувань – це не факт, можливо, що йому було складно інтерпретувати свої бачення через відсутність слів і виразів для опису. Адже ні назв міст і країн, ні характеристик систем, форм правління, хвороб, предметів, речей і багато чого іншого, на що він зміг «поглянути» з минулого, тоді не існувало. Залишалося лише виражатися алегорично і образно.

Швидше за все, в катренах зашифровані не таємні знання, призначені для обраних, а прийнятна символіка і образність, притаманна його часу.

Катрени, які можуть бути віднесені до опису подій сьогодення, що стосуються України, наступні: «… в жовтні звершиться настільки великий переворот, що подумають ніби сила земного тяжіння втратила свій природний напрямок, і зануриться вона в постійну темряву, будуть цьому передувати весняні події, а потім відбудуться надзвичайні переміни, зміни царювань, великі заколоти, розмноження Нового Вавилона … і буде це впродовж сімдесяти трьох років і семи місяців ».

Новим Вавилоном Нострадамус називав Радянський Союз. Сімдесят три роки і сім місяців його існування вважаються від розгону більшовиками російських Установчих Зборів до серпневого путчу 1991 року і загального виходу республік зі складу Союзу.

Далі йде опис теперішнього часу: «Країни, міста і села, королівства і провінції зійдуть зі свого минулого шляху, щоб стати вільними, ще глибше впадуть в рабство, і будуть таємно не задоволені один одним». Продовження цитати: «… а потім пустить паростки земля, яка тривалий час була безплідною; починаючи з 50-го градуса (а це широта Києва), і яка оновить всю Християнську Церкву. І буде встановлений великий світ, союз і згода …. ». Тобто саме з України піде оновлення християнської релігії, новий світоустрій і міжнародні відносини.

Однак, до настання великого світу, союзу і злагоди будуть довгі часи тяжких випробувань.

Що ж до Вольфа Мессінга, він вважав, був просто переконаний, що люди не повинні знати свого майбутнього, і на питання: “що чекає?” міг не стриматися, він говорив: «Ніколи і нікого не питайте про це! Ніколи і нікого! Людина не повинна знати майбутнього. Таке знання може стати фатальним ».

Інші передбачення про майбутнє України

Як побачити майбутнє у сні самому?

Афірмації віщих снів

Афірмація сну про майбутнє України

 Статтю можна розміщувати на інших ресурсах із збереженням всіх посилань, не закриваючи їх, з обов’язковим зазначенням сайту “Магікум” і прямим гіперпосиланням.

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

Ответы

 1. avatar
  Marina495

  Вообще, много символов, прямо говорящих о завершении, о неправильности этих отношений. Он отворачивается… Вот не хочу негатив нагнетать, Но вижу именно так. Ну а про символы новых отношений вам уже подсказали, с этим я согласна. НОВЫХ.

 2. avatar
  Arina277

  Здравствуйте! По символам не разбирала, На работе я. Но сны прочитала. Интуитивно — он вампир, которому нужны ваши чувства, а вот его истинное лицо вы увидели во сне (ненависть, бил). Это не значит, что он вас прям ненавидит. Нет. Но, видимо, себя слишком любит, и ему комфортно от вашей к нему любви. Он-то видит свет…

 3. avatar
  Irina381

  Разный цвет глаз — возможно, символ его амбивалентности. На одно и то же он может иметь 2 разных мнения. Девочка бросила камень в безрукую собаку — вы несправедливо его обвинили тогда (Вам подсказка, что ваши слова тогда не были правдой. Это м.б. и хорошо, если, к примеру, вы его обвиняли, что он вас не любит — то неправда, любит.)

  Сонник дача снится Толкование сна

  Сонник дача снится Толкование сна

  Содержание1 Толкование сна:2 Сонник дача снится Толкование сна онлайн 3 Сны про дачу и осознанные сновидения4 В разбитые окна влетают чёрные вороны, застревая там Сонник дача снится Толкование сна. Дача во сне является символом времени. И так же одновременно с этим, указывает на место события. [...]

  Великий сонник

  Великий сонник

  Содержание1 Великий сонник Великий сонник. Будь-який великий предмет, річ або об’єкт уві сні – має характеристику переваги в якійсь мірі даного предмета, речі або об’єкта (суб’єкта) в певній ситуації, сюжет якої ви побачили в своєму сні. Його основна характеристика може бути [...]

  Души грешников

  Души грешников

  Содержание1 Души грешников Форум Реальные истории Души грешников. Есть люди, которые их могут видеть в вещих снах… Сон мужчины, 61 лет, мой друг (статья участника проекта). Сам дал название и положил на рифму. Вещий Сон. Пролетал в межзвёздном я пространстве, Оставляя за собой прозрачный [...]

  Сонник потяг

  Сонник потяг

  Содержание1 Якщо в результаті аварії ви або персонаж сну постраждає,2 Залізничний вокзал Сонник потяг.  Потяг уві сні означає просування справ, активні дії і рішення для досягнення поставлених цілей. А також можливості змін і реалізацію намірів. Звичайно, важливий сюжет такого сну. Якщо ви самі [...]

Показать больше
Фея