Пророцтва Ванги, Мессінга, Кейсі і Нострадамуса

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Пророцтва Ванги, Мессінга, Кейсі і Нострадамуса

Ванга …

Саме в останні дні свого життя болгарська ясновидиця зробила найбільш цікаві заяви про Україну та Росію.

Наприклад, вона сказала про міжнародну  роль України: «вона (Україна) стане головною серед п’яти країн. Можливо, це відноситься до ГУУАМ (союзу Грузії, України, Узбекистану, Вірменії, Молдови). Але, як ви самі, розумієте — можливо. Висловлювання пророків завжди туманні через неможливість конкретизувати побачене. Навіть, якщо майбутнє видно, його треба інтерпретувати словесно, а це не завжди представляється можливим з різних причин.

Про життя людей, рядових громадян Ванга сказала, що «Після довгих труднощів люди заживуть дуже добре, а для самої України настануть добрі часи».

Так само вона напророкувала добро і Росії, і сказала, що жінки народжуватимуть міцних і здорових дітей, а ті в свою чергу, змінять історію і долю Росії.

Що ж до третьої світової війни, болгарська Кассандра свого часу передбачила, що її не буде. Виразилася вона приблизно так: «окремі осередки будуть, але всіх відразу вони не торкнуться»

Так само вона сказала, що «Київського Апокаліпсису не буде». І «все подолаємо, війни немає і не буде. Все прийде до ладу … »

Що сказати? Всі пророцтва можна трактувати по-різному, але все-таки … Що це якщо не війна? І розібраний по камінчикам, палаючий чорним димом закривавлений Майдан для багатьох людей був справжнім Апокаліпсисом.

Що ж до її пророцтв щодо 2014 року, то ні в одному її пророкуванні не згадувалося про те, що трапилося в Україні.  Для 2014 року маються лише передбачення щодо хвороб. «Багато людей будуть покриті гнійниками, хворіти на рак шкіри і іншими шкірними хворобами через хімічну війну». Це все. За її прогнозами (це її наступна дата пророкувань) до 2016 року Європа буде безлюдніти через наслідки природної катастрофи, а саме — потопу, повені.

 

  Кейсі …

Конкретно про Україну або будь-які інші події,що  прямо, чи опосередковано стосуються справжніх подій в Україні, у Кейсі в читаннях не знайдено. Існує думка, що з подій Майдану 2014 року  почнеться ланцюгова реакція, яка може запустити моховик третьої світової війни. Як і Ванга, Кейсі не підтверджував припущення, що третя світова війна може трапитися. Найбільше, його пророцтва були пов’язані з настанням потепління клімату, і як наслідок безліч природних катастроф, кліматичні та сейсмічні катаклізми,що  торкнуться всієї планети і змінять географію материкової суші, зникнуть багато міст.

Що ж до Росії, то і у Кейсі вона була пов’язана з майбутнім світу. Ось цитати з його читань:

«Надія прийде в світ з Росії.  Не від комуністів, не від більшовиків, а з звільненої Росії! Пройдуть роки, перш ніж це станеться. Новий релігійний розвиток Росії дасть світу останню надію ».

«Місія народів слов’янської Росії полягає в кардинальній зміні сутності людських взаємин. Зі Сходу прийде звільнення від егоїзму і грубих матеріальних пристрастей. Відносини між народами будуть відновлені на новій основі: довірі і мудрості ».

  Мессінг і Нострадамус

Ні для кого не секрет, що Мішель Нострадамус «зашифрував» всі свої бачення майбутнього в катренах. Хоча  можливо сказати, що шифровка пророкувань — це не факт, можливо, що йому було складно інтерпретувати свої бачення через відсутність слів і виразів для опису. Адже ні назв міст і країн, ні характеристик систем, форм правління, хвороб, предметів, речей і багато чого іншого, на що він зміг «поглянути» з минулого, тоді не існувало. Залишалося лише виражатися алегорично і образно.

Швидше за все, в катренах зашифровані не таємні знання, призначені для обраних, а прийнятна символіка і образність, притаманна його часу.

Катрени, які можуть бути віднесені до опису подій сьогодення, що стосуються України, наступні: «… в жовтні звершиться настільки великий переворот, що подумають ніби сила земного тяжіння втратила свій природний напрямок, і зануриться вона в постійну темряву, будуть цьому передувати весняні події, а потім відбудуться надзвичайні переміни, зміни царювань, великі заколоти, розмноження Нового Вавилона … і буде це впродовж сімдесяти трьох років і семи місяців ».

Новим Вавилоном Нострадамус називав Радянський Союз. Сімдесят три роки і сім місяців його існування вважаються від розгону більшовиками російських Установчих Зборів до серпневого путчу 1991 року і загального виходу республік зі складу Союзу.

Далі йде опис теперішнього часу: «Країни, міста і села, королівства і провінції зійдуть зі свого минулого шляху, щоб стати вільними, ще глибше впадуть в рабство, і будуть таємно не задоволені один одним». Продовження цитати: «… а потім пустить паростки земля, яка тривалий час була безплідною; починаючи з 50-го градуса (а це широта Києва), і яка оновить всю Християнську Церкву. І буде встановлений великий світ, союз і згода …. ». Тобто саме з України піде оновлення християнської релігії, новий світоустрій і міжнародні відносини.

Однак, до настання великого світу, союзу і злагоди будуть довгі часи тяжких випробувань.

Що ж до Вольфа Мессінга, він вважав, був просто переконаний, що люди не повинні знати свого майбутнього, і на питання: «що чекає?» міг не стриматися, він говорив: «Ніколи і нікого не питайте про це! Ніколи і нікого! Людина не повинна знати майбутнього. Таке знання може стати фатальним ».

Інші передбачення про майбутнє України

Як побачити майбутнє у сні самому?

Афірмації віщих снів

Афірмація сну про майбутнє України

 Статтю можна розміщувати на інших ресурсах із збереженням всіх посилань, не закриваючи їх, з обов’язковим зазначенням сайту «Магікум» і прямим гіперпосиланням.

 

КНИГА «ВЕЩИЕ СНЫ И ОСОЗНАННЫЕ СНОВИДЕНИЯ»

Тренинги и вебинары Получать информацию во снах

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

ПАРАПСИХОЛОГИЯ ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА

ПОМОЩЬ В ТОЛКОВАНИИ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

Прямой эфир Магикум +++ VIP зона Магикум +++ Магазин Магикум

Instagram проекта Практика снов

 Исполнение желаний